Прикмети: прищ на губі, над верхньою губою або під нижньою

Навряд чи когось порадує вискочив прищ на губі – навіть якщо людина не особливо піклується про свою зовнішність, запалене місце буде хворіти і заважати. Якщо це відбувається в сезон простудних захворювань, то нічого дивного немає, варто ханяться лікуванням та зміцненням імунітету. Якщо ж для простудних захворювань не сезон і видимих причин утворення прищика немає, то варто звернутися за допомогою до народних спостережень.

a01923e610f7581e0f359ddbb36ac511 Прикмети: прищ на губі, над верхньою губою або під нижньою

До чого по прикметі прищ на губі

Висипання на обличчі, зокрема, на губі, — знакові прикмети. Якщо дефект з’явився над губою — варто уважніше вивчити народні забобони. Адже губи – символ поцілунку, любові, щирих почуттів.

Розглядаючи як прикмету прищ на верхній губі, старовіри скажуть: знак «чорного рота». Іншими словами, показує, що людина не тільки лихословить, але і любитель прибрехати, зганьбити знайомого. Таким чином, вищі сили попереджають, що знайомство може обернутися сумними моментами в житті. Для тих, у кого «небесна кара» з’явилася, — підказка: вистачити псувати життя собі, іншим. Такі звички як:

 • грубість до інших;
 • лихослів’я;
 • лайливі мови;
 • брудні думки;
 • схильність до брехні – поступово перетворять особа жахливе відображення особистості.

Позбувшись від негативної енергетики, змінивши погляди на життя, людина змінить майбутнє, свій зовнішній вигляд.

У дівчини

Значення для дівчат, які не використовують в лексиці ненормативних слів, що не мають вищезазначених звичок, прищ схоплюється з іншого приводу. Стосується це нижньої губи. Якщо у дівчини схопився прищик, значить, можна чекати позитивних змін у долі:

 • визнання в любові;
 • пропозицію руки і серця;
 • до побачення;
 • знайти коханого (для самотніх дівчат).

Якщо схопився прищик над верхньою губою посередині: хтось таємно страждає від кохання. Таємний шанувальник натякає про почуття, так як соромиться відкрито показати любов, небайдужість.

За умови, що вискочив горбок вище рота, не зовсім на губі – прикмета стає сигналом: пора зізнатися у почуттях своєму коханому, навіть якщо є ризик розлучення.

e778d69fd23d3c0f9fca495170c9de51 Прикмети: прищ на губі, над верхньою губою або під нижньою

У хлопця

Для хлопців прищик на губі – прикмета має протилежне значення. Стає передвісником проблемних ситуацій, труднощів, невизначеності. Уникнути неприємних ознак, знизити негативне значення до мінімуму можна:

 • відновивши старі родинні зв’язки;
 • з розумінням ставитися до оточуючих;
 • стати лояльнішим до друзів, терпиміше до улюблених.

Якщо прищ з’явиться перед сватанням, весіллям всередині рота: хлопцю варто придивитися до нареченої. Цілком можливо, що з’явився коханець, суперник.

.У жінки

Коли у жінок з’являється дефект над губою, під носом, в іншому місці окологубной частини без причини – знак долі далеко не хорошого значення. Прищ означає не тільки «черноротость», але вказує на наближення любовного роману. Для заміжньої дами спокуса, спокуса призведе до розірвання шлюбу зі скандалом. Для жінок незаміжніх – пристрасний шанувальник принесе безліч проблем у всіх сферах життя. Тому вскочивший прищ сигналізує про небезпеку, якої можна уникнути.

У чоловіка

У тих випадках, коли у чоловіків вискочив прищ на верхній частині рота, прикмета вказує, що людина на даний момент протистоїть неприємностей. Можливо, що чинить опір змінам, яких не уникнути. Тому предки радили:

 • стати більш гнучким;
 • йти на компроміси;
 • бути відкритим;
 • навчитися сприймати належним чином життєві ситуації.

Висипання на нижній частині – провісники знайомства, візитера.

648792907f660592fec7877506f5aa39 Прикмети: прищ на губі, над верхньою губою або під нижньою

Місце локалізації прища

Коли з’являється неприємний горбок на губі у дитини, кажуть, що це «огневик». Конкретне місце в даному випадку не має значення. Для людей, які перетнули межу дитинства та юнацького віку, варто звернути увагу на місце локалізації прища. Це допоможе розшифрувати знаки, які посилають вищі сили.

На нижній губі

Коли утворився прищ на нижній губі, народні прикмети пов’язують його з любовної сферою життя людини. Розмір, форма, наявність больових відчуттів не впливають на появу негативних тлумачень. Найбільш вірогідне пояснення висипки під нижньою губою – швидкий поцілунок. Це може бути:

 • дружній, але з приємною людиною;
 • з близькими родичами, яких давно не бачили;
 • любовний, пристрасний.

За умови, що прищ під губою виріс у людини, що не має другу половину: розраховувати треба на нове знайомство з любовним продовженням. Не виключено, що це знайомство призведе до весілля. Це найбільш ймовірне тлумачення, коли прищик великий, болючий під час дотику.

Тим, хто зустрічається: бугор під губою – зміцнення зв’язків, весільний бенкет, визнання в любові.

На верхній

Варіант, коли з’являється прищик над губою, – прикмета двояка. З одного боку, можна розраховувати на появу шанувальника, з іншого – попередження про те, що пора взятися за розум, почати боротьбу з недбалим ставленням до життя.

Над верхньою губою, ближче до носі прищ вказує на таємного шанувальника (прихильницю). Забобони зводяться до того, що, відчуваючи сильні почуття, закоханий боїться бути відкинутим. Хто це, дізнатися можна буде скоро, так як горбок свідчить про швидке визнання.

Коли дівчина чи хлопець закохані, але приховують почуття, намагаються побороти любов – це теж помітно по появі дефекту над губою. Якщо людина з таким знаком часто заграє, намагається бути поруч – допоможіть відкритися, зізнатися у почуттях.

9181882e51203369c3d9284f990ab4d0 Прикмети: прищ на губі, над верхньою губою або під нижньою

Посередині

Якщо прищ вискочив посередині – чекайте гуляння, свята. Це не тільки весілля чи сватання. Але також ювілей, заручини. Прикмета гарантує появу хороших новин, приємного проведення часу.

Над губою

Прищ утворився над верхньою губою праворуч або ліворуч, значить, тлумачення буде різним – залежно від форми, сторони освіти, наявності больових відчуттів. Найбільш ймовірно, що людині пора переглянути ставлення до оточуючих, припинити використовувати людей у корисливих цілях. Доля попереджає, що кара наздожене швидко, болісно вдарить по здоров’ю власника висипки.

Під губою

Нижня частина окологубного простору свідчить про приємні хвилини з коханою людиною. До поцілунку, визнання в любові, гарної бесіди про майбутнє.

У тих випадках, коли людина не має пари, прикмета вказує на наближення хвилини знайомства. Знак, що в недалекому майбутньому з’явиться єдина особа, здатна перевернути світ.

Ближче до носа

Чим вище на носі прищ, тим ближче удача. Доля прихильна до володарів такого дефекту. Можна чекати обновку, поїздку, прибуток, підвищення в професійній сфері.

В куточках рота

Локалізація висипань в куточку губ не може ставитися до верхньої або нижньої губи. Вважається, що це знак для підготовки до оборони. Видимі і приховані вороги будуть намагатися зашкодити. Доля настійно просить таким манером приготуватися до протистояння.

З якого боку з’явилася висипка

Сторона, на якій вискочив прищик, допомагає в розшифровці майбутнього. Права сторона може вказувати на майбутні неприємності або любов. Ліва – про образу, несправедливого звинувачення, сімейних негараздах.

Праворуч

Прищ з’явився праворуч над верхньою губою – багато пліток, наговорів ходить навколо особи. Недоброзичливцями виявляться близькі люди, друзі. Ті, кому довіряли.

4efd9325d50b98139b779426f2e33990 Прикмети: прищ на губі, над верхньою губою або під нижньою

Зліва

Володар прищика зліва незаслужено образив близької людини (родича, друга, коханого). Вищі сили натякають на необхідність вибачитися, вжити заходів до відновлення, нормалізації відносин.

Як уникнути наслідків, передбачених у прикметах

Основне попередження для тих, хто бажає уникнути виконання неприємних трактувань: забороняється видавлювати, випалювати, проводити інші маніпуляції з вискочив прищиком. Для ліквідації слід:

 • позбутися негативних звичок (лаятися, лихословити, інше);
 • стати більш позитивним, терпимим до оточуючих;
 • стежити за промовою, не намагатися ранити ворога словом, справою.

Прикмета про выскочившем прыще частіше свідчить про покарання за нестриманість, брутальність, лайливі слова. Тлумачення забобонів про кохання, появі залицяльників, нових шанувальників, інших приємних моментів спрацьовують при відсутності негативних звичок.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради