Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини

Красиве парне тату вважається для закоханих одним з найбільш сміливих способів довести серйозність своїх намірів щодо один одного. За умови правильного вибору ескізу, така татуювання стане не тільки символічним визнанням в любові, але і буде відображати внутрішній стан людини, її думки і життєві погляди.

Варіативність стилів, типів і колірних рішень парних натільних малюнків дозволить створити унікальне тату як хлопцеві, так і дівчині, незалежно від специфіки їх характерів.

Види та стилі парних татуювань для закоханих

Парне тату для закоханих виконується майстром у відповідність з обраним клієнтами стилем і видом натільних малюнків.

За своїми видами вони класифікуються на:

 • Любовні. Такі татуювання призначені для людей, які мають любовні відносини або, наприклад, вступають у узи шлюбу.
 • Дружні. Актуальні, коли закохані прагнуть насамперед підкреслити і зберегти дружню складову своїх відносин.
 • Сімейні. Такі тату роблять подружжя як матеріалізації клялися один одному у вірності та любові.

Визначившись з видом ескізу майбутньої татуювання, майстер обговорює з клієнтами стиль виконання майбутньої роботи.

77d1b5b0c686f25fc430e8fcc7557b95 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчиниНа фото представлені цікаві варіанти парних тату для закоханих.

Досвідчені татуювальники можуть набити парне тату в:

 • Геометричному стилі. У рамках цього стилю на шкіру закоханих наносяться геометричні фігури, що мають значення для них обох. Прикладом таких тату можна вважати однакову биття серця (трикутники), серця, стріли, що утворюють конкретну фігуру або символи нескінченності (перевернуті горизонтально вісімки).
 • Анималистическом стилі. Передбачає нанесення на шкіру малюнків тварин. Вони можуть бути однаковими або доповнювати один одного.
 • Символічному стилі. Закохані обирають символ, пов’язаний з якоюсь значущою подією у їх житті. Наприклад, якщо хлопець моряк і часто йде в далекі плавання, можна набити серця з якорем всередині, означають, що, незважаючи на вимушені розставання по роботі, любов між молодими людьми не слабшає.
 • Стилі «дотворк». Такі татуювання створюються в чорно-білому стилі. Контур дотворк малюнка зазвичай промальований ізольованими точками або штрихами.
 • Стилі акварель. У рамках цього стилю сам ескіз може бути будь-яким. Важливим у даному випадку є лише спосіб його розфарбовування — додання кольору повинно імітувати акварельний розпис.

Правила вибору

Основним правилом вибору парної татуювання для закоханих є визначення змісту, який планується закласти в неї.

Це може бути:

 • визнання один одному у коханні і вірності;
 • пам’ять про дні народження первістка або весілля;
 • замальовка обставин знайомства пари.

Позначивши ідею майбутньої татуювання, закоханим рекомендується обговорити зі своїм тату-майстром місце її нанесення. Локалізація натільної малюнка залежить від його розміру та наявності дрібних деталей загальної композиції. Якщо вибраний ескіз не перевищує за своїми масштабами сірникову коробку, розмістити його можна буде на будь-якій частині тіла.

ff43f410c77a67a6731b07e5b8d45c4c Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини

В абсолютній більшості випадків для парних татуювань закохані обирають місця, приховані від сторонніх очей. Це пов’язано з тим, що такий вид натільних малюнків вважається інтимним, а ділитися власним з першим зустрічним неприємно.

Найпопулярнішими ділянками тіла для парних татуювань є:

 • ребра;
 • область серця;
 • ключиці;
 • плечі;
 • руки (включаючи кисті, долоні, пальці);
 • нижня частина живота;
 • зовнішня сторона стегон;
 • ступні (бічна частина).

Робити мініатюрні татуювання з великою кількістю дрібних деталей не рекомендується.

Через 2-3 роки, в кращому випадку, натільний малюнок потребує корекції через рухливості шкірного покриву і постійного впливу на нього зовнішніх чинників. Відновити початковий вигляд дрібної тату буде важко навіть для самого досвідченого майстра, що призведе до необхідності перекриття значущого ескізу більш великим малюнком.

Щоб спростити процес вибору ескізу, тату-майстри рекомендують закоханим скористатися наведеними нижче алгоритмом:

 • Визначити ідею для майбутнього натільної малюнка.
 • Вибрати місце нанесення татуювання.
 • Пошукати картинку які знаходяться у вільному доступі в Інтернеті або розробити індивідуальний ескіз у фахівців за окрему плату.
 • Якщо малюнок був вибраний серед представлених в Інтернеті, доповнити його індивідуальними рисами (наприклад, домалювати імена або значущі дати).
 • Парні тату для закоханих

  Молоді люди, які вступили в любовні стосунки, прагнуть увічнити свої почуття за допомогою натільної малюнка.

  Доводять свою симпатію один одному вони найчастіше з допомогою:

  Варіант парної тату для закоханих Передбачуване значення
  3724986518ba0d5d81efa9e8fd22bf15 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Однакове биття серця обирають молоді люди, стремящие підкреслити свою єдність з другою половиною. Такі закохані знаходяться «на одній хвилі», мають безліч спільних інтересів і не допускають навіть думки про розставання.
  1f80538b5b30b55285ea02aa5e597fc9 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Замок з ключем набивають на своє тіло закохані, які вважають, що вони ідеально підходять один одному. Молоді люди мають глибокий емоційний зв’язок і закритість для інших відносин.
  09aed8e3001597ff808f18202bd83ad5 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Фраза на чоловічій руці перекладається як «Люблю», на жіночій – «Поважаю». Така татуювання символізує усвідомленість вибору закоханих, їх серйозність у ставленні один до одного і бажання створити сім’ю.
  7eb0defb6a9535faa1e93ca519d5d317 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Сонце і місяць на тілах закоханих ілюструють єдність поглядів і життєвих позицій молодих людей. Такі парні татуювання є найбільш виграшними, так як у випадку розлучення, натільний малюнок навіть перебуваючи відокремлено від своєї другої частини, буде виглядати закінченим і органічним.

  Для чоловіка з дружиною

  Парне тату для закоханих, які перебувають у шлюбі, є додатковим доказом серйозності їхніх намірів щодо другої половини.

  В абсолютній більшості випадків чоловік і дружина воліють набивати на своєму тілі дату весілля, надаючи ескізом індивідуальність за рахунок вибраного шрифту або деталей композиції (квітів, які прикрашали їх весільний стіл, або героїв мультфільму, при перегляді якого хлопець зробив дівчині пропозицію).

  Серед інших незвичайних варіантів сімейних татуювань можна відзначити:

  Варіант парної тату для чоловіка і дружини Передбачуване значення
  0c03f7cc94c7fcdd578f24092955bda8 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Тату у вигляді карткового позначення (король і королева хробаків) вибирають жінки, які віддають перевагу необтяжений проблемами спосіб життя. Незважаючи на вступ у сімейне життя, такі люди намагаються зберегти незалежність і не претендують на те, щоб 100 – відсотково займати вільний час один одного.
  54c59de9fefb3e0cdd70205e820beb52 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Папуг – нерозлучників набивають сімейні пари, що не уявляють життя один без одного. Такі молодята зазвичай спільно займаються справами, разом відпочивають і при цьому відчувають себе абсолютно щасливими, цілком віддаючись сімейним відносинам.
  d8136db5f41fee6fe913a1c64ed309c9 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Дата весілля під короною є символом того, що вступ у шлюб було усвідомленим рішенням для обох людей в парі. Ці люди поважають свого партнера, звеличуючи його в ранг короля/королеви.
  d26db40cc83eb44131c5fc8b5708dcaa Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Пара львів, набиті на безіменних пальцях, символізують вольовий характер чоловіка і дружини, а також їх байдужість до думки оточуючих. Подружжя підкреслюють свою індивідуальність, відмовляючись від обручок на користь великої татуювання.

  Значущі дати

  Парні татуювання, в якості основних елементів яких виступають цифри, в абсолютній більшості випадків набиваються закоханими, щоб увічнити поточний життєвий етап у своїй пам’яті. Такі натільні малюнки, незважаючи на можливе розставання хлопця і дівчини в майбутньому, завжди будуть нагадувати їм про людину, що зіграв найважливішу роль в житті.

  Під шкіру може убиватися:

  • дата знайомства;
  • дата весілля (якщо молоді люди вже вступили в шлюбний союз або планують зробити це найближчим часом);
  • дата народження загального дитини;
  • дата першого поцілунку;
  • дата визнання в любові.

  6b9041e6c5ba424b2202d7a59a143b9f Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини

  Такі татуювання можуть наноситися на тіло в початковому вигляді (тільки цифри) або доповнюватися значущими деталями (наприклад, соскою, якщо закохані набивають дату народження первістка чи серцем, якщо тату нагадує день визнання один одному в любові).

  Однакові зображення

  При виборі однакових натільних зображень закоханим варто керуватися своїми спільними інтересами і захопленнями. Такі татуювання повинні бути нейтральними з точки зору відповідності людям різної статі і віку, а також викликати трепетні емоції у обох учасників пари.

  Варіант тату Передбачуване значення
  e7b145a2942770a9cd7a37e1d59ca24d Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Значуща дата, укладена в символ нескінченності, символізує вдячність закоханих один одному за конкретний життєвий етап. Люди, які вибирають такий ескіз для тату, впевнені в міцності свого союзу і не сприймають думки про припинення відносин.
  0f751c9a67db3eed94e0d67cb81ffa8d Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Максимально простий ескіз парної татуювання, невеличке серце на руці, відображає трепет молодих людей до який зародився між ними почуття. Набиваючи таке тату на видному місці, вони відкрито заявляють про наявність прихильності один до одного і позитивний вплив любові на їх дії і життєві вчинки.
  bac86b900e1421042b6789ff72a86b3b Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Джойстики від ігрової приставки вважаються символом командного духу, присутнього в парі. Закохані з такими татуюваннями можуть покластися один на одного в складних ситуаціях і впевнені, що домогтися високих життєвих результатів вони зможуть тільки спільними зусиллями.
  da6f3c06e08447f0069bed7370dcb7cc Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Однакові квіти в стилі «Орнаментал» ілюструють творчі натури учасників пари. Такі люди цінують один одного нестандартне мислення, гнучкість розуму і здатність знайти вихід з складних ситуацій з мінімальними втратами. Такі татуювання рекомендується робити середнього або великого розміру. В іншому разі внутрішня побудова ескізу буде нечіткою, що з часом призведе до утворення суцільного пігментної плями.

  Парні написи тату

  Парне тату для закоханих у вигляді фрази зазвичай є своєрідним девізом їх відносин. Слова можуть бути написані різними шрифтами російською («Я твій недолік» — «Ти-моя Всесвіт»; «Любовь, похожая на сон»; «Мій світ – це ти»), англійською, латинською та іншими іноземними мовами.

  Розробляти такі ескізи рекомендується спільно з носієм мови або людиною, що володіє достатньою кількістю знань у цій сфері. В іншому випадку набита фраза може виявитися безглуздою, а сама татуювання почне викликати негативні емоції у своїх володарів.

  Варіант татуювання Передбачуване значення
  3472e0c016355a3f4afe2e6cab976c67 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Переклад фрази з англійської мови — «Одна любов – одне серце». Такий натільний малюнок символізує сильну прихильність закоханих одне до одного. Молоді люди, які вибрали цей ескіз, сміливі, емоційні та відкриті у своїх почуттях один до одного.
  8754832ed86c79b6dc52d7b5c53bba7c Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Татуювання перекладається з англійської як «Я люблю його» і «Я люблю її». Вибираючи такий ескіз, молоді люди підкреслюють усвідомленість свого вибору, не замислюючись про можливе розставання. Такі фрази зазвичай б’ють на пальцях рук або бічних поверхнях долонь, обумовлюючи таким чином мініатюрність тату з наведеними формулюваннями.
  223cdca1016104e31078430923d1b6af Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Фрази з англійської перекладається як «Ти бачиш мою світлу сторону. А ти любиш мою темну сторону». Володарі таких татуювань визнають наявність недоліків один в одного. Незважаючи на всі наявні недосконалості характерів, закохані віддаються який зародився почуттям, підживлюючи свою любов позитивними емоціями, даримыми своїй другій половині.
  Vale et me ama (лат.) «Прощай і шалено люби мене»
  Dum spiro, amo atque credo (лат.) «Поки живу, буду любити, дихати і вірити»
  Chaque jour je t’aime plus qu’hier mais moins que demain (франц.) «Кожен день я буду любити тебе більше, ніж вчора і менше, ніж завтра»
  Heureux ensemble (франц.) «Щасливі разом»

  Доповнюючі один одного

  Парне тату для закоханих, частини якого доповнюють один одного, може бути представлено у вигляді фрази або картинки, знаходить сенс тільки при зіставленні її фрагментів.

  Варіант татуювання Передбачуване значення
  eb0b49a74450ecb82ecb39727442b501 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Татуювання із зображенням людей, що спілкуються за допомогою дротяного рації, є для закоханих символом глибокої прихильності один до одного. Дівчина без свого молодого людини стає «глуха» до оточуючих подій, а хлопець не може повноцінно спілкуватися і бути самим собою.
  b5c4388158eacc63562c0946bc43d0b2 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини 2 половинки серця, що складаються в малюнок тільки при сплетених пальцях молодих людей, означають, що молоді люди не уявляють життя один без одного. Вони відчувають себе повноцінними і щасливими тільки у відносинах зі своїм коханим.
  9643ae79cdc18c3f1cdb5756668323a5 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини 2 півкола, що утворюють при зіставленні замкнуту фігуру, є символом нескінченної любові закоханих. Різні кольори використовуються пігментів ілюструє несхожість характерів партнерів один на одного.

  Креативні дизайни татуювань для пар

  Креативні татуювання для закоханих найбільш виграшно виглядатимуть, якщо вони виконані за індивідуальним ескізом. Натільні малюнки такого типу повинні відображати інтереси або інтереси обох партнерів, підкреслюючи цілісність молодих людей при їх перебуванні у відносинах.

  Варіант татуювання Передбачуване значення
  81a92bddbb76957e0c2b66261419e272 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Зображення Котопса, сучасного героя мультфільму, набивають на тіло молоді люди, які вважають себе нерозривною частиною своєї другої половини. Учасники такої пари сміливі, амбітні, часто не добирають своїх почуттів і не сприймають всерйоз думки оточуючих про свої вчинки.
  f8d827a4aa7217dfa07d718c88836ea9 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Штрих-коди, на підставі яких набиті дати народження коханих, є символом того, що молоді люди закриті від стороннього уваги. Вони оберігають свої почуття, не бажаючи піддавати їх оприлюднення та обговорення з оточуючими.
  4ad6d3028d04be069039186a79f423bc Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Піца і відрізаний від неї шматок ілюструють залежність молодих людей один від одного. Незважаючи на видиму цілісність, при знаходженні далеко від своєї другої половини, закоханий відчуває себе самотнім і неповноцінним.

  Парні татуювання на пальцях

  Парні татуювання на пальцях найбільш часто розташовують на їх бічної поверхні. Незважаючи на видиму захищеність від впливу зовнішніх факторів, такі натільні малюнки є найбільш непрактичними. Через частого зіткнення з водою і хімічними, побутовими засобами, свій первісний вигляд ці татуювання втрачають вже через 8-9 місяців.

  Варіант татуювання Передбачуване значення
  3b1e16818bfe47fdc660631d427d34d9 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Татуювання із зображенням дерева і сови відображають внутрішнє відчуття закоханих, що тільки при знаходженні у відносинах один з одним вони поміщають себе в максимально комфортні умови.
  0cf967b8ae1c1415df2a0501ffc9b801 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Абревіатури, що використовуються в Америці для звернення до подружжя, як татуювання вибирають закохані, замислюються про спільне майбутнє. Незважаючи на простоту ескізу, такий натільний малюнок виглядає стильно і яскраво, особливо якщо він набитий на відкритій для поглядів оточуючих частини рук.

  Парні татуювання на ногах

  Парні татуювання на ногах майстри рекомендують робити на внутрішній, бічній поверхнях стоп або задній ділянці нижньої частини ніг, в області литкових м’язів.

  Варіант татуювання Передбачуване значення
  beb961747a24cac821f191f8727ff168 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини 2 половини сонця, при зіставленні один з одним утворюють Інь-Янь, символізують те, що учасники пари знайшли для себе енергетичну підживлення у відносинах. Будучи протилежностями один одного, закохані знаходять цілісність, завдяки випробовуваним почуттям.
  86734446e03e0c213cd6c9b507ffb153 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини 2 пазла однієї мозайки є символом того, що закохані усвідомлюють, наскільки вони підходять один одному. Партнери відчувають себе комфортно у стосунках, але відкриті для зовнішнього світу (наявність додаткових пазів).
  f8af3e78f8d7da38ea3716374d97c5fe Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Крила, набиті в області кісточок, підійдуть тим, хто у відносинах відчуває себе окриленим. Такі люди повноцінні і поодинці, але тільки, перебуваючи поруч зі своєю другою половиною, вони відчувають приплив фізичних і емоційних сил.

  Чорно-білі варіанти

  Найбільш часто для парних татуювань закохані обмежуються лише двома кольорами пігментів – чорним і білим.

  Таке рішення повністю підтримується тату-майстрами, так як:

  • за різнокольоровими натільними малюнками складніше доглядати;
  • на шкірі різних людей неможливо досягти одного і того ж відтінку фарби;
  • різнокольорові малюнки найбільш виграшно виглядають у великому форматі.
  Варіант татуювання Передбачуване значення
  e537099eee960163b7bbc2c650bedeed Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Ракета, яка прагне досліджувати планету, символізує бажання закоханих постійно вивчати один одного, відкривати нові риси характеру і закохуватися заново з новою силою. Простота ескізу дозволяє наносити його на будь-яку частину тіла, не турбуючись за зміну зовнішнього вигляду тату з плином часу.
  2af68b91107b0ec767388cc8865d7382 Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Володарі таких татуювань вважають, що вони ідеально підходять і доповнюють один одного. Перебуваючи в тандемі, вони відчувають в собі більше сил, емоції стають більш міцними і насиченими».
  2d3b727a2fe8da214cda3120188a8dac Парні татуювання для двох закоханих. Ескізи, фото написи з перекладом для чоловіка та дружини, хлопця і дівчини Скелясті гори набивають собі на тіло закохані, які прагнуть підкреслити спільність своїх бажань. Такі люди люблять подорожувати і не хочуть обмежувати себе ні в чому.

  Набиваемые на шкірі закоханих парні татуювання, повинні бути детально продумані і схвалені обома учасниками пари.

  Не рекомендується в якості натільної малюнка вибирати дрібні композиції, так як якісно промалювати їх складові частини буде практично неможливо. Найбільш вдалим варіантом тату є створення ескізу спільно з професійним майстром, який пізніше сам і перенесе картинку на тіла молодих людей.

  Відео про парних татуювання

  35 ідей парних тату:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради