Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

Давно пішли в минуле ті часи, коли домашні обов’язки важким тягарем лежали на плечах жінок. Сьогодні технічний прогрес зробив крок далеко вперед. Різні новинки покликані полегшити жіночий домашній працю і зробити його приємним і необтяжливим.

Прогрес торкнувся і кухонні змішувачі. Якщо раніше для того, щоб помити посуд, панянки повинні були принести воду з колодязя, вимити брудні тарілки, а потім вилити брудну рідину на вулицю, то тепер досить легкого руху руки, щоб вода необхідної температури почала надходити в мийку.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu334 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

Види кранів

В епоху тотального дефіциту споживачі не мали можливість обрати той чи інший змішувач, а раділи тому крану, який могли дістати з-під поли.

Сьогодні до послуг милих дам доступний широкий модельний ряд різноманітних змішувачів для кухні і ванної кімнати.

Змішувачі з двома вентилями

Найбільш звичним видом є пристрій з двома вентилями або баранчиками, як їх ще часто називають. Кожен вентиль відкриває певну воду гарячу або холодну. Для того, щоб полилася тепла вода, їх слід відкривати одночасно. Регулювання натиску і температури води здійснюється шляхом підкручування баранчиків в ту або іншу сторону.

Внутрішність таких кранів складають кран-букси.

Вони бувають двох видів:

 • черв’ячні;
 • керамічні.

Черв’ячна кран-букса відкривається в три-чотири оберти баранчика. Керамічна — поворотом на 90 або 180 градусів. Перший тип кран-букси перекриває воду пересувним штоком з гумовою прокладкою. У керамічної потік води регулюють керамічні пластини. Вони більш довговічні в порівнянні з гумовою прокладкою, однак і вимагають установки фільтрів попереднього очищення води.

Подібні змішувачі часто встановлюються в кухню з класичним дизайном. Найбільш прості моделі часто ставлять на дачі, оскільки вартість їх досить низька.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu335 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

З одним важелем

Одноважільні моделі справедливо вважаються більш зручними у використанні. Їх легше відкривати і закривати, особливо якщо руки при цьому забруднені. Зручна ручка одночасно регулює і температуру, і швидкість потоку.

Подібні змішувачі бувають двох типів:

 • картриджні;
 • кульові.

За зовнішнім виглядом їх розрізнити неможливо.

Як правило, любителі даних моделей віддають перевагу стилю модерн.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu336 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

З кульовим механізмом

Кульовий механізм — це простий пристрій регулювання потоку і температури води. В кулі розташовано три отвори. В одне надходить гаряча вода, друга — холодна, а третє необхідно для подачі змішаного напору.

Безконтактні (електронні)

Іноді такі змішувачі ще називають сенсорними. Для їх включення необхідно піднести руки до самого крану, на якому знаходиться електронний датчик, який дає сигнал відкрити воду. Після того, як ви помили руки і прибрали їх від виливу, датчик дає команду закрити потік води. Такі моделі часто встановлюють в громадських місцях, оскільки вони дозволяють істотно заощадити воду.

Єдиний недолік таких моделей полягає в тому, що регулювати температуру води людина, яка миє руки, не може.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu337 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

Критерії вибору змішувачів

Для того, щоб не розгубитися при виборі потрібної моделі, необхідно враховувати кілька основних факторів.

Зносостійкість

Існують кілька різновидів покриття змішувачів, серед яких:

 • хром;
 • нікель;
 • бронза;
 • напилення.

Перші три види мають металевий корпус різного кольору: блискучий, матовий або бронзовий. Їх можна сміливо мити й чистити різними засобами, оскільки пошкодити метал вкрай складно.

Вироби з кольоровим напиленням підбирають, як правило, під колір кам’яної мийки. Напилення краще мити м’якою стороною губки без використання агресивних і кислотних мийних засобів, щоб не пошкодити його. Металеві губки також не рекомендується використовувати для миття таких кранів.

Економічність

Практично всі змішувачі сьогодні обладнані аераторами. Це спеціальні розсіювачі води.

Існують кілька типів аераторів:

 • з внутрішньою різьбою;
 • з зовнішньою різьбою;
 • з регулюванням напряму та інтенсивності струменя.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu338 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

Зручність використання

При виборі змішувача слід звернути увагу на те, наскільки він зручний і практичний:

 • плавність ходу ручки;
 • висота виливу;
 • градус повороту виливу;
 • наявність можливості підключення фільтра для питної води.

У деяких випадках є необхідність встановлювати особливі змішувачі. Якщо мийка стоїть перед вікном, що відкривається всередину, можна поставити спеціальний кран. Його можна при необхідності прибрати, щоб відкрити вікно. Коштують такі моделі досить дорого, однак у подібних випадках їх використання виправдовується зручністю.

Міцність

Сучасна сантехніка виготовляється з декількох матеріалів:

 • латунь;
 • силумін;
 • пластик.

Латунь — це найбільш міцний метал. Гарантія на корпус кранів, зроблених з латуні, досягає 3 років. Силумін щодо недовговічний. Гарантія на корпус становить в середньому 12 місяців. Пластик особливою міцністю похвалитися не може.

Дизайн

При покупці змішувача слід особливу увагу приділити дизайну. У класичні кухні або в стилі ретро вдалим придбанням стануть бронзові вентильні крани. Одноважільні змішувачі відмінно впишуться в кухню стилю модерн. Рубані і незграбні изливы добре підійдуть до стилю хайтек.

Особливу популярність останнім часом набули моделі з гнучким виливом. Вони можуть бути як кольоровими, так і металевими. Особлива конструкція виливу дозволяє надати йому будь-яку форму, що особливо зручно при митті великих каструль.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu339 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

Кращі недорогі виробники

Іноді вирішальним фактором при покупці стає вартість виробу. Нижче наведено фірми, що виробляють бюджетні змішувачі для кухні, чий рейтинг за якістю досить високий.

Frap

Ця китайська фірма давно зарекомендувала себе на російському ринку як надійний і якісний виробник сантехніки. Широкий асортимент виробів на самий різний гаманець, починаючи від найбільш бюджетних моделей, закінчуючи люксової серією, задовольнить будь-якого, навіть самого вибагливого покупця. Гарантійні зобов’язання залежно від моделі становлять від 12 до 36 місяців.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu340 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

Iddis

Російська фірма набула досить широкого поширення серед споживачів, що віддають перевагу підтримувати вітчизняних виробників. Понад 100 популярних моделей з покриттям хром і нікель представлені на ринку.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu341 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

Kaiser

Цей виробник також славиться своїм широким модельним рядом, а також наявністю запчастин у всіх магазинах країни. Особливу популярність на російському ринку моделі отримали 2 в 1, що передбачають підключення фільтра для питної води. Такі товари також випускаються в різних кольорах і покриттях. Виробник надає на свої вироби 5-річну гарантію.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu342 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

Кращі змішувачі для кухні середньої вартості

До середнього цінового сегмента ринку можна віднести продукцію торгових марок , які наведені нижче.

Lemark

Дана чеська марка спеціалізується на кольорових виробах, пофарбованих у колір гранітних мийок. В основному це моделі з високим виливом і одним важелем, що відповідає за напір і температуру води. Також до уваги покупців пропонуються і кольорові дозатори для рідкого миючого засобу аналогічної з кранами палітри.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu343 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

Zorg

Цей чеський виробник робить ставку на ексклюзивний дизайн своїх моделей. Серед широкого модельного ряду можна знайти саме той кран, який підійде вашій кухні найкращим чином. Особлива увага приділяється продуктам 2 в 1, в яких є можливість приєднати шланг для фільтрованої води.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu344 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

Omoikiri

Японський виробник пропонує своїм клієнтам мийки, змішувачі та аксесуари для кухні. Неповторний колорит країни висхідного сонця присутній у кожній одиниці продукції. 5 річна гарантія та японське якість виробів завоювали любов російських споживачів.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu345 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

Кращі виробники преміум класу

Для тих, хто віддає перевагу товари преміум класу , нижче наводимо список змішувачів для кухні від кращих виробників .

Grohe

Найпопулярніша німецька марка сантехнічних виробів пропонує своїм клієнтам продукцію найвищого класу. Товари марки Grohe виробляються тільки в покритті хром.

Різноманітний дизайн охоплює изливы трьох видів:

 • низькі;
 • середні;
 • високі.

Особливу популярність завоювали товари з висувним изливом. Довжина шланга 1,2 м дозволяє ретельно вимити поверхню мийки і біля неї.

Серед достоїнств Grohe — довговічність і зручність в експлуатації. Серед недоліків — відсутність запчастин у вільному продажу, і необхідність ремонту виключно в сервісних центрах.

Заводи фірми розташовані у кількох місцях:

 • Португалія;
 • Тайланд;
 • Німеччина.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu346 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

Blanco

Одна з небагатьох німецьких фірм, чиї заводи розташовані виключно на території Німеччини. 5 річна гарантія і величезний модельний ряд дозволять кожному покупцеві вибрати модель на свій смак і гаманець. В наявності вироби у різних покриттях, як металевих, так і під колір мийок. Надійність і якість, високі стандарти гігієнічності — все це саме про Blanco.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu347 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

Hansgrohe

Німецька компанія Hansgroge пропонує своїм клієнтам 5 років гарантії на свої товари, якість і надійність яких давно відомі по всьому світу. Вартість продукції даного виробника може здатися дещо завищеною, проте їх якість і довговічність виправдовує її повністю.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu348 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

Рекомендації перед покупкою

Для того, щоб покупка радувала вас довгий час, необхідно визначитися з тим, який саме тип змішувача вам потрібен, яку суму ви готові витратити і на який термін служби ви розраховуєте. Якщо потрібно встановити кран в квартиру, яку незабаром будете продавати, навряд чи є потреба купувати люксовий товар.

Якщо ж ви плануєте зробити гарний ремонт і не хочете замислюватися про заміну окремих елементів декору ще довгий час, то розраховуйте витратити пристойну суму, за яку ви купите якісний продукт, що не вимагає додаткових вкладень протягом довгого часу.

Ще один важливий фактор, на який варто звернути увагу — це вага виробу. Якісний кран не може бути легким.

При встановленні фільтра для питної води слід розглянути можливість встановлення моделі 2 в 1. Дана модель має подвійний злив, по якому проходить як фільтрована, так і водопровідна вода. При цьому всередині крану вони не змішуються. Подібні вироби дозволяють не ставити окремий кран на питну воду.

smesiteli dlya kukhni: luchshie proizvoditeli i torgovye marki, rejjting po kachestvu349 Змішувачі для кухні: кращі виробники і торгові марки, рейтинг за якістю

Відео про вибір сместиля

У цьому відео вам детально розкажуть, як вибрати змішувач згідно вашим вимогам.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради