Оберіг Ладинец – значення для жінок, чоловіків

Незмінна супутниця Роду Первобога Богиня любові і краси Лада втілювала у наших предків жінку-матір. Амулет Ладинец у слов’ян символізував заступництво цієї богині для представниць слабкої статі – він захищав їх від різних негараздів, а також допомагав у розбудові взаємної любові та радості материнства.

c83363a31fe96080b7d1c5c8d63f4600 Оберіг Ладинец – значення для жінок, чоловіків

Значення і походження

Ладинец оберіг означає безперервний саморозвиток жінки і виконання її материнського призначення. Хрест Лади Богородиці символізує щиру любов і сімейну гармонію.

Цей символ є різновидом лівостороннього Коловрата і зображується у вигляді квітки, що має вісім променів з загнутими закінченнями, обертання якого спрямована вліво. Промені укладені в коло для того, щоб енергетика знака безглуздо не развеивалась в навколишній простір.

Користь оберега для жінок

Значення оберегу у вигляді хреста Лади Богородиці для дівчат:

 • посилює жіночність;
 • уповільнює процес старіння;
 • захищає від негативної енергетики;
 • пом’якшує риси характеру, прищеплює господині терплячість і розважливість;
 • покращує роботу всього організму, знижує ризик виникнення безпліддя;
 • допомагає знайти свою справжню і взаємну любов;
 • оберігає родину від негативної енергетики, підтримує пристрасть між подружжям.

Як правильно носити

Щоб амулет запрацював на повну силу, в першу чергу потрібно активувати своє жіноче начало. Для цього слід повністю виключити з гардеробу брюки, джинси і шорти на сорок днів, замінивши цей одяг сукнями та спідницями.

Значення амулета Ладинец може змінюватися в залежності від сімейного стану власниці.

Незаміжнім дівчатам

Вільним дівчатам символіка Богині Лади допоможе розкрити магічні здібності, залучити в своє життя любов, вдало вийти заміж і вберегтися від лихого ока.

11b992bd170035c7991520fb67b86827 Оберіг Ладинец – значення для жінок, чоловіків

Незаміжнім дівчатам рекомендується носити Ладинец у вигляді сережок – подібний виріб одночасно символізує чоловіче і жіноче начало. Разом вони формують потужне енергетичне поле і допомагають у створенні непорушного союзу між представниками протилежних статей.

Заміжнім жінкам

Дамам, які перебувають у шлюбі, Ладинец сприяє:

 • розвинути інтуїцію;
 • залучити в будинок достаток;
 • поліпшити взаємини зі своєю другою половиною;
 • захистити сім’ю від посягань суперниць;
 • підтримувати затишок в будинку.

Ладинец допоможе уникнути проблем з фізичним або духовним здоров’ям під час вагітності і народити здорового малюка.

Способи виготовлення оберега

Талісман Ладинец можна зробити власноруч подарунок для рідних і близьких людей, але не можна займатися виготовленням оберега для себе. При створенні захисного знака важливо позбутися від негативних думок і підносити дар з чистими помислами.

Як підібрати матеріал амулета за віком

Матеріал для виготовлення такого жіночого оберега підбирається в залежності від віку представниці слабкої статі:

 • для дітей оптимальним варіантом вважається хрест Лади у вигляді дерев’яної підвіски – він допоможе дитині вирости здоровим, повною мірою розкривши для оточуючих свою природну жіночу красу;
 • молодим дівчатам рекомендується носити оберіг із срібла, який допоможе посилити зв’язок з Місяцем;
 • зрілим дамам краще всього підійдуть обережные вироби, виготовлені із золота, заряджаючі свою володарку сонячною енергетикою.

Думка экспертаКанти ГауриКармолог, парапсихологНе рекомендується одягати Ладинец на дівчинку одразу після народження – оптимальним віком для початку носіння такого амулета вважається три роки.

Як правильно вишивати оберіг

Ладинец можна вишити хрестом на одязі, подушці чи постільній білизні – це стане прекрасним особистим оберегом, а вишивка у вигляді картини зможе захистити всіх мешканців будинку.

be255659ea7891d17506b76a0d96cfb7 Оберіг Ладинец – значення для жінок, чоловіків

Важливо правильно підібрати час і матеріал для роботи. Вишивати Ладинец можна в період зростаючого Місяця тільки за допомогою натуральних тканин і лляних або бавовняних ниток, використовуючи червоний відтінок, оскільки це колір Богині Лади.

При бажанні зображення дозволено прикрасити бісером. Крім червоного, у вишивці повинні бути присутніми кольору, підібрані в залежності від стихії знака зодіаку дівчини, якій призначається амулет:

 • вогонь – золотистий або чорний;
 • земля – зелений або чорний;
 • вода – синій;
 • повітря – блакитний.

При цьому не можна:

 • займатися виготовленням оберега з негативними думками, під час хвороби або в період Місяця, що убуває;
 • працювати під час менструації;
 • показувати незакінчену вишивку близьким, друзям або знайомим;
 • під час відпочинку залишати голку в тканини або робити вузли.

При роботі важливо перебувати наодинці з собою і повністю сконцентруватися на вишиванні – відволікаючись на сторонні речі, ви будете зменшувати захисні функції оберегу.

Як активувати силу оберега

Активувати Ладинец потрібно в повній самоті – для цього заздалегідь очищений від сторонньої енергетики символ потрібно помістити на 10 хвилин в проточну воду або в центр кола, складеного з 33 свічок. В цей час необхідно подумки просити допомоги у Богині Лади.

Заряджений оберіг носиться регулярно, знімати його можна тільки у випадках гострої необхідності. З часом захисні функції символу будуть тільки посилюватися.

Як очистити оберіг

Щоб правильно підібрати спосіб очищення Ладинца від накопиченої негативної енергетики, необхідно в першу чергу звернути увагу на матеріал виготовлення:

 • Дерево або метал. Прикраса потрібно помістити в сіль на 1-2 дні, після чого ретельно промити його проточною водою. Потім проводиться очищення вогнем або сонячною енергією – для цього виріб слід три рази пронести над вогнем запаленої свічки або залишити під прямими сонячними променями на кілька годин.
 • Вишивка. Одяг або постільну білизну з вишивкою можна прати порошком з невеликою кількістю солі вручну під проточною водою і сушиться на сонці. Якщо в роботі є бісер, не рекомендується додавати сіль – вона може забитися в намистини і зіпсувати загальний вигляд виробу.
 • Важливо пам’ятати, що відсутність систематичної очищення призведе до втрати захисних функцій амулета. Виконувати цю процедуру необхідно не рідше одного разу на місяць.

  Що робити, якщо оберіг зламається

  Найчастіше амулет ламається з-за сильного енергетичного удару – це означає, що Ладинец забирає на себе той негатив, який призначався його власниці. Треба щиро подякувати покровительку Ладу, після чого спалити або викинути в річку вишивку або дерев’яні обереги. Символи, виготовлені з металу можна переплавити в нове прикраса.

  Можна використовувати ладинец чоловікам

  Амулет Ладинец наскрізний, тому його дозволено носити чоловікам, досить перевернути зображення протилежною стороною – так оберіг крім сімейної ідилії буде символізувати чоловічу силу.

  Можна наносити оберіг на тіло

  Оберіг Ладинец можна набити у вигляді татуювання, при цьому бажано вибирати майстра жіночої статі – це значно посилить передану власниці жіночу енергетику.

  Тату рекомендується приховувати під одягом від сторонніх очей і набивати на ділянках тіла, не несуть сексуального підтексту.

  Будь-яка жінка, купуючи або самостійно виготовляючи для себе Ладинец, зможе відчути себе бажанішим, переконатися у своїй неповторності, знайти коханого і зберегти пристрасть у відносинах на довгі роки.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради