Як зробити слайм з освіжувача повітря в домашніх умовах

Освіжувач повітря – один з можливих інгредієнтів для слайма. Його використовують у ролі згущувача, але через слабку підтримку здатності до складу лизуна з цим компонентом завжди включають клей. Лизун, приготований зі спреєм, зберігає його запах. Перед тим як зробити слайм з освіжувача повітря, необхідно переконатися, що у майбутніх гравців не виникне алергії на цей аромат.

Який вибрати освіжувач

Від консистенції і виробника нічого не залежить. Для приготування іграшки підійде будь-освіжувач в балончику – Air Wick, Glade, Oust і т. д.

ТОП-5 кращих рецептів

Щоб приготувати лизун з клею ПВА з освіжувачем, будуть потрібні додаткові інгредієнти. Їх перелік залежить від рецепту.

З тетраборатом натрію

125 мл ПВА, 25 «пшиков» повітряного дезодоранту, 1 ч. л. тетраборату натрію, барвник (гуаш на кінчику ножа, харчової, акрилова фарба тощо).

Клей розмішують з барвником, додають освіжувач. Перед закінченням роботи вливають 1 ч. л. тетраборату натрію. Після цього слайм відлипає від стінок тари. Його ще кілька хвилин розминають в руках.

З содою

Взяти 3 ст. л. клею, 20 порцій освіжувача з балончика, 2 ч. л. соди, барвник за бажанням. ПВА розмішати з барвником і содою, додати дезодорант. Після появи бульбашок замішувати лизун до тих пір, поки він не отлипнет від стінок. Заважати ще кілька хвилин, при необхідності додати трохи соди.

Рецепт підходить тим, хто не зміг знайти в аптеці тетраборат натрію (продається не скрізь).

З зубною пастою

4 ст. л. ПВА, 1 ст. л. зубної пасти, 20 «пшиков» з балончика, барвник. Клей змішують з пастою, додають барвник. Вводять освіжувач і замішують масу. Якщо вона занадто рідка, виправити ситуацію можна додаванням чайної ложки зубної пасти. Після ущільнення слайма його необхідно розминати в руках, поки він не почне добре тягнутися.

Для цього рецепта можна використовувати будь-яку пасту, навіть гелеву або дитячу.

З гелем для прання

По 2 ст. л. шампуню і ПВА, 20 порцій освіжувача, 20 мл гелю для прання (Персил, Ленор і т. д.) Шампунь і гель перемішати з клеєм, додати при бажанні барвник. На завершальному етапі додати повітряний дезодорант і перемішувати слайм після відставання від стінок тари до тих пір, поки він не стане м’яким.

З крохмалем

5 ст. л. ПВА, 1. ст. л. шампуню, 15 «пшиков», 3 ч. л. крохмалю, 1 ст. л. води. Клей розмішують з шампунем і освіжувачем. Розчиняють крохмаль у воді і додають в масу. Вимішують слайм до отримання потрібної консистенції.

Для цього рецепта підійде будь-крохмаль – кукурудзяний, картопляний. Шампунь краще брати густий, при необхідності можна замінити його гелем для душу.

Хендгам придатний для гри 7-15 днів. При тривалій грі лизун починає танути і прилипає до рук. Уникнути цього допоможе скорочення терміну гри до двох годин за раз.

Поза грою жуйку для рук необхідно зберігати в холодильнику, помістивши в герметичну тару.

Часті помилки

Навіть при використанні перевіреного рецепту слайм псується, якщо не були дотримані правила його виготовлення. Щоб іграшка була придатною до використання, необхідно:

  • Додавати освіжувач тільки після розмішування всіх інших інгредієнтів в однорідну масу.
  • Продовжувати вимішувати слайм після того, як він почне відставати від стінок тари. Часто при виготовленні припиняють замішування відразу після втрати липкості. Якщо так вчинити, лизун «окам’яніє», і в подальшому відновити його пластичність буде неможливо.
  • Дотримуватися рецепту. Додавати рецепт інші інгредієнти, крім затверджених, не можна. Самостійна заміна або додавання компонентів викликають інше протікання реакцій в суміші. Це призводить до того, що слайм приготується не так, як потрібно, стає занадто твердим чи сильно липне до рук.

Хендгам з освіжувача повітря – пластична і приємно пахне суміш, про яку можна розминати руки. Інгредієнти для нього можна знайти вдома, а виготовлення слайма не займе довше години.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради