Вироби з горіхової шкаралупи своїми руками в дитячий сад (наші експерименти)

Сьогодні я хочу розповісти і показати на фото, що можна зробити з горіхової шкаралупи. Так як синочок ходив в дитячий сад, нам щороку доводилося робити вироби на виставку свята осені. Та й маляті цікаво, особливо те, що зроблено своїми руками.

Сидить і копається, малює, ліпить і виходять химерні фігурки. Це допомагає розвивати фантазію, і весело провести час. Ці вироби ми робили разом з синочком і віднесли в дитячий сад.

Робіть разом, ви побачите стільки захоплення в дитячих очах. Діти дуже люблять батьківську увагу. Донька хоч і трохи старше, але теж охоче долучилася до процесу.

e1867c423a80f4398a7b9c3284a6f2cb Вироби з горіхової шкаралупи своїми руками в дитячий сад (наші експерименти)

Ось такі прості вироби ми зробили. Я не стала наповнювати статтю фотографіями з інтернету, в цій статті хотіла поділитися з вами своїми роботами. Це прості і нескладні вироби, які можна зробити з маленькими дітками.

От подивіться яка мудра сова у нас вийшла, мишка, дві черепашки. Судячи по фото ви розумієте, що допомога потрібна абсолютно мінімальна з вашого боку.

89d4a0a100a3becad40d4abfa42918f2 Вироби з горіхової шкаралупи своїми руками в дитячий сад (наші експерименти)

Для початку я підготувала самі шкарлупки. Горіхи я беру сухі, поділяю їх акуратно ножем на 2 частини. Важливо не пошкодити цілісність плодів. Ядра я виймаю, і використовую тільки шкаралупу. Зрозуміло, шкаралупа повинна бути суха і чиста.

Також я взяла маркери, пластилін і фарби. Це самий мінімум, який нам знадобиться для роботи.

463df8589d292770bf538956a67eb922 Вироби з горіхової шкаралупи своїми руками в дитячий сад (наші експерименти)

Щоб зробити мишку нам потрібно всього лише взяти маркер чорного кольору. Малюємо очі і носик, з двох шматочків світлого пластиліну потрібно зліпити вушка. Ось і все, здивовані? Чому так просто? Ось так все просто. Згодні, що робити з дитиною, якщо зіпсували половинку горіха, візьміть другу, третю. У будь-якому випадку у вас вийде!

4858a13d1985fa81a6ae7ee2e9a501aa Вироби з горіхової шкаралупи своїми руками в дитячий сад (наші експерименти)

Сова, мудра і задумлива. Можна придумати цілу історію, цікаву і смішну, малюкові буде дуже цікаво. Ми завжди проводимо весело час.

Оченята ми малюємо маркером чорного кольору, ніс рожевим маркером, можна взяти фломастери. Всі обводимо чорним маркером для виразності. Ми зробили очки, адже мудра сова.

2fc11d63b42eee4a59cab51a0c540ac1 Вироби з горіхової шкаралупи своїми руками в дитячий сад (наші експерименти)

Займемося черепашками. Згадую як тато часто робив зі мною черепах, і у нас була ціла колекція. Ми вирішили з дітьми трохи пофантазувати, зробили на панцирі малюнок у вигляді серця.

Лапки й голову з пластиліну. Це зовсім не складно, голова довгаста, лапки теж.

c8aec91e3b0e1588a58eb3a1fbbf1a6e Вироби з горіхової шкаралупи своїми руками в дитячий сад (наші експерименти)

Ось що у нас виходить в результаті, зубочисткою зробила два ока і рот, а вийшло-ля мордочка.

09e1b5a398dc6f2aea0690bf04a8b410 Вироби з горіхової шкаралупи своїми руками в дитячий сад (наші експерименти)

Вибачаюся за нечітку фотографію, але коли вже знесла фото на комп’ютер, тоді й побачила. А вироби віднесли в дитячий сад, так що годі було більше фотографувати.

Тут очі ми з дітьми зробили з чорного пластиліну, а мордочку з коричневого, не знаю як вам, але нам подобаються наші шедеври.

f326729993a79ffc4d640bf385101d5a Вироби з горіхової шкаралупи своїми руками в дитячий сад (наші експерименти)

Ну а тепер пропоную вам варіант з фарбами, у мене акрилові фарби, якщо у вас є такі фарби, то ви можете розмалювати горіхову шкаралупу. Використовувати можна будь-які кольори, дивлячись що ви хочете зобразити.

dfc196baf6389065b4b64a334bb1458b Вироби з горіхової шкаралупи своїми руками в дитячий сад (наші експерименти)

Ці фото я не хотіла виставляти, це малювали діти (полуницю, сову і жабу). Але потім подумала, і вирішила показати вам. Нескладно, просто, швидко. Можна цілий зоопарк віднести в дитячий сад. Ми складаємо всі вироби на тему осінь в коробку, і несемо в дитячий сад.

2d2addc1f5eb41c13746492f6246c026 Вироби з горіхової шкаралупи своїми руками в дитячий сад (наші експерименти)

Малюємо пензликами, спочатку наносимо основний шар, даємо йому висохнути, потім вже можна малювати далі, висихає все швидко, але потрібно щоб висохло, інакше все розмажеться, як очі в жаби на фото вище. Ви бачите, це біла фарба не встигла висохнути, і син вирішив швидше точки поставити, тобто оченята.

b72bdb0a559788a8ca162d7ca8bf4bed Вироби з горіхової шкаралупи своїми руками в дитячий сад (наші експерименти)

Чесно сказати, виставила фото і написала, для вас, якщо вже зовсім не знаєте, що зробити, або ніколи робити шедеври, завжди можна зробити щось простіше. Такі вироби завжди робив зі мною тато, ми ще й збирали каштани, осінні листочки.

Можна вистелити коробку сухим осіннім листям і помістити в неї вироби. Напишіть нижче, робите ви вироби разом з дітьми і онуками в дитячий сад або школу? Чи допомагаєте ви?

Не бійтеся, творіть, у вас вийдуть шедеври! Приємного вас дозвілля.

pinit fg en rect red 28 Вироби з горіхової шкаралупи своїми руками в дитячий сад (наші експерименти)

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: