Прикмета: метелик сів на людину – до чого сідає на голову, руку, груди, ніс, плече?

Перелітає метелик – символ легкості, радості, щастя. У народі кажуть, що вона є уособленням душі, що вилетіла з тіла, яка намагається донести важливі вісті. Забобони, пов’язані з цим комахам, в більшості своїй добрі і приємні, а найбільш цікаві прикмети, розповідають про те, чого очікувати, якщо метелик сів на людину.

6cf23c50d8b8d817b6bf8424fd80e9e3 Прикмета: метелик сів на людину – до чого сідає на голову, руку, груди, ніс, плече?

Тлумачення в залежності від частини тіла

У загальному сенсі за прикметами, коли метелики сідають на людину, вони приносять йому хороші новини. При цьому у народі кажуть, що не потрібно проганяти легкокрылую красуню; дозвольте їй відлетіти самостійно, і тоді радість не змусить себе довго чекати.

Але значення прикмети про метелику, яка сіла на людину, буде змінюватися в залежності від того, на яку саме частину тіла вона вирішила приземлитися.

На голову

Метелик залетів у квартиру через вікно й сіла вам на голову – це, безумовно, до приємних подій. Причому тлумачення у даній прикмети два:

 • Вам випало відправитися в подорож. А про те, воно буде короткочасним або тривалим, повідають розміри крил метелика: чим більше їх розмах, тим довше доведеться шлях.
 • Можливо, дуже скоро ви зустрінетеся зі своїм старим другом, з яким пов’язано величезна кількість приємних спогадів.
 • На підставі цих двох тлумачень можна зробити припущення, що ви підете в гості саме до товариша. І тут знову ж таки два шляхи: або це буде поїздка в рідне місто, де залишилися старі друзі, яких запросить вас до себе у гості знайомий, який змінив місце проживання.

  На обличчя

  Якщо метелик сідає вам на ніс – прикмета обіцяє щастя і удачу у всіх сферах життя. Особливо добрим знаком вважається ситуація, коли на носа чи щоки приземляється комаха з білими крилами. У цьому випадку успіх буде супроводжувати вас всюди, всі ваші починання виявляться плідними, а потаємні мрії незабаром здійсняться.

  159eb772707728d81f0c64b313d55714 Прикмета: метелик сів на людину – до чого сідає на голову, руку, груди, ніс, плече?

  На руку

  Коли метелик сідає на руку, згідно з народним повір’ям, це обіцяє нові яскраві почуття. А якщо метеликів виявиться дві, любов обов’язково буде взаємною. Прикмета в такій ситуації говорить про можливості знайти справжнє щастя в особистому сфері. Цілком можливо, що це призведе до весілля й довгого життя удвох.

  Але це не єдине тлумачення прикмети. У народі кажуть, що, якщо метелик приземляється на руку, зокрема на долоню, це може означати різні події, які залежать від кольору крил:

  • Якщо він золотистий – у вашому житті незабаром відбудуться досить хороші зміни, почнеться біла смуга.
  • Яскрава строкатий метелик обіцяє прихід гостей.
  • Метелик з темно-синіми крилами обіцяє службовий роман – незабаром у вас зав’яжуться стосунки з колегою по роботі.

  Тут прикмети радять звернути увагу на те, як довго просидів метелик на вашій руці. Якщо він швидко упорхнул, то й радість буде коротким, якщо ж затримався – щастя обіцяє бути довгостроковим.

  4bca2077c4405aac0fbc5f162fbf7f40 Прикмета: метелик сів на людину – до чого сідає на голову, руку, груди, ніс, плече?

  На плече: ліве і праве

  Коли метелик сідає на плече, тлумачення прикмети безпосередньо залежить від сторони тіла. Метелик приземлився зліва – чекає зустріч з одним, причому вона буде дуже несподіваною, якщо ж праворуч – остерігайтеся ворогів, які напевно захочуть очорнити вас недобрими словами або ж нашкодити вчинками.

  На живіт

  Добрим знаком вважається ситуація, коли метелик сідає людині на живіт. Для чоловіків прикмета не дає якогось конкретного пояснення, просто варто очікувати приємних новин або подій. Що стосується представниць прекрасної статі, то для них у цьому випадку є відразу кілька тлумачень.

  Метелик запорхнул в кімнату дівчини або жінки і сів їй на живіт – до поповнення в сім’ї. Це один з найяскравіших ознак того, що вагітність можна очікувати зовсім скоро.

 • Неодруженим молодим особам метелик, сіла на живіт, обіцяє пропозицію руки і серця. Якщо при цьому метелик має золотаві крила, наречений буде дуже заможним.
 • Якщо ж крилата комаха сідає на живіт вагітної жінки, це говорить про те, що пологи пройдуть вдало, а тому ускладнень побоюватися не варто.
 • На груди

  Сіла на груди метелика в народних прикметах завжди асоціювали з любовними переживаннями. Однак немає точного тлумачення того, з якого приводу вони трапляться. Відомо одне: метелик приземлився на область серця – воно буде відчувати занепокоєння.

  На ногу

  Якщо метелик сідає людині на ногу, забобони пов’язують цю подію з приємною подорожжю. Причому це буде неодмінно поїздка для душі, жодним чином не пов’язана з вашою професійною діяльністю.

  Вона принесе вам велику радість: буде легкою, подарує масу позитивних емоцій, добрих подій і корисних знайомств. Ви зможете повноцінно відпочити і привезете з собою тільки яскраві враження.

  Якщо обіцяне не поспішає збуватися, прикмети радять взяти все в свої руки. Звільніть кілька днів і дозвольте собі насолодитися повноцінним відпочинком, тим більше метелик своїм вчинком дає на це дозвіл і обіцяє, що поїздка піде вам тільки на користь.

  3f659e83a672abb933798d5ff51a292f Прикмета: метелик сів на людину – до чого сідає на голову, руку, груди, ніс, плече?

  Як нейтралізувати негатив

  Коли метелик сідає на людину, більшість прийме пов’язують це з позитивними змінами. Однак є й такі, що обіцяють неприємності. І для того щоб їх запобігти, необхідно зробити наступне: подивіться на метелика і вимовте тричі «Відлітай негідниця, так неси з собою все погане!».

  У народі кажуть, що візит метелики пов’язаний з вісткою з потойбічного світу. З цієї причини багато хто побоюється ситуації, коли метелик раптом сідає на людину. Однак навіть тут тлумачення приємне і цілком виправдане: хтось все ще піклується про вас, навіть перебуваючи по той бік, і за допомогою рябої посланницы намагається доставити вам важлива звістка.

  Не варто лякатися, краще щиро подякуйте померлих родичів за їх турботу і вірте в добро.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради