Чому не можна купувати дитячі речі до народження дитини – прикмети

Народна мудрість здавна вказувала людям на знаки долі. Люди запам’ятовували прикмети, передавали з покоління в покоління, завдяки чому вони дійшли до наших днів. Багато хто досі актуальні.

До таких відноситься, наприклад, забобони про те, чому не можна заздалегідь купувати речі для немовляти. Незалежно від ситуації, завчасна покупка зашкодить дитині і батькам.

a8d525a883ba8b2adc5ae5f320ac72a1 Чому не можна купувати дитячі речі до народження дитини – прикмети

Народні прикмети

До наших днів дійшло чимало забобонів, що пояснюють, чому не можна купувати одяг і інші речі до народження дитини. Проаналізувавши ситуацію, можна знайти потрібну прикмету.

 • Якщо заздалегідь купили великі речі, то варто чекати сварки між парою. Партнери не зможуть розділити між собою обов’язки, з-за чого сімейне життя буде труїтися постійними суперечками. Рішення конфліктів не буде знайдено, тому образа один на одного буде лише посилюватися.
 • Вузькі речі, заздалегідь куплені для немовляти, – передвістя хвороби малюка. Батьки не зможуть вчасно позбутися від проблем, тому недуга, що проявився в ранньому віці, залишить слід на здоров’я. Доведеться витратити чимало сил і грошей, щоб стабілізувати фізичний стан хворого.
 • Купити неякісну річ, испортившуюся вже при першому використанні, – ви розчаруєтеся в повсякденності. Постійні проблеми і труднощі виховання з’явився на світ малюка призведуть до ментального виснаження батьків. Це вплине на їхні стосунки, конфлікти стануть невід’ємною частиною повсякденності.
 • Чим це загрожує дитині

  В залежності від того, що сталося після покупки необхідних предметів дітям, можна визначити значення цієї події.

  • Купувати речі, правильно визначившись з підлогою немовляти, – значить, незабаром змінити свої переконання. Людина перегляне свої пріоритети, зробивши іншим своє ставлення до людей і їх дій. Однак навколишні негативно відгукнуться на подібні зміни. Доведеться неодноразово пояснювати сенс прийняття таких рішень.
  • Якщо народився хлопчик, а завчасно були куплені речі для дівчинки, немовля чекає нерозуміння з боку однолітків. Дитина не зможе спілкуватися з ровесниками, намагаючись знайти своє місце серед дорослих. Однак і в компанії старших він буде почувати себе вигнанцем. Це вплине на самовизначення і подальше спілкування з оточуючими.
  • Куплені заздалегідь речі для хлопчика при народженні дівчинки – знак, що вказує на відхилення в поведінці дитини. Традиційні техніки, які використовуються для виховання, не будуть мати успіху. Батьки зможуть вплинути на розвиток малюка, використовуючи індивідуальний підхід і нові неперевірені методики.
  • Купити речі і втратити дитину – передвістя кризи у відносинах. Скоро партнери розлучаться, так як ряд неприємних подій згубно позначиться на їхньому спілкуванні. Не вдасться розібратися з усіма виниклими розбіжностями, що призведе до розлучення. Однак подальші взаємини будуть дружніми.
  • Покупка одягу для дитини, пологи якого супроводжувалося нестерпним болем, вказує на швидке відділення дитини від батьків. Зайва самостійність буде проявлятися вже в ранньому дитинстві, а в подальшому переросте в повну незалежність. Стосунки з батьками не будуть довірливими, що призведе до загострення підліткових проблем.

  Яким би не був результат вагітності, не варто завчасно купувати речі для немовляти. За подібною дією піде низка негативних подій, які приведуть до повного або часткового зміни звичного ходу подій.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради