Курси професійного макіяжу в Навчальному центрі Style Studio Kodi

Щодня робити жінок красивішими. Підкреслювати природню красу або створювати креативні, яскраві образи. Присвятити життя улюбленій справі та отримувати задоволення від своєї діяльності. Пройшовши курси професійного макіяжу в Навчальному центрі Style Studio Kodi, ви отримаєте нову, надихаючу професію, яка змінює світ до кращого.

Курси професійного макіяжу в Навчальному центрі Style Studio Kodi

Курси візажу в Навчальному центрі Style Studio Kodi побудовані таким чином, щоб і новачки, і практикуючі майстри змогли знайти собі заняття до душі:

  • курс-інтенсив “Візажист-стиліст”. Рівень 1 для початківців дасть вам базу знань про те, що собою являє професія, як знайти та утримати клієнтів, як підтримувати чистоту на робочому місці. Ви ознайомитесь з базовими принципами колористики, теорією кольору, пройдете кілька блоків комерційних чоловічих та жіночих макіяжів та отримаєте ті знання, котрі дозволять вам почати власну кар’єру в сфері краси.
  • курс-інтенсив “Візажист-стиліст”. Рівень 2 для тих, хто вже має досвід роботи, але хоче поліпшити свої знання та навички. Програма передбачає створення різноманітних трендових комерційних образів та практичне відпрацювання кожного макіяжу на моделі.
  • курс “Макіяж для себе” передбачає відточування базових навичок по виконанню мейкапу на власному обличчі, розбір вашої косметички та рекомендації професіонала.
  • масштабний блок “Мейкап старт” для майстрів та початківців, що хочуть вивчати мистецтво макіяжу з нуля.

1 4 Курси професійного макіяжу в Навчальному центрі Style Studio Kodi

 

Кожен курс передбачає теорію та практику, адже лише так ви зможете закріпити знання, уточнити у викладача всі цікавлячі вас питання та досягти досконалості в відточуванні кожного елементу.

Переваги курсів професійного макіяжу в Навчальному центрі Style Studio Kodi

Робота з актуальними техніками, створення трендових образів, результат, який точно задовольнить вас та клієнта — це далеко не повний перелік переваг освіти в Навчальному центрі Style Studio Kodi:

  • зручний формат роботи, який передбачає теорію, демонстраційну частину та практичне відпрацювання техніки на моделях;
  • індивідуальний підхід та живе спілкування в невеликих групах, що дає змогу кожному приділити увагу та відповісти на всі питання викладачу;
  • професійні викладачі, які самі є практикуючими майстрами, інструкторами-технологами, призерами міжнародних конкурсів та чемпіонатів;
  • знижки на продукцію та доступна вартість курсів, оплатити які можна будь-яким комфортним для студента способом;
  • отримання сертифікату міжнародного зразку, що засвідчує ваш новий кваліфікацийний рівень.

В світі краси все змінюється з неймовірною швидкістю і тільки високий рівень майстерності та глибина знань дозволяють досягти успіху. Постійна освіта — ключ, що відкриває всі двері.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради