Чи можна першу хрестити дівчинку або хлопчика незаміжньою дівчині

Хрещення дитини – подія, що трапляється з кожною релігійною сім’єю. Однак мало хто знає, що подібний православний ритуал може вплинути на подальшу долю як батьків, так і їх чада. Щоб зрозуміти, як уникнути негативних наслідків та не накликати біди, необхідно звернутися до народної мудрості.

e3683d01198cbf000fe050d66ba2388e Чи можна першу хрестити дівчинку або хлопчика незаміжньою дівчині

У дійшли до нас забобони залишилися вказівки на те, як правильно потрібно готуватися і проводити хрещення. Так, наприклад, актуальні прикмети, які пояснюють, чи можна хрестити дівчинку незаміжньою або розлучилася дівчині.

Причини, по яким не можна хрестити дівчинку незаміжньою дівчині

За прикметами, хрещення дівчинки незаміжньою жінкою – це поганий знак, він вказує на негативні події найближчого майбутнього.

 • Хрестити першу дочку незаміжньою дівчині – до невдач в особистому житті. У дитини не вийде завести стосунки з представником протилежної статі. У молодих людей не буде інтересу до дівчинки, з-за чого вона розчарується у своїй зовнішності. Це потягне за собою низьку самооцінку і бажання кардинально змінити дані. Спроби зробити тіло ідеальним припиняться тільки після появи в житті молодої людини.
 • Хрещення другу дитину – передвістя несподіваного зміни поведінки. Дитина перестане слухати батьків, буде заздрити одноліткам і старшому братові або сестрі. Це виллється в тривале протистояння між дітьми, яке закінчиться лише в зрілому віці.
 • Якщо дитина, якого хрестила незаміжня дівчина, народився 3 або 4 за рахунком в родині, то варто очікувати розчарування в близьких друзях. Дівчинці доведеться неодноразово переконуватися в тому, що її приятелі не завжди будуть відгукуватися на прохання і допомагати у важких ситуаціях.
 • Хрестити незаміжньою дівчині єдиної дитини в родині – погана прикмета. Батьки будуть регулярно сваритися між собою. З’ясування відносин і безперервні конфлікти приведуть до розриву.

Чому не можна хрестити дівчинку жінці, яка розлучилася

Також до нас дійшли прикмети, що пояснюють, чому не можна хрестити першу або єдину дівчинку жінці, яка розлучилася зі своїм чоловіком. Це може вплинути на відносини дитини з батьками.

 • За повір ” ям, якщо жінка розлучилася з чоловіком в перші 3 роки після весілля, то хрещеницю чекає спілкування з однолітками, яке негативно позначиться на поведінці. Незабаром з’являться сварки з батьками і віддалення від них, при цьому зросте роль приятелів в житті. Дівчинка збереже зневажливе ставлення до старших і в дорослому житті, що стане причиною кар’єрних невдач.
 • Хрещення дівчинки самотньою жінкою, яка розійшлася з чоловіком після 4 або більше років спільного життя, – передвістя меланхолії у дитини. Сумний настрій і небажання приступати до будь-яких завдань приведуть до відставання на тлі однолітків. Надалі це також відбитися на професійному самовизначенні і виборі життєвого шляху.
 • Дівчинку, чия хрещена мати розлучилася і знову вийшла заміж, очікують дрібні неприємності кожні хрестини. Їй доведеться стикатися з грубим ставленням, неприємними подарунками і сварками з друзями саме в цей день. Низка дрібних нещасть буде регулярно псувати свято, що стане причиною негативного ставлення до дати хрещення.
 • Якщо причиною розлучення стала зрада, то жінці ні в якому разі не можна ставати хрещеною матір’ю дівчинки. Це може призвести до тривалого непорозуміння між дитиною і оточуючими молодими людьми. У більш усвідомленому віці хрещениця спробує знайти своє щастя з одним із знайомих чоловіків, проте це призведе тільки до розбитого серця і зниження самооцінки. Надалі у дівчини також не вийде побудувати сімейні стосунки з представниками протилежної статі.
 • d5b5f6286cfe973607fa7d093a10e26e Чи можна першу хрестити дівчинку або хлопчика незаміжньою дівчині

  Думка православної церкви про хрещення дітей незаміжніми дівчатами

  Є кілька думок про те, чи можна незаміжньою жінці хрестити дитину. На думку представників православної церкви, відповісти на це питання необхідно, спираючись на вік дочки. В залежності від того, скільки років дівчинці, стає ясно, чи можна хрестити незаміжньою жінці.

  • До 1 року – дитини в цей час ще можна хрестити незаміжньою жінці. Подія не вплине на подальше життя ні дівчинки, ні хресної.
  • З 2 до 3 років – період, коли подібна подія може позначитися на здоров’я рідних. Вони будуть часто хворіти, поки дрібні недуги не виллються в серйозні нездужання. Доведеться витратити чимало сил і грошей на те, щоб позбутися від захворювання.
  • З 4 до 7 років – вже не можна хрестити дитину незаміжньої дівчини. Це може вплинути на захоплення дівчинки. Вона буде цікавитися маловажним або безглуздим, з-за чого не буде часу на більш значуще. Це негативно позначиться на її кругозір.
  • З 8 до 10 років – також не рекомендується вибирати хресну серед незаміжніх. Дівчинка незабаром зрозуміє, що не поділяє думки оточуючих, в тому числі її батьків. В подальшому це призведе до віддалення від сім’ї та друзів.
  • З 11 до 15 – не можна хрестити дівчинку незаміжньої дівчини. Позиція самотньою і самодостатньої особистості може відлякати підлітка, з-за чого та постарається швидше вступити у відносини.
  • Старше 16 – вже можна вибрати в хресні незаміжню жінку. Особистість дівчинки вже сформувалася, тому подібна подія не вплине на її життя.

  Чи можна хрестити незаміжньою дівчині хлопчика?

  Незаміжньою дівчині можна хрестити хлопчика.

  Це стане добрим знаком долі, який вкаже на дельнейшие позитивні події. Спираючись на те, в який день було проведено православний обряд, можна зазирнути у майбутнє.

 • Хрестити хлопчика в понеділок – значить незабаром один з батьків отримає можливість просунутися по кар’єрних сходах. Підвищення стане результатом несподіваною щедрості начальника і спричинить за собою погіршення відносин між колегами. Незважаючи на зменшення кількості друзів, рівень життя в цілому покращитися.
 • Хрещення хлопчика незаміжньою жінкою, яке відбулося у вівторок, вказує на появу інтересу до навчання. Дитина потрапить під вплив дорослого, який притягне його до більш докладного вивчення однієї з наук. Це вплине на подальше професійне самовизначення і вибір своєї справи.
 • Якщо хлопчика в середу хрестила незаміжня жінка, то йому варто очікувати знайомства з хорошою людиною. Один з нових приятелів виявиться цікавим співрозмовником, а потім стане вірним другом.
 • Хрестити у четвер – до швидкого позбавлення від ворогів. Хлопчик зрозуміє, що необхідно зробити, щоб не привертати увагу недоброзичливців. Це позитивно позначиться на його успішності, самооцінці і настрої.
 • Незаміжня хрещена в п’ятничної церемонії православної – передвістя змін у відносинах з представницями протилежної статі. Хлопчик стане більше цікавитися однієї з подруг, що спричинить за собою початок романтичних відносин.
 • Православний обряд, проведений у суботу – до поліпшення відносин з батьками. Хлопчик зрозуміє, що розмови з мамою і татом допомагають розібратися в життєвих проблемах, завдяки чому він зможе більше довіряти дорослим.
 • Якщо хлопчика хрестила незаміжня жінка в неділю, то його чекає розмова з одним із приятелів. Після бесіди товариші будуть краще розуміти один одного. Завдяки цьому їхня дружба стане джерелом підтримки, вона продовжитися на довгі роки життя.
 • Хрещення дочки незаміжньою жінкою – вчинок, на який можна наважитися лише після ознайомлення з прикметами і забобонами. Тільки зіставивши всю інформацію, можна зробити правильне рішення, яке не вплине на подальше життя дитини і батьків.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради