Урвався (тріснуло) кільце на пальці (обручку, спаси і збережи, золоте, срібне) – прикмета

Одне із самих популярних прикрас, що зустрічається як у чоловіків, так і у жінок, є кільце. Воно виготовляється з дорогоцінних і звичайних металів. З часом коштовність може втратити первісний вигляд і прийти в непридатний стан.

4121ce98fc8a94a921ac25097236b331 Урвався (тріснуло) кільце на пальці (обручку, спаси і збережи, золоте, срібне) – прикмета

Якщо урвався кільце на пальці, то така прикмета не обіцяє нічого хорошого. Щоб отримати точне і правильне тлумачення прикмети, необхідно враховувати вид прикраси, призначення і як воно потрапило до людини.

До чого лопається кільце?

З давніх часів персні вважалися прикрасою виключно верховних жерців і правителів. Вони виготовлялися з дорогоцінних металів, декорувалися різними каменями.

Їх призначення було не тільки підкреслити статус і прикрасити руки, але також вони використовувалися в якості оберега від пристріту і потоків негативної енергетики, для релігійних обрядів і захисту господаря. Тому якщо відбувалася ситуація, за якої кільце лопнуло, то це ставало провісником негативних моментів у житті.

Особливе значення надавалося прикметою, якщо на пальці ламалося золоте або срібне прикраса. Навіть простий скол або щербинка можуть сказати вже про багато що.

Поширеними тлумаченнями, до чого ламається або лопається кільце, є:

 • для пари, яка перебуває в офіційному шлюбі, прикмета вказує на невірність одного з подружжя;
 • для закоханих – прикмета пророкує нестабільність та непостійність у стосунках.

Прикмета, коли ламається перстень, говорить про те, що незабаром у родині настануть непрості часи. Будуть присутні постійні сварки, чвари, скандали. Вони можуть стосуватися будь-якого з членів сім’ї. При цьому спроби нормально з’ясувати стосунки будуть закінчуватися повним провалом.

За старим народним прикметам тріснуте колечко застерігає від людини, який з’явився в близькому оточенні родини і стане для неї головним ворогом. Саме він почне вносити розлад у спокійні й тихі взаємини.

56bc1901e76d8cae9e5d403781990372 Урвався (тріснуло) кільце на пальці (обручку, спаси і збережи, золоте, срібне) – прикмета

Тріснуло обручку або обручку

Обручку – символ міцності і єдності двох люблячих сердець. Воно уособлює собою силу обітниць, які дає чоловік і жінка біля вівтаря. Тому, коли коштовність лопається або втрачається, то прикмета попереджає подружжя про негативні події.

Якщо тріснуло обручку або обручку на пальці, то прикмета каже, що на сім’ю ззовні впливає негативна енергетика. Прикраса, зберігаючи благополуччя в родині, забирає цей негатив у себе, чому і тріскається.

Коли урвався обручку або обручку, слід відразу купити нову прикрасу. Щоб воно могло далі оберігати сімейні узи від поганих думок і посилань недоброзичливців.

Якщо лопнуло одне з кілець обов’язково потрібно купувати пару нових прикрас. Подружжя повинні ще раз обмінятися ними, щоб закріпити свій шлюбний союз.

044978466cdad17a33ce84b918053009 Урвався (тріснуло) кільце на пальці (обручку, спаси і збережи, золоте, срібне) – прикмета

Тріснуло кільце, піднесене в подарунок

Коштовності можуть дарувати близькі люди до знаменної події або купувати самостійно. Якщо тріснуло кільце, то обов’язково варто враховувати цей факт, щоб максимально точно розкрити сенс прикмети.

 • Якщо кільце було подаровано і в процесі носіння воно тріснуло, то прикмета обіцяє повний розрив взаємин з людиною, що його вручила. Причому це відбудеться в результаті поганого вчинку дарувальника.
 • Якщо урвався фамільне прикраса, яке передається з покоління в покоління, то це означає, що на захист людини встануть всі без винятку духи предків. Чим дорожче матеріал кільця, тим сильніше і надійніше буде захищений людина. Тому не варто боятися негативного впливу з боку.
 • Якщо тріснуло колечко, які людина сама собі купив, то згідно з народними прикметами його чекають сильні зміни в житті. Прикмета може означати сильну сварку з близькими людьми або попереджати про швидкої хвороби.

Щоб зрозуміти сенс прикмети максимально правильно, зверніть увагу на матеріал прикраси. Золото і срібло роблять більш точні прогнози. Якщо в складі присутня мідь і залізо, то прикмета спрацює тільки в половині випадків.

Якщо лопається кільце, яке людина сама собі придбав, нікелю, свинцю та аналогічних матеріалів, то в більшості випадків це ні до чого не призведе. Дешева біжутерія не має за собою жодної магічної сили.

e139b20ba78a720cbf23330cdc5a7d46 Урвався (тріснуло) кільце на пальці (обручку, спаси і збережи, золоте, срібне) – прикмета

Кільце Лопнуло «Спаси і збережи»

Згідно з народними прикметами, коли урвався чи тріснула каблучка «Спаси і збережи», то це своєрідний захист людини від негативної енергетики, яка на нього направляється. Вона уособлює собою боротьбу прикраси і зовнішню небезпеку у вигляді хвороби, нещастя або навіть пристріту і псування. Схоже дія спостерігається у шлюбній колечка. Тільки в цьому випадку небезпеки піддається не подружня пара, а один конкретний чоловік.

Якщо кільце почорніло або погнулося

Псування зовнішнього вигляду коштовності вказує на проблеми людини у відносинах, які носять особистий характер. А також тлумачення цієї прикмети говорить про те, що слід уважніше ставитися до здоров’я.

Чи можна носити пошкоджені кільця і персні?

Зламані, тріснуті або зруйновані прикраси не варто продовжувати носити. Такі речі не тільки перестають захищати власника, але також вносять у свідомість негативні емоції, додаткові переживання, зіпсований настрій. Це відбивається на стані людини і його здоров’я.

4bb4fe48849bf66be3dd066041455a05 Урвався (тріснуло) кільце на пальці (обручку, спаси і збережи, золоте, срібне) – прикмета

Якщо з кільця випав камінь

Якщо з кільця випав камінь, то тут є 2 варіанти розвитку подій:

 • Камінь знайшовся. Прикраса слід негайно віднести в ювелірну майстерню, щоб фахівець вставив його на місце. Така прикмета говорить про те, що незабаром у житті настануть зміни, які будуть звернені тільки в хорошу сторону.
 • Камінь безслідно зник або тріснув. Така прикраса не можна залишати в будинку. Його потрібно замінити новим кільцем.

Народні прикмети не радять носити тріснуте або зламане кільце. У будь-якому випадку вони вже не будуть мати наділеного силою і захистом людини.

001a796a97c0f00c349012f566d94dfb Урвався (тріснуло) кільце на пальці (обручку, спаси і збережи, золоте, срібне) – прикмета

Як запобігти можливу біду?

Є кілька варіантів, як позбавитися від зламаного або лопнув кільця так, щоб це не спричинило за собою негативних наслідків. Серед них:

 • Кинути в річку, яка володіє швидкою течією;
 • Закопати далеко від доріг, щоб його не змогли знайти інші люди;
 • Віднести в ювелірну майстерню. Зазвичай це роблять з прикрасами, які виготовлені з дорогоцінних металів. Щоб кільце знову було наділене захисними функціями, слід його повністю переплавити в нове прикраса. Перед тим як перший раз надіти перстень на палець, потрібно потримають його над свічкою кілька хвилин. Це допоможе остаточно позбавити прикраса від негативної енергетики;
 • Обручку, вінчальне або кільце «Спаси і збережи» необхідно віднести до церкви або пожертвувати на благодійність. У випадку з обручками потрібно віддавати прикраса і чоловіка, і дружини, а замість них купувати нову пару.

Якщо зламалося, лопнуло або почорніло кільце, то довіртеся народними прикметами. Вони допоможуть запобігти негативні наслідки цієї ситуації. Всю необхідну інформацію як це правильно зробити почали збирати ще наші предки з незапам’ятних часів. Тому на сьогоднішній день відома велика кількість прикмет, а також методів по зменшенню або ликвидированию негативу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради