ТОП 5 цікавих фактів про піцу, які ви не чули

А як часто ви смакуєте піцею з друзями? Впевнені, що коли ви будете робити це в наступний раз, то вам захочеться здивувати близьких вам людей тим, як багато цікавого ви знаєте про цю культову страву. Щоб ви змогли виглядати ерудитом, ми підготували для вас ці неймовірні факти про піцу в Камʼянці-Подільському.

1 3 ТОП 5 цікавих фактів про піцу, які ви не чули

ТОП 1 Вічна піца

На жаль, це не та магічна їжа, яка на все життя прогодує вас, як хлопчика Зуса з мультику “Гравіті Фолз”. В нього був шматок, який відновлювався кожен раз як він його з’їсть. Проте існує піца, яка не псується аж три роки.

Вона з’явилась лише декілька років тому на замоволення військових США. Ідея була в тому, щоб солдатам, які служать далеко від дому, можна було поласувати своєю улюбленою стравою.

ТОП 2 Обертання тісти не проста забавка, а справжнє мистецтво

Ви напевно бачили, як справжні піцайоло обертають майстерно тісто для піци. Виглядає це доволі просто. На насправді це неймовірно складно. Настільки, що навіть існує чемпіонат світу з приготування піци.

Під час таких змагань потрібно вміти швидко готувати страви. А от обертання тіста вважається одним з найскладніших випробувань.

ТОП 3 Піца “Маргарита” була придумана для королеви

Можливо одна з причин, чому ця піца стала такою популярною у світі в тому, що її зробили для королеви Маргарити Савойської. Королівський кухар разом зі своєю дружиною придумав піцу, яка буде схожа на національний італійський прапор.

Для створення червоного кольору на цьому холсті з піци використали томати. Для білого кольору додають моцарелу. А зелень та базилік придали страві зеленого кольору.

Особа королівської крові залишилась в повному захваті не тільки від самої ідеї страви, а й від смаку. Тому не дивно що королівська їжа, яку можна приготувати вдома, набула такого поширення.

ТОП 4 Найбільша піца у світі

Можливо то дивно, але поставили рекорд з найбільшої піци у світі в Африці. Вони ще тридцять років тому увійшли в Книгу рекордів Гіннеса. Діаметр в основи піци понад тридцять сім метрів.

А та величезна закуска мала вагу у дванадцять тон. Для того, щоб зробити начинку було витрачено величезну кількість продуктів. Це аж дві тонни томатів, чотири тонни сиру, а ще півтори тонни грибів.

Як думаєте, скільки людей можна нагодувати такою піцою?

ТОП 5 Найдорожча піца у світі

Для того щоб витратити всі свої гроші на одну піцу, необхідно божевільній людині приїхати до Канади. Саме там в піцерії Steveston можна придбати піцу, яка коштує аж вісімсот п’ятдесят доларів.

Така ціна через використання в начинці рідкісних видів риби. Це і тигрові креветки і осетрова ікра й чорна тріска. Однак якщо ви не хочете віддавати усі заощадження за це, то краще замовити улюблену страву в Пронто Піца Камʼянець-Подільський, де не менш смачно та за комфортними цінами. А ще отримаєте швидку якісну доставку.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради