Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

Татуювання найкраще набивати на місцях, закрити які у разі необхідності, наприклад, за вимогами роботодавця, не складе труднощів. З цієї причини серед прихильників тату-культури великою популярністю сьогодні користуються саме маленькі натільні малюнки, що мають потаємний сенс для свого володаря. Розміщувати їх можна на руках, ногах, спині, плечах, животі або навіть шиї.

Чому хлопці та дівчата вибирають міні-татуювання?

Маленькі татуювання на руці, незалежно від стилю, в якому вони виконані, мають ряд переваг в порівнянні з більш великими натільними малюнками.

Хлопці та дівчата все частіше вибирають міні-тату, так як:

 • створення такої картинки не вимагає великої кількості часу;
 • маленьку тату можна набити абсолютно на будь-якій частині тіла, включаючи обличчя і фаланги пальців рук і ніг;
 • невеликі малюнки, при необхідності, можна приховати не тільки предметом одягу, але і аксесуаром, наприклад, годинами або кільцем;
 • доглядати за невеликими татуюваннями простіше (період відновлення цілісності маленького ділянки шкірного покриву займає всього 2-3 доби);
 • невелика тату коштує дешевше повнорозмірних (не більше 2-3 тис. у відомого тату-майстра);
 • у невеликому форматі найбільш виграшно виглядають саме символи і знаки, найчастіше мають глибинний сенс для володаря татуювання;
 • якщо набита маленька тату набридне з часом, її легко можна буде перекрити новим, більш великим ескізом.

Де на руці роблять міні-татуювання дівчата, хлопці?

Маленькі татуювання досвідчені майстри рекомендують робити саме на руках. Конкретний ділянку для малюнка обирає клієнт, залежно від своїх уподобань, наявності дефектів шкірного покриву (у ряді випадків з допомогою невеликих тату люди приховують шрами, рубці або пігментні плями), а також стилістики мініатюрної картинки.

5a838d1b4cf4d13d84c4e68f9e9b628a Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значенняНа фото наведені приклади маленьких татуювання на руці.

Дівчата найбільш часто б’ють татуювання на:

 • зап’ястях (зазвичай на обох зап’ястях рук створюються схожі або однакові, симетричні татуювання);
 • внутрішній стороні передпліччя;
 • біля основи великого пальця руки;
 • на фалангах пальців (такі татуювання найменш практичні-за високої ступеня рухливості шкіри в цій області, а також з-за частого надання на неї зовнішнього впливу).

Хлопці воліють створювати невеликі малюнки на своєму тілі в області:

 • біцепса (особливо виграшно такі тату виглядають у власників спортивної статури);
 • ліктьового згину;
 • зовнішніх сторін долонь;
 • передньої сторони передпліччя.

Стилі і колірні рішення маленьких тату

Маленькі татуювання на руці, в залежності від побажань клієнта до ескізу, можуть бути виконані майстром в декількох стилях:

 • old-school (характерною рисою цього стилю є використання у створенні тату яскравих насичених фарб);
 • dot-work (тату, виконуване в чорному кольорі, в основі ескізу якого лежить конкретна геометрична фігура);
 • нью-скул (в рамках цього стилю на тілі зазвичай малюють героїв мультфільмів або коміксів);
 • кельтський (тату, що володіють високою значеннєвим навантаженням);
 • trash-полька (яскраві татуювання, зазвичай символізують виклик суспільству, бросаемый володарем натільної малюнка);
 • мінімалізм (маленька татуювання, зазвичай, не несе в собі сенсу, наприклад, морозиво з очима і ротом);
 • 3D (виконати роботу маленького формату в такому стилі зможе тільки досвідчений фахівець, який спеціалізується на створенні об’ємних натільних малюнків).

Коли майстер узгоджує з клієнтом стиль виконання ескізу та його основну думку, необхідно буде визначитися з колірним рішенням.

87130c89773a9fbbeffafe5ae6642117 Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

Мініатюрні татуювання найбільш виграшно виглядатимуть на тілі, якщо вони:

 • чорно-білі (під шкіру вбивається виключно два пігменту, без похідних відтінків);
 • кольорові (за умови використання не більше 2 яскравих кольорів. В іншому випадку, з-за розміру, елементи маленької тату зіллються в одне кольорове пляма).

Поради щодо вибору маленької тату

Маленькі татуювання на руці варто набивати тільки за умови наявності повної впевненості в підібраному ескізі.

Малюнок рекомендується вибирати з урахуванням порад досвідчених тату-майстрів:

 • не гнатися за модними тенденціями (пам’ятати, що мода на конкретний стиль пройде через 1-2 роки, а татуювання залишиться на тілі назавжди);
 • самостійно «накидати» ескіз, вкладаючи сенс, зрозумілий тільки майбутньому володарю натільної малюнка (при відсутності вміння малювати, можна скористатися послугами тату-майстрів, що створюють ескізи за встановленими критеріями клієнта);
 • уникати імен, дат та іншої конкретики, яка може стати неактуальною через деякий час (наприклад, через розлучення зі своєю другою половиною);
 • уникати дрібних деталей (з-за мініатюрного розміру не кожен тату-майстер зможе їх якісно промальовувати. Зважаючи високого рівня рухливості шкірного покриву на руках пігмент з часом може розтектися, утворивши безформне пляма на шкірі з-за присутності великої кількості штрихів і ліній).

04de0e47dc157b9c6682289d52b19cbe Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

Вдалим вважається ескіз, при нанесенні на шкіру якого, з відстані 2-3 м вдасться розрізнити деталі малюнка або хоча б у загальних рисах зрозуміти, що саме зображено на тілі людини.

Значення різних символів

При відсутності ідей про те, як повинен виглядати індивідуальний ескіз татуювання, людині рекомендується для початку вивчити значення найбільш популярних варіантів натільних малюнків, виконаних у різних стилях.

Символіка

Символіка – це стиль виконання натільних малюнків, що припускає наявність мініатюрного символу чи знака, що володіє загальноприйнятим змістом (наприклад, конюшина символізує удачу). Щоб виділитися, молоді люди іноді набивають собі тату, вкладаючи в неї протилежне основного значення.

9fb6e9126ebd66cddabfa8043635b590 Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

Найбільш популярними варіантами символічних натільних малюнків є:

Символ Значення
Алмаз Твердість духу, кришталева чистота думок і спонукань, наявність цінностей.
Бант Жіночність, граціозність, м’якість характеру, схильність до романтизму.
Божа корівка Є символом захищеності людини від негативу оточуючих, наявності балансу у внутрішньому світі.
Ваги Символ логіки, емоційної рівноваги, прагнення до поміркованості своїх дій
Магнітофонна касета Ілюструє наявність у людини цінних спогадів згодом-епохою касетних магнітофонів. Щоб конкретизувати ескіз, молоді люди доповнюють його значущою датою.
Ніч (зірки, місяць, місяць нічне композиція) Символ загадковості свого володаря, таємничості, наявності симпатії людини до світу потойбічних сил і магії.

Написи іноземною мовою, ієрогліфи зі змістом

Маленькі татуювання на руці з зображенням ієрогліфів або іноземній фрази варто вибирати спільно з носієм вибраної мови або тату-майстром, що спеціалізуються на створенні натільних малюнків такого типу.

c85ba951defe5606dc87cdd6a015fc6d Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

Найбільш популярними татуюваннями – написами є:

Татуювання Значення
My family is my treasure. (англ.) «Моя сім’я – моє багатство». Таку фразу вибирають в якості натільної малюнка молоді люди, які прагнуть підкреслити сімейні пріоритети свого світогляду.
Finch? c’? vita c’? speranza. (італ.) «Жити значить сподіватися і вірити». Така татуювання підійде тим, хто хоче підкреслити свою відкритість зовнішньому світу, а також готовність щиро вірити в себе і своїх близьких людей.
Niemand als du. (нім.) «Ніхто, крім тебе». Татуювання, використовувана в якості нагадування собі про те, що для людини немає нічого неможливого за умови наявності бажання і віри у власні сили.
Nuncio te rindas. (ісп.) «Ніколи не можна опускати руки». Така фраза, перебуваючи на тілі людини, ілюструє його готовність йти до поставленої мети незважаючи на зовнішні обставини і складності, які виникають на шляху.
Слова ? «Дракон». Слово – символ ілюструє внутрішню могутність володаря такої тату, а також є своєрідним оберегом від зовнішнього негативу.
1e2e15d6fe0e07d05ccaa981da90a330 Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення «Любов». Така татуювання означає, що внутрішній світ її володаря повний ніжних почуттів. Людина, що вибрала такий ієрогліф, має тонку душевну організацію, він емоційний і найбільше в житті цінує теплоту людських взаємин.

Квіти

Квіти як мініатюрних натільних малюнків вибирають не тільки дівчата, а й чоловіки.

Тату – квітка Загальноприйняте значення
Троянда Символізує любов, красу, чистоту думок і нетерпимість до недооцениванию власних здібностей з боку оточуючих людей.
Лілія Лілія означає внутрішній спокій людини, наявність гармонії і стабільності в житті, прагнення до ніжності і трепетного ставлення.
Сакура Сакуру вважають символом визнання швидкоплинність життя. Її набивають люди, які прагнуть акцентувати увагу оточуючих на тонкощі своєї душевної організації, уязвленности душі і надмірної емоційності.
Орхідея Ця квітка символізує гармонійність натури людини, безтурботність його способу життя, а також бажання повідомити оточуючим про наявність значущої прихильності (необов’язково осіб протилежної статі, а, наприклад, мати або батько).
Лотос Лотос вибирають люди, які прагнуть до перфекціонізму у всьому. Вони визнають швидкоплинність життя, але вважають своїм обов’язком наповнити кожен день різноманітними емоціями і філософськими висновками.

Тварини

Тварини в якості ескізів для мініатюрних тату вибирають вкрай рідко. Це пов’язано з неможливістю відтворити детальні риси зовнішності живої істоти на невеликій ділянці шкіри.

34922c0a40a60d10ffdfe8105451d862 Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

Найбільш простими у виконанні вважаються:

Тату – тварина Загальноприйняте значення
Лисиця Символ достатку, достатку, прагнення до комфортного життя. Таке тварина набивають на своєму тілі люди, які вважають основною перевагою свого характеру – хитрість і гнучкість у взаєминах з оточуючими.
Кішка Кішка, обрана в якості ескізу для тату, символізує незалежність свого володаря. Вона ілюструє загадковість і красу його внутрішнього світу, розкривати який навколишнім він не прагне.
Вовк Це символ вірності і сили. Люди з вовками на тілі як основного життєвого пріоритету вважають дружбу. Вони лідери по натурі, прагнуть жити по совісті.
Тигр Тигр вважається символом пристрасної натури, великий влади і прагнення людини до розвитку своєї духовної сили і моральності.

Абстракція

Невеликі татуювання, виконані в стилі «Абстракція», зазвичай не відповідають загальноприйнятим вимогам тату-індустрії. Розібрати компоненти загальної картинки в ряді випадків може тільки її власник.

Варіант татуювання Передбачуване значення
4cf124ee74afc932a7db99768b17ab5b Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення Символізує надмірну емоційність людини. Власники такої тату цілеспрямовані і незалежні. Вони не терплять брехні і не вважають за потрібне у досягненні своєї мети враховувати інтереси оточуючих.
286236a3376d220675441e6220809f51 Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення Імітація браслета символізує скутість людини. Люди, які вибрали такий ескіз для натільної малюнка, замкнуті, але при цьому завжди мають план дій, що не залежить від зовнішніх обставин.
1568076104c2aca9f6fcf2b93fbff30f Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення Символ ясності мислення і переважання позитивних емоцій в житті такої людини над негативними. Власники такої тату зазвичай є душею компанії, залучаючи людей своїм оптимізмом і умінням виходити з важких життєвих ситуацій з позитивом.
6468276da039aaff4a99775fe480a87c Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення Основною цінністю в житті людей, що мають такий тату, є прагнення оточити себе комфортними обставинами. Вони уникають негативу, дуже миролюбні і швидко відхідливі.

Інші міні-тату

Залежно від інтересів, способу життя людини і сенсу, який він планує вкласти в свій натільний малюнок, ескіз можна вибрати також:

Варіант татуювання Передбачуване значення
Скорпіон Власники такої татуювання завжди в житті борються за справедливість. Вони замкнуті, самотні і вважають це своїми достоїнствами, що позитивно впливають на якість їх життя.
Сонце Символ мудрості, наявності чіткого уявлення про життєвих цілях, а також бажання панувати над оточуючими.
Ангел Такий натільний малюнок є своєрідним оберегом для свого володаря. Він уособлює духовність натури людини, а також його внутрішню рівновагу.
Перо Символ легкості, уважності і доброти до оточуючих. Володарі татуювання-пера скромні, прості в спілкуванні і іскрінні зі своїми близькими.
Корона Корона вважається символом довголіття. Власники такої татуювання мають лідерські якості, прагнуть до переваги у всіх сферах життя, часто ігноруючи почуття оточуючих.

Техніки нанесення

Маленькі татуювання створюються на руках майстрами у відповідність із загальноприйнятим алгоритмом роботи:

 • Підготувати робоче місце: простерилізувати інструменти; викласти пігменти, голки, які планується використовувати; перевірити тату-машинку; надіти одноразові стерильні рукавички.
 • З допомогою комп’ютера та принтера роздрукувати ескіз майбутньої татуювання. Перенести картинку на трансферний папір. Вирізати по контуру.
 • Після того, як клієнт прийме зручне положення тіла, оцінити область, на яку планується бити тату. При необхідності, позбавитися від зайвого волосся.
 • Обробити робочий ділянку тіла антисептичним засобом.
 • Рівномірно розподілити склад, за допомогою якого ескіз перенесеться з паперу на тіло.9814c37107aede8ca89f94b3f5a07bda Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення
 • Додати папір з малюнком до тіла. Притиснути на 2-3 сек. Видалити папір. При необхідності, домалювати неперекладені контури за допомогою темного маркера.
 • Змастити шкіру тонким шаром вазеліну (необхідно для найкращого ковзання голки тату машинки).
 • Вмочити голку в пігмент, після чого вбити його в шкірний покрив клієнта по контуру. Надлишки фарби видаляють за допомогою безворсовою серветки.
 • Після нанесення татуювання змастити травмовану шкіру знезаражувальним засобом. Приклеїти заживляющую плівку.
 • Можна зробити маленький татуаж самостійно?

  Займатися самостійним нанесенням татуювання на шкіру вкрай не рекомендується. Навіть досвідчені тату-майстри звертаються за створенням натільної малюнка собі до колег.

  Робити собі татуювання не можна, так як:

  • неможливо повністю контролювати рухи своїх кінцівок в процесі претерпевания організмом больових відчуттів;
  • збільшується ризик занести в травмовану шкіру інфекцію (неможливо, працюючи однією рукою, підтримувати повну стерильність робочого процесу);
  • складно об’єктивно оцінити результат роботи, бачачи його тільки з одного кута.

  Ескізи маленьких тату на руку для хлопців

  Ескізи маленьких татуювань на руку для хлопців повинні підбиратися в залежності від конкретної області нанесення натільної малюнка.

  Варіант татуювання (місце її нанесення) Передбачуване значення
  8305a5626e7977377163a0b291e08bd2 Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

  (зап’ястя)

  Напис на зап’ясті перекладається як «Завжди перший», а корона символізує наявність лідерських якостей у володаря такої татуювання. Хлопці, які вибирають цей ескіз, не соромляться своєї думки, цілеспрямовані, а в якості життєвого пріоритету зазвичай називають кар’єрне зростання.
  1eff6f68b360ea82511b7fdc3cb517d1 Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

  (плече)

  Скрипковий ключ, набитий на чоловічому плечі, символізує те, що власник такої татуювання – творча натура. Він любить музику, увагу оточуючих і прагне за будь-яких обставин підкреслювати наявність свого таланту.
  121a5285c15f6bf740aba85cf7921368 Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

  (передпліччя)

  Символізує прихильність володаря татуювання здорового способу життя.
  56fedff9ef34e0bd1e0163392ba7fe66 Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

  (лікоть)

  Татуювання ілюструє прихильність молодої людини до своєї сім’ї, його емоційність і чуттєвість натури.
  d761beb6453a306eca4076ecd3fa8789 Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

  (долоню)

  Гральні кістки на долоні свідчать про легковажність володаря татуювання та його небажання брати на себе зобов’язання.
  ea07df53ef48edcd4ddf7f1e26d5a596 Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

  (кисть)

  Символ емоційності і тонкощі душевної організації хлопця.
  edbf1ef3d1102009eee1ad7ad5c39e3c Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

  (пальці)

  Символ мужності і вміння молодої людини відстоювати свою життєву позицію.

  Ескізи красивих і легких мініатюр для дівчат

  Мініатюрні татуювання для дівчат на руках зазвичай є способом підкреслити жіночність власниці тату, її вразливість і емоційність. У ряді випадків (корона, троянда і так далі) натільний малюнок може ілюструвати цілеспрямованість представниці слабкої статі, а також її бажання в усьому бути першою.

  5a71213e95eb18a809f09a5c095c7de2 Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

  (на зап’ясті)

  ed35ce03b4a2131bc3847dd8d7627905 Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

  (на плече)

  185a5cf7e21c2d4305f53a952d2ada4d Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

  (на пальці)

  60fdc48b35d567caf0a1d38a32987948 Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

  (на передпліччі)

  664ab352484c5735b53037b6260ff89a Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

  (на лікоть)

  7b35ed1641e642f8a0613fb019dd6cda Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

  (на долоню)

  268538e6a0a44496c9752931a23f7afc Маленькі татуювання на руці для хлопців, дівчат. Ескізи, фото, значення

  (на кисть)

  Догляд за татуюванням

  На швидкість загоєння татуювання, а також якість розподілу пігменту під шкірою впливає дотримання людиною основних рекомендацій тату-майстра, пов’язаних з доглядом за натільною малюнком:

  • промити тату під струменем теплої проточної води з милом через 4 год після створення малюнка;
  • тонким шаром по периметру татуювання розподілити заживляющую мазь;
  • закрити тату плівкою і зафіксувати її за допомогою клейкої стрічки;
  • повторювати вищенаведені маніпуляції кожні 3 год протягом перших 2 діб після створення тату;
  • уникати розпарювання травмованої шкіри, перебування під відкритими променями сонця, а також УФ-випромінюванням протягом 7 днів після вбивання пігменту;
  • мінімізувати фізичне навантаження, що задіює руки, до повного загоєння татуювання.

  Маленькі татуювання, незалежно від статі свого володаря, найбільш виграшно виглядають на руках.

  Незважаючи на видиму простоту процесу їх створення, він також вимагає спеціальної підготовки і дотримання рекомендацій по догляду за тату після сеансу. В іншому випадку мініатюрний натільний малюнок в найкоротший час (через 6-7 міс.) перетворюється в суцільну пляму з-за неправильного розподілу пігменту, надмірної рухливості шкірного покриву або його некоректного загоєння.

  Відео про маленьких татуювання

  40 ідей маленьких татуювань:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради