До чого сниться тікати від собаки – сонник

Чотириногий друг символізує дружбу і щирі стосунки, тому нічні видіння з участю злого або агресивного пса викликають у більшості людей особливий інтерес. У свою чергу, біг від цієї тварини уві сні нерідко є ознакою швидких життєвих змін, можливих проблем або внутрішніх тривог.

Для правильного трактування слід врахувати стать сплячого, а також постаратися згадати деталі, пов’язані з псом – зовнішній вигляд, розміри і поведінку.

c7a2f77ff60f4e79e92b605ce14a45f1 До чого сниться тікати від собаки – сонник

До чого сниться тікати від собаки – загальне тлумачення

Напад пса часто обіцяє швидку сутичку з серйозним ворогом, однак у сновидця є великий шанс здобути перемогу. Щоб конфлікт було вирішено на вашу користь, слід проявити рішучість і не виявляти суперникові свого страху.

Трактування сновидіння може змінитися в залежності від наступних деталей:

 1. Вихованець нападає на вас, проявляючи грайливість – до несподіваної, але приємної зустрічі зі старими друзями. Такий сон може вказувати на швидке врегулювання давнього конфлікту або успішне завершення справ на роботі.
 2. Агресивна поведінка пса попереджає про настання чорної смуги на роботі або серйозному конфлікті з близьким. Постарайтеся стримати негативні емоції, інакше скандал може стати причиною розриву відносин на довгі роки.
 3. Тварина переслідує і голосно гавкає – до пліток, здатним погіршити репутацію сновидця. Слід своєчасно обчислити пліткарів, інакше ризикуєте втратити роботу, погіршити відносини з другою половинкою або близьким другом.
 4. Вуличний песик біжить за вами і просить ласощі – до підвищення зарплати або отримання додаткового прибутку. Найближчим часом рекомендується сміливо братися за нові проекти – ваші амбіції будуть зустрінуті схваленням з боку керівництва і призведуть до заслуженому просуванню по кар’єрних сходах.

Тікати від дворової собаки – з-за власної дурості зробити серйозну помилку. Щоб уникнути непоправних наслідків, слід звернутися за допомогою до родичів або друзів – самостійно виплутатися з ситуації, що склалася, не вийде.

af578ec3d60350449de3d74e83dc9001 До чого сниться тікати від собаки – сонник

Порода

Порода чотириногого друга, від якого сновидець тікає з усіх ніг, допоможе дати більш точне формулювання нічного бачення:

 • болонка – допомогу прийде від близьких друзів;
 • хорт – до зміни сфери діяльності або швидкого переїзду;
 • бульдог – до досягнення успіху і визнання шляхом наполегливої, тривалої праці;
 • гонча – до нападок конкурента і сильній образі на близьких;
 • дог – до довгоочікуваної зустрічі зі старим другом;
 • мопс – до безлічі домашніх турбот;
 • вівчарка – до надання захисту слабшого;
 • пудель – до знайомства з впливовою персоною.

Зовнішній вигляд

Зовнішність і забарвлення чотириногого друга також можуть змінити значення нічного бачення:

 1. Атака скаженого звіра – до необґрунтованих звинувачень сновидця в тому, чого він насправді не скоював. Не варто приймати відбувається близько до серця – дорогі люди не повірять чуток і підтримають вас.
 2. Бігати по квартирі від власного пса – до сильної заздрості, що виходить від друзів. Несвоєчасне виявлення цих людей може призвести до зрадництва, яке надовго виб’є сновидця зі звичної колії, і вб’є в ньому довіру до людей.
 3. Змарніла і брудна собака попереджає про необхідність приділити увагу власному здоров’ю. Незабаром сплячий може сильно захворіти в реальному житті. Крім того, в цей період настане чорна смуга на роботі, яка здатна стати причиною зниження або навіть звільнення.
 4. Тікати від закривавленого тварини – до погіршення фізичного і морального стану сновидца або когось з його рідних. Також подібне сновидіння попереджає про ризик нещасного випадку, тому необхідно уникати поїздок або екстремального відпочинку.
 5. Собака великих розмірів символізує швидке знайомство з впливовим покровителем, здатним значно покращити життя сплячого у всіх сферах життя.
 6. Доглянута і породиста собака обіцяє настання білої смуги і успіх у всіх починаннях. Якщо ви плануєте розпочати власну справу, підшукати іншу роботу або запропонувати своєму начальству напрацювання, спрямовані на збільшення доходу компанії – сміливо беріться за справу.

Колір

 1. Вихованець чорного забарвлення попереджає про зраду одного або розчарування в комусь з родичів. Придивіться уважно до оточуючих людей – хтось з них був вами необґрунтовано ображений.
 2. Тварина з білою шерстю вказує на життєві труднощі, з якими допоможе впоратися близький.
 3. Рудий пес пророкує початок бурхливого, але нетривалого роману. Якщо в нинішній час ви перебуваєте у стосунках, постарайтеся уникнути спокуси – в майбутньому ви можете пошкодувати про зроблений вибір.

Якщо уві сні ви відігнали звіра від себе, і не отримали ніяких ран – ви зможете впоратися з виниклими труднощами без особливих зусиль і допомоги інших людей.

Відчути гострий біль після укусу напав тварини – до конфлікту, пов’язаного з грошовим питанням. Цей скандал може стати причиною закінчення дружби – щоб уникнути подібного результату, слід проявити стриманість і розсудливість.

Якщо собака прокусив вам шкіру до крові – в житті з’являться проблеми з вини членів сім’ї. Постарайтеся знайти рішення без прояву агресії і звинувачень в їх сторону, оскільки вони зробили помилку через необдуманих дій і каються у своїй провині.

Тікати від собаки сниться жінці, чоловікові

Якщо дівчина в сні тікає від пса, а він наздоганяє її, і кусає – незабаром вона вийде заміж і буде щаслива в шлюбі.

Дорослій жінці напад собаки судить хороші новини або новий роман з впливовим чоловіком. Від поведінки сновидицы залежатиме тривалість відносин і поведінка обранця по відношенню до неї.

Якщо за дамою женеться песик маленького розміру – на горизонті виникне дуже галантний і привабливий чоловік, проте відносини з ним не будуть відрізнятися надійністю і тривалістю.

Трактування для представників сильної статі:

 1. Молодого хлопця біжить на нього собака попереджає про те, що незабаром доведеться докласти максимум зусиль, відстоюючи свої права. Можливо, на роботі виникнуть проблеми з керівництвом із-за підступів з боку колег або друга половинка безпідставно звинуватити в зраді.
 2. Для бізнесмена тікати від чотириногого друга – до вигідною купівлі нерухомості, отримання довгоочікуваної роботи або кар’єрного росту.
 3. Для дорослого чоловіка утікати з усіх ніг від пса, заражену сказом – до збитків, втрати роботи або зрадництва партнерів. Співробітники можуть розпускати про сновидце плітки, які призведуть до конфлікту з керівництвом.

Як для чоловіків, так і для жінок сновидіння, в якому тікають від пса, а його стримує господар на повідку, означає, що зможете вчасно розкрити злий умисел недоброзичливців. Це допоможе вам уникнути проблем на роботі, грошових втрат і скандалів з близькими людьми.

Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаЕсли слідом за сорвавшимся з прив’язі псом біжить його господар – сновидця чекає удача в нових проектах і поліпшення матеріального благополуччя.

Загибла під час погоні собака попереджає, що в недалекому майбутньому інтуїція може підвести сновидця, а це призведе до негативних наслідків. Тому рекомендується уникати угод з неперевіреними партнерами, великих вкладень або азартних ігор.

Розшифровка по днях тижня

Значення нічного бачення, в якому ви тікаєте від чотириногого друга, безпосередньо залежить від дня тижня:

 • з понеділка на вівторок – до шлюбу з меркантильною жінкою або дуже жадібним чоловіком;
 • з вівторка на середу – до зустрічі в колі друзів і незабутнього проведення часу;
 • у ніч з середи на четвер – початок тривалих відносин з багатою дорослою жінкою або до появи на горизонті щедрого шанувальника;
 • під ранок п’ятниці – до створення сім’ї з доброю і турботливою дамою, або терплячим і уважним чоловіком;
 • з п’ятниці на суботу – до цікавого хобі або додаткового заробітку;
 • сновидіння з суботи на неділю – до фінансової незалежності від родичів і коханого;
 • у ніч на понеділок, – до знайомства з людиною, здатним на зраду і обман.

Сновидіння з біжучим на вас вихованцем на повний місяць нерідко передбачають зміни в кращу сторону, у той час як сни на убуваючу місяць можуть попереджати про невдачі незабаром.

Трактування в популярних сонники

Розглянемо, що означає тікати від собаки в деяких сонники відомих провісників:

 1. Міллер. Гонитва шукачі попереджає про погіршення відносин або втрати репутації внаслідок необдуманих вчинків або миттєвого спокуси. Тікати і відчувати сильний страх перед великою собакою – протягом тривалого часу відчувати внутрішнє незадоволення від спілкування з оточуючими людьми. Рекомендується якомога швидше знайти спосіб вирішення цієї проблеми, інакше ви ризикуєте залишитися на самоті і нажити багато ворогів.
 2. Ванга. Бігти від нападаючої собаки – зіткнутися в реальному житті з проявом чорної магії. Якщо вдалося відбити атаку пса – вийде впоратися з негативною дією змови або псування. Тікати і вбити звіра – до поганих новин, програшу у важливому суперечці або грошових втрат.
 3. Езоп. Біжить на вас собака, яка намагається всіма силами вас покусати символізує наявність проблем у спілкуванні з людьми з наближеного оточення. Можливо, серед друзів зачаївся недоброзичливець, і він поширює брехливі чутки про сновидце. Укус пса вказує на швидку помста людини, свідомо чи ненавмисно скривдженого сновидцем в минулому.
 4. Хассе. На сновидця накидається пес, що сидить на ланцюзі – в оточенні зачаїлося кілька ворогів, які можуть значно ускладнити життя сплячого. У переляку тікати від собаки на прив’язі – до сильної робочої завантаженості, яка змусить вас відмовитися від відпустки. Постарайтеся розвантажити свої робочі будні – постійні стреси і неповноцінний сон з великою ймовірністю призведуть до погіршення здоров’я, і можуть стати причиною погіршення відносин з близькими людьми.
 5. Лофф. Біжить на вас собака вказує на приховану небезпеку – незабаром сновидець може втратити велику суму через власну недбалість та легковажність. Також сплячий може з власної дурості відмовитися від допомоги, що призведе до поглиблення наявних проблем.

Тікати в нічному видінні від чотириногого вихованця часто попереджає про прийдешні зміни життєвих, тому постарайтеся уникати авантюрних справ або спілкування з ненадійними людьми. В той же час побоювання нападу собаки може вказувати на реальні страхи, що проявилися у сні – таке сновидіння частіше всього не несе важливого сенсу для реального життя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради