Ефект промінчики у нарощуванні вій. Фото, кому підходить, відгуки

Нарощування вій вважається універсальним способом перетворення для дівчат, незалежно від особливостей їх зовнішності (розрізу очей, відстані між бровами та очима і так далі).

Досвідчений лэшмейкер підбирає техніку майбутньої роботи тільки після оцінки вихідних даних жінки. Ефект «промені» є найбільш поширеним типом нарощування, так як дозволяє збільшити швидкість роботи майстра і не вимагає особливого догляду з боку своєї власниці після процедури.

Що таке ефект Промінчики у нарощуванні?

Ефект «промені» (нарощування вій нараховує в цілому близько 10 типів технік) відрізняється від інших видів тим, що при його створенні штучні волоски кріпляться не на кожну натуральну вію, а пучками через певні інтервали. Штучні вії клеяться вздовж верхнього століття. Їх товщина, вигин і довжина підбирається індивідуально.

В якості самих «промінчиків» зазвичай використовуються синтетичні волоски, що кріпляться послідовно через кілька коротких штучних вій. Пучки з «промінчиків» накладаються винятково на куточки очей, що допомагає зробити погляд жінки більш виразним, а густоту війкового ряду значно більше.

Враховуючи те, що такий тип нарощування є найбільш копіткою і вимагає максимального професіоналізму з боку лэшмейкера, практикує його далеко не кожен майстер.

Недбале кріплення штучних волосків на повіки може призвести до ослаблення волосяних цибулин, травмування натуральних вій та їх рясного випадання. Незважаючи на те, що якісна робота не здатна приховати недоліки зовнішності конкретної дівчини, з її допомогою вдається підкреслити природну красу очей і обличчя людини в цілому.

Переваги і недоліки вій-промінчиків

Нарощування вій, як і інші косметологічні процедури, має ряд позитивних і негативних сторін. Їх вивчення є важливим не тільки для розуміння процесу майбутньої роботи лэшмейкера, але і для запобігання проблем зі здоров’ям у майбутньому.ac957206f8819d3d4f03490d31e82c44 Ефект промінчики у нарощуванні вій. Фото, кому підходить, відгуки

До переваг вій-промінчиків відносять:

 • можливість створення максимальної природності образу (за умови вибору штучних волосків коричневого кольору);
 • відсутність необхідності підфарбовування вій тушшю, завдяки насиченості пігменту, що міститься у використовуваному лэшмейкером робочому матеріалі;
 • можливість підкреслити контур очі і забезпечити необхідний візуальний об’єм війкового ряду (досягається за рахунок вибіркового підклеювання штучних волосків в місця найменшого скупчення волосяних цибулин);
 • гіпоалергенні властивості клею, використовуваного лэшмейкером у створенні ефекту «промінчики»;
 • легкість штучних волосків (практично не відчуваються на століттях).

При прийнятті остаточного рішення у виборі техніки нарощування для конкретної дівчини необхідно ознайомитися і з рядом недоліків вій-«промінчиків»:

 • при випаданні навіть 1-2 «промінчиків» ефект пишноти погляду втрачається, що зовні робить обличчя дівчини менш доглянутим і охайним;
 • високий ризик травмування натуральних вій, якщо вони тонкі і рідкісні від природи;
 • необхідність підбору клейового складу, залежно від типу шкіри конкретної дівчини (жирна шкіра може перешкоджати формуванню хорошого зчеплення клею з натуральної ресницей, а надмірно суха – зреагувати висипаннями або почервоніння очей).

Кому підійдуть вії-промінчики?

Ефект «промені» (нарощування вій рекомендується робити тільки у досвідчених лэшмейкеров, здатних грамотно підібрати штучні волосся з урахуванням вихідних даних конкретної дівчини) вважається найбільш універсальною технікою кріплення штучних вій до натуральних.

Він підійде власницям круглих, так і мигдалеподібних очей. Дівчата, від природи мають густі вії, з допомогою «промінчиків» підкреслять достоїнства своєї зовнішності, а ті, чиї вії тонкі і рідкісні, зможуть візуально збільшити об’єм і густину.018f0c394997517055a6d82c0ca6cf22 Ефект промінчики у нарощуванні вій. Фото, кому підходить, відгуки

Єдиний тип людей, яким косметологи рекомендують відмовитися від нарощування, включає в себе дівчат, охочих скорегувати свою зовнішність (наприклад, форму ока) з допомогою зміни складу війкового ряду. Ефект «промені» передбачає збереження основних природних даних людини з підкресленням вже наявних переваг зовнішнього вигляду.

Як домогтися природного ефекту при нарощуванні вій?

Домогтися природного ефекту при нарощуванні вій можна дотримуючись конкретну техніку роботи, за умови попереднього правильного підбору типу використовуваних штучних волосків.

Досвідчені лэшмейкеры клеять на війковий ряд волоски різної довжини, візуально як би повторюючи вихідні дані конкретної дівчини (довжина штучних вій зазвичай варіюється від 8 до 10 мм). В якості робочого матеріалу зазвичай використовуються волоски, що зовні нагадують шерсть відомих тварин (норку, соболь) або структуру класичного шовку.

Щоб приклеєні вії виглядали максимально природно, майстра по нарощуванню вій кріплять штучні волоски на натуральні, розташовуючи їх максимально близько до шкіри верхньої повіки. За умови високого професіоналізму лэшмейкера, місця таких «стиків» визначити неозброєним оком неможливо.

Природного ефекту можна досягти, дотримуючись основних правил:

 • кріпити штучні волоски через одну натуральну вію;
 • приклеювати штучні волосся різної довжини по черзі;
 • робити акцент виключно на зовнішній і внутрішній куточки очей;
 • не використовувати штучні вії, довше 10 мм.

Інструменти, клей, війковий матеріал

Ефект «промені» (нарощування вій, незалежно від обраного типу, рекомендується робити виключно в умовах салону краси), як і інші косметологічні процедури такого типу, вимагає від лэшмейкера використання якісних робочих матеріалів і дотримання рекомендацій по їх стерилізації та загального догляду.e9a50d3e9aa01bc11a458a0bf5df5ebf Ефект промінчики у нарощуванні вій. Фото, кому підходить, відгуки

Щоб нарощування вій було швидким, якісним і безпечним для клієнта, майстру потрібно:

Робочий матеріал Короткий опис
Війковий матеріал Рекомендується придбати максимально широкий спектр штучних волосків, що відрізняються один від одного не тільки довжиною, але і вигином, товщиною і кольором.
Клей для вій Крім класичних варіантів клейового складу (чорний, прозорий, коричневий), лэшмейкер повинен мати в своєму арсеналі гипоалергенную клейову масу, придатну для її використання в роботі з людьми, схильними до проявів алергії. При використанні щадного складу важливо заздалегідь попередити клієнтку, що, незважаючи на нешкідливість клею, зчіпка між штучної ресницей і натуральній буде значно гірше, що скоротить термін носіння нарощених волосся.
Знежирювачах Наноситься на натуральні вії перед процедурою, щоб видалити надлишки шкірного жиру, що перешкоджає зчепленню при нарощуванні вій.
Розчинник Необхідний для розчинення клейової маси при неправильному нарощування вій, а також для видалення надлишків клею після самої процедури.
Пінцет Він повинен бути зі спеціальним вигином, з допомогою якого максимально зручно захоплювати штучні волоски і кріпити їх в необхідне місце.
Дезінфектор Буває різних типів. Вкрай важливо дезінфікувати і стерилізувати багаторазові робочі інструменти перед кожним використанням. Це допоможе уникнути надання негативного впливу на здоров’я клієнтки, яка прийшла на нарощування вій.

Схема нарощування

Перед тим, як приступити до нарощування вій, лэшмейкеру необхідно грамотно визначити тип штучних волосків, які він буде використовувати в подальшій роботі. На вибір повинні впливати вихідні дані конкретної клієнтки, так як максимальна довжина натуральних волосся варіюється залежно від природних даних і фізіологічних особливостей людини.

Нарощувані вії зовні повинні повторювати вигляд «рідних» волосся. Тільки таким чином лэшмейкеру вдасться досягти максимально натурального ефекту як результату своєї роботи. Попередньо простерилізований інструменти, майстер приступає до нарощування.

59fc0058298315b7ddd86ac8c506c06e Ефект промінчики у нарощуванні вій. Фото, кому підходить, відгукиСхема нарощування вій ефект промінчики

Робиться воно за стандартною схемою:

 • Прикріпити довгі волоски до внутрішнього очі.
 • Приклеїти штучні вії до зовнішнього куточка ока.
 • Заповнити центр краю верхнього століття кількома «кластерами» штучних волосків.
 • Наростити вії в порожнечах праворуч і ліворуч від центральної частини нижнього століття.
 • Інтервал, з яким кріпляться довгі вії, необхідно заздалегідь обумовити з клієнткою, щоб уникнути непередбачуваної реакції і виникнення незадоволеності результатом процедури з її боку.

  Покрокова техніка виконання

  Нарощування вій, спрямоване на досягнення ефекту «промінчики», рекомендується робити з дотриманням загальноприйнятих етапів процедури:

 • Простерилізувати робочі інструменти та підготувати матеріали для подальшої роботи (конкретний вид вій і клею вибирається тільки після оцінки вихідних даних клієнтки, а також обговорення з нею основних питань).
 • З допомогою пінцета захопити штучну вію максимальної довжини (не більше 13 мм).
 • Вмочити волосся в клей, після чого (при необхідності) позбутися його надлишків.
 • Прикріпити до натуральної вії біля зовнішнього куточка ока, відступивши від краю верхнього століття 0.5 – 1 мм.
 • Повторити п. 4, приклеївши штучну вію до внутрішнього куточка ока (для внутрішнього краю рекомендується використовувати штучне волосся меншої довжини – 7 – 10 мм).
 • Повторити п. 4, приклеївши штучну вію до центральної частини нижнього краю верхньої повіки (центр зазвичай розташовується над зіницею, при спрямованості погляду клієнтки прямо перед собою).
 • Рухаючись з центральної частини у напрямку до зовнішнього краю ока, кріпити до натуральних вій штучні, максимальної довжини, залишаючи порожнім між ними проміжок в 2 мм. Біля самого кута ока залишити 5 мм, розбити цей проміжок на 3 рівні частини і приклеїти вії, розташувавши їх за спаданням (якщо максимальна довжина 13 мм, то біля зовнішнього кута ока необхідно розташувати штучні волоски 12 мм – 11 мм – 10 мм).c4943437298777c6e65b8a9c54ca0a3a Ефект промінчики у нарощуванні вій. Фото, кому підходить, відгуки
 • Заповнити простір між внутрішнім куточком ока і центром верхнього століття (вії слід розташовувати за зростанням).
 • Залишилися порожнечі заповнити штучними волосками, на 2 мм коротше вже приклеєних поблизу вій.
 • Дати клею підсохнути (не більше 3 хв), після чого перевірити вії на «склеювання» і ретельно розчесати їх спеціальною щіткою.
 • Як доглядати за віями після процедури?

  Термін носіння штучних вій залежить не тільки від якості виконання косметологічної процедури, але і від догляду за ними після нарощування.

  Лэшмейкеры, для збереження результату своєї роботи на максимально тривалий час, рекомендують клієнткам:

  • не використовувати косметичні засоби на обличчі протягом 2-3 год після нарощування вій;
  • уникати зіткнення клейового складу з маслами і маслосодержащей косметикою (масло руйнує клей, що призводить до скорочення періоду шкарпетки штучних вій);
  • видаляти косметику з очей за допомогою ватних дисків;
  • не терти очі, не спати обличчям у подушку і уникати будь-якого механічного впливу на нарощені вії;e60a62162f3dac180464ceebb0f8a81d Ефект промінчики у нарощуванні вій. Фото, кому підходить, відгуки
  • виключити відвідування сауни, лазні та прийняття гарячих ванн, распаривающих шкіру і негативно впливають на зчеплення клею з натуральними волосками.

  Якщо дівчина, що пройшла процедуру нарощування, є володаркою жирної шкіри, для збільшення тривалості шкарпетки вій їй слід доглядати ще й за шкірою, підтримуючи її водно-ліпідний баланс. Вкрай не рекомендується самостійно позбавлятися від штучних волосків, так як це може призвести до травмування натуральних вій та погіршення стану волосяних цибулин.

  Корекція

  Ефект промінчики (нарощування вій, незалежно від типу, вимагає не лише грамотного догляду за штучними волосками після процедури, але і своєчасної корекції) зберігає первісний вигляд протягом 1,5 – 2 тижнів.

  По закінченню зазначеного терміну дівчині рекомендується відвідати свого лэшмейкера для проведення корекції, під час якої майстер заповнить порожнечі між нарощеними віями, приклеївши на нові місця вже випали.

  Розглянута процедура зазвичай відбувається за класичним алгоритмом:

 • Дівчина приймає горизонтальне положення, в якому їй буде комфортно перебувати протягом наступних 30-60 хв.
 • Нижні вії відокремлюються від верхніх з допомогою спеціальної клейкої стрічки.
 • Війковий ряд впорядковується за допомогою спеціальної щітки, після чого лэшмейкер наочно визначає місця, які потребують корекції.
 • Виявлені порожнечі заповнюються новими віями відповідної довжини.
 • Вії прочісували щіткою, після чого знову дається оцінка зовнішнього вигляду війкового ряду.
 • При відсутності «залисин» клейка стрічка видаляється з нижнього століття.
 • У чому відмінність промінчиків від розрідженого ефекту?

  Помилково вважати, що вії – «промінчики» і розріджений ефект у нарощуванні – це одне і те ж. Основна відмінність між ними полягає в тому, що друге – це неповне нарощування, в той час як «промінчики» вимагають приклеювання штучних волосків до кожного натурального.

  Крім цього, характерними рисами «промінчиків», що відрізняють їх від розрідженого ефекту, є:

  • необхідність використання більшої кількості робочого матеріалу;
  • більш яскрава виразність (розріджений ефект вважається максимально натуральним, з допомогою чого вдається підкреслити пишність природних вій дівчата);2be045f65bb9f17f2c40ec1431a1433a Ефект промінчики у нарощуванні вій. Фото, кому підходить, відгуки
  • велика тривалість процедури нарощування.

  Скільки тримається результат нарощування?

  Скільки буде зберігатися результат нарощування вій, залежить від ряду зовнішніх обставин:

  • професіоналізм лэшмейкера (дотримання загальноприйнятої техніки, а також здатність грамотно підібрати робочий матеріал);
  • початкове стану натуральних вій (якщо «рідні» волоски тонкі і слабкі, то нарощування протримається не довше 2 тижнів);
  • природна швидкість оновлення війкового ряду (чим частіше буде відбуватися регенерація, тим частіше буде потрібно корекція);
  • тип шкіри дівчини (власницям жирної шкіри необхідно буде відвідувати лэшмейкера приблизно 1 раз в 1,5 тижня і, крім цього, регулярно займатися підтримкою нормального стану своєї шкіри).

  Чому нарощені вії швидко обсипаються?

  Нарощені вії можуть швидко обсипатися як з-за природних процесів відновлення організму, так і з-за неправильного догляду за штучними волосками після процедури і фізіологічних особливостей дівчини.

  До основних факторів, що прискорюють процес випадіння штучних вій, відносять:

  • оновлення війкового ряду;
  • порушення основних рекомендацій, пов’язаних з доглядом за нарощеними віями (не чіпати руками очі, не спати обличчям у подушку, уникати використання масляних косметичних засобів і так далі);
  • ослабленість натуральних волосків;
  • нарощування вій, проведене відразу після фарбування «рідних» волосся;
  • алергічна реакція на клейовий склад;
  • некоректний підбір штучних волосків (занадто важкі, занадто великий вигин і так далі);
  • жирний тип шкіри власниці нарощених вій;
  • недотримання майстром загальноприйнятої технології проведення даної процедури.

  Чому сльозяться очі після нарощування вій?

  Сльозитися і свербіти після нарощування очі можуть з кількох причин:

  • індивідуальна непереносимість компонентів клейового складу або типу використовуваних вій;a3f1feb7d81989c3b3bd3a8538ef99a9 Ефект промінчики у нарощуванні вій. Фото, кому підходить, відгуки
  • неякісні матеріали, використовувані лэшмейкером в роботі;
  • недотримання техніки нарощування вій майстром;
  • недотримання клієнткою рекомендацій свого майстра (наприклад, не відкривати очі протягом 3-5 хв після закінчення процедури до повного висихання клейового складу);
  • низька кваліфікація або недосвідченість лэшмейкера;
  • наявність протипоказань для нарощування;
  • порушення цілісності шкіри на верхньому столітті з подальшим його зіткненням з клеєм.

  Водні процедури з нарощеними віями

  Заборони, пов’язані з водними процедурами, стосуються лише періоду 2 доби після нарощування вій.

  По закінченню цього часу митися можна, але з дотриманням основних рекомендацій спеціалістів:

  • уникати зіткнення мила з клейовим складом на віях;
  • не допускати потрапляння вузькоспрямованого сильного потоку води на вії при митті в душі;
  • не купатися в солоній воді (сіль послаблює зчеплення клею з натуральними волосками);
  • уникати розпарювання (виключити відвідування сауни, лазні, ряду спа-процедур).

  Ефекту «промінчики» в нарощуванні вій може домогтися тільки досвідчений лэшмейкер, здатний коректно визначити необхідність використання конкретного типу робочого матеріалу (довжина і вигин вій, клейовий склад і так далі).

  Саме тому, для збереження результату нарощування на максимально тривалий термін, рекомендується робити цю процедуру виключно у досвідчених фахівців, які своїми маніпуляціями не завдадуть шкоди натуральним волоскам.

  Оформлення статті: Володимир Великий

  Відео про нарощування вій в стилі «Промінчики»

  Ефект Промінчики (Кім) вій:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради