Любов, постіль і шлюб між Левами, сумісність вогняних чоловіків з жінками інших знаків зодіаку

Леви за натурою – царі не тільки в природі. Цьому знаку властивий легкий егоїзм, самолюбство, гордість і всевладдя. Далеко не кожна дама зможе з ним ужитися, а деякі союзи приречені. Сумісність чоловіка Лева з жінками різних знаків зодіаку залежить не тільки від природних темпераментів. Що повідають зірки?

Сексуальна та побутова сумісність із жінкою, народженої під знаком Лев

lyubov, postel i brak mezhdu lvami, sovmestimost ognennykh muzhchin s zhenshhinami drugikh znakov zodiaka5 Любов, постіль і шлюб між Левами, сумісність вогняних чоловіків з жінками інших знаків зодіакуДвом левам складно ужитися в одній клітці, але з них виходить яскрава пара. Разом вони легко будують бізнес, заробляють гроші, досягають високих цілей. Сумісність чоловіка та жінки, народжені під знаком Лева, середня, з натяжкою досягає 50%. Навколишнім людям непомітні складності відносин. Зовні гармонійна пара, дружна, партнери легко спілкуються між собою. Усередині йде постійна боротьба за верховенство.

Сумісність жінки і чоловіки знака Лев в цифрах:

 • шлюб – 40%;
 • любов – 40%;
 • дружба – 50%.

Серед сімей великий відсоток розлучень і розривів. Ці знаки цінують відданість, розуміння, підтримку другої половинки, але ніколи не ставлять ці якості на чолі. Тому сумісність в любові чоловіка і жінки, що належать до знаку Лева, становить всього 40%.

Всі представники цього знака – пристрасні особистості.

Вони довіряють партнера в ліжку, розкриваються, наповнюють сексуальне життя яскравими фарбами. Тому сексуальна сумісність жінки і чоловіки знака Лев на висоті, що складає 90%! Це пояснюється щирістю і відданість один одному. Інтим стримує багато пар від розриву, вони живуть довгі роки, намагаються стримувати життєві емоції і пориви, миряться в ліжку.

Відгуки про тандем двох Левів

Якщо орієнтуватися на відгуки, сумісність чоловіка та жінки, народжені під знаком Лева, часто залежить від здатності йти на компроміс. Щоб ужитися, доводиться поперемінно поступатися першість. Багатьом парам це вдається робити, зустрічаються сім’ї-довгожителі. Не потрібно заздрити, до зразкового тандему лежав довгий, складний шлях.

Секс – кращі ліки двох левів від депресій, нервових переживань. Близькість допомагає усунути суперечки і розбіжності краще будь-яких розмов.

Любов, постіль, шлюб з дівчатами інших знаків зодіаку

Леви – горді, величні. Вони не терплять зради і зради, встають на чолі родини. Далеко не кожна дівчина готова схилятися, ставити чоловіка вище себе, тримати «пана» в центрі загальної уваги. Союзи з певними знаками призведуть до неприємностей, розрухи, емоційного виснаження. З ким цар не уживеться?

Скорпіон

lyubov, postel i brak mezhdu lvami, sovmestimost ognennykh muzhchin s zhenshhinami drugikh znakov zodiaka6 Любов, постіль і шлюб між Левами, сумісність вогняних чоловіків з жінками інших знаків зодіакуЧоловік знака Лев і жінка знака Скорпіон мають високі показники сумісності. Відносини між партнерами пов’язані довірою. У них немає підозр, брехні, не обмежується свобода. Це важливо для Лева. Він прагне до суспільної та відкритої життя, звик до уваги. Єдина проблема – нестримне бажання самця стати лідером. Партнерка при цьому замкнута, намагається не привертати увагу у великій компанії, веде нейтральні бесіди, нікого близько не підпускає.

Сумісність чоловіка, народженого під знаком Лев, і Скорпіона в цифрах:

 • 50% – дружба;
 • 80% – шлюб;
 • 90% – сексуальні стосунки.

Пара гідно поводиться в суспільстві, відносини з’ясовує наодинці, не вплутує родичів, шлюб створюється швидко. Чоловік Лев має високу сумісність в любові зі Скорпіоном, вона досягає 70%. Але з кожним роком постає все більше розбіжностей зважаючи оптимістичного світогляду подружжя і реалістичної оцінки стану главою сімейства.

Щоб зберегти тривалі відносини, партнерам важливо дотримуватися компромісів. У важких ситуаціях не накопичувати образи, як і раніше, тактовно, спокійно розмовляти, виявляти проблеми і відразу вирішувати.

Водолій

У чоловіка знака Лев низька сумісність з Водоліями, такі шлюби часто розпадаються, при цьому партнери мають багато схожих рис. Вони товариські, відкриті, люблять галасливі компанії, впевнені в майбутньому. При цьому у пари багато особистих розбіжностей, число яких зростає з кожним прожитим роком.

Сумісність знаків зодіаку Лев (чоловік) і Водолій (жінка):

 • 30 % – сімейні відносини;
 • 50 % – дружба;
 • 90 % – секс;
 • 30 % – любов, почуття.

Почуття спалахують миттєво, але також швидко згасають. Парі складно протистояти зовнішнім факторам, побутовим проблемам. Сумісність в любові жінки знаку Водолія та чоловіка, що належить до вогняної стихії, невисока. У 80% випадків почуття згасають у партнерки, жінки цього знака зодіаку, як правило, волелюбні, вони не люблять постійність, прихильність до дому, не пристосовані до ведення домашнього господарства.

Незважаючи на низьку сумісність знаків, Лев і Водолій можуть прожити щасливе життя. Зберегти стосунки і шлюб допоможе різноманітний, частий, яскравий секс. Чоловікові необхідно стримувати лідерські пориви, давати партнерці свободу вибору, підтримувати рівноправність.

Ваги

lyubov, postel i brak mezhdu lvami, sovmestimost ognennykh muzhchin s zhenshhinami drugikh znakov zodiaka7 Любов, постіль і шлюб між Левами, сумісність вогняних чоловіків з жінками інших знаків зодіакуЧоловік знака Лев мають високу сумісність в любові з Вагами. Між ними зав’язуються міцні, гармонійні стосунки, бурхлива пристрасть, але події розвиваються швидко. Друга половинка стає сім’єю, надійним другом, цінністю. Пара утворює свій світ, раніше значущі люди відходять на другий план. Жінка врівноважує стосунки, підлаштовується під горду вдачу, періодичний егоїзм чоловіка, зберігає вогнище, стримує емоційні сплески.

Сумісність Лева (чоловіки) і Ваг (жінки):

 • 90% – шлюб;
 • 70% – любов;
 • 60% – дружні стосунки;
 • 80 % – сексуальне життя.

У чоловіка, народженого під знаком Лева, і Вагами висока сумісність в ліжку, темпераменти сходяться, спілкування, інтимні розмови ведуться легко, без примусу і сорому. Саме з жінкою цього знака вогненний самець не прагне зайняти лідируючі позиції. Він прислухається до своєї пані, поспішає принести задоволення партнерці, готовий до експериментів. Для цього союзу властива романтика, яка не згасає з часом.

Риби

У чоловіка знака Лев висока сумісність в любові з Рибами. Останні не схильні до конфліктів, тактовно вирішують проблеми, не виносять сміття з хати. Але повного розуміння не досягають. У пари різні погляди на події і речі навколо. При збігу обставин, неприємності, тандем легко розпадається.

Благополучна і міцна сім’я вийде з людей з творчими професіями.

Сумісність чоловіка знака Лев з Рибами:

 • 70% – любовні відносини;
 • 60% – сім’я;
 • 70% – сексуальне життя;
 • 30% – дружнє спілкування.

Любов спалахує миттєво, горить яскраво, але згодом чоловіка починає напружувати нав’язливість другої половинки. Жінка бажає більше ласки, компліментів, уваги з боку чоловіка. Товариський і всебічний чоловік цілком присвятити своє життя другій половинці не готовий. Секс партнерів щодо влаштовує, періодично виникають проблеми через егоїзм чоловіка.

Козеріг

lyubov, postel i brak mezhdu lvami, sovmestimost ognennykh muzhchin s zhenshhinami drugikh znakov zodiaka8 Любов, постіль і шлюб між Левами, сумісність вогняних чоловіків з жінками інших знаків зодіакуВ цьому союзі не уникнути скандалів, нервових переживань, емоційного виснаження і частого нерозуміння. Сильні, вольові знаки не можуть сплестись в тиші. Сумісність дівчата знака Козеріг з чоловіком, народженим в місяць Лева, низька, вони не зможуть довго перебувати разом. При певних обставинах стануть відмінними коханцями, відданими друзями. Природні темпераменти знаків збігаються, їх очікує бурхливий, яскравий, чуттєвий секс і нові відчуття.

Сумісність у цифрах:

 • любов – 60%;
 • сексуальні відносини – 90%;
 • сімейне життя – 40%;
 • дружба – 60%.

Сумісність в шлюбі чоловіки знака Лева з Козерогами становить менше 50%, тому не варто поспішати створювати сім’ю. Для створення вдалих спілок потрібно терпіння. Партнерам доведеться закривати очі на обставини, вчитися терпіти, мовчати, поважати думку іншої людини. Хто перший не витримає – упертий Козеріг або гордий Лев?

Щоб цій парі зблизитися і мирно існувати, потрібні спільні життєві цілі. Бурхлива енергія буде спрямована на здійснення планів, темпераментна боротьба за верховенство вщухне.

Телець

Сумісність таких знаків зодіаку, як Лев (чоловік) і Телець (жінка), низька. Складний союз, який врятує тільки сильна любов. Парі важко ужитися разом, люди не можуть перебувати удвох тривалий час, при цьому мають дуже бурхливу і захоплюючу сексуальне життя. Гармонійний союз можливий, якщо Телець або Лев пожертвує своїми інтересами, думкою на догоду партнеру.

Представникам такого тандему важливо навчитися довіряти партнеру, відпочивати один від одного, мати інше коло спілкування, часто виходити з дому.

Сумісність чоловік знака Лев з Тільцями в цифрах:

 • 50% – сімейне життя;
 • 40% – дружба;
 • 60% – любов;
 • 90% – сексуальні стосунки.

Розрив у такої пари проходить важко, з болем, можливі скандали, виливаються накопичені за образи. Чоловік і жінка більше не спілкуються, відчувають неприязнь, псуються стосунки між іншими родичами, дітьми.

lyubov, postel i brak mezhdu lvami, sovmestimost ognennykh muzhchin s zhenshhinami drugikh znakov zodiaka9 Любов, постіль і шлюб між Левами, сумісність вогняних чоловіків з жінками інших знаків зодіаку

Відносини в парі шикуються досить складно

Рак

Якщо жінка належить до знаку Рак, то сумісність в ліжку з Левами у неї дуже висока. Цій парі добре разом, сексуальне життя наповнена відчуттями. Партнери різні, але активно працюють над благополуччям свого союзу. Вони йдуть на поступки, при цьому не схиляють голову, тактовно вирішують питання, але тільки на початку відносин. Поступово терпіння вичерпується, емоції виходять, ніхто не хоче підлаштовуватися під вдачу партнера.

Сумісність у цифрах:

 • любов – 60%;
 • сімейне життя – 40%;
 • дружба – 50%;
 • сексуальне життя – 90%.

В інших областях сумісність таких знаків, як мужній Лев і жіночний Рак, не дуже висока. Перший час партнер намагається стримувати свою гордість, душити егоїзм, але поступово темперамент виривається назовні. Жінку починає напружувати поведінку чоловіка, вона припиняє відносини або вони виливаються в скандали, непорозуміння, пробігає холодок. Після розриву пари рідко залишаються друзями.

Овен

Складно уявити кращу сумісність чоловіка з жінкою, ніж знаків Лев і Овен. Союзи з цих пар визнані самими міцними, стосунки будуються легко, позитивно, ніякої брехні, образ, лицемірства. Конфлікти швидко вирішуються без принижень, криків. Гордий Лев веде себе спокійно щодо партнерки, егоїзм вщухає, суперництва не виникає.

Сумісність знаків зодіаку Овен (жінка) і Лев (чоловік):

 • 99% – сексуальні стосунки;
 • 80% – сім’я;
 • 60% – дружній союз;
 • 90% – любов.

Висока сумісність в любові дозволяє жінці знака Овен і чоловікові, народженому в місяць Лева, побудувати міцну, дружну сім’ю. Такі пари рідко розлучаються, вважають себе одним цілим, цінують думку чоловіка. Діти народжуються у сприятливій обстановці, виростають успішними і впевненими людьми.

Леви і Овни не мають забобонів, вони сповнені енергії, чітко позначають свої бажання. У них максимальний відсоток сумісності в сексі, в таких сім’ях немає зрад, інтимні питання не викликають утруднення.

Діва

lyubov, postel i brak mezhdu lvami, sovmestimost ognennykh muzhchin s zhenshhinami drugikh znakov zodiaka10 Любов, постіль і шлюб між Левами, сумісність вогняних чоловіків з жінками інших знаків зодіакуПриродні темпераменти Дів і Львів різні, але сумісність жінок і чоловіків цих знаків зодіаку висока у всіх сферах. Вона пояснюється дотриманням традиційного укладу. Глава сім’ї бере на себе забезпечення, рішення чоловічих питань, жінка займається домашнім порядком, створює затишок, ростить дітей. Вона не ревнує, довіряє товариському партнеру, не насідає і дає відпочити від сімейних турбот.

Сумісність у відсотках:

 • 70% – любов;
 • 80% – сексуальне життя;
 • 30% – дружні стосунки;
 • 80% – шлюб.

Проблеми в союзі виникають, якщо жінка довгий час замовчує образи. З’являється невдоволення, бурчання, закиди, що характерно для знака. Діва важко йде на відкрите спілкування, не вважає партнера іншому. У разі розриву колишні партнери уникають зустрічей.

Стрілець

Цей союз ідеальний для людей, які працюють в одній сфері. Стрільці з Левами разом швидко досягають цілей, направляють потік енергії в потрібне русло. Сім’ї виходять міцними, але поспішати з шлюбними узами не варто, бажано заздалегідь обговорити ведення господарства, сімейний уклад. Це допоможе уникнути гострих кутів, побудувати спокійне, розмірене життя з коханою людиною.

Сумісність у відсотках:

 • 70% – сім’я;
 • 95% – секс;
 • 70% – любов;
 • 50% – дружба.

У чоловіка, народженого під знаком Лева, висока сумісність зі Стрільцями в ліжку. У відносинах вирує пристрасть і романтика. Чоловік стане для дружини надійним другом, але старі таємниці між партнерами залишаться.

Близнюки

Цей союз складається з краси та інтелектуальної гармонії. Він владний, напористий, гордий, вона жіночна, ніжна представниця прекрасної статі. Вони притягуються одна до одної, впевнені у відносинах, живуть сьогоднішнім днем. Партнер стане наставником своєї супутниці, допоможе приймати рішення.

lyubov, postel i brak mezhdu lvami, sovmestimost ognennykh muzhchin s zhenshhinami drugikh znakov zodiaka11 Любов, постіль і шлюб між Левами, сумісність вогняних чоловіків з жінками інших знаків зодіакуСумісність у цифрах:

 • 90% – сексуальне життя;
 • 70% – шлюб;
 • 90% – любов;
 • 60% – дружні відносини.

Природні темпераменти збігаються, пара любить все нове, нестандартне, не звертає уваги на оточення і чужу думку, намагається вичавити зі свого життя максимум задоволення.

Партнери в цьому союзі не претендують на свободу коханої людини, мають різних друзів, відпочивають разом і окремо. Відносини будуються на довірі і повазі.

Висновок

 1. Тандем з двох Львів – не найбільш перспективне поєднання, але при грамотному підході і розстановці пріоритетів, все може вийти.
 2. Міцний шлюб вийде зі Скорпіонами, Вагами, Овнами, Дівами, Близнюками і Стрільцями.
 3. Нестримна пристрасть чекає з Раком, Козерогом, Рибами і Стрільцем.
 4. Якщо потрібен надійний друг, то знайти його можна серед Козерогів, Баранів, Ваг.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради