Гель-лак Котяче око на нігтях. Фото, якою буває, як наносити, 5d, тенденції, дизайни

Гель-лак «Котяче око» дозволить створити на нігтях об’ємний малюнок без додаткових інструментів. Він підходить для будь-якої форми і довжини нігтя, а також може використовуватися для розробки власного образу.

Загальні рекомендації для манікюру «Котяче око» гель-лаком

Гель-лак «Котяче око» на нігтях – це модний, стильний, а головне – доступний і легкий у виконанні дизайн. Для отримання даного покриття використовується лише декілька інструментів. Основний – спеціальний гель-лак з магнітними властивостями. Під впливом магніту дрібні частинки утворюють гарний візерунок на нігтях.

Завдяки великому наявності металевого пилу в лаку за допомогою сильних магнітів можна створювати різноманітні візерунки, які після просушування виглядають об’ємними. Це надає нігтям певної подібності зі знаменитим котячим оком – каменем, який при відображенні світла створює оптичний залом.

Більшість лаків з колекції «Котяче око» продаються разом з магнітами, однак для створення складних геометричних візерунків (волон, зірок, чітких фігур, вихорів, плям, гострих променів) використовуються магніти з закладеними в них малюнками, тому їх можна докуповувати окремо.

Інструменти і техніки нанесення можна комбінувати, змінюючи кут нахилу самого магніту. При наближенні інструменту до нігтя металеві частинки будуть притягуватися, роблячи смугу чіткої і тонкою, а при віддаленні – навпаки, смуга стане розсіяною і без видимих контурів.

4cf359f3ccc83d34a7afbe706b4a9945 Гель лак Котяче око на нігтях. Фото, якою буває, як наносити, 5d, тенденції, дизайни

Комбінування кольорів у даному нейл-арте відбувається за рахунок того, що основний колір магнітного лаку завжди темніше частинок всередині нього. Саме з-за цього і утворюється ефект об’ємності. При цьому найчастіше використовуються золоті частинки в комбінації з темно-зеленим, темно-синім, фіолетовим, коричневим і чорним кольорами.

Також існують лаки з майже однотонним покриттям, коли магнітні частинки всього на кілька тонів світліше основного кольору. Такий варіант використовується в основному при зелених, синіх і фіолетових відтінках.

Гель-лак «Котяче око» на нігтях поєднується з наступними кольорами:

Основний колір/підкладка Магнітні частинки
Чорний Майже з усіма. В основному з золотим, срібним, металік, електриком, рубіновим, кораловим, винним, аметистовым, фіолетовим, коричневим і смарагдовим.
Фіолетовий З більш світлими відтінками фіолетового, синього, червоного, рожевого.
Зелений З усіма відтінками зеленого (найчастіше – смарагдовий). Зрідка використовується з золотим, срібним і металік.
Синій Відтінки синього, фіолетового.

fc3f89d6f757628ca43927a3d61144ac Гель лак Котяче око на нігтях. Фото, якою буває, як наносити, 5d, тенденції, дизайни

Так як магнітний манікюр сам по собі є самостійним дизайном, його рідко прикрашають додатковими елементами. Однак для створення незвичайного нейл-арту можна використовувати втирку, отпечатывающуюся фольгу, стрази, блискітки, посипання, а також водні слайдери. Всі ці елементи можна чудово поєднувати з котячим оком з-за великої кількості колірної гами.

Для прикраси дизайну різними візерунками використовуються потужні магніти з закладеними малюнками або магнітна ручка. У другому випадку лінії можна робити максимально тонкими і малювати різні малюнки, в тому числі квіти або геометрію.

Техніки і методи манікюру «Котяче око» гель-лаком

Техніки нанесення котячого ока майже однакові.

Вони відрізняються лише тими інструментами, які необхідно використовувати для дизайну:

 • Робота з магнітами. Для цього необхідний стандартний набір інструментів для нанесення гель-лаку, а також спеціальний манікюрний магніт. Тут можна використовувати як плоский магніт, так і спеціальну ручку з наконечником для створення тонких смуг або павутини. Для такої техніки краще всього вибирати гель-лак з великою кількістю магнітних частинок, так як чим більше їх, тим більш красивий малюнок можна створити. З допомогою магнітної ручки можна малювати навіть квіти, все залежить від ідеї.
 • Малювання по мокрому лаку. Тут необхідно використовувати тільки базове і фінішне покриття, магнітний гель-лак, магніт і манікюрні кисті. Якщо текстура Котячого ока недостатньо щільна або темна, то можна використовувати чорну підкладку. В даній техніці до непросушенному магнітного покриття підноситься магніт, який створює стандартну смугу або будь-який інший візерунок. Нігті просушуються у лампі, а потім на них другим шаром наноситься той же магнітний лак, на якому виконується малювання манікюрної пензлем. По мокрому покриттю можна малювати різноманітні хвилі, вихори або будь-які інші малюнки. Готовий дизайн просушується в лампі і покривається топом.
 • Щоб скористатися однією з цих технік, не обов’язково купувати фірмовий магнітний лак. Можна скористатися гель-лаками від китайських або вітчизняних виробників. Проте їх якість помітно відрізняється, текстура більш рідка і менш пігментована, магнітних частинок набагато менше.

  98dd6a958c0175ceb9a576f6fe7ecd0a Гель лак Котяче око на нігтях. Фото, якою буває, як наносити, 5d, тенденції, дизайни

  Для нанесення покриття у домашніх умовах можна користуватися таким варіантом, але необхідно використовувати чорну підкладку, а сам лак краще наносити в два шари для створення більш об’ємного ефекту. Так як для виконання дизайну «Котяче око» не потрібні додаткові інструменти, його досить просто створити і в домашніх умовах.

  Спочатку потрібно провести підготовчий етап нігтьової пластини для нанесення магнітного манікюру, зняти минуле покриття, обробити фрезерують або ремувером кутикулу, забафить поверхню і для кращого зчеплення можна використовувати праймер.

  Тільки після гарної підготовки та шліфування можна приступати до нанесення базового захисного покриття, яке обов’язково потрібно добре просушити. На базу наноситься або чорна підкладка, яку потрібно просушити, а потім ніготь покривається магнітним гель-лаком. До непросушенному дизайну підноситься магніт на відстані близько 5 мм від дизайну.

  Чітка магнітна смуга з’являється приблизно через 10 секунд впливу з магнітом. Нейл-арт просушується в лампі і покривається топовим покриттям.

  Майстер-клас манікюру «Котяче око» гель-лаком

  Нанесення магнітного лаку мало чим відрізняється від стандартної процедури манікюру, проте має свої особливості.

  20b161ca00fd96d0a0d1c2c714d4971c Гель лак Котяче око на нігтях. Фото, якою буває, як наносити, 5d, тенденції, дизайниГель-лак Котяче око на нігтях вигідні виглядає в темних тонах.

  Гель-лак «Котяче око» на нігтях повинен виглядати максимально доречно, тому потрібно слідувати докладної інструкції по нанесенню:

 • Знімається попереднє покриття, нігті повинні бути відшліфовані максимально гладко, так як при магнітному манікюрі всі нерівності будуть кидатися в очі. Кутикулу можна обробити як спеціальним засобом за типом ремувера або виконати обрізний манікюр, використовуючи кусачки. Обов’язково опрацювати бічні валики. Це можна зробити з допомогою фризера, щоб вичистити птеригий з-під нігтів. На цьому ж етапі відбувається надання форми і запив вільного краю.
 • На підготовлені нігті наноситься мастика, а потім – базове покриття, яке поліпшить зчеплення нігтьової пластини з нейл-артом і збільшить носкість.
 • Базове покриття полімеризується в лампі, на нього наноситься або чорна підкладка (у разі того, якщо магнітний гель-лак полосит або недостатньо пігментований) або відразу «Котяче око». Нігтьову пластину потрібно повністю покрити тонким шаром, не залишаючи щілин. Після чого до непросушенному покриттю піднести манікюрний магніт і тримати його до того моменту, поки візерунок не буде добре відображено. У разі використання магнітної ручки треба стежити за тим, щоб наконечник не стикався з мокрим гель-лаком.
 • «Котяче око» полімеризується в лампі, а потім готовий дизайн покривається топовим покриттям. При необхідності знімається липкий шар. На даному етапі можна використовувати прикраси і різний декор. У разі декорування стразами або блискітками липкий шар можна не знімати або використовувати спеціальний манікюрний клей.
 • «Котяче око» з ефектом 5D

  Гель-лак котяче око з 5D ефектом – це новий сучасний тренд, який дозволяє зробити манікюр ще більш об’ємним і незвичайним. Більшість таких лаків з таким ефектом на нігтях виглядають напівпрозорими, тому для створення більш яскравого контрасту краще використовувати чорний колір як підкладку.

  Темний відтінок буде виділяти магнітні смуги, роблячи їх більш чіткими. Відміну від 3D 5D лаку «котяче око» в тому, що в одному флаконі набагато більше магнітних частинок з різною колірною гамою, а магнітна смуга виглядає більш насиченим, широким і чіткою.

  3fd03f3595dbb370a6795e892a27a060 Гель лак Котяче око на нігтях. Фото, якою буває, як наносити, 5d, тенденції, дизайни

  Для створення 5D ефекту знадобиться:

  • базове покриття;
  • чорний гель-лак;
  • магнітний гель-лак;
  • манікюрний магніт;
  • фінішне покриття;
  • ультрафіолетова або LED лампа.

  Кроки створення дизайну:

 • Підготовка нігтьової пластини, зняття дизайну, шліфування для кращого зчеплення. Кутикулу краще зрізати манікюрними щипцями або обробити фрезером, обов’язково прочистивши бічні валики. Брудний манікюр буде кидатися в очі при 5D ефекті.
 • Нанесення базового покриття та просушування його в лампі. Одразу після висихання треба фарбувати чорним гель-лаком весь простір нігтьової пластини.
 • Найголовніший етап – робота з магнітним гель лаком. Для початку необхідно нанести покриття на підкладку, після чого ще непросушенном дизайні потрібно створити необхідний малюнок з допомогою магнітів. Їх можна використовувати абсолютно різні, в тому числі і у вигляді ручки або спеціальні, в яких вже закладено певний малюнок. Магніт можна повертати під різними кутами, проте потрібно стежити за тим, щоб магніт не торкався мокрого покриття. Для цього його потрібно злегка підняти. Чим вище знаходиться магніт, тим менш чіткої створюється смуга. Готовий дизайн полімеризується LED-лампи близько хвилини або приблизно 3 хвилини в ультрафіолетовій.
 • Закріплення роботи фінішним покриттям. Краще всього використовувати глянсовий, так як матове приховує більшість відблисків і ефект 5D буде майже непомітним. Профарбовується повністю вся нігтьова пластина і запечатується торець, після чого знову просушується в лампі. При необхідності знімається липкий шар. Кутикулу потрібно покрити зволожуючим і захисним мастилом.
 • Щоб продовжити носкість 5D «Котяче око», дизайн не можна перші три дні піддавати впливу високих температур, особливо – гарячої води. Нейл-арт часто сколюється саме з-за того, що текстура руйнується від температури.

  Варіанти манікюру «Котяче око» гель-лаком з візерунками

  Магнітний гель-лак можна наносити на будь-яку довжину нігтьової пластини, також він підходить для будь-якого образу. Гель-лак «Котяче око» на нігтях може створити абсолютно будь-який візерунок, від найпростіших до складних геометричних і квіткових малюнків.

  841b2158f8820ce4a2773e5c0efb6ec9 Гель лак Котяче око на нігтях. Фото, якою буває, як наносити, 5d, тенденції, дизайни

  З варіантів візерунків можна вибрати:

  • стандартні смуги (вертикальні, горизонтальні, діагональні);
  • зірки, загострені промені;
  • вихори;
  • плями;
  • текстури (зміїна шкіра, зебра).

  З-за великої кількості кольорів кожен варіант візерунків може підійти як для повсякденного стилю, так і для будь-якого свята або заходи.

  У випадку з геометричними або непропорційними візерунками може використовуватися будь-яке поєднання кольорів, а для створення текстур прийнятним варіантом є стандартні відтінки. Наприклад, для зміїної шкіри – чорний з зеленим або золотим, для зебри – чорний з сріблом або металік.

  Декор на манікюрі «Котяче око» гель-лаком

 • Стрази. Стрази завжди залишаються в моді. Вони підійдуть майже під будь-який дизайн, і «котяче око» не виняток. Ними можна прикрашати лунку, так і повністю весь ніготь. Краще всього виглядають на довгих нігтях з більш світлим магнітним покриттям.
 • Блискітки. Блискітки, як і стрази, створюють більш яскравий образ і доповнюють дизайн. Вони можуть бути будь-яких кольорів і наноситися як додатковий декор як на окремі ділянки, покриті котячим оком, так і на окремі нігті для створення власного нейл-арту.
  1665c41b79bace2333efe8c8e12858e2 Гель лак Котяче око на нігтях. Фото, якою буває, як наносити, 5d, тенденції, дизайни
 • Манікюрна фольга. Фольга наноситься на липкий шар топового покриття, а потім ще раз перекривається фінішем. Буде чудово поєднуватися з будь-яким кольором для прикраси дизайну. На фользі, як і на всіх дзеркальних покриттях, добре видно нерівності нігтя, тому пластину обов’язково потрібно забафить і покрити праймером.
 • Втирка. Можна використовувати як дзеркальну, так і з дрібними частками. Втирка, яка створює металевий відтінок, добре доповнить магнітний манікюр. Краще всього використовувати схожі кольори, наприклад, для втирки «хамелеон» підійдуть сині, фіолетові або зелені кольори.
 • Слайдери. водні слайдери рідко використовується в магнітному нейл-арте, однак мають місце певні абстракції і малюнки, які створюються за допомогою наклейок. Їх краще всього наносити на чорну підкладку на окремий ніготь без магнітного лаку. Липкий шар можна не знімати, деякі наклейки можуть триматися кілька тижнів липкості.
  e404e5352e82b65c9a7443fd5265358f Гель лак Котяче око на нігтях. Фото, якою буває, як наносити, 5d, тенденції, дизайни
 • Гелієві візерунки. Вони стали популярні не так давно завдяки легкості виконання. Їх наносять на вже готовий дизайн за допомогою спеціального манікюрного гелю (традиційно використовують прозорий гель). Візерунки можуть бути абсолютно різними, від крапель простих до складних квіткових малюнків. Ця техніка дозволить прикрасити манікюр «Котяче око» незвичайними об’ємними орнаментами, які підійдуть будь-якій людині.
 • Конфетті. Рідко, але все ж використовуються в магнітному нейл-арте. Наносяться на просушений гель-лак, а потім перекриваються топом. Підходять для того, щоб зробити дизайн більш святковим.
 • Незважаючи на те, що «Котяче око» універсальний у використанні, не весь декор підійде до нього. Потрібно звертати увагу на сполучуваність кольорів між собою і не завдавати велика кількість блискіток, так як магнітна пил сама по собі створює такий ефект.

  Модні тенденції манікюру «Котяче око» гель-лаком 2019

  Нейл-арт «Котяче око» став особливо популярний серед трендів 2019 року. Незважаючи на те, що дизайн з’явився досить давно, найбільшу популярність і різноманітність він отримав тільки зараз.

  Модні кольори:

  • фіолетовий;
  • темно-зелений;
  • темно-синій;
  • золотий;
  • опаловий;
  • коричневий;
  • бурштиновий;
  • чорний;
  • сірий.

  c99e70c15b600e2fd61902b2605ba159 Гель лак Котяче око на нігтях. Фото, якою буває, як наносити, 5d, тенденції, дизайни

  Також магнітний манікюр прикрашають різним декором, найпопулярнішим залишаються:

  • стрази;
  • блискітки;
  • конфетті;
  • втирка.

  Раніше магнітний дизайн майже не прикрашали, а в 2019 це стало майже головним правилом. З нового з’явилися гелеві візерунки і об’ємні малюнки, які до цього рідко використовувалися. Незважаючи на те, що «Котяче око» підходить на будь-яку довжину і форму, в 2019 році найбільш популярні форми м’якого квадрата і закруглені.

  Трендова довжина – середня, на коротких нігтях магнітний лак буде виглядати грубо з-за темних відтінків.

  734577ab57fa4ec6a910c4855b368b8c Гель лак Котяче око на нігтях. Фото, якою буває, як наносити, 5d, тенденції, дизайни

  Для власниць вузької пластини краще віддати перевагу відтінкам червоного і золотого, так як вони візуально звужують ніготь. Магнітний гель-лак «Котяче око» тільки набирає популярність, виникає безліч нових технік, які підійдуть всім любителям простого, але стильного нейл-арту на нігтях.

  Такий дизайн буде відмінним доповненням до будь-якого образу, як повсякденного, так і святкового через велику кількість різних відтінків.

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про дизайн нігтів котяче око

  Технологія нанесення гель-лаку «Котяче око»:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради