Можна дарувати дзеркало в подарунок на день народження і як правильно дарувати дзеркало?

У нашому житті часто так відбувається, що про якусь заборону або поганою прикметою дізнаєшся вже після доконаного дії. Засмучує, коли людина від душі хоче зробити приємний і корисний подарунок, а за фактом виявляється, що сувенір стає яблуком розбрату або приводом для сварок і образ.

ee8f88b94340c32f5126cdc79a253078 Можна дарувати дзеркало в подарунок на день народження і як правильно дарувати дзеркало?

Перед покупкою самого чудового на ваш смак презенту варто навести довідки, можна дарувати дзеркало, посуд, годинники або ніж. Незайвим буде дізнатися думку людини, якій призначається річ, щодо конкретного подарунка або хоча б поцікавитися, забобонний він.

Чому не можна дарувати дзеркало?

Можливо, хтось радіє, отримуючи старовинне дзеркало в подарунок на іменини, але знайдуться і ті, хто згадає давню прикмету, що застерігає від таких неоднозначних дарів. Дійсно, функціональний предмет інтер’єру володіє суперечливими характеристиками, здавна вважається містичним атрибутом, у якому міститься потужна магічна сила. Це своєрідний портал, через який відбувається обмін енергіями і перехід в потойбічне обитель примар і таємних сил.

f2d87a166722bee52ee0b29a74f62c63 Можна дарувати дзеркало в подарунок на день народження і як правильно дарувати дзеркало?

Якщо у людини виникає сумнів, чи можна дарувати дзеркало жінкам, краще відмовитися від ідеї. Згідно з повір’ям, причин для того більше ніж достатньо, назвемо деякі з них:

 • Дзеркало може забрати або вкрасти красу у юної дівчини або зрілої дами, яка частенько чепуриться, дивлячись на своє відображення. Траплялися ситуації, коли нерозлучні подруги розривали дружбу, тому що одна з них вбачала в дар підступ (заздрість, підступність, недобрі помисли).
 • Принесе нещастя тому, кому хтось вирішив подарувати дзеркало на день народження з найкращих спонукань. Справа в тому, що невідомо, хто раніше вдивлявся в предмет, що володіє унікальною властивістю «запам’ятовувати» інформацію і накопичувати негативну енергію. Немає жодних гарантій, що тут не затрималась енергетична грязь. Навіть якщо виріб нове, воно могло бути виставлено в магазинній вітрині на загальний огляд.
 • Зіпсує дитини, який «проглядит» долю, заведе дружбу зі злими духами, стане некерованим і примхливим. Рекомендуємо прочитати статтю: Чому кажуть, що дітям не можна дивитися в дзеркало
 • Розведе молодят, спричинить сварки і розбрат. Воістину страшне пророцтво, бо навряд чи варто розглядати об’єкт в якості весільного подарунка. Єдине виключення – прохання молодят, які самі вибрали і відклали товар, а дарувальник тільки здійснив оплату.
 • Як дарувати дзеркало?

  Приймаючи остаточне рішення подарувати дзеркало на торжество, було б непогано узгодити всі нюанси завчасно.

  2993e6796bd410caff5f7c14e6389c16 Можна дарувати дзеркало в подарунок на день народження і як правильно дарувати дзеркало?

  Дарувальник повинен бути готовий до того, що адресат викупить свій презент за символічну плату. Найчастіше дають жменю металевих грошей, головне-простежити, щоб серед них були присутні монетки жовтого кольору.

  Важливі моменти:

  • при виборі подарунка слід віддавати перевагу зразкам в рамах;
  • крихке виріб із скла повинно бути обов’язково в упаковці, незалежно від ваги і габаритів.

  Що робити якщо вам вручили дзеркало?

  Незважаючи на те, що дарувати дзеркало на свято – прикмета не найкраща, негативну енергетику цього предмета можна нейтралізувати. Слідуючи рекомендаціям знаючих людей, нескладно уникнути негативних емоцій, несприятливих наслідків і розбрату. Є кілька способів очищення нового дзеркала, які виконують в комплексі або обмежуються тільки прийнятними заходами:

  • Миття поверхні проточною холодною водою, яка усуне сліди випадкових або сторонніх людей.
  • Обробка святою водою (важливо не витирати, а дати поверхні висохнути), після чого встановити предмет на відведене місце.
  • Обробка сіллю. Складність полягає в тому, що для габаритних виробів знадобиться коробка за розміром. Скляну поверхню густо засипають сіллю, щоб не залишалося проміжків, закривають кришкою і вкривають від сторонніх очей на три доби.
  • Поетапна обробка водою і сіллю, для цього також потрібно клапоть чорного шовку. Дзеркало потрібно загорнути в тканину і заховати в темному місці.

  Після розміщення предмета на стіні перед ним треба запалити нову свічку і дати їй догоріти до кінця.

  Пам’ятайте: подароване нове дзеркало має пройнятися позитивною енергією, тому посміхайтеся і милуйтеся собою всякий раз, як тільки наближаєтеся до нього. Слідкуйте за чистотою, систематично протирайте поверхню. Відстежуйте поява будь-яких пошкоджень і вад, які служать сигналом до негайного позбавлення від предмета інтер’єру.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради