Що означає щербинка між зубами: прикмета

Ще задовго до появи фізіогноміки (наука, що визначає тип особистості за будовою особи) наші предки за особливостями зовнішності намагалися визначити характер і передбачити долю людини. Природно, частіше звертали увагу на те, що було не таким, як у всіх. Діастема — щілина між зубами — кидається в очі і зустрічається у 20% людей. Наші предки не могли пояснити природу явища, і в зв’язку з цим виникли деякі прикмети та повір’я.

8c6d22797f0b681ca86b5e57a605baba Що означає щербинка між зубами: прикмета

Прикмети про щербинці між зубами

Стоматологи з’ясували, що щербинка між передніми зубами — це дефект зубного ряду, що виник із-за вроджених особливостей будови щелепи або шкідливих звичок. Забобони приписують людям з діастемою різні риси характеру, деколи зовсім протилежні.

У різних культурах прикмети про щербинці між зубами відрізняються. У країнах західної Європи це вважається хорошою ознакою.

У Китаї, у древніх слов’ян і східних народів щербинці сприймали як попередження про неприємності в долі людини.

Всі ці забобони та повір’я складно трактувати однозначно в силу їх суперечливості, тому і ставитися до них треба з деякою часткою скептицизму.

Позитивні трактування

Ті, хто розглядає міжзубну щербинка, як добру ознаку, стверджують, що людина, зазначений цим знаком, має легку й веселу натуру. Своєю поведінкою він нагадує чарівного дитини: завжди доброзичливий і товариський.

Якщо вірити прикметі, люди зі щілиною між зубами в нижньому ряду будуть успішні, багаті.

Якщо щербинка вгорі, то людині в любові і в житті буде супроводжувати удача. Такі люди володіють підвищеним чарівністю і чуттєвістю. Вони люблять життя і насолоджуються нею повною мірою.

1d810445197261ae717f9e85a488fc24 Що означає щербинка між зубами: прикмета

Негативне значення

Прихильники розглядати щілину між передніми зубами, як погану прикмету, стверджують, що люди з такою будовою щелепи схильні до інтриг, брехні і пліток.

Маючи надлишок життєвої енергії, вони не здатні тримати себе в руках, слабохарактерны, схильні поганим звичкам, особливо якщо всі зуби розташовані на великій відстані один від одного. Іноді людей з такими вадами навіть не брали на роботу, з чого випливало, що їх чекає бідність і матеріальні проблеми.

Тлумачення прийме залежно від статі

Міжзубна щілину асоціюється з легковажністю, грайливим характером і веселою вдачею. Якщо жінці ці риси в більшості випадків надають шарму, то чоловікові не хочеться здаватися поверхневим і балакучим. Забобони про щербинці передрікали людині різне майбутнє в залежності від статі.

Прикмети для жінок

Жінки, які мають щербинці між зубами, користуються підвищеною увагою чоловіків, так як вони виглядають мило і чарівно. Сучасна медицина дозволяє позбутися від міжзубний щілини. Але багато знаменитостей з діастемою бачать у цьому дар, який допомагає досягти успіху і популярності, і не поспішають до стоматолога.

Якщо вірити прикметам, жінка зі щербинкою має легкий і веселий характер, що дозволяє стати чудовою і неконфліктною дружиною для будь-якого чоловіка.

Раніше це вважалося вагомим аргументом при виборі нареченої.

Але в деяких країнах жінкам з рідкісними зубами приписували склочництва, схильність до лихослів’я і марнотратством, мстивість. Згідно з прикметами, дівчина з такою вадою могла принести лиха в сім’ю.

Тлумачення для чоловіків

Чоловіки, які мають міжзубний щілиною, за повір’ями вважалися людьми, які мають веселий і щедрий вдачу. Щербинка між великими зубами говорила про підвищеної привабливості для жіночої статі, так як вважалося, що людина володіє доброю душею і має легкий і відкритий характер. Але в той же час їм приписують зайву велелюбність і тягу до адюльтерам.

Чоловік з рідкісними і довгими зубами, випирають вперед, мав агресивним характером і міг стати хорошим воїном і найманцем.

Рекрутери, що набирають солдатів в армію, звертали увагу на зазначених таким знаком новобранців.

Велика відстань між дрібними зубами видавало спритність і скритність характеру їх володаря, що позбавляло його довіри оточуючих і хорошої посади. Подібні забобони багатьох робили ізгоями.

Повір’я для дітей

У минулому, коли люди були залежні від прикмет і повір’їв, матері звертали особливу увагу на перші зубки дитини. Діти зі щілиною в зубах вважалися щасливчиками і пестунами долі. У деяких країнах проводили ритуал ворожіння, коли дитині намагалися помістити ребро монети в міжзубну щілину. Якщо це вдавалося, з упевненістю очікували багатства й слави для свого чада.

Прикмети говорили, що така дитина в майбутньому буде сміливим і відкритим, виросте сильною і розумною особистістю.

Якщо після дорослішання щілина між зубами зберігалася, то це означало, що доля буде прихильною до людини. Якщо щербинка зникала, очікувалися неприємності й труднощі в житті.

67851e5d5857c4d8eabc20f19ff48a04 Що означає щербинка між зубами: прикмета

Корисні рекомендації

Причини виникнення діастеми можуть бути різними. Іноді в цьому винна спадковість, іноді неправильний догляд за порожниною рота.

Якщо дозволити малюкові дуже довго смоктати соску, палець або іграшки, ризик виникнення щілин між зубами зростає. Що б не говорили прикмети та повір’я, стоматологи радять позбутися цього дефекту, як би мило він не виглядав.

Область дотику зубів оберігає їх від передчасного розхитування і стирання, зменшує навантаження при пережовуванні їжі і перешкоджає потраплянню залишків їжі у проміжок між зубом і яснами, що дозволяє вберегти ротову порожнину від стоматологічних проблем.

Широкі проміжки між зубами можуть призвести до аномалії прикусу, спровокувати карієс або пародонтоз.

Якщо щербинка не перевищує одного міліметра і не турбує людину, медичне втручання необов’язково.

При наявності широких щілин між зубами бажано звернутися до фахівця за консультацією, щоб при необхідності виправити дефект. У дітей до 10-11 років завершується ріст і розвиток щелепи. Якщо діастема до цього віку не зникла, слід звернутися до стоматолога, щоб уникнути проблем із зубами в майбутньому.

Кожна людина може вирішити для себе. як вчинити, якщо доля нагородила його щербинкою між зубами. Для кого-то це поганий знак, що означає погану карму, яку треба буде чистити весь час, поки живеш. Хтось називає міжзубну щілину «кватиркою щастя», передвіщає щасливе і заможне життя. Багато людей живуть з цим дефектом, не відчуваючи дискомфорту. Інші позбавляються від нього завдяки медицині. Приймаючи рішення, чи варто покладатися на поради стоматолога, а не на забобони і прикмети.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради