Якісне сервісне обслуговування обладнання із S-Engineering

Інжинірингова компанія S-Engineering є першою та єдиною в Україні, яка наразі займається виготовленням ефективних та високотехнологічних систем автоматизації. Працює з різними підприємствами незалежно від сфери діяльності. Має близько 600 успішно реалізованих проєктів у різних країнах світу, володіє ліцензіями на виробництво сучасного, якісного обладнання.

1 Якісне сервісне обслуговування обладнання із S Engineering

Компанія займається виконанням комплексних проєктів будь-якого рівня складності, включаючи також розробку документації та програмного забезпечення. Виготовляє, привозить, встановлює агрегати власного виробництва, створює інструкції з використання, займається навчанням персоналу. Забезпечує повноцінний сервіс для стабільної роботи установок.

Які послуги надаються

Після встановлення й запуску будь-яке сучасне обладнання потребує регулярної профілактики та діагностики. Добре, коли цим займатимуться досвідчені фахівці, які зможуть вчасно виявити несправність та усунути її. Компанія S-Engineering проводить сервісне обслуговування систем електропостачання з усіма необхідними роботами. Працює також з установками протипожежної безпеки, іншою технікою.

2 Якісне сервісне обслуговування обладнання із S Engineering

Роботи проводяться як планово, коли цього вимагає технічний регламент, так і позапланово. Бувають також терміновими, наприклад, за фактом події – поломки, раптової зупинки обладнання. Сервісна підтримка фахівцями S-Engineering проводиться як для установок власного виробництва, так і інших, випущених світовими брендами. Завжди гарантується якісний результат і стабільна робота установок без неприємностей.

S-Engineering має власну електротехнічну лабораторію, усі знання та можливості для якісного й повноцінного сервісу. На базі знаходиться великий склад запасних частин, тому заміну завжди можна провести як планово, так і у випадку передчасного зношення. У штаті працюють кваліфіковані фахівці із великим практичним досвідом усунення будь-яких несправностей. Ремонт здійснюють у найкоротші терміни, щоб уникнути простоїв та проблем на підприємстві.

Повний комплекс робіт

Фахівці S-Engineering забезпечують гарантовано високий рівень обслуговування, дають можливість планувати й оптимізувати витрати на послуги професіоналів. Регулярний сервіс забезпечує стабільну роботу установок, що дозволяє уникнути будь-яких аварій та мінімізувати можливі ризики. Працівники компанії завжди застосовують передові технології й методики, щоб досягати найкращих результатів.

Послуги із сервісного обслуговування включають:

  • аналіз технічного стану наявного обладнання;
  • супровід програмного забезпечення;
  • регламентні роботи, враховуючи операції від електротехнічної лабораторії;
  • профілактику несправностей;
  • професійні консультації.

Компанія має усі необхідні сертифікати й дозволи на проведення сервісного обслуговування та інших робіт. На вимогу замовника можлива модернізація наявних систем для розширення їхніх функціональних можливостей.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради