Чубчик на бік на довге волосся. Фото чоловічого, жіночого, рваною. Як красиво постригти

Чубчик на бік відмінно виглядає на довгому волоссі. Подібна деталь додає стрижці різноманітності, навіть якщо не вкорочувати висоту локонів, підкреслює гідності особи, маскує недоліки, що і демонструють фотографії в статті.

Переваги чубчика на бік

Чубчика, зачесане на один бік, мають свої переваги:

 • йдуть багатьом дівчатам, жінкам незалежно від віку;
 • добре поєднуються з різними зачісками;
 • відрізняються різними способами укладання:
 • їм не потрібен особливий догляд;
 • дозволяють відрощувати передні локони до єдиної довжини;
 • їх виконують на чоловічих і жіночих волоссі;
 • пом’якшують риси обличчя, згладжують його незграбності;
 • підходять під різні стилі, будь способу життя.

Недоліки

Подібні чубчика мають свої мінуси, але їх небагато:

 • їм потрібна регулярна укладання, щоб виглядали пасма акуратними і доглянутими;
 • необхідно регулярно стригти чубок. Інакше відрослі кінці будуть виглядати неохайно, заважати огляду.

Які стрижки на довге волосся можна доповнювати чубчиком на бік?

Чубчик набік на довге волосся (фото прикладів зачісок представлені в статті) прикрасить різні стрижки.

Жіночі

Найбільш поширені зачіски, які носять з чубчиком:

 • каскад. Стрижку виконують шарами. Верхні ряди постригают коротше. Довжину локонів поступово збільшують до низу;
 • драбинка. Зачіска має ступінчасті переходи в довжині волосся;
 • довгий боб. Локони залишають довший спереду, а ззаду підстригають коротше або виконують по технології каскаду;

4171759e5ffa44d44fb94ba76f06ff7c Чубчик на бік на довге волосся. Фото чоловічого, жіночого, рваною. Як красиво постригти

 • вовчиця. Передні пасма роблять короткими поруч з скронями. Пасма розташовані на потилиці стрижуть на зразок сходів. Ця модель дуже схожа на каскадну зачіску. Її особливості – стирчать в різні боки кінці, розташовуються по всьому об’єму стрижки. Зазвичай кінчики обробляють бритвою, щоб образ вийшов більш ефектним. Такий стиль доведеться по душі власницям густих, пишних волосся;
 • лисячий хвіст. Кінці локонів окантовують у формі трикутника ззаду. Бічні пасма трохи вкорочують поруч з особою;
 • шеггі. Зачіску створюють, филируя кінці волосся. Такий прийом робить їх рідкісними, тонкими зовні. На більш довгих локонах виконують каскад. Але проріджування пасм здійснюють більш глибоке;
 • зачіска з виголеним скронею. Проділ роблять по центру голови. Волосся поділяють на 2 частини. Один бік голять.

Чоловічі

Актуальні стрижки:

 • каре. Універсальну стрижку роблять градуйованою або подвійний. Перший варіант виконують переважно на кучеряві локони. Друга зачіска має двох рівневу довжину;
 • драбинка. Зачіску виконують у ступінчастою техніці;
 • каскад. Стрижка являє собою поєднання коротких пасом верхнього ярусу з довгими локонами нижнього ряду;
 • подовжений боб. Волосся залишаються короткими попереду, а ззаду їх роблять більш короткими;
 • стрижка з виголюванням на скроні. Проділ створюють посередині голови. Локони ділять на 2 половини. Волосся голять на будь-скроневих зон за бажанням.

Які чубчика на бік йдуть круглолицим жінкам, чоловікам?

Фото різних варіантів стрижок показують, як можна візуально підкоригувати недоліки зовнішності зачісками з чубчиком на бік на довге волосся. Наприклад, замаскувати вузький лоб, відвернути увагу від невиразного підборіддя.

Форма

Округлу форму підправляють прямий філіруваною чубчиком. Така пасмо зробить її овальнее.

5d4a02ca1ba522c01a2583e84b8e6d43 Чубчик на бік на довге волосся. Фото чоловічого, жіночого, рваною. Як красиво постригти

Коса модель має 3 типу:

 • класичний;
 • бічний;
 • подовжений.

Чубчик візуально звужує кругле обличчя, маскує щоки. Вона являє собою пасмо, яку укладають у напрямку до скроні. Така «завіса» підкреслює особливості овалу, робить його гармонійним.

Також підходить власникам круглої форми овалу подовжена варіація з рваними кінцями. Незвичайну модельну чубок виконують зразок геометричної фігури, арки, хвилі. Асиметрична пасмо скоректує неідеальний лоб, звузить особа з боків.

Розмір

Коротка чубчик робить овал більш відкритим. На ньому вона акцентує увагу. Тому людям, що мають обличчя круглої форми, необхідно акуратно експериментувати з такою деталлю. Укорочена арочна чубчик, що звисає над чолом, візуально витягує овал, пом’якшує лінію підборіддя, звужує великі вилиці. Звичайна висота локонів близько 4 див.

Цю модель необхідно частіше коректувати, тому що вона швидко відростає.

Її довжина йде всім без винятку, навіть людям з круглою формою овалу. Довга чолка делікатно згладжує грубі обриси особи. Його ширину вдало маскують плавні лінії. Оптимальна висота пасма – трохи нижче скул або на 2 см вище підборіддя.

Товщина

Овальне обличчя візуально витягне рівна щільна чубчик. Така модель добре поєднується з прямою пасмом. Хвилясті локони необхідно постійно розпрямляти. Цей недолік допоможе усунути филирование краю внизу. А зріз зробить більш м’яким. Техніка градуювання пасм дасть їй обсяг, багатошаровість і одночасно легкість.

Які чубчика на бік йдуть жінкам, чоловікам з квадратною формою обличчя?

Чубчик на бік на довге волосся (фото показують приклади вдалих варіантів чубчика) робить квадратні лінії більш витонченими, пом’якшує грубі риси обличчя. Її максимальна довжина повинна доходити до лінії підборіддя. Особливості особи не вийде підкреслити, якщо локони будуть звисати нижче. Тоді їх можна замаскувати скошеної рваною чубчиком.

e98c6c3d4f82646823e90c3fc4d116a7 Чубчик на бік на довге волосся. Фото чоловічого, жіночого, рваною. Як красиво постригти

Квадратну форму також згладжують асиметричної косою пасмом. Краще щоб вона починалася з боку. Локони зрушують в праву або ліву сторону за бажанням. Проділ може бути розташований поряд з вухом. Деякі модниці роблять двосторонню чубок з завитими пасмами в різні сторони на різних рівнях.

Різкі риси пом’якшують локонами трохи хвилястими спереду в чубку. Їх довжину роблять вище або трохи нижче лінії підборіддя. Такий прийом надає образу романтичності. Коротка об’ємна пасмо зробить квадратне обличчя більш подовженим, зробивши його овальнее.

Чубчика для трикутної форми особи

Найбільше підійдуть моделі, розширюються в нижній частині овалу. Їх укладають на зразок трапеції розділеної надвоє поруч з особою. Зазвичай локони спускаються до лінії підборіддя. Не слід створювати обсяг вгорі.

Великий лоб вдало замаскує пряма або коса чілка. До того ж локони повинні спускатися до вилиць. Профільована пасмо відверне увагу від форми обличчя. Вона чудово виглядає на тонких, довгих волоссі.

e5756771f2eed3a219f38593a47fcc95 Чубчик на бік на довге волосся. Фото чоловічого, жіночого, рваною. Як красиво постригти

В’юнкою, густим локонам підійдуть моделі, виконані в каскадної техніці. Також їх оформляють драбинкою. Рвані кінчики зачесують на бік. Кінці розташовані внизу підкручують.

Чубчика для ромбовидної форми особи

Напівкруглої чубчиком коригують виступаючі вилиці, маленький лоб, загострене підборіддя. Також риси обличчя виправляють діагональним або бічним проділом. Подовжена пасмо візуально розширить верх, низ особи.

Також до ромбовидному овалу підходить подовжена коса пасмо, що спускалася до лінії підборіддя. Не варто вибирати плоску гладку чубок. Вона зробить дефекти зовнішності помітніше. Краще надати локонам легку недбалість.

Чубчика для овальної форми обличчя

Підходить практично будь-який вид стрижки чубка.

Особливі переваги віддають наступній різновиди пасма:

 • прямий;
 • косий;
 • короткою;
 • довгою.

Скошена чубчик підкоригує надбрівні дуги, візуально зробить розріз очей ширше, вкоротити довжину носа. Стилісти рекомендують моделювати її довгою, але не градуйованою. До правильних рис обличчя підійде пряма, вигнута, асиметрична пасмо.

680314e572c2fdda7da8fb595b68b435 Чубчик на бік на довге волосся. Фото чоловічого, жіночого, рваною. Як красиво постригти

Також цю деталь роблять косою, короткою. Але її не варто носити людям, які мають глибоко посаджені очі, надмірно широкий ніс, високий лоб. Овалу підходить пряма чубчик зі звисаючими пасмами з боків. Вона прекрасно виглядає на густих витких локонах.

Тонким закручується пасмам підійде розріджена або рвана модель.

Недоліки особи маскують довгою чубчиком, яка коригує посадку, розріз очей, відволікає увагу від гострих скул, масивного лоба. Також робить ніс коротше, пом’якшує риси.

Пасмо укладають одним із способів:

 • зачесують до верху;
 • поділяють на 2 сторони;
 • укладають на бік;
 • завивають.

Подібна форма чубчика допомагає відрощувати волосся однієї довжини, позбавляє від градуювання якщо необхідно. До овального особі підходить будь-який варіант укладання. Тип волос має основне значення при виборі моделі пасма.

Яку чубок вибрати для повного особи?

Найкраще підійде рвана, асиметрична модель, яку роблять подовженою. Обрамляють бічні локони, візуально витягнуть особа. Гострі нерівномірні кінці додадуть пропорційний вигляд повного овалу.

Чубчик на бік на довге волосся (фото моделей можна подивитися далі в статті) виглядає стильно, маскує повні щоки. Бажано щоб її довжина закінчувалася на середині чола. При цьому волосся розпускають, вуха відкривають. Так маскують недоліки особи.

7b452c8a7fae1c2a08ee56f5940e085e Чубчик на бік на довге волосся. Фото чоловічого, жіночого, рваною. Як красиво постригти

Ще один спосіб, дуже підходящий власникам довгих волосся – класичний варіант чубчика з проділом. Але стилісти не рекомендують використовувати пасмо округлої форми. Вона лише буде акцентувати увагу на повноті овалу. Також слід уникати густий геометричної моделі, яка візуально робить обличчя ширше.

Які чубчика підходять для тонкого і товстого волосся?

На локонах такої структури добре виглядає будь-чубчик. Головне-вдало підібрати форму, а потім ретельно доглядати за волоссям. Але зазвичай виконують коротку пасмо. Така висота підкреслює її текстуру. Форма чубчика найкраще зберігається на густих волоссі. Можна робити пряму, косу пасмо. Рвана модель, виконана на кшталт «шапочки», виглядає неймовірно стильно.

Чубчик, що підходить для щільних волосся:

 • довга;
 • пряма;
 • коса;
 • асиметрична.

a9c262a54516577d07cc987b98b43a1b Чубчик на бік на довге волосся. Фото чоловічого, жіночого, рваною. Як красиво постригти

Чубчик, яка підходить тонким локонам:

 • коротка;
 • подовжена;
 • у формі арки;
 • скошена;
 • рівна.

Як підстригти чубок самостійно, але красиво?

Зробити чубок можна власноруч в домашніх умовах.

Для виконання стрижки знадобляться деякі інструменти:

Прості і філіровочние ножиці Їх застосовують для стрижки волосся, оформлення зачіски.
Кругла щітка Ці інструменти використовують, щоб розчісувати і укладати локони.
Тонка скелетна гребінець
Заколка Вона необхідна для фіксації волосся.
Дзеркало Воно допомагає контролювати процедуру стрижки.
Фен, плойка, праска З допомогою таких приладів сушать, укладають волосся.
Гель, мус, лак. Кошти фіксують пасма, тримають форму чубчика.

Коротка

Укорочена пасмо робить образ оригінальним, сміливим, трохи зухвалим. Найчастіше вона доповнює стрижку каре, боб, пікс. Постригти її досить просто.

c05d93826fdd0451bd362fc2923852b1 Чубчик на бік на довге волосся. Фото чоловічого, жіночого, рваною. Як красиво постригти

Покрокова інструкція:

 • Волосся миють, просушують. Необхідно знати, що мокрі пасма витягуються. Після стрижки вони можуть стати значно коротше очікуваної довжини. Тому слід залишати запас.
 • Вибирають сторону, на якій планують зробити проділ. Намічають початкову, кінцеву висоту чубчика.
 • Беруть ножиці. Їх тримають під кутом 45°. Починають стригти зверху, прямуючи вниз по всій довжині пасма.
 • Дії здійснюють дрібними рухами. При правильному виконанні краю виходить рівним.
 • Волосся відділяють трикутним проділом, щоб зробити чубок. Вибиваються пасма фіксують шпилькою.
 • Пасмо розчісують. Починають стригти під кутом від однієї до іншої брови.
 • Повторно проходяться ножицями, якщо лінія волосся не чітка.
 • В кінці процедури локони филируют, рухаючись по ним вертикально.
 • Можна не проводити філіровку, якщо немає бажання.
 • Чубок укладають, закручуючи на бік круглою щіткою.
 • Можна оформити чубок альтернативним способом з допомогою бритви:

 • пасмо ділять на 5 частин;
 • кожен пучок скручують в тугий джгут;
 • кінці обробляють лезом на відстані 1 див.;
 • його тримають під кутом 30°;
 • намагаються не зрізати зайві волосся;
 • знімають тільки верхній шар джгута;
 • його поступово роблять тонше, щоб він придбав форму голки.
 • Довга

  Видовжену чубок підстригають так само як коротку пасмо. Найчастіше її стрижуть по діагоналі, починаючи від брів і закінчуючи лінією підборіддя або трохи нижче. Також кінці можуть розташовуватися біля самого краю основної маси волосся. Притому що зачіска може бути короткою, середньою, довгою в залежності від бажаного образу.

  Густа

  Така чубчик найбільше підходить людям володіє темними волоссям. На світлих локонах вона просто загубиться. Стрижку виконують за тією ж технологією що попередні варіанти.

  Тільки в цьому випадку захоплюють більшу кількість пасом, ніж для звичайної чубчика. Волосся підстригають шарами. Перший ярус найбільш короткий. Кожен наступний ряд роблять довшою на 3 мм. Ножиці тримають під кутом, що сприяє вирівнюванню краю.

  Коса

  Порівняно з довгим пасмом скошена чубчик має класичну форму, більш плавний кут лінії зрізу.

  1d6b3ee22bf8c1a1da66e705c842f456 Чубчик на бік на довге волосся. Фото чоловічого, жіночого, рваною. Як красиво постригти

  Її виконують за стандартною технологією, але з деякими нюансами:

  • косий проділ роблять там, де чубчик меншої довжини;
  • контрольну точку відзначають в місці найбільш високого підйому брови;
  • локон відокремлять гребінцем від основного полотна;
  • заважають пасма скріплюють затискувачем;
  • волосся стрижуть за косою;
  • кінці направляють вниз, ножиці тримають під кутом у напрямку до пасом;
  • наприкінці стрижки їх филируют якщо необхідно.

  Для отримання рваних кінчиків пасма стрижуть під кутом 45°. Зрізуючи локони, поступово заглиблюються на 1 див. Ножиці тримають вертикально. Надрізи роблять діагонально.

  Напівкругла

  Чубчик на бік на довге волосся (фото процесу стрижки підкажуть, як здійснити процедуру вдома) зразок арки виконується дуже просто.

  Прийоми однакові для всіх моделей, але вони є свої особливості:

  • пасмо стрижуть рівне, орієнтуючись на найбільш довгі кінці;
  • локони зволожують з пульверизатора, потім витягують гребінцем;
  • масу волосся поділяють на 2 частини;
  • пасма акуратно підстригають півколом. Ножиці направляють від середини чубчика до країв;
  • потім підрівнюють обидві сторони. Филируют при бажанні.

  Об’ємна

  Добре виглядає на густих, тонких локонах. Її довжина може бути до брів і нижче. Все залежить від особливостей зовнішності. Найчастіше чілку стрижуть з маківки, щоб візуально підняти низький лоб. Об’ємну модель виконують в багатошаровій техніці. Нижні шари підстригають коротше. Довжину локонів поступово збільшують.

  6c034f976c2842b88e15594d65012c5a Чубчик на бік на довге волосся. Фото чоловічого, жіночого, рваною. Як красиво постригтиУ статті наведені фотографії з прикладами красивих чілок на бік на довге волосся для різних типів особи.

  Працюють за схемою:

  • визначають, де буде розташовуватися пряма лінія.
  • роблять рівний зріз, якщо формати поєднуються;
  • пасма по черзі вичісують, зрізаючи їх на необхідній висоті, щоб отримати об’ємну структуру;
  • довжина волосся всередині чубчика повинна бути мінімальна. Верхні пасма створюють контур;
  • поверх прямий чубчика формують косу пасмо, оформляючи діагональний зріз;
  • по завершенні процедури виконують філіровку, роблячи легкі зрізи.

  Подвійна

  Подібну модель стрижуть за єдиною схемою для всіх чілок:

  • тільки волосся поділяють рівним проділом по центру, розчісують;
  • кінчик гребінця поміщають приблизно на середину розділяє лінії. Тут буде починатися чубчик;
  • тепер формують ліву та праву половину;
  • волосся відділяють проборами з боків від початку пасма до вух;
  • виходять 2 рівні частини, які вкорочують симетрично;
  • після закінчення стрижки кінці обробляють ножицями;
  • для цього використовують наступні прийоми: окремі пасма затискають між пальцями, вивертають;
  • кінчики одержані пензликів обрізають дрібними зигзагами кінцями ножиць. Такий спосіб надає чубку природний вигляд.

  Драбинкою

  Чубок виконують за стандартною схемою з використанням техніки накладання пасом один на одного. Цей метод надає локонам ступінчастий вигляд. Для стрижки використовують гарячі ножиці. Інакше пасмо вийде неакуратною. Візуальний об’єм додасть мелірування.

  Варіанти укладання чубчика на бік на довге волосся

  Існують різні способи укладання чубчика на бік. Подібний стиль – це один з модних трендів останніх років.

  Жіночі укладання

  Найбільш популярні і легкі варіанти, які віддає перевагу більшість модниць.

  5b7ddeca2c201617c0fce3881acfda37 Чубчик на бік на довге волосся. Фото чоловічого, жіночого, рваною. Як красиво постригти

  Проста укладка:

  • волосся миють, сушать природним способом або феном;
  • чубок намазують мусом, пінкою;
  • пасма укладають круглої гребінцем або феном з насадкою такої ж форми;
  • локони переміщують набік, починаючи від коренів, просуваються по лінії росту до кінців. Дії повторюють кілька разів.

  Романтичний стиль:

  • пасма накручують на бігуді або створюють плойкою плавні хвилеподібні переходи.

  Діловий образ:

  • пасма випрямляють за допомогою праски;
  • їх укладають на бік, фіксують лаком або діагональну чубок вплітають в джгут або косу.

  Класика:

  • чубок укладають щіткою-брашингом на бік в бажану сторону. Вона повинна мати гладкий вигляд.

  Спорт або street casual:

  • з чубка формують легкі завитки за допомогою плойки;
  • завиті локони збивають пальцями, збризкують лаком;
  • при бажанні надають пасмам текстурований вигляд, виділяючи кожен локон воском, гелем на вибір.

  У жанрі «стиляг»:

  • чубок, змащену мусом, беруть в руку, піднімають вгору;
  • волосся розчісують від коренів;
  • роблять начісування, скільки забажається;
  • решту масу волосся закручують у джгут, ховають під локони збоку, фіксують невидимками;
  • надягають обідок за бажанням. Він збереже укладання акуратною.

  c0c94f1afaebe2c8509c4c20c3d85e7d Чубчик на бік на довге волосся. Фото чоловічого, жіночого, рваною. Як красиво постригти

  Проділ зигзаг:

  • волосся обробляють термозахисним спреєм, розпрямляють праскою;
  • локони піднімають, закріплюють невидимкою під кутом 45° на боці;
  • далі пасмо укладають в іншу сторону, формуючи такий же кут заломлення;
  • дії повторюють до необхідної довжини;
  • залишилися локони ховають під інші волосся.

  Чоловічі укладання

  Найпоширеніші варіанти серед представників сильної статі.

  Звичайна укладання:

  • на чисті, вологі пасма наносять мус;
  • локони укладають на бік гребінцем або феном. Якщо необхідно використовують для завивки, а на зачіску розпорошують лак;
  • кінці виділяють воском при бажанні.

  Укладання на кучеряві локони:

  • волосся мажуть гелем;
  • пасмо зачесують на бік, закріплюють лаком.

  Чубчик з об’ємом:

  • локони піднімають біля коренів, зачесують на одну сторону.

  4b24097fc3e3ce6e0b5e84a66d9f181b Чубчик на бік на довге волосся. Фото чоловічого, жіночого, рваною. Як красиво постригти

  Творчий безлад:

  • пасма сушать феном проти їх росту;
  • невелика кількість воску розтирають між долонями;
  • розтоплене засіб наносять хаотичними рухами на локони;
  • пасма укладають у бажаному напрямку.

  Чубчик на бік здатна змінювати зачіски на довге волосся. Вона добре поєднується з багатьма формами особи, типами локонів. Фотографії підтверджують, що ця універсальна деталь вдало доповнює різні образи.

  Відео-уроки зі стрижки чубка на бік на довге волосся

  Як стригти різні види чілок:

  3 способи укладання чубчика:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради