До чого сниться вінчання: в церкві, з чоловіком, хлопцем, незнайомцем, чуже – сонник

Вінчання в церкві – важливий обряд, в ході якого перед обличчям Бога з’єднуються дві люблячі душі. А тому навіть сон про цю подію залишає особливе враження. Але для того щоб дізнатися, як трактує сонник вінчання, при тлумаченні сновидіння дуже важливо сконцентрувати увагу на кожній деталі.

97a22a7e8538b187b800abc7a052db8c До чого сниться вінчання: в церкві, з чоловіком, хлопцем, незнайомцем, чуже – сонник

До чого сниться вінчання з чоловіком?

Якщо ви вже одружені, і уві сні бачите себе в церкві поруч з чоловіком, то сонник таке вінчання трактує наступним чином:

 • Вищі сили схвалюють ваш вибір, і ви можете бути повністю впевнені у своєму партнері. Сонник Ванги говорить, що ваш духовний союз дуже міцний: в родині панує мир і взаєморозуміння, ви умієте слухати і чути один одного, а тому разом переживете навіть найскладніші ситуації.
 • Коли уві сні ви венчаетесь зі своїм чоловіком в храмі, то це може говорити про емоційної залежності. Хтось з пари відчуває сильний страх втратити свою другу половинку, а тому жорстко контролює партнера і надмірно опікає.
 • Якщо під час обряду ви цілуєтеся зі своїм чоловіком – це хороший знак. Ваші стосунки обіцяють бути довговічними, а союз міцним і гармонійним.
 • Відповідно до іншого тлумачення, цілуватися з чоловіком на власному вінчання – до сюрпризу. Вам може здатися, що партнер щось приховує або обманює вас. Зберігайте спокій і будьте терплячі. Повірте, все, що він робить, спрямовано на благо відносин. Ваші очікування будуть повністю виправдані.
 • Сонники радять послабити контроль, так як це може привести до розпаду відносин: ваш обранець/обраниця просто втомиться від такого життя.

  Вінчання з незнайомцем

  Бачити уві сні власне вінчання з незнайомим чоловіком – сонник обіцяє сновидінню, що він незабаром зустріне справжню любов. Але це тлумачення буде актуальним тільки для тих, хто в даний момент не перебуває у відносинах. Якщо ж ваше серце зайняте, то такий сон обіцяє щастя і довгий, міцний союз.

  Якщо під час вінчання у церкві ви цілуєтеся з незнайомим хлопцем, то такий сон указує на зміни. Цілком можливо, що дуже скоро ви будете крокувати по дорозі життя не в самоті, а рука об руку з коханою людиною.

  2d1c21ae7409e79045d6d852e73ddb61 До чого сниться вінчання: в церкві, з чоловіком, хлопцем, незнайомцем, чуже – сонник

  Вінчання з коханою людиною

  Розшифровка сну в даному випадку може бути різною:

  • Приснилося вінчання з коханим чоловіком – тлумачі сновидінь пов’язують такий сон з вашим бажанням вступити в законний шлюб. В реальному житті ви мрієте про заміжжя і повністю задоволені своїм партнером. І швидше за все, ваше бажання здійсниться.
  • Однак якщо обряд був здійснений таємно від усіх, то наяву існує велика ймовірність розриву відносин. Між закоханими з’явиться непорозуміння, що призведе до сварок, а, можливо, і до розставання.
  • У нічних мареннях ви побачили картину, де стоїте перед вівтарем у розкішній білій сукні поруч зі своїм обранцем – радійте, так як це дуже хороший знак. Всі ваші плани, які стосуються ділової сфери, обіцяють втілитися в реальність. Начальство бачить ваші зусилля і старання, а тому дуже скоро вам випаде шанс проявити весь свій професіоналізм.

  Відбулося вінчання

  Розкривши сонники, можна отримати такі тлумачення:

 • Сон, у якому події відбуваються подібним чином, говорить про те, що сновидець не довіряє своєму партнерові. Можливо, ви занадто швидко дали згоду на вступ у шлюб, а тепер виникли серйозні сумніви.
 • Якщо сниться відбулося вінчання, яке було зірвано через те, що ви на нього просто запізнилися, то тут сонники схиляються до позитивного тлумачення. Такий сон свідчить про ваше бажання створити міцну сім’ю і не очікують будь-яких неприємностей у відносинах з майбутнім чоловіком. Шлюб обіцяє бути міцним і щасливим.
 • Уві сні обряд був скасований, можливі утруднення в діловій сфері. На своєму шляху ви зустрінете численні перешкоди, подолати які зможете тільки в тому випадку, якщо докладете певних зусиль.
 • Сонник Зими відбулося вінчання трактує наступним чином: незабаром вами здолає бажання повністю змінити устрій свого життя. Можливо, вам захочеться кардинальних змін в роботі, і ви вирішите звільнитися з нудного офісу і почати розвивати творчий потенціал. Однак поспішати не варто. Пам’ятайте, що поспішні рішення можуть виявитися фатальними, а тому почніть з малого, прикрасивши сіру повсякденність невеликими яскравими плямами (зустрічі з друзями, приємні покупки для себе тощо). Через деякий час ви побачите, що насправді зміни вам не потрібні, а щастя зовсім поруч.
 • Якщо в цей період ви зайняті підготовкою до власного весілля, то сон про нездійснений вінчання може свідчити лише про емоційної втоми, моральному виснаженні. В даному випадку особливу увагу звертати на нього не варто.

  Підготовка до вінчання

  Якщо сниться не саме вінчання в церкві, а тільки підготовка до свята, то в даному випадку сонники дають тільки одну трактування. Збори на урочисту церемонію символізують зустріч з великою кількістю людей. Тут мова може йти як про виступ перед публікою, так і про розмову з друзями.

  Якщо уві сні дівчина була задоволена своїм зовнішнім виглядом, то це говорить про те, що в реальності вона вірить у власні сили і виступ перед публікою пройде без заминок, якщо ж плаття було незручним або зачіска негарною – підготуватися слід більш ретельно.

  Чуже вінчання

  Якщо уві сні вінчався хтось з ваших друзів або знайомих, то це обіцяє сновидінню великий успіх. В даний момент стан справ складається для вас сприятливим чином, а везіння супроводжує буквально на кожному кроці. Незабаром вам випаде шанс змінити своє життя в кращу сторону. Не пропустіть його!

  Інше значення такого сну – близька вам людина відчуває труднощі і не здатний розв’язати проблеми без вашої участі.

  Коли на церемонії вінчання ви бачите незнайомих вам людей – чекайте змін. Причому вони обов’язково будуть хорошими і позитивним чином позначаться на різних сферах життя. Ви зможете реалізувати свої плани.

  6cf5a84c2c00e87776c6c529f552e965 До чого сниться вінчання: в церкві, з чоловіком, хлопцем, незнайомцем, чуже – сонник

  Якщо вінчає пара була красивою і виглядала гармонійно, то такий сон, згідно соннику Фрейда, обіцяє відновлення минулих відносин. Ваші почуття спалахнуть з новою силою, і ви знову відчуєте бажання опинитися поруч з цією людиною.

  У той же час сонник Міллера трактує дане сновидіння по-іншому. У джерелі говориться, що сон обіцяє обтяженість чужими справами.

  Якщо уві сні вам довелося бути присутнім на вінчанні своєї молодшої сестри або брата – варто переглянути своє ставлення до власних дітей. Ви занадто нав’язливі і не даєте їм проявити самостійність. Настав час відпустити свою дитину і дати йому можливість приймати важливі рішення без вашої участі.

  Вінчання без вашої згоди

  Бачити власне вінчання і при цьому розуміти, що воно відбувається проти вашої волі – незабаром ви можете опинитися в нестандартній ситуації, яка зажадає від вас проявити силу характеру. Цілком можливо, що вам належить стати лідером, взявши все під свій контроль.

  Якщо ви не розгубитеся і зумієте швидко вирішити ряд важливих питань, нагорода забезпечена: в цьому випадку вас чекає просування по кар’єрних сходах, фінансова стабільність і можливість далі розвивати свої навички.

  263f7e02406d285cad35296d24e8b847 До чого сниться вінчання: в церкві, з чоловіком, хлопцем, незнайомцем, чуже – сонник

  Інші сни про вінчання

  Сюжети сну про вінчання можуть бути досить різноманітними, і сонники здатні розкрити символіку практично кожного з них.

  • На урочистій церемонії ви особисто вінчали молоду пару – вас чекають численні неприємності. В житті настане чорна смуга, повна потрясінь, і, цілком можливо, з-за близького людини. Психологічний сонник радить не втручатися в хід подій: все вирішиться само собою.
  • Вас запросили на вінчання – чекайте запрошення в гості. Застілля буде дуже гучним і веселим, а тому залишить масу позитивних емоцій.
  • Якщо сон про поцілунок на вінчанні приснився нежонатому чоловікові, то в житті його чекає багато нових знайомств. Цілком можливо, що ви зміните місце роботи і опинитеся в новому колективі. Не переживайте, ви досить швидко станете своїм в цій компанії.
  • Уві сні на пропозиції обвінчатися ви відповіли згодою – очікуються хороші зміни, а люди, яких ви присвятили свої плани, виправдають ваші сподівання.
  • Бути в числі запрошених і стояти на вінчанні в білій одежі – ви зробите відкриття, яке вас дуже порадує. Якщо ж на вас одяг чорного кольору і при цьому виконуєте функції обслуговуючого персоналу – зосередьтеся, насамперед, на себе і своє життя.

  Яку інформацію ви отримали, пам’ятайте, що сонники після сну про вінчання радять звертати особливу увагу на власні відчуття.

  Відчуваєте тепло і в цілому у вас гарний настрій – це неприємностей сновидіння не принесе, якщо ж вам сумно або тривожно – будьте напоготові і намагайтеся не робити необачних вчинків, так як вони цілком можуть спричинити за собою негативні події.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради