Красиві слова коханому чоловікові своїми словами до сліз на відстані, короткі смс, ніжні в прозі, сумую, про кохання, чоловікові, хлопцю, щоб аж за душу вистачало

Красиві слова коханому чоловікові: як, коли і навіщо

Увага, виражене в ніжнім слові, необхідно будь-якій людині, незалежно від статевої приналежності, віку, соціального статусу. Існує думка, що чоловіки байдужі до подібних проявів других половин. Наведена нижче стаття розвіє цей міф і підкаже, як своїми словами висловити почуття коханому в красивих словах.

Чому важливо не забувати говорити красиві слова чоловікові

 • При властивою чоловікам брутальності, незалежності, більшість з них потребують простому почуття ніжності, відчуття, що вони дорогі, улюблені жінкою.
 • Психологи вважають чоловіків, на регулярній основі чують красиві слова другої половини, часто більш успішними в бізнесі. Даний факт пояснюється впевненістю в собі. Почуття «позитивного» переваги над конкурентами молодій людині дарує улюблена словами, ласкою, увагою.
 • Багато хлопчики виховувалися чоловіками з раннього дитинства, а значить, рідко чули ніжні слова. Виростаючи, для набуття впевненості в прийнятті чоловічих рішень «хлопчикові» потрібні гарні слова, похвала самого близької людини — коханої.
 • Правильно підібране ніжне слово може врегулювати багато конфлікти, налаштувати чоловіка на правильне, потрібне жінці, напрямок до прийняття важливого рішення.

Ласкаві слова: як вживати

Красиві слова коханому чоловікові своїми словами — ідеальний спосіб проілюструвати тепле, трепетне уважне ставлення. Ніжні слова, адресовані «сильної половини» можуть приймати різні форми.46379b69573f23b76df020d501d71031 Красиві слова коханому чоловікові своїми словами до сліз на відстані, короткі смс, ніжні в прозі, сумую, про кохання, чоловікові, хлопцю, щоб аж за душу вистачало

Психологи стверджують, що для найкращого сприйняття компліментів чоловіком, фрази і слова повинні бути короткими, гранично «прозорими».

Даною характеристикою мають зменшувально-пестливі форми слів:

 • зайчик;
 • котик;
 • любимочка;
 • сонечко;
 • роднулька;
 • улыбашка.

100 коротких слів, компліментів для коханого чоловіка

1. красивий
2. розумний
3. дбайливий
4. привабливий
5. сексуальний
6. добрий
7. ніжний
8. милий
9. чарівний
10. чарівний
11. неповторний
12. невимовний
13. незабутній
14. чарівний
15. шикарний
16. сліпучий
17. пристрасний
18. недоступний
19. божественний
20. заворожливий
21. ангельський
22. променистий
23. сексапільний
24. яскравий
25. пухнастий
26. очманілий
27. карколомний
28. стрункий
29. звабливий
30. кокетливий
31. витончений
32. граціозний
33. веселий
34. енергійний
35. креативний
36. стильний
37. комунікабельний
38. тактовний
39. любвиобильный
40. романтичний
41. різнобічний
42. казковий
43. симпатичний
44. палкий
45. єдиний
46. ласкавий
47. солоденький
48. запаморочливий
49. бажаний
50. непередбачуваний
51. загадковий
52. квітучий
53. бездоганний
54. гармонійний
55. чуйний
56. досконалий
57. кращий
58. скромний
59. вишуканий
60. пустотливий
61. отпадний
62. щирий
63. доброзичливий
64. розуміє
65. екстравагантний
66. мрійливий
67. ароматний
68. іскрометний
69. чистолюбивый
70. вабливий
71. захоплений
72. безкорисливий
73. безпосередній
74. спокусливий
75. одурманюючий
76. життєрадісний
77. чарівний
78. усміхнений
79. сором’язливий
80. запальний
81. чесний
82. збудливий
83. щиросердий
84. грайливий
85. чарівний
86. офігенна
87. цілеспрямований
88. чудовий
89. жіночний
90. блаженний
91. незрівнянний
92. променистий
93. ненаглядний
94. необхідний
95. дивовижний
96. казковий
97. зворушливий
98. мініатюрний
99. улюблений
100. самий-самий

Красиві фрази своїми словами

Однозначно торкнуться душу фрази, які передбачають порівняння.

Особливо чоловіка вразять слова, зрозумілі тільки йому і другій половині:

 • Я сумую за тобою, як квіти по сонцю вночі.
 • Ти потрібен мені, як рибі вода.
 • Я разлюблю тебе, тільки в момент перетину паралелей.
 • Моя любов до тебе більше, ніж глибина Тихого океану.fa2776409890adfbdbbec9863beb93a2 Красиві слова коханому чоловікові своїми словами до сліз на відстані, короткі смс, ніжні в прозі, сумую, про кохання, чоловікові, хлопцю, щоб аж за душу вистачало
 • Ти — як висококласний кави: притягальний, гарячий і не дає спати ночами.

Красиві слова коханому чоловікові своїми словами жінка може говорити з метою похвали, заохочення другої половини. Не варто хвалити будь-яку побутову дрібницю, зроблену «добувачем». Дана дія виглядає саркастично, може образити людину. Доречно зазначити отримане чоловіком підвищення, виконану швидко поставлене завдання.

Завбачливо заброньований столик в ресторані на День всіх закоханих:

 • Вже розібрався з дорученням шефа? Дорогий, я абсолютно не сумнівалася, що ти впораєшся!
 • Коханий, дякую, що забронював столик. Я з тобою відчуваю себе маленькою, тендітною дівчинкою, оскільки турботу навіть про дрібні «деталі» ти береш на себе!
 • Абсолютно підтримую Івана Івановича у вирішенні підвищити тебе. Ти – гідний кандидат на посаду. Такого відповідального, виконавчого співробітника він був зобов’язаний виділити!
 • Я була впевнена, що ти впораєшся з дорученням Ігоря Сергійовича! З твоєї посидючістю і скрупульозним підходом ця співпраця приречена на успіх!

Похвали чоловіка важливо дотримуватися грань між щирістю і лестощами. У подібному випадку красиві слова викличуть негатив, відштовхнуть молодої людини.

3c96b8b78404d7abedf493b67579a46c Красиві слова коханому чоловікові своїми словами до сліз на відстані, короткі смс, ніжні в прозі, сумую, про кохання, чоловікові, хлопцю, щоб аж за душу вистачалоКрасиві слова коханому чоловікові не складно дістати з глибини душі, головне під час їх вставити

Маючи бажання зробити чоловікові приємно, варто вчасно використовувати слова підтримки. В сучасному світі занадто велика кількість обов’язків звалюється суспільством на «сильну половину людства».

Певні очікування чисто фізично важко виправдати. В подібні моменти доречно нагадати чоловікові, що «половинка» поруч, готова розділити щастя поряд з негативними емоціями.

Красиві фрази можуть подарувати сили до подальших дій:

 • Дані обставини абсолютно неважливі, адже ми разом, незважаючи ні на що.
 • Ти завжди можеш на мене розраховувати.
 • Дана ситуація тимчасова. Скоро справи налагодяться, не переживай.
 • Не бери в голову, що сталося. Я впевнена у твоєму компетентності в даному питанні. Варто докласти трохи більше зусиль, і справи підуть в гору.

Красиві слова коханому чоловікові своїми словами, варто говорити в залежності від контексту ситуації, не применшуючи масштабності пережитих чоловіком емоцій.

Приємні слова з ранку

Гарними словами можна сформулювати підтримку, висловити любов чоловікові, задати тон майбутнього дня. Ранкові визнання в любові дадуть стимул максимально продуктивно відпрацювати зміну, скоріше повернутися в «ніжні» обійми коханої. Відчувши вранці порцію ніжності, чоловік не зможе розсердитися, потрапивши в пробку по дорозі на роботу або вислуховуючи бурчання офісної прибиральниці.

Красиві слова коханому чоловікові вранці від жінки зможуть зарядити позитивом на весь день, а дівчина, висловлюючи почуття своїми словами, не зможе зняти з себе посмішку на роботі, думаючи про своїй «половині» і будучи в передчутті вечірньої зустрічі з коханим.870ddbbca9e604031b4f85abcfaf99ed Красиві слова коханому чоловікові своїми словами до сліз на відстані, короткі смс, ніжні в прозі, сумую, про кохання, чоловікові, хлопцю, щоб аж за душу вистачало

Все виділене зеленим вище – відверта вода, тому що це ваші особисті роздуми про те, про се. Замість цього, потрібно написати конкретні ніжні і красиві слова і фрази. А ви літаєте в хмарах» і це все описуєте.

Потрібна конкретика:

 • Привіт, коханий! Мені так солодко спиться поруч з тобою, що я почала не любить прокидатися вранці ще більше. Хоча, не прокинувшись вранці, я ж не побачу тебе, такого милого, сонного, найкрасивішого на світі ведмедика.
 • Це таке чудове відчуття, коли ти снишся мені в гарному сні, потім я прокидаюся і бачу тебе, так близько… Мені хочеться зупинити мить, щоб нескінченно милуватися тобою і відчувати всепоглинаюче почуття любові!
 • Коханий, добрий ранок! Я знаю, що наступив день буде продуктивним, успішним і повним виключно позитивними емоціями. Нехай робочий час пролетить непомітно, і ти скоріше опинишся вдома, поруч зі мною! Я тебе люблю!

Ніжні слова перед сном

Гарними словами можна не тільки забезпечити гарний настрій коханому чоловікові на цілий день, але і допомогти розслабитися своїми словами після важких трудових буднів, підтримати, дати надію на те, що «завтра» докорінно відзначиться від «сьогодні» в кращу сторону.

Почувши теплі слова перед сном, чоловік засне з посмішкою. В даному випадку і ранкове пробудження в гарному настрої пройде значно легше як для обох сторін закоханої пари50dbb9fa5cd61398feb4e7c3e7a1f4f0 Красиві слова коханому чоловікові своїми словами до сліз на відстані, короткі смс, ніжні в прозі, сумую, про кохання, чоловікові, хлопцю, щоб аж за душу вистачало

Красиві слова коханому чоловікові своїми словами стануть запорукою його спокійного глибокого сну.

Цей факт значно зможе підвищити продуктивність подальшого часу, проведеного на роботі:

 • Я знаю, що ти сьогодні дуже втомився і мрієш про відпочинок. Нехай тобі присниться захід у океанського берега, де ми удвох проводжаємо день, міцно тримаючись за руки. Нехай всі складнощі та негаразди вирішаться завтра самі собою. Спокійної ночі! Я тебе люблю!
 • Знаєш, сьогодні я рахувала хвилини до зустрічі з тобою. Мені так хотілося скоріше обняти тебе, поцілувати і солодко заснути в твоїх обіймах. З тобою мені спокійно і затишно, так як я знаю, що ти – моя фортеця. Спасибі тобі за те, що ти є у мене. Спокійної ночі!
 • Доброї ночі дорогий! Сьогодні ми обов’язково зустрінемося з тобою уві сні. А вже завтра ти відчуєш мою любов і ніжність наяву. Спи міцно.

Слова про кохання на кожен день

Повсякденна рутина зазвичай містить мало приводів для посмішки, радості. Існує універсальний засіб, не здатне залишити байдужим — ніжні фрази про почуття до людини.fc6c3c9846916145e3a5211358f760b2 Красиві слова коханому чоловікові своїми словами до сліз на відстані, короткі смс, ніжні в прозі, сумую, про кохання, чоловікові, хлопцю, щоб аж за душу вистачало

У разі відправлення даного послання в «потрібний» момент, коли, начальник відчитав, ні сил працювати, ефективність подібного визнання зростає в кілька разів. Висловити почуття можна при особистому спілкуванні, телефонним дзвінком, смс, як варіант, замовивши кур’єра з піцою і ніжною запискою на роботу другій половині.

Відчуття потрібності, любові дає чоловікові сили до підкорення будь-яких вершин.

 • Котик, я хочу, щоб ти знав, що ти завжди в моїх думках. Я не можу зосередитися на роботі, так як в моїй голові лише єдиний, самий гарний, мужній, веселий, добрий і надійний чоловік на цій планеті — ти.
 • Коли мені сумно, я думаю про швидкої зустрічі з тобою. Коли мені здається, що все йде не так — я думаю про швидкої зустрічі з тобою. Коли мені здається, що цей довгий робочий день ніколи не закінчиться — я думаю про швидкої зустрічі з тобою. Лише думки про тебе дають мені сили продуктивно завершити роботу, так як єдине моє бажання сьогодні і завжди — опинитися в твоїх обіймах.
 • Коли ти поряд зі мною, в моїй душі горить вогник любові, який гріє мене в будь-яку погоду. Ти — мій світ, крім якого я не хочу нічого бачити і знати. Я люблю тебе
 • Мені не вистачає твоїх очей, які з ніжністю дивляться на мене. Мені не вистачає твоїх рук, в яких я відчуваю себе захищеною. Мені не вистачає твоїх губ, які цілують так солодко, що здається, можна померти від щастя в такі моменти. Мені дуже не вистачає тебе. Я сумую і шалено люблю тебе, моє сонечко!
 • Я сьогодні не пішла на роботу, тренажерний зал, по магазинах, тому що захотіла весь день провести поруч з тобою. Я знаю, що ти про це мене не просив. Але день без тебе тягнеться нестерпно довго, як вічність. А я хочу, щоб у понятті «вічність» ми були з тобою завжди поруч. Я люблю тебе!

Ніжні слова у прозі

Красиві слова коханому чоловікові можуть виражатися віршами, прозою, цитатами літературних творів та фільмів, можуть формулюватися в гумористичному жанрі.

А можуть звучати гранично просто і коротко, але йти від серця, зачіпати душу.

 • Я хочу тобі розповісти, що я зовсім недавно усвідомила. Мабуть, для тебе це стане відкриттям, та я й сама собі, якщо чесно, довго не могла зізнатися. Я люблю тебе. Люблю шалено. Люблю як ти виглядаєш, як ти себе ведеш, люблю, як ти розмовляєш, люблю, як ти смієшся. Люблю все, що ти робиш для мене. У кожному твоєму вчинку я бачу справжнього чоловіка, з яким хочеться бути до кінця своїх днів. Спасибі тобі за те, що ти у мене є.
 • Дорогий, я вдячна тобі за те, що ти з’явився в моєму житті і затьмарив всіх і все. Інколи я забуваю про себе, своїх друзів, роботу, проблеми, але я ні на секунду не відпускаю тебе зі своїх думок. Напевно, це і є любов. Спасибі тобі за це почуття в моєму серці.
 • Мені здавалося, що вже всі слова про кохання були мною тобі сказано. Але сьогодні я зрозуміла, наскільки великий потенціал моїх почуттів до тебе. Він не вичерпуємося. Я шалено вдячна долі за те, що в моєму житті з’явився ти. Мені не треба від тебе подарунки, гучні слова і обіцянки. Я бачу твою любов і турботу в кожному твоєму кроці і слові на мою адресу. Я бачу твої серйозні наміри в кожному твоєму вчинку. Я ціную все, що ти робиш для відносин і у всьому готова допомагати. Ти — моє щастя. Спасибі, що ти є у мене.

Короткі смс чоловікові, хлопцеві

Смс стали невід’ємною частиною сучасного життя. Використовуючи мобільні повідомлення, стає можливим нагадати чоловікові про купівлю продуктів, привітати родичів з святами, а можна виразити любов, ніжність чоловіка, хлопця. Писати такого роду повідомлення зручно, якщо кохана людина знаходиться в дорозі, на роботі або будь-якому іншому місці, де розмовляти, використовуючи телефон, незручно.9544c34aa9f2b77625e6cfedc0a17eef Красиві слова коханому чоловікові своїми словами до сліз на відстані, короткі смс, ніжні в прозі, сумую, про кохання, чоловікові, хлопцю, щоб аж за душу вистачало

Побачивши милу смс, він обов’язково посміхнеться, згадає про другій половинці.

 • Привіт, роднулик. Вибач, що відволікаю — я просто шалено сумую за тобою. Хочу тобі в черговий раз сказати, що ти — найкращий чоловік у світі. Ти — мій найголовніший подарунок долі в цьому житті. Люблю тебе дуже сильно. Чекаю вдома.
 • Мені не потрібні золоті прикраси і діаманти. Це всього лише звичайні дрібнички. Ти — головне моє прикраси. Після зустрічі з тобою я з кожним днем розцвітаю все більше і більше. Це твоя заслуга. З нетерпінням чекаю вечора, щоб зацілувати тебе, коханий!

Зворушливі слова про кохання на відстані

Життя може змусити закоханих перевірити свої почуття. Бувають ситуації, коли чоловік і жінка змушені жити якийсь час на відстані. Справжня любов безсумнівно витримає таке випробування.8139eafb2d5f6bdfb70d94c19dafc6fc Красиві слова коханому чоловікові своїми словами до сліз на відстані, короткі смс, ніжні в прозі, сумую, про кохання, чоловікові, хлопцю, щоб аж за душу вистачало

Щоб скрасити обставини, що склалися, необхідно постійно дарувати один одному ніжні слова, нехай і по телефону або в смс.

 • Рідна, нехай прочитавши це повідомлення, ти відчуєш мої почуття до тебе, незважаючи на відстань. Твоя любов гріє мене, навіть коли ти далеко. Ці кілометри між нами не значать нічого, адже я кожну секунду думаю про нас і про щастя, яке накриє, коли ми нарешті будемо поруч.
 • Мені абсолютно неважливо, далеко ти або поруч. Я відчуваю твою любов. Я знаю, наскільки сильні мої почуття до тебе. І цього нашого кохання достатньо. Я живу для тебе. Чекаю нашої зустрічі!

Красиві слова «сумую»

На відстані варто частіше підкреслювати, наскільки доріг коханий чоловік, щиро зізнаватися, що розлука змушує нудьгувати по дорогій серцю людині. Це важливо, так як будь-якій людині приємно усвідомлювати, що за ним сумують, про нього думають, будучи за сотні кілометрів.

Подібна поведінка стане зайвим доказом любові, не залишився «без оцінки» чоловіка.

 • До зустрічі з тобою я вважала себе сильною і незалежною жінкою. Я була впевнена, що можу контролювати все, навіть свої почуття і емоції. Але зараз я розумію, що я не можу змусити себе «не нудьгувати по тобі. Я сумую і буду сумувати за тобою кожну секунду нашої розлуки, тому що ти – найважливіше для мене в житті.
 • Я не можу зосередитися на роботі, все, наче, валиться з рук, коли ти далеко. Всі обставини складаються проти мене, тому що я шалено сумую. Всі думки зайняті тільки тобою. Я впевнена, все налагодиться, як тільки ми з тобою побачимось. Коханий, будь ласка, приїжджай швидше.

Ніжні слова в компліментах

Висловити теплі почуття чоловікові можна не тільки красивими зізнаннями, але і ненав’язливими компліментами. Доречно відзначити особливості характеру, властиві чоловікові, підкреслити мужність, розум.b6e86a73e1c950744cf62fe76998696d Красиві слова коханому чоловікові своїми словами до сліз на відстані, короткі смс, ніжні в прозі, сумую, про кохання, чоловікові, хлопцю, щоб аж за душу вистачало

Чоловікові важливо підтвердження сили, визнання зверхності.

 • Поруч з тобою я можу розслабитися і дозволити собі бути слабкою. Спасибі за твою надійність.
 • Тільки твої дотепні жарти можуть змусити мене посміхнутися, навіть перебуваючи в поганому настрої.
 • Дивно, як ти не розгубився в такій ситуації і продовжив діяти. Я впевнена, що, будучи на твоєму місці, у мене опустилися руки.

Як не переборщити з ніжністю

Жінці, що створює сприятливий клімат у сім’ї, необхідно підтримувати «половину», допомагати справою, «гріти» словом. Коханому чоловікові важливо чути гарні слова, що підтверджують сильні почуття дівчини, виражені своїми словами.

Не можна забувати: у кожній складовій сімейних відносин має бути міра.

Розпещені ніжними словами чоловіка, як правило, перестають цінувати вчинки жінки для них, стають егоїстичними в почуттях, вимогливими, не готовими працювати над відносинами. Необхідно пам’ятати: у парі обидві сторони повинні приймати рівнозначне участь у створенні комфортних умов для другої половини.

Відео: красиві слова коханому чоловікові

Зворушливе зізнання в любові:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради