Татуювання на зап’ясті для дівчат: ескізи, написи з перекладом, на успіх і удачу, квіти, дерево життя. Значення татуювань, фото

Зап’ястя — зручна частину тіла для нанесення татуювання. Її легко закрити рукавом або браслетом, якщо на роботі суворий дрес-код, і виставити на огляд у неформальній обстановці. Ескізів тату на зап’ясті для дівчат багато: великих і маленьких, романтичних і агресивних, простих і складних, тому кожна знайде відповідний для неї варіант.

Маленькі тату на зап’ясті

Ті, хто не наважується зробити великий малюнок, можуть вибрати мініатюрні татуювання. Вони не кидаються в очі. Гідність маленької татуювання у тому, що таке тату легко сховати під одягом, рукавицями або наручним годинником. Таким чином маскують дрібні дефекти – опіки або шрами.

Підібравши відповідний ескіз татуювання на зап’ясті, можна продемонструвати індивідуальність і характер, донісши до оточуючих певну думку. Деякі дівчата роблять такі татуювання для того, щоб уберегтися від пристріту і інших можливих неприємностей.

Перед тим як нанести те або інше зображення на зап’ясті, варто дізнатися, що воно означає і підходить до способу і характерові дівчини.

Татуювання у вигляді браслета

Серед поширених видів тату, які дівчата наносять на зап’ясті, виділяються ті, які зовні нагадують браслет. Якщо малюнок виконаний хорошим майстром, то буде виглядати реалістично. Браслет має своє значення, в залежності від обраної тематики.016a033a1511125c80eb5ad0af7c1e74 Татуювання на запясті для дівчат: ескізи, написи з перекладом, на успіх і удачу, квіти, дерево життя. Значення татуювань, фото

Бант або стрічка стануть символом чуттєвості і вкажуть на творчу і романтичну натуру. Оригінально на зап’ясті виглядають дати, які дівчина вважається важливими у житті. Нанесення на зап’ясті зображення наручних годинників стане символом швидкоплинності часу.

Особливе місце займають татуювання з зображеннями предметів живої природи. Творчі люди вибирають зображення пера, яке намальовано навколо зап’ястя. Браслет у вигляді гірських вершин інтерпретують по-різному. Деякі бачать в ньому символ піднесеності духу, а для інших це символ відлюдництва або влади. Гілки дерева навколо зап’ястя демонструють завзятість і силу дівчини.

Квіти

Серед популярних у дівчат малюнків на зап’ясті особливе місце займають квіти. При цьому кожен з них має своє значення.

 • Так, червона троянда вказує на пристрасну й емоційну натуру.
 • Роза блакитного відтінку – прагнення досягти високого результату. Білий – символізує чистоту і непорочність. А синій квітка вкаже на бунтарство і незгоду з загальноприйнятими нормами.
 • Лотос вважається магічним квіткою, тому здатний наділити свою володарку душевним спокоєм і життєвою силою одночасно.76250c6802ac726d83af81ffff7cfd80 Татуювання на запясті для дівчат: ескізи, написи з перекладом, на успіх і удачу, квіти, дерево життя. Значення татуювань, фото
 • Кульбаба підходить для романтичних натур, які завжди і в усьому шукають позитив. Його зображення здатне підкреслити красу і тонку душевну організацію.
 • Орхідея акцентує увагу на статусності господині, тому що символізує такі якості, як гордість, оригінальність і вишуканість.
 • Жасмин є символом мудрості і чуттєвості, а тюльпан більше підійде креативним любительки пригод.

Тварини

Тварин дівчата наносять на зап’ястку не так часто, як квіти. В основному це зображення кішки, лисиці або пантери. При цьому саме морди тварин асоціюються з незалежністю і кмітливістю.1eb942eb3a540b4977a4e97393c02db6 Татуювання на запясті для дівчат: ескізи, написи з перекладом, на успіх і удачу, квіти, дерево життя. Значення татуювань, фото

Ведмідь вказує на сміливість і прагнення до влади. При цьому ведмедицю часто асоціюють з материнством і дбайливістю. Якщо вибрано зображення кішки – його володарка незалежна і волелюбна натура.

Птахи

Для романтичних натур підійдуть зображення птахів. Ті, хто їх обирає, зазвичай випромінюють життєву енергію і прагнуть більшого. Але кожний вид птиці має своє значення.

Ластівка вважається самим жіночим символом, що втілює молодість, любов і ніжність. А завдяки своїй лаконічності, зображення цього птаха буде виглядати привабливо.

81300795779f497faae71385c8a03aab Татуювання на запясті для дівчат: ескізи, написи з перекладом, на успіх і удачу, квіти, дерево життя. Значення татуювань, фотоТатуювання на зап’ясті для дівчат у вигляді птахів можуть бути як з однією птахом, так і з безліччю маленьких

Сова стане символом мудрості та розсудливості, а голуб буде вибором миролюбних і відданих своїм ідеалам натур.

Зірки

Ескізи тату на зап’ясті у вигляді зірок, призначені для дівчат, які вперше зважилися прикрасити руки, але не можуть вибрати відповідний малюнок. Зірки не займуть багато місця, і не дуже приваблюють до себе увагу.

Такі зображення вважаються символом успіху і виконання задуманого. Інтерпретацій безліч: від одиничної зірочки або сузір’я до падаючих з неба метеоритів.

Перо

Такий варіант тату стає вибором волелюбних і мрійливих особистостей. 6ab2d60a3be2df3597c547cd421085f1 Татуювання на запясті для дівчат: ескізи, написи з перекладом, на успіх і удачу, квіти, дерево життя. Значення татуювань, фотоПір’ячко на зап’ясті символізує світле майбутнє і невагомість, а виглядає легко і невимушено.

Хрест

Татуювання на зап’ясті для дівчини (ескізи) у вигляді хреста деякі наділяють релігійним змістом. Але вибирають таке зображення не тільки віруючі люди. Крім зв’язку з

Богом, такий символ може означати:

 • благородство і честь;
 • духовний розвиток;
 • силу;
 • влада;
 • вічність і циклічність.

Хрест на зап’ясті може бути зображений у поєднанні з біблійними цитатами, метеликом, серцем, квітами або крилами ангела.

Бант

Глибокого філософського сенсу таке зображення не має, а більше уособлює емоційність, підкреслюючи жіночність і ніжність його власниці. f77f1a8801d4e2d59d976509a4e8019e Татуювання на запясті для дівчат: ескізи, написи з перекладом, на успіх і удачу, квіти, дерево життя. Значення татуювань, фотоДеякі вважають, що тату у вигляді банта говорить про несерйозність і наївності дівчини. Але таке зображення привертає до себе увагу.

Корона

Таке татуювання на дівчині зустрінеш нечасто, тому що корона має неоднозначне трактування. Вибирають таке тату переважно амбіційні і цілеспрямовані дівчата, які знають, чого хочуть у житті.2d56831bbb7f2912ae583dfee4a206a3 Татуювання на запясті для дівчат: ескізи, написи з перекладом, на успіх і удачу, квіти, дерево життя. Значення татуювань, фото

Іноді зображення корони доповнюють та іншими малюнками (зірками, дорогоцінним камінням, ієрогліфами, квітами, літерами). В такому випадку значення тату може змінюватися.

Нескінченність

Значок у вигляді перевернутої вісімки має тільки одне значення – прагнення до нескінченності, ідеалу. Символ вважається магічним.dab22a5eae8b4042428e250b55b3e3eb Татуювання на запясті для дівчат: ескізи, написи з перекладом, на успіх і удачу, квіти, дерево життя. Значення татуювань, фото

Такий знак можна побачити на зап’ясті духовно розвинених і схильних до самопізнання людей. Вважається, що об’єднавши знак нескінченності з ім’ям або датою, можна назавжди пов’язати долю з конкретною людиною чи подією.

Чорно-білі татуювання

Ескізи тату на зап’ясті в чорно-білому кольорі підійдуть для стриманих дівчат. До того ж така татуювання буде гармонійно виглядати з будь-яким одягом чи аксесуарами.

Татуювання, позбавлена кольору, допомагає краще зрозуміти задум художника, вникнувши в її суть.

131f18986ac328092f8efc33cbdd5e55 Татуювання на запясті для дівчат: ескізи, написи з перекладом, на успіх і удачу, квіти, дерево життя. Значення татуювань, фото

Кращим варіантом чорно-білого тату стануть знаки, написи, візерунки. Тим, хто наважується нанести тату у вигляді ієрогліфів, потрібно знати, що навіть незначна помилка в написанні призведе до того, що символ буде трактуватися інакше.

Кольорові татуювання

Завдяки використанню кольори, можна зробити більш складне зображення. Частіше це бувають зображення квітів, птахів, тварин, метеликів. Досвідчений майстер зможе зобразити портрет.

Але кольорове тату здатне втрачати первинний вигляд набагато швидше тих, які виконані в чорно-білих тонах. З часом фарби втрачають яскравість, стаючи блідими й невиразними. Пов’язано це з тим, що передати найтонші відтінки можна тільки при нанесенні фарби практично на поверхню шкіри.

Тату 3D

Активно розвивається напрямок 3Д татуювань. При цьому саме зображення має об’ємний і реалістичний вигляд. Наприклад, татуювання у вигляді браслета може практично нічим не відрізнятися від справжнього прикраси. b9551008eb960817ffeae432342b5c4c Татуювання на запясті для дівчат: ескізи, написи з перекладом, на успіх і удачу, квіти, дерево життя. Значення татуювань, фото

Такі тату не рекомендують наносити занадто молоденьким дівчатам з ще не усталеними життєвими принципами.

Татуювання мандрівника

Деякі татуювання вказують на любителів подорожувати. Дізнатися затятого мандрівника можна по зображенню на зап’ясті літака, корабля, компаса, глобуса або навіть частини географічної карти. 6761b186bfe193bfa6478bdbfa0d3504 Татуювання на запясті для дівчат: ескізи, написи з перекладом, на успіх і удачу, квіти, дерево життя. Значення татуювань, фотоПрихильники відпочинку на морському узбережжі нерідко наносять малюнок-хвилі, якоря або пальми.

Татуювання для двох

Так звані парні тату вибирають закохані, які таким чином хочуть скріпити союз і розповісти оточуючим про свої почуття.

При виборі малюнка слід проаналізувати, що саме об’єднує двох людей – пристрасні почуття, творчість, свобода думки або щось інше?

 • Наприклад, відкрита пара може нанести зображення кульбаби, у якого насіння розлітається на зап’ясті партнера.
 • Парні крила покажуть оточуючим, що люди доповнюють і підтримують один одного.
 • Як варіант – фраза розбита на дві частини. Перша частина наноситься на зап’ясті однієї людини, а закінчення на зап’ясті іншого.
 • Можна нанести зображення папуг нерозлучників. Коли закохані тримаються за руки, вони ніби сидять на одній жердини і дивляться один на одного.
 • Символічно виглядає малюнок з декількох птахів, при з’єднанні рук утворює косяк, що є синонімом сім’ї.
 • Мило виглядають малюнки цілуються Міккі і Мінні Маус – зображення знову ж розбито на два малюнка.
 • Не тільки закохані, але і любителі музики можуть набити нотний стан з зображенням нот, які складаються в якусь значиму для обох мелодію.
 • Креативно і прикольно виглядає розділений на два зап’ястя малюнок, що зображує головного героя мультфільму «Котопес».
 • Написи і їх значення

  Тату написи, які мають певний сенс, завжди будуть актуальні. Так дівчина може відобразити значимі в житті події: заручини, весілля, народження дитини або щось інше. Це можуть бути імена улюблених людей або девізи, якими дівчина керується в житті.11776944607f489541afe4aa86b23bc0 Татуювання на запясті для дівчат: ескізи, написи з перекладом, на успіх і удачу, квіти, дерево життя. Значення татуювань, фото

  Приміром, слово «Figher» дозволить без зусиль досягти цілей. А слово Love покаже, що серце дівчини зайнято. Підібравши відповідну напис можна надихнути себе на досягнення певних цілей.

  Тимчасові татуювання на зап’ясті

  Від звичайного тату тимчасове відрізняється тим, що барвник наноситься на поверхню шкіри. Його рекомендують вибирати непостійним дівчатам, які часто змінюють цілі та ідеали, а також тим, хто не може визначитися з зображенням, яке буде прикрашати їх зап’ясті все життя.

  Завдяки технології тимчасового тату, можна поекспериментувати з малюнками і звикнути до того чи іншого зображення, визначитися з тим, чи відповідає воно внутрішнього світу і ідеалам.

  Популярним видом тимчасового тату є татуювання хною. Традиційно їх використовують в Індії та деяких інших країнах під час проведення весільних церемоній. При цьому кисті нареченої прикрашаються особливим малюнком. Недолік такого методу в тому, що за допомогою хни неможливо відтворити кольорові або чорно-білі візерунки.

  Є у хни та гідності:

  • Цей матеріал вважається безпечним.
  • Нанесення безболісне.
  • Малюнок сходить самостійно протягом декількох тижнів.

  Але хна може викликати алергічну реакцію, тому для початку слід провести алергії тест. Відразу після нанесення і протягом декількох днів малюнок буде мати помаранчевий відтінок. І тільки потім він стане темним червоно-коричневого відтінку.3a5428efd2df928d165eb1b5fa087655 Татуювання на запясті для дівчат: ескізи, написи з перекладом, на успіх і удачу, квіти, дерево життя. Значення татуювань, фото

  Татуювання – відмінний спосіб для дівчини проявити індивідуальність і продемонструвати оточуючим внутрішній світ і життєву позицію. Для татуювання на зап’ясті підходять кольорові і чорно-білі ескізи самих різних розмірів.

  Відео про татуювання на зап’ясті

  50 кращих тату на зап’ясті:

  Татуювання на зап’ясті:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради