Як можна вибачитися перед дівчиною чи дружиною, якщо сильно образив її

Жінки більш емоційні, ніж чоловіки, і це особливо помітно, коли останнім доводиться вибачатися перед ними за те, що вони їх образили. Через цього багато чоловіків не зовсім розуміють, як можна вибачитися перед дівчиною.

Їм нелегко вибачитися, так як цьому може заважати особисте его або сумнів, а чи варто взагалі вибачатися? Якщо так то як: коротко вибачившись або з довгими, детальними поясненнями, або задобрювати дівчину подарунками. Ще однією перешкодою до вибачень є освіта, з-за якого в чоловічому середовищі це вважається ознакою слабкості.

Вибачення ніколи не буває легким завданням, особливо коли дівчина, яку ви образили, вам подобається. Якщо ви дійсно сильно накосячили, то вам знадобляться певні методи, щоб переконати її у своєму щирому вибаченні, які ми зараз і розглянемо.

12 порад як можна вибачитися перед дівчиною

Отже, тобі треба вибачитися перед своєю дівчиною, і зробити так, щоб її почуття зцілилися. Тому забудь лише про квіти або про дорогою сумочці, яку тобі хотілося їй купити. Це все про емоції, а не про тверезості розуму.

Квіти можуть бути хорошим плацебо протягом десяти секунд, але якщо тобі хочеться зберегти її протягом наступних десяти років, то дотримуйся наступного поетапного плану.

1. Забудь про свою гордості

Деяким хлопцям важко вибачитися з-за своєї гордості. При цьому їм невтямки, що їх гордість не поставлена на карту, якщо вони визнають свої провини перед дівчиною і вибачаться. Насправді вибачення спонукає її набагато більше думати про свого хлопця.

2. Дай собі час охолонути

Не намагайтеся вибачатися в запалі суперечки. Навіть можливо зрозумівши свою неправоту і намагаючись вибачитися, ви можете зіткнутися з тим, що ваша друга половинка буде не готова пробачити, а продовжить сердитися.

Тому краще почекати деякий час, щоб пристрасті вляглися. За цей час подумайте над допущеними вами помилками.

b7fdeb85d8a1016211f1d7ec4980b123 Як можна вибачитися перед дівчиною чи дружиною, якщо сильно образив її

3. Емпатія

Один з кращих способів як вибачитися перед дівчиною і висловити співчуття — спробувати поставити себе на її місце, щоб визначити, які почуття своєї дами ви зачепили. Подивіться на речі з її точки зору, навіть якщо не згодні з нею.

Спробуйте уявити, що б ви хотіли почути, якщо були б на її місці? Щоб вибачення було ефективним, потрібно знати, що ви не тільки завдали їй образу, але і постаратися відчути біль, яку вона відчуває.

4. Правильно підібрані слова

Для ефективного вибачення потрібно вибрати правильні слова. Якщо сказати: «Мені шкода, що твої почуття були зачеплені» або «Мені шкода, що ти засмутилася», це означає не вибачитися по-справжньому.

Таке вибачення, ймовірно, тільки погіршить ситуацію, тому що воно не показує, що ви приймаєте на себе відповідальність за свої дії.

Краще сказати: «Я був неправий і прошу вибачення», таким чином, підтверджуючи, що ви зробили щось заподіяло їй біль і розумієте, як це неправильно. Тим самим ви показуєте, що думали про ситуацію і зрозуміли, що ваші дії були неправильними.

(До речі, рекомендую вам познайомитися зі списком красивих вибачень перед дівчиною, які допоможуть вам підібрати правильні слова).

5. Щире каяття

Не вибачайтеся, якщо дійсно не відчуваєте, що повинні це зробити. Тому що нещирі вибачення набагато гірше, ніж ніякого вибачення. А нещирість дівчина здатна визначити здалеку, сказавши, що ви вибачаєтесь просто, бо треба щось сказати.

Така нещирість навіть може ще більше образити. Тому кращий рада того, як вибачитися перед дівчиною, якщо сильно образив її — бути по-справжньому щирим з нею. Побачивши це, дівчина простить вас набагато швидше.

5f1c0baaa765994d43e4a5773b2b4ea0 Як можна вибачитися перед дівчиною чи дружиною, якщо сильно образив її

Якщо вона готова слухати, подивіться їй прямо в очі і хай у ваших словах звучить щирі каяття. Уникайте говорити: «Вибач, але…» Це не вибачення, а швидше виправдання, тому не знайде відгуку у дівчини.

Крім того, розмовляючи, давайте можливість висловитися своєї співрозмовниці. Намагаючись почути і зрозуміти те, що вона говорить, навіть якщо дівчина у розмові знову і знову повертається до проблеми. Просто їй може знадобитися вимовити речі вголос, щоб потім пробачити вас.

6. Бути чесним

Найважливіше для будь-яких вибачень — чесність. Коли хлопець дійсно шкодує про скоєне, його емоції виражаються через слова. Тоді як нещирість заподіє дівчині більше болю, ніж первісна образа.

Чесність покаже їй, що ви дійсно відчуваєте себе погано, тому що заподіяли біль своїй жінці. Таке вибачення варто десяти несерйозних вибачень.

7. Дайте обіцянку

Наступна частина як правильно вибачитися перед дівчиною повинна полягати в обіцянці, вступати в майбутньому по-іншому. Постарайтеся пояснити дамі свого серця, що будете намагатися контролювати свої слова і вчинки, щоб більше не виникало подібних проблем.

Таку обіцянку показує, що ви задумалися над виниклою ситуацією, яка вас явно не влаштовує, і ви дійсно шкода.

8. Прийміть наслідки

Будьте готові до негативних наслідків, які можуть статися за заподіяною дівчині образи. Наприклад, словами: «Я розумію, що може знадобитися час, щоб знову повірити мені …» ви показуєте, що визнаєте наслідки, які ймовірно будуть з-за вашої помилки.

Не варто грати на жіночих почуттях, іноді краще заплатити ціну. Ви можете відчувати бажання захищатися, чуючи звинувачення на свою адресу від сердитої пасії.

Тому намагайтеся не приймати ці слова близько до серця, а просто слухайте. А на майбутнє запам’ятайте, що будь-яка поведінка має свої наслідки.

2cba1b0a1258c27417667bded4b9e5e7 Як можна вибачитися перед дівчиною чи дружиною, якщо сильно образив її

9. Стислість — сестра вибачень

Наступний важливий рада того, як вибачитися перед дівчиною» — це бути коротким. Намагайтеся, щоб ваше вибачення було коротким, простим і по суті.

Уникайте бажання перефразувати ситуацію або пропонувати виправдання, а просто визнайте помилку, щиро вибачившись за неї. Адже чим довше триває розмова, тим більше шансів на подальше непорозуміння.

10. Зробіть щось приємне для неї

Запитайте, що ви можете зробити, щоб їй було приємно. Коли справа стосується того, як вибачитися перед дружиною, цей метод може бути одним з найбільш дієвих. Запитуючи, «що можна зробити» ви змушуєте її відкритися і сказати вам, чого саме вона хоче від вас.

Це не тільки допоможе вам уникнути подібних проблем у майбутньому, але також покаже їй, що ви дбаєте про те, щоб виправити свої помилки.

11. Час рухатися далі

Ви зробили все можливе від себе. Нехай минуле буде минулим, і більше намагайтеся не повертатися до нього. Для загоєння емоційних ран може знадобитися час, але чесне щире вибачення допоможе вам у цьому.

12. Зроби це особисто

Навіть якщо твоя мова більш сильна в листах, не думай про вибачення по електронній пошті або в будь-якій соціальній мережі. Будь чоловіком!

Чого не варто робити перед дівчиною при вибаченні

У тому, як вибачитися перед дівчиною, якщо сильно накосячілі є речі, яких потрібно уникати, бажаючи домогтися від неї вибачення.

1. Вимагати заспокоїтися

Ти кидаєш дрова у вогонь, якщо жінка нервує, а ти наказуєте їй заспокоїтися, кажучи «розслабся, заспокойся, замовкни, остинь». Насправді це означає, що ти більше думаєш про свій спокій, ніж про почуття дівчини.

Ніколи тому не говори їй подібного, навіть якщо думаєш, що вона драматизує ситуацію. Краще сказати щось на зразок цього: «Так, це дійсно серйозна проблема, я зглупив і тепер повинен вирішити її». Подібна увага до проблеми заспокоять жіночий гнів.

(У цій статті ви можете дізнатися техніки, які допоможуть вам керувати своїм гнівом).

2. Не говори про себе

Не ставай головною дійовою особою вашого діалогу, намагаючись виправдати себе або висловити свої почуття. Тут єдиним «головним героєм» є дама, яку ти сильно образив.

Фрази типу: «Я так засмучений; я відчуваю себе так жахливо, тому що дурень або дурень» часто тільки посилюють проблему.

Коли скривджена дівчина, жінка або жінка починає відчувати необхідність заспокоювати тебе, то може відчувати себе винуватою.

Вона може думати, що ти спеціально у неї хотів викликати такі почуття, щоб уникнути наслідків. Як результат ситуація може ще більше погіршитися.

3. Уникай ставити ультиматуми

Що стосується того, як краще вибачитися перед дівчиною, потрібно щоб твоя обраниця тебе щиро извинила. Тому слова типу: «Якщо ти мене не пробачиш, то я…» явно недоречні.

Тобі ні в якому разі не варто чогось вимагати, адже образу ти завдав, а не тобі її заподіяли. Постраждала сторона повинна побачити щиро твоє вибачення чи то заради «красного слівця».

4. Ніколи не додавай «але»

Ображена жінка хоче тільки почути щирі вибачення, тому не намагайся шукати пояснення чи виправдання, які зменшують збиток нанесений тобою. Те, що зроблено, вже зроблено, а значить зараз не час давати будь-яких пояснень.

Приміром, «вибач, але у мене не було вибору; або вибачте, але я не думав, що …». Все це помилка, яка тільки збільшить її страждання і зведе нанівець твоє виправдання. Пояснення залиш для подальшої розмови, трохи згодом.

df2d6286c0e52d02f06952e209f37a1d Як можна вибачитися перед дівчиною чи дружиною, якщо сильно образив її

5. Не варто звинувачувати

Бажання знайти «козла відпущення» для виправдання своїх «косяків» — сама брудна річ, яку може зробити лише боязкий хлопець. Це абсолютно НЕ правильний спосіб як можна вибачитися перед дівчиною, тому що це зовсім не вибачення.

Для неї це звучить як «вибач я не шкодую, що так вчинив». Ти просто говориш їй, що вона не може злитися на тебе, бо це не твоя вина. Погодься, звучить абсурдно.

6. Остерігайся вибухонебезпечних слів

Запам’ятай, як вибачитися перед дівчиною, якщо сильно винен, наприклад, за зраду то краще уникати питати в такій формі: «Тобі дійсно хочеться поговорити про це саме зараз?»

Після подібного питання скоріш за все вона «вибухне». Тому що в них вона не бачить слів жалю, і буде думати, що тобі наплювати на її проблеми.

7. Не принижуйся

Ти вже підтвердив свою помилку і дав зрозуміти, що готовий до наслідків. Молитися або стояти на колінах на кукурудзі не додасть тобі зайвих очок.

Природно почувати себе погано, але навряд чи варто годувати почуття провини, яке призведе до втрати честі і почуття власної гідності. Та й стане по-справжньому поважати тебе дівчина після подібних самоуничижений.

(Раджу прочитати прислів’я про честь і гідність, які потрібно вміти зберігати).

f7d1a8c73ef66a964871796476ea7684 Як можна вибачитися перед дівчиною чи дружиною, якщо сильно образив її

8. Не дозволяй їй скористатися ситуацією

Навіть вибачаючись перед дівчиною, не дозволяй їй нав’язувати умови, які як ти розумієш, створять дискомфорт в майбутньому. Щире вибачення — зовсім не означає дати себе шантажувати.

9. Не перестарайся з подарунками

Бути щедрим дарувальником — не погано. Але завдана образа (особливо зрада) навряд чи змусять дівчину особливо довіряти подарунків. Тому утримайся від дорогих подарунків, адже ти просиш про вибачення, а не купуєш його.

Якщо дама твого серця готова тебе вибачити тільки за подарунки значить її вибачення несправжні — вони удавані.

10. Не сердься, почувши негативну відповідь

Є речі, які важко подолати. Найголовніше — знати, коли потрібно відійти в сторону і бути впевненим, що життя триває. Та й зберігаючи спокій, після того як тобі відмовили у вибаченні, ти вчинив по-чоловічому.

На майбутнє зроби правильний висновок, що вибачення — це не козирна карта, яку можна використовувати знову і знову при будь-дурниці. Рано чи пізно дівчині це набридне, як ти розумієш зі всіма витікаючими звідси висновками.

Як вибачитися перед дівчиною в вк

Я знаю, що все це час чинив неправильно, але я не можу повернути минуле. Єдине, що можу зробити, це пообіцяти, що більше ніколи в майбутньому не заподію тобі болю. І зроблю все, щоб виконати цю обіцянку. Будь ласка, прости мене.

Я готовий сотні разів вибачатися за те, що образив тебе, лише б бачити тебе, як колись веселою і усміхненою. Мені ніколи не хотілося заподіяти тобі біль, тому що ти завжди будеш самим важливою людиною для мене.

Я сказав те, що не хотів говорити і чого зовсім не відчував. Я був неправий, і, хоча ненавиджу це визнавати, але ще більше ненавиджу бачити, як ти страждаєш з-за моєї дурості. Прошу вибач мене.

Я зробив те, у чому зараз сильно каюсь і навіть невпевнений, чи ти зможеш мене пробачити. Але, незважаючи на це хочу, щоб ти знала, — ти єдина людина здатний змусити мене визнати свої помилки.

Пробач мене за те, що не оцінив по достоїнству все, що ти зробила для мене, а також за моє впертість і егоїзм. Я не хочу бути таким і не хочу більше завдавати тобі біль. Вибач, що я вчинила так нерозумно з тобою.

Вибачення перед дівчиною своїми словами в смс

Я поняття не маю, як красиво вибачитися перед дівчиною, хоча точно знаю, що вчинив стосовно тебе велику дурість. А тепер мені нестерпно терпіти твоє байдужість і відстань, яке виникло між нами. Але я хочу навчитися вибачатися заради тебе і робити це так часто, наскільки буде в цьому необхідність.

Я був дурнем, коли не розумів, як сильно тебе образив. У мене немає виправдань, та й не буду намагатися їх знайти, знаючи, що ти абсолютно права, щоб відчувати образу. Просто хочу, щоб ти знала: я люблю тебе, незважаючи на те, що сказав або зробив.

Ти завжди знала, як мені допомогти, а я, замість того щоб оцінити це відсунув тебе в бік своїми словами і поглядами. Я гірко жалкую, що забував цінувати твою компанію. Тепер все, що я прошу, це дати мені шанс виправити те, що упустив зробити вчасно і, будь ласка, вибач мене.

Моя дурість полягала в тому, що не цінував любов, яку ти мені давала, і знову я помилився. Але обіцяю, що навчуся ставитися до тебе, так як ти того заслуговуєш, бо ти для мене — все.

Висновок

Час від часу ми всі робимо помилки. Різниця тільки в тому, що деякі чоловіки не готові за них вибачатися, а інші мають намір зробити все, щоб виправити помилку, хоч і не знають, як зробити це правильно.

Якщо ти один з тих хлопців, хто не знає, як можна вибачитися перед дівчиною, яку любиш, то розглянуті поради підкажуть тобі як найкраще це зробити.

Можливо від тебе потрібно старанність щоб довести своє каяття, але це варто того, щоб зберегти стосунки.

А тепер подивіться 12 способів вибачитися перед своєю обраницею.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради