До чого сниться весілля сестри: рідна, двоюрідної, яка вже заміжня – сонник

Тлумачення сновидінь, в яких фігурує весілля, залежить від безлічі деталей. Символи можуть бути як добрими знаками, так і передвісником біди. Пропонуємо розібратися, яких подій очікувати тим, кому приснилася весілля рідний або двоюрідної сестри.

8551b6b2e51012faa3b88a237a1b97d1 До чого сниться весілля сестри: рідна, двоюрідної, яка вже заміжня – сонник

До чого сниться весілля сестри?

Сонники трактують сон про заміжжя сестри як символ життєвих змін як для самої сновидицы, так і для головного діючої особи нічного бачення. Тлумачення залежить від того, чи було це звичайне свято тільки в загсі або церковне вінчання. Останнє вважається знаком, що обіцяє виконання заповітного бажання сновидця.

Значення має і ступінь споріднення. Сон про весілля зведеної сестри не обіцяє нічого хорошого. Можна очікувати поганих звісток про друзів і близьких. Сон також обіцяє раптову хворобу когось із членів сім’ї сновидця, передвіщає лиха та нещасні випадки далекої рідні.

 • Якщо самого свята не відбулося, а наснилися лише передвесільні клопоти, варто врахувати, чия весілля готувалася.
 • Якщо уві сні молодша сестра збирається заміж, а ви берете участь у підготовці свята, сонник тлумачить це як провісник важливих новин.
 • Якщо одруження належало старшої родички, в реальному житті можна чекати радісних звісток від своїх близьких.

До чого сниться весілля рідної сестри?

Сонники тлумачать сни, в яких рідна сестра виходить заміж, в залежності від того, як відбувалося торжество. Наведемо найбільш поширені трактування:

 • присутність на урочистостях дам в чорних сукнях обіцяє родичці хвороба або смерть близької людини;
 • велика кількість гостей обіцяє сімейні радості;
 • стіл, вільний від страв, що знаменує смугу невезіння і фінансових втрат;
 • радісне і гарне свято обіцяє виконання надій;
 • нудне захід обіцяє сновидице розчарування в комусь або чомусь;
 • сумна весілля у сні наяву обернеться несправдженими надіями;
 • якщо торжество закінчилося бійкою, в реальному житті вас чекає бурхливе з’ясування відносин.

Незвичайні події, що відбуваються на весіллі у сні теж несуть сновидінню важливу інформацію, що стосується особистого життя. Сон попереджає про небезпеку або обіцяє зміни, якщо в ньому відбувається наступне:

 • з’явився без запрошення колишній молодий чоловік – сновидице наяву чекає зустріч з
 • людиною з минулого, який захоче відродити відносини;
 • сновидицу намагалися вбити прямо під час урочистостей – люди з близького оточення бажають зла і плетуть інтриги;
 • наречений в останній момент перемкнув свою увагу з нареченої на її сестру – побачила сон панночку чекають великі клопоти.

Якщо в сні на місці нареченого виявився чоловік або молода людина сновидицы, варто звернути увагу на стосунки з коханим. Велика ймовірність, що він щось приховує.

До чого сниться весілля двоюрідної сестри?

Одруження кузини Східний сонник трактує, як ознака складної життєвої пори. Сновидця чекає низка скандалів, сімейні проблеми і фінансові.

Якщо родичка ще не заміжня, неприємності в житті чекають головну героїню сновидіння. Можливо, вона тяжко захворіє або втратить роботу. Якщо дівчина в сні з-під вінця вислизнула, наяву їй вдасться обійти свої нещастя.

b69f64bc84cf602264aaae895b3d548f До чого сниться весілля сестри: рідна, двоюрідної, яка вже заміжня – сонник

До чого сниться весілля сестри, яка вже заміжня?

 • Згідно соннику пастора Лоффа, весілля рідної сестри, яка вже заміжня, обіцяє сновидице успіх і процвітання.
 • Відомий психолог Зигмунд Фрейд в прогнозах був настільки ж оптимістичний. Він вважав, що сон з подібним сюжетом говорить про те, що самотньої сновидице наяву належить швидка зустріч з обранцем. Замужній дамі подібне бачення, на думку Фрейда, обіцяє приємні зміни в інтимному житті, яка зараз протікає досить нудно.
 • За версією Місячного сонника заміжжя сестри, яка пов’язана узами шлюбу, пророкує сновидице удачу і везіння. Все буде складатися саме так, як нею було заплановано. Якщо в реальному житті героїня нічного бачення чекає поповнення в сімействі, пологи пройдуть без ускладнень і на світ з’явиться здоровий малюк.
 • Не всі тлумачі вкладають в сновидіння позитивний сенс. Якщо звернутися до соннику під авторством Цвєткової, можна виявити, що бачення про весілля заміжньої сестри служить поганим знаком, особливо, якщо це було церковне вінчання. Автор рекомендує сновидице звернути увагу на своє здоров’я, можливий розвиток серйозної недуги.

563f3923fa4348e3afeb5663c5b075d5 До чого сниться весілля сестри: рідна, двоюрідної, яка вже заміжня – сонник

Приснилася весілля незаміжньої сестри

Якщо уві сні приснилося весілля сестри, яка не заміжня, сновидінню варто готуватися до поповнення в сімействі. Молодшим родичам сновидіння обіцяє появу на світ брата або сестрички. Сновидице довелося бути присутнім у сні на весіллі в ролі свідка, це добрий знак. Незабаром їй вдасться вирішити свої проблеми, знайти вихід із складної ситуації.

Аналізуючи значення сновидіння, потрібно брати до уваги відносини з родичкою наяву. Якщо ви з сестрою в сварці і давно не спілкуєтеся, то сон про неї обіцяє неприємності, переживання, клопоти, сльози. Сновидіння про родичці, яка проживає в іншому місті або країні, що знаменує отримання звісток. Якщо уві сні родичка виглядала чудово, новини будуть гарними.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради