Як познайомитися з хлопцем, хлопчиком, правильно на вулиці

У сучасному суспільстві навіть є люди, які займаються цим професійно. Багато з них, які раніше відчували страх перед новою людиною, після чого зайнялися глибоким вивченням цієї проблеми і тепер викладають ці уроки на приватних заняттях і тренінгах, навчаючи інших за гроші!

Як навчитися знайомитися з людьми і не соромитися

Відразу налаштуйтеся на успіх! Спробуйте зав’язати нове знайомство скрізь: у громадському транспорті, по дорозі на роботу, в кінотеатрі, бібліотеці, черги!414e2e1adc3782dc542a7cfb70de14b2 Як познайомитися з хлопцем, хлопчиком, правильно на вулиці

Поставте завдання перед собою — ні дня без спілкування! Побачите, що для того, щоб зачарувати людину не багато потрібно — всього лише посмішка і дружнє вітання.
Важливо, справити на людину гарне враження і обов’язково:

 • Не свердліть нового знайомого поглядом. Іноді поглядали на нього, даруйте посмішку.
 • Не задавайте занадто особистих питань. Іноді, незнайомі люди діляться своїм потаємним, але зазвичай, потім більше не зустрічаються.
 • Не зачіпайте теми політики і релігії.
 • Не потрібно запрошувати нового знайомого до себе додому. Це буде як мінімум дивно. Якщо хочете провести час разом, краще домовтеся відвідати разом виставку або кінотеатр.
 • Не намагайтеся виглядати іншою людиною, будьте собою!
 • Зацікавте інших людей!

Щоб освоїти науку як знайомитися з новими людьми, Вам потрібно розібратися: де найчастіше у Вас траплялися цікаві знайомства? Найімовірніше, це було на роботі, навчанні, у спортивному центрі, в басейні… та де завгодно!

Іншими словами там, де у Вас з іншими людьми був спільний інтерес, спільна справа. Для цього, Ви повинні стати людиною цікавляться, мати захоплення, прагнення, щоб іншим людям було чому у Вас повчитися, запитати пораду.

Таким же повинно бути Ваше ставлення до людей — уважно слухайте розповіді про їхні хобі! Вчіться новому!

Нюанси спілкування. На етапі знайомства зачіпайте тільки позитивні теми. Не бажано починати дружбу з негативу, обговорення і критики. У людини може сформуватися не приязне ставлення до Вас.

Завжди наполягайте розмову на позитив! Якщо людина розповідає, як не любить свою роботу, краще запитайте у нього, як він відпочиває. Ось побачите — у нього з’явитися вогонь в очах, Ваша бесіда пожвавиться, настрій покращиться!feff5dc678190d558de0e529656ccce7 Як познайомитися з хлопцем, хлопчиком, правильно на вулиці

Завжди намагайтеся побудувати бесіду так, щоб Ви більше запитували, чим відповідали. Не варто зациклюватися тільки на собі. Цікавтеся життям іншої людини з підробленими інтересом. Він це оцінить.

Розмова нехай буде не примушений, не потрібно занадто багато базікати з ентузіазмом, просто не допускайте незручні паузи.

Шукайте точки дотику. Озирніться навколо — може Вам подобається одне і те ж кафе, або книга, яку співрозмовник тримає в руках?
Говоріть компліменти. Тільки так, щоб це не виглядало як солодка лестощі.
Намагайтеся розговорити людину, запитуйте подробиці.

Не потрібно ставити запитань, на які можна відповісти тільки «так» або «ні», самі уникайте говорити «зрозуміло», «ясно». Ці слова вбивають на корені весь діалог.
Випромінюйте позитив!

У Вас не з’явитися проблема як познайомитися з новими людьми, якщо від Вас буде виходити позитивна енергетика. Не треба бути занадто похмурим і зарозумілим. Але й не перестарайтеся — якщо Ви будете сміятися невлад, то очок це Вам явно не додасть. Не розмірковуйте про депресії та суїцид — це все дуже сумно.
Більше читайте!

Розвивайтеся розумово: читайте цікаві книги, дивіться новинки кіно, слухайте модну музику. Загалом, будьте у курсі всього, що діється навколо!
Не бійтеся, насолоджуйтесь приємними хвилинами в новій компанії, спілкуйтеся, дізнавайтеся нове! Так, Ваш світ стане яскравішим!

Як познайомитися з хлопцем, якщо ти соромишся

Перед дівчатами з певним складом характеру нерідко постає делікатна проблема: як познайомитися з хлопцем, якщо ти соромишся і чи потрібно робити це першою? А може, почекати?

Але якщо чекаєш вже досить довго, а ВІН у твоєму житті так і не з’явився, пора брати ініціативу в свої руки. А заодно і звільнятися від сором’язливості.

Як позбутися від сором’язливості

Якщо сором’язливість заважає в особистому та інших сферах життя, то постарайся, хоча б частково, від неї позбутися. Це підвищить самооцінку і відкриє перед вами нові перспективи.

Для того щоб досягти мети (цієї, так і будь-якої іншої) на першому місці повинна бути мотивація. Помрій, розмалюй собі в райдужних фарбах, який стане твоє життя, якщо ти позбудешся від нав’язливої манери соромитися. Нагадай собі, що боязкість може перешкодити тобі знайти другу половинку.

Якщо збентеження проявляється тоді, коли нема що сказати, то можливо справа у вузькому кругозорі? В такому випадку, напрямок, в якому слід рухатися – очевидно.

Розвивайся! Поміркуй, на які теми цікаво спілкуватися хлопцям і постарайся більш детально вникнути в них. І навпаки – якщо розбираєшся в чомусь дуже добре – шукай хлопця, якому цікаво твоє захоплення.

Коли спілкуєшся в середовищі людей, близьких по духу, невпевненість проходить сама собою.

Практикуйся. Після того, як за плечима з’явиться багаж успішного досвіду, всі страхи та невпевненість розчиняться. А для цього вигадуй собі завдання, записуй їх в зошит і виставляй оцінки за рівень виконання. Це можуть бути спочатку короткі бесіди з малознайомими людьми там, де ти навчаєшся, працюєш.

Головне – знайти навик і звичку невимушено вести бесіду. Потім вже можна проявляти ініціативу при знайомствах. І запам’ятай, все має відбуватися, як кажуть французи a propos – а до речі…

Де і як познайомитися з хлопцем, якщо ти сором’язлива

Забобони, що дівчина повинна займати вичікувальну позицію, відходять далеко в минуле. Не варто скромно сидіти, поки не приїде прекрасний принц. Зараз слабка стать має такі ж права на вчинення першого кроку, як і чоловіки. Сором’язливість, скромність проявляти потрібно, але це можна робити після знайомства.

В магазині

Одним з місць, де легко познайомитися з хлопцем, є магазин. Особливо хороший той, що торгує комп’ютерною технікою, мобільними телефонами. Стереотип, що леді не розбираються у всіх цих наворочених, без перерви випускаються новинки тобі якраз на руку.

Ти можеш сміливо цікавитися у вподобаного хлопця кількістю ядер, ємністю акумулятора, протиударним захистом або роздільною здатністю камери який-небудь «серебристенькой» моделі. Це дозволить йому блиснути неабиякими розумовими здібностями, а тобі залишиться тільки захоплюватися.

А якому чоловікові це не подобатися? Тому, швидше за все, він попросить телефончик для продовження приємної розмови. В крайньому випадку, для знайомства підійде і звичайний магазин, де можна мило попросити зняти що-небудь з верхньої полиці.

У фітнес клубі

Почни ходити у фітнес-клуб, де багатий вибір накачаних об’єктів. До речі, те, що молода людина стежить за своїм здоров’ям, фізичною формою – безперечний плюс. Можна запитати щось типу: «А скільки підходів на цьому тренажері краще зробити новачкові?» Серйозно вислухай відповідь і подякуй.
Нав’язливість неприпустима!99e9dc86ac4634e4db0a6281c713257a Як познайомитися з хлопцем, хлопчиком, правильно на вулиці

Якщо ходиш з подругами, то попроси їх почати загальну бесіду, а потім «випадково» підключись. Будь відкритою, посміхайся і веди себе природно.

В інтернеті

Знайомство в інтернеті – твій запасний варіант на випадок, якщо інші способи дали незадовільні результати. При віртуальному знайомстві не потрібно долати страх підійти і першою заговорити, є час для обмірковування відповіді.1b3e56c3b6d4ed7bb196fef16548af2d Як познайомитися з хлопцем, хлопчиком, правильно на вулиці

Мінуси в тому, що насправді ти не знаєш, з ким маєш справу. А ще існує ризик застрягти в статусі «завсідник сайту знайомств», так і не перейшовши до реальних дій.

На вулиці

 

Починати відносини з хорошою бесіди – це здорово. Дозвольте хлопцеві побачити не тільки зовнішню оболонку, але і свій глибокий внутрішній світ.

Крім розмови, зачаровувати хлопця необхідно і зовнішнім виглядом, жестами, поведінкою. Немите волосся, брудні нігті відлякають будь-якого ще до того, як ви відкриєте рот.b2e6f818168e06bc0f873e67998e8e29 Як познайомитися з хлопцем, хлопчиком, правильно на вулиці

Можете красиво і цікаво говорити. Але слідкуйте за тим, щоб при настанні», зовнішній вигляд був таким же прекрасним, як і мова. Можна самій придумати пару фраз, щоб завести ділову розмову з молодою людиною. Необхідно точно відчути, яка лінія розмови для цього підійде.

Золоті правила, як знайомитися з хлопцями на вулиці:

 • підбирайте слова відповідно місцем;
 • не бійтеся відмов (краще зробити і жаліти, ніж жаліти не зробивши);
 • залиште чужі маски будинку;
 • посміхайтеся;
 • не дозволяйте чоловікові думати, що ви за ним «бігаєте»;
 • перші три секунди – найважливіші: необхідно зацікавити і відступити.

Секретні слова, як познайомитися з хлопцем на вулиці:

 • «Здається, ми вже знайомі. Адже так?»
 • «Могли б ви мені допомогти?» Добре використовувати в магазині. Можна попросити допомогти у виборі. Цікавим варіантом є прохання чоловіка про допомогу припаркуватися замість вас.
 • «Мені просто цікаво, що». Доповніть цю фразу словами «якої марки у вас окуляри (машина)», якщо знаєте, що вони фірмові. Або ж, «яку книгу ви читаєте» (випадок в бібліотеці). Можна запитати його думку з якогось конкретного приводу, наприклад, «про важке життя бенгальських тигрів».ab712ecbba6df34aa1a7f4f7bc80071d Як познайомитися з хлопцем, хлопчиком, правильно на вулиці
 • Зробіть самі, щоб хлопець у вас зацікавився. Задайте питання: «теоретично, якщо б була можливість, ви б пішли зі мною на побачення?» або «які зовні дівчата вам подобаються?». Ваше завдання – запустити в нього програму пошуку, а потім чекати результатів.
 • Назвіть його чужим ім’ям. «Микола Іванович, як Ви тут опинилися?». Зробіть вигляд, що ви побачили у хлопцеві свого старого знайомого, начальника, друга дитинства і так далі. Здивуєтеся, що ви помилилися. Не забудьте подарувати йому посмішку в знак вашого знайомства.
 • Після того, як чоловік зацікавиться вами, відступите. Дозвольте йому зробити якісь кроки. Рибка вже на гачку, дочекайтеся, поки вона підпливе до човна.Якщо хлопець не продовжить розвивати розмову, відходьте. Йому не цікаво. Захоче вас утримати – втримає. Якщо ні – він не єдиний варіант. Знайдете іншого.

  Досить утомливо спостерігати за людьми, що проходять повз парами. Тепер ви самі знаєте, як познайомитися з чоловіком на вулиці. Рекомендації, як познайомитися з чоловіком на вулиці, бажано застосовувати в залежності від ситуації.

  Ви істотно зменшите кількість відмов, якщо:

  • не будете мовчати як риба у воді;
  • не грайте при першому знайомстві безстрашну Роксолану.

  Чоловік за своєю природою – мисливець. Не можна забирати у нього цю можливість. Знайомство на вулиці все ще вважається актуальним. Якщо ти потрапила під владу зовнішності, харизми або феромонів незнайомця, то найпростіший спосіб (але не для всіх) підійти до об’єкта і попросити телефон.208a4af3c0a22a0c2dc05452c402f19a Як познайомитися з хлопцем, хлопчиком, правильно на вулиці

  Зважуйся! Адже він може піти, і ти більше ніколи його не зустрінеш. Будь чемна, а якщо відмовить, «зберігай особа». Альтернативою прохання дати телефон, буде пропозиція про зустріч у парку у вихідний день, щоб разом сходити на атракціони або просто погодувати качок.

  Зробіть перший крок і красиво вичікуйте, коли він візьме кермо влади в свої руки.

  Відео про те, як і де познайомиться з хлопцем, чоловіком

  Топ 10 місць для знайомств:

  4 способу познайомитися з чоловіком в громадському місці. Психологія чоловіків:

  Можна знайомитися першою? І як познайомитися з чоловіком?

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради