Дзеркало впало але не розбилося – значення прикмети

З дзеркалами пов’язано багато прикмет. Майже кожен знає, що розбилося дзеркало віщує нещастя, але є зовсім інші тлумачення в разі, якщо дзеркало впало, але не розбилося.

99257fccc619d72887584b5742cadd76 Дзеркало впало але не розбилося – значення прикмети

Прикмети, пов’язані з падінням дзеркал

Дзеркало вважається порталом в паралельний світ, де живуть сутності – душі померлих людей. У середньовіччі дзеркала навіть забороняли, щоб вони не притягували біду.

Як накопичувач енергії, предмет зберігає інформацію про всіх, хто дивився в нього і тому з дзеркалами потрібно поводитися дбайливо і обережно. Якщо весь негатив, накопичений в ньому, вирветься назовні через разбивающееся скло – нікому не поздоровиться.

Багато залежить від причини падіння предмета, чи винен хтось цього чи все сталося мимовільно. Падаюче дзеркало розцінюється як попередження всім мешканцям будинку про початок непростого періоду життя. Якщо дзеркала падають будинки неодноразово – у родині дуже важка психологічна обстановка.

Зі стіни

Коли падає дзеркало зі стіни і не розбивається – диво, так як на стінах зазвичай зміцнюються вельми великі і важкі дзеркальні поверхні, які при падінні, якщо логічно міркувати, просто зобов’язані розбиватися. Але якщо цього не відбулося, значить, предмет попереджає про існування наговору або обману з боку близьких або наближених до сім’ї людей. Не варто виключати обговорень за спиною і з боку колег на роботі.

З рук

Добрим знаком вважається падіння з рук, якщо дзеркало при цьому не розбилося. Це обіцяє, за народним повір’ями, міцне здоров’я на довгі роки.

Значить, людина йде вірною дорогою і потрібно продовжувати в тому ж дусі, ведучи праведний спосіб життя і прагнучи дарувати людям тепло і доброту душі.

Приземлилося на підлогу

Якщо дзеркало брякнулось об підлогу, але розбилися елементів не помічено — ймовірні проблеми з фінансами. Краще ретельно перевірити банківські рахунки і рекомендується відмовлятися від усіх сумнівних та незаконних операцій.

Впало на полицю

Не обіцяє нічого поганого дзеркало впало, але не розбилося від пустощів дітей або лап тварин – це говорить тільки про недолугість винуватців і означає, що предмет треба подалі переставити. Впало на полицю дзеркальце повідомляє людині, що у нього є надійні люди, готові прийти на виручку в будь-якій ситуації, навіть дуже важкою.

Що означає, якщо дзеркало впало, але не розбилося

Дзеркала — не тільки безмовні глядачі, вони також беруть участь у подіях, що відбуваються з мешканцями будинку, намагаючись попередити власників про щось важливе. Що впало, але не розбилося дзеркало не потрібно поспішати загортати в темну тканину і викидати. Навпаки – таких предметів потрібно сказати «спасибі» за попередження і повісити в хаті на те ж саме місце, тільки закріпивши міцніше. Це не говорить про проблему, а тільки попереджає про можливі неприємності або навпаки — радує чимось хорошим.

c0a615cfb41b433f25918863810e98a3 Дзеркало впало але не розбилося – значення прикмети

Завдання кожного, спостерігав такий випадок у себе вдома, розшифрувати, що саме хотів «розповісти» йому предмет, від чого захистити.

Коли впало дзеркало, але не розбилося – прикмета добра, однак з’явилися в результаті удару відколи — вже не так добре. Найчастіше при падінні предмет не залишається абсолютно неушкодженим, а покривається тріщинами. Будь очікувати неприємностей залежить від їх розміру: якщо їх багато – то і проблем буде немало.

Як нейтралізувати дію

Будь-яку проблему, навіть з дзеркалами, можна постаратися нейтралізувати. Наслідки, які підуть слідом за падінням зі стіни і треснувшим дзеркальним покриттям можна, якщо зовсім не усунути, то хоча б звести до мінімуму. Для цього є найдавніший спосіб, перевірений часом — молитва.

З допомогою молитви можна перемогти будь-які темні сили. Священні слова допомагають прибрати негативну енергію, проникнувшую через тріснуте дзеркало.

Читати молитву потрібно в процесі підняття і зміцнення дзеркала, якщо не планується змінювати предмет. Якщо потрібна заміна старе при цьому потрібно окропити святою водою і закопати в землю, попередньо обернувши тканиною, навіть не намагаючись звільнитися простим скидання його в сміттєвий бак. Закапувати краще глибше, щоб ніхто дзеркало не виявив або не поранився про стирчать краю.

Справа кожної людини — вірити йому у прикмети, пов’язані з дзеркалами чи ні. Якщо внутрішній голос шепоче зробити все так, як предки велять – краще виконати волю і заспокоїтися, ніж потім мучити себе питаннями, чи все було зроблено правильно. Якщо дзеркало впало і не розбилося – це не може бути просто випадковістю, тому що нічого випадкового у світі немає.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради