Темний попелястий колір волосся. Фото, яка фарба краще. Кому підходить

На зміну екстравагантним яскравим тонам в унісон спокійному, близького до природи экостилю моди, прийшов попелястий колір волосся. Такі тенденції в модних таблоїдах демонструють фотографії селебріті з зачісками у світлій, темній гамі срібла. Сьогодні ці кольори асоціюються з віковими змінами, а стали модним трендом.

Така популярність багато в чому пояснюється здатністю цієї футуристичної панелі надавати образу елегантності, ефектності, романтичності. Однак існують деякі нюанси застосування сріблястих відтінків різної насиченості виходячи з вікових особливостей і цветотипов зовнішності.

Кому підходить темний попелястий відтінок волосся?

Колір чудово виглядає на світло – і русоволосых власників сірих, синіх, блакитних очей. При цьому важливо враховувати, що такий аристократичний «холодний» відтінок найбільше підходить представникам літнього та зимового типів. «Літні» дівчата повинні володіти русявим волоссям, сірими/блакитними/зеленими очима.

В ряді випадків спостерігається органічне поєднання попелястого кольору волосся з золотисто-карими очима.

Колір світлої (молочно-білої) шкіри повинен бути рівним, здоровим без воскової блідості, а також засмаги/рум’янцю. «Зимовий» кольоротип має можливості використання цієї гами володарями «фарфорового» світлою/оливковою шкіри, яскравих карих та блакитних очей. Однак при наявності натуральних волосся темного кольору потрібно попередня професійна допомога колориста.

288892bd1a95184ebeeb65a2ed82bba1 Темний попелястий колір волосся. Фото, яка фарба краще. Кому підходить

Він добре виглядає на багатьох видах стрижок (асиметрія, суасоні, піксель, карі). Такий відтінок може гармоніювати з волоссям різної довжини, укладками на дрібних і великих хвилях, плетінням, об’ємними хвостами, «грецькими» зачісками. Тут цілком доречно застосування мелірування для «маскування» втрати пігментації (обігравання сивини) з доданням їй нордичного блиску.

Часткове фарбування цим відтінком може привнести особливу унікальність при виділенні окремих темно-сріблястих зон з використанням різних технік (омбре, балаяж, шатуш). Але слід пам’ятати і про те, що цей колір дуже примхливий і щоб уникнути придбання особою нездорового вигляду, його не варто вибирати в таких випадках.

Це:

 • наявність натуральних каштанових, золотисто-рудого волосся;
 • володіння шкірою «теплих» тонів (бронзові, смагляві, золотисті);
 • обличчя з великими рисами, веснянками, невиразними бровами;
 • дерматологічні проблеми особи, здатні надавати йому землистого, сіруватого відтінку;
 • «елегантний» вік, починаючи з 30 років, оскільки цей тон здатний візуально «додавати» вигляду кілька років, підкреслювати наявні навіть дрібні мімічні зморшки.

Темний попелястий колір волосся, фотографії якого допомагають визначитися з вибором, вимагає початкового домашнього тестування на його сумісність з конкретної зовнішністю, гардеробом. З цією метою слід використовувати одяг сірого/синього кольору або шматок тканини з аналогічним забарвленням і наблизити його до обличчя.

bbc4d9f3eeb7bce458afe27cf02da90f Темний попелястий колір волосся. Фото, яка фарба краще. Кому підходить

Про їх гармонійному поєднанні буде свідчити підкреслення достоїнств особи або придбання ним особливої яскравості і виразності. При зворотному ефекті результатів експериментів від фарбування волосся в ці тони краще відмовитися і вибирати інші варіанти.

Відтінки темно-попелястого

Серед усього колірного різноманіття модні відтінки гурту «dark» (темні) представлені в цій таблиці:

п/п

Палітра відтінків темного попелястого кольору Властивості тони Особливості використання
1. Попелясто-чорний Додавання прядок з металевими переливами здатне облагороджувати забарвлення «воронячого крила», робити його більш таємничим, романтичним Колорування спорідненими півтонами з застосуванням 3D-технології
2. Темний попіл Здатність робити вигляд власників великих рис обличчя більш жорстким, кричущим. Посилення акценту на очах (підкреслюється глибина карого забарвлення, а при їх світло-блакитному кольорі – створюється ілюзія напівпрозорих калюж) Категорично протипоказано застосування при дефекти шкірного покриву обличчя
3. Русявий (платиновий) Підкреслення жіночності, освіження образу, додавання грайливих акордів без небажаних ознак легковажності.

Може застосовуватися всіма віковими категоріями, оскільки не підкреслює перших зморшок

Хороший ефект досягається навіть на темно-русявого волосся без їх додаткового освітлення
4. Коричневий (каштановий) Освіження і візуальне омолодження шкіри обличчя, як володарів зимового, літнього, так і весняного цветотипов Один з небагатьох відповідних варіантів, для власників зелених очей зі смаглявою/засмаглої шкіри

Фарбувальний склад темно-попелястого кольору

Для досягнення цього унікального кольору використовується стала популярною технологія 3D-колористики, доступна тільки для професіоналів високого класу. Вона передбачає проведення процедури з паралельним миксированием (змішуванням) декількох колірних тонів. В результаті цього можна отримати оригінальний багатогранний колір з різними переливами.

З метою отримання насиченого, яскравого, живого сталевого кольору необхідно використовувати темні відтінки русявого і попелястого, срібного кольорів.

0432e8bd1bc73a153a85f56d20069e1e Темний попелястий колір волосся. Фото, яка фарба краще. Кому підходить

Темний попелястий колір волосся, фото якого зображує різні відтінки, також може бути досягнутий за допомогою готових барвників від відомих виробників. Сьогодні їх асортимент постійно розширюється, що дозволяє зробити правильний вибір для перетворення своєї зовнішності за допомогою фахівців і в домашніх умовах.

Сучасні барвники для отримання цієї колірної різновиди можна диференціювати на такі види, як:

 • Стійкі фарби, крем-маски, що містять аміак і окислювач.
 • Тонувальні кошти (бальзами, шампуні), здатні надати волоссю насиченості кольору, блиску тривалістю до 10-20 днів.
 • Пигментирующие (відтінкові) спреї без окислювачів, аміаку не передбачають глибоке проникнення в структуру волосся. Ці перманентні варіанти є найбільш щадним методом перетворення короткочасного впливу.

Як отримати темний попелястий колір для брюнеток

Однією з особливостей забарвлення брюнетками волосся темно-попелястий колір є необхідність їх попереднього освітлення. В цьому разі за умови правильного підбору виборі фарб можна отримати бажаний відтінок з мідними нотками і без червоного відливу.

1652052097ff5b6f0f3ae52e8130d542 Темний попелястий колір волосся. Фото, яка фарба краще. Кому підходить

Важливим моментом є володіння брюнетками і шатенками з чорними або світлими очима і «фарфорового» блідою/оливковою шкіри без видимих дефектів. Тут платиновий відтінок волосся буде поєднуватися навіть з епатажним «димчастим» макіяж smoky eyes (смокі-айс).

Ця техніка може виконуватися в нюдовой (природної) монохромного гамі тіней з використанням декількох відтінків (чорні, шоколадні, темно-сірі). Одним з найбільш бажаних серед брюнеток відтінків є попелясто-коричневий, який, на відміну від холодних сірих/платинових варіантів, підходить для будь-якого сезону.

У цій групі найбільш популярними вважаються такі тони, як: «аметист», «холодний шоколад», морозний шоколад». Одна з найбільш щадних технік колірного преображення – це тимчасове фарбування, тобто тонування. Поряд зі спеціальними барвниками тут можуть використовуватися особливі відтінкові косметичні засоби (шампуні, тоніки, бальзами, лаки, муси, туш).

Завдяки такій техніці можна дозволити собі багаторазові експерименти з вибором темно-попелястого гами, маскувати похибки фарбування. До того ж цей спосіб доступний за вартістю і найкращим чином підходить для використання без відвідування спеціалізованих салонів.

Як отримати в домашніх умовах

Темного попелястого кольору, близького до пропонованих фотозображень, можна домогтися з допомогою професійних фарбувальних засобів. При їх виборі слід чітко орієнтуватися у відповідності складу кожного з них індивідуальним потребам.

fa244e5fccb80023d40a6989b031190f Темний попелястий колір волосся. Фото, яка фарба краще. Кому підходить

Важливим елементом тут є цифрове позначення кольорової гами, а саме:

 • Перші 10 цифр – це насиченість головного відтінку (чорний, коричневий, русявий, білявий — у різних варіантах). Для інформації про натуральному пігменті використовується написання нулів (0) перед цифрами, а після них – про інтенсивності кольору.
 • Друге число з 1 по 10 (після крапки) – позначає головний тон фарби. Поряд з природним, мідним, червоним, фіолетовим, коричневим, матовим забарвленнями, він може бути позначений попелястим, перламутровим, платиновим, В ряді випадків відтінки можуть позначатися також буквами, де попелястий – це З, інтенсивний – А, коричневий – W.
 • Третя цифра є характеристикою допоміжного тони, що становить ? від основного. Відсутність такого позначення свідчить тільки про чистому тоні (без допоміжного забарвлення).

Після ретельного вивчення цієї інформації слід звернути увагу на особливості домашнього фарбування для довготермінового або тимчасового збереження бажаного результату.

Стійкі фарби

Такі барвники є одними з найбільш надійних засобів для зміни кольору волосся. Однак наявні в їх складі аміак і окислювачі здатні чинити шкідливий вплив на структуру волосся. Таке негативне явище можна мінімізувати за умови дотримання інструкції використання фарб і правильному догляді за волоссям після проведених процедур.

Найбільш затребуваними для придбання темно-попелястого відтінку є такі професійні фарби, як:

 • Estel De Luxe в широкій палітрі поєднаних між собою відтінків. Це засіб, на думку професіоналів, вважається найбільш підходящим для отримання подібного кольору. Стійкість фарбування локонів, придбання ними блиску і шовковистості забезпечується завдяки вмісту в ньому хітозану, рослинних екстрактів, вітамінів, захисної емульсії. До достоїнств відноситься також економічність використання із-за легкості й рівномірності розподілу волосся під час фарбування.
  b260f96bc33dbdd8b583a5a0906b16da Темний попелястий колір волосся. Фото, яка фарба краще. Кому підходить
 • L’oreal Paris, в палітрі якої є кольори морозного каштана глясе (№№ 5.15, 613), попелясто-русявого (№ 7.1). Під час фарбування активні інгредієнти цих коштів мають властивість живити корисними мікроелементами, зволожувати кореневу систему, забезпечуючи натуральний блиск по всій довжині волосся.
 • Londacolor, яка володіє здатністю забезпечувати однорідність фарбування з глибоким проникненням в стволову структуру волосяного покриву. Серія темного попелу представлена варіаціями в платиново-сріблястому, ярусом, білявому виконаннях.
 • Garnier з наявністю попелястих подтонов для різних відтінків русявого волосся. Ця продукція цінується за наявні в її складі натуральні компоненти і мінімуму шкідливих речовин, а в ряді серій взагалі відсутній вміст аміаку.
 • Горобина – це один з небагатьох вітчизняних барвників, в палітрі якого є русяве відтінки з попелястим відливом різної насиченості. До пропонованої кремоподібної фарбі, збагаченої цілющими компонентами, додається окислювач і бальзам для волосся.

Відтінкові шампуні, спреї

Темний попелястий колір волосся (фото може зорієнтувати на менш стійке фарбування за допомогою тонувальних коштів) можна отримати завдяки таким засобам.

Наприклад:

 • Шампуні-тоніки (L’oreal, Estel) з застосуванням 1 раз в тиждень. Поряд з доданням бажаного відтінку ці засоби здатні підтримувати результат раніше виробленої забарвлення.

8609bbb71c818d7da17c6be964b47ddb Темний попелястий колір волосся. Фото, яка фарба краще. Кому підходить

 • Відтінкові бальзами (Іріда, Кожен день, Тоніка) для щоденного використання.
 • Спреї, де особливою популярністю користується бренд Schwarzkopf Professional BlondMe. Цей засіб застосовується тільки на освітленому волоссі і наноситься після їх обполіскування. Терміни збереження отриманого забарвлення гарантовані протягом 14 днів.

Перевагою подібних варіантів є відсутність аміаку і окислювачів, збереження структури волосяного покриву без пошкодження (пересушування) кінців.

Зворотній «бік медалі» багато користувачів називають – недовговічність результатів і необхідність багаторазового використання.

Покрокова інструкція по попелястої фарбування

Важливою умовою отримання цього незвичайного кольору є необхідність наявності не слабких, виснажених, а здорових волосся. В іншому випадку цю процедуру доведеться відкласти до повного їх лікування.

У цілому алгоритм досягнення бажаного відтінку складається з таких послідовних дій:

 • Отримання консультації у перукаря/стиліста про попередній обробці волосся, виходячи з їх структури, колірної насиченості і виборі для них підходящої фарби. Ігнорування рекомендацій може призвести до отримання небажаних відтінків (зелені, фіолетові, рожеві).
 • Вибір відповідного виду барвника згідно рекомендації фахівців. Використання номери колірного різноманіття у відповідності з індивідуальним типом зовнішності.
 • Тестування з метою виявлення прояви та прийнятності кольору.
 • Підготовка тонких гумових рукавичок, шапочки для волосся і годин з таймером.
 • Підготовка волосся. Одним із способів може бути блондування (посвітління) волосся темних/з теплими відтінками (руді, каштанові). Використовується і такий метод як декапирование, тобто змивання наявної пігментації або раніше нанесених барвників. Такі маніпуляції дозволяють створити сприятливі умови для одержання бажаного відтінку без спотворення кольорів і появи фіолетових, зелених тонів.
  26baf266c3e4c162e5736025c6b7e03a Темний попелястий колір волосся. Фото, яка фарба краще. Кому підходить
 • Розведення фарбувального складу згідно додається до нього інструкції з допомогою дерев’яної палички без використання металевого посуду.
 • Нанесення фарби відповідно до обраної методики фарбування (по всій довжині/на кінчики, на окремі пасма). Спочатку слід обробити потиличну частину голови, потім – голову, перед і віскі.
 • Тримати волосся з нанесеною фарбою під шапочкою і зверху закутаною бавовняною тканиною протягом часу, зазначеного в інструкції до використання фарби.
 • За збігом необхідного строку, барвник необхідно обережно змити проточною водою з шампунем для фарбованого волосся. Після цього слід ретельно обполоснути голову і шкіру, щоб уникнути залишків хімічно активних речовин.
 • На завершення процедури рекомендується нанести на вологі волосся кондиціонер для закріплення фарби і збільшення термінів його збереження.
 • Дотримання цих вимог дозволяє досягти бажаного відтінку. Однак необхідно враховувати, що іноді перефарбування базового кольору волосся у попелясті відтінки може піднести неприємні сюрпризи.

  56758415c802e484790ab44906951974 Темний попелястий колір волосся. Фото, яка фарба краще. Кому підходить

  Це обумовлено тим, що наявний в барвниках фіолетовий пігмент здатний «позеленіти». Уникнути цієї проблеми здатні лише досвідчені майстри, яким відомі можливі «підводні рифи» таких метаморфоз.

  Правильний догляд за волоссям з попелястим ефектом

  Темний попелястий колір волосся фотомоделей і реальні результати фарбування можуть істотно відрізнятися не тільки при порушеннях техніки, але і в процесі догляду за пасмами. Ця проблема набуває особливої актуальності у зв’язку з тим, що цей досить примхливий забарвлення може швидко змиватися.

  Для подовження термінів зберігання його дії потрібно його постійне освіження різними тонують з певною періодичністю. Щоб уникнути додаткового навантаження на локони, фахівці радять виключити таку салонну процедуру, як «запечатування» кольору за допомогою ламінування.

  Поряд з цим багатоетапність подібного фарбування є своєрідним стресом для волосся і шкіри голови. Тому не менш важливою умовою є дотримання основних вимог по створенню умов для відновлення здоров’я локонів.

  А саме:

  • Використання спеціальних косметичних засобів для фарбованого волосся, які перешкоджають передчасному виведенню отриманого пігменту (муси, живильні масла, бальзами).

  dd8d32bc71584d848c36c6fea34b455f Темний попелястий колір волосся. Фото, яка фарба краще. Кому підходить

  • Віддавати перевагу косметиці, яка містить у своєму складі такі поживні речовини: вітаміни, кератин, протеїни, колаген, мінерали.
  • Виняток з домашніх засобів по догляду за волоссям компонентів, які стимулюють виведення кольорових частинок (сода, ефірні олії, лимон, кефір).
  • Своєчасне освіження зачіски у професійних перукарів з метою позбавлення від пошкоджень сталок (ламкість, сухість, розшарування, посічені кінчики).
  • Виняток застосування косметики з ультрафіолетовими фільтрами, гарячих способів укладання фарбованого волосся, перебування під сонцем і в морози без головних уборів.
  • Регулярне проведення салонних процедур по відновленню бажаного забарвлення щоб уникнути небажаного пожовтіння/позеленіння пасм.

  Представлені фото власниць темного попелястого кольору волосся – це ілюстрація образу сучасної елегантною особистості. За створенням таких цілісних аристократичних, благородних образів варто не тільки придбання ексклюзивного забарвлення, але і сполучуваність з іншими зовнішніми деталями.

  f0c5e039714afae181cbf8891cbc643d Темний попелястий колір волосся. Фото, яка фарба краще. Кому підходитьТемний попелястий колір волосся дуже красиво буде виглядати для молодих дівчат. Фото одного з відтінків який чудово виглядає.

  Цей колір органічно виглядає на фоні чистої шкіри, яскравого якісного макіяжу в синій, зелений, фіолетовий панелі з перловими переливами. Тут дуже важлива колірна гармонія зі стильовим єдністю гардеробу, виразністю дорогих аксесуарів.

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про темним фарбуванні волом

  Як правильно підібрати фарбу для волосся:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради