Прикмети, якщо голуб вдарився у вікно і полетів

З давніх часів у людському свідомості вкоренилася думка про те, що голуби — символ миру і любові. Цю думку зміцнює набирає з кожним роком популярність традиція: запускати пару голубков в небо на весіллі, щоб життя молодят було наповнене теплом і затишком. Проте ситуація, коли голуб ударяється об вікно, у багатьох викликає страх і неприємні емоції, адже за прикметами це обіцяє нещастя. Перш ніж панікувати і засмучуватися, потрібно розібратися, що означає, якщо голуб б’ється у вікно.

3de2a23e1b5f8a3a1e90356758bb17de Прикмети, якщо голуб вдарився у вікно і полетів

До чого голуб врізається в вікно

Значна частина старовинних прийме пов’язана з птахами, так як здавна вважалося, що пернаті — листоноші, які передають живим вісті зі світу мертвих. Величезне значення надавалося голубу, врезавшемуся у вікно будинку. Згідно з прикметами, така подія могло провіщати і добрі новини і погані. Щоб дізнатися, що обіцяє появу голубки на віконній рамі або тихий стукіт у шибку, потрібно детально проаналізувати деталі несподіваної зустрічі: час доби, забарвлення пташки і поведінку.

Швидко полетів

З давніх часів у людей склалася думка про те, що птах, стукнувшаяся у вікно, — вісник чогось нехорошого і небезпечного. Однак іноді зустріч з голубом, який на мить з’явився і зник, обіцяє приємні і позитивні події. Якщо голуб вдарився у вікно і полетів, то за прикметами це означає наступне:

 • Несподівані зміни в житті. Якщо пташка сильно вдарилася об вікно, а потім стрімко зникла, наче її й не було, то це означає новий життєвий етап. Зміни будуть несподіваними і кардинальними, дадуть шанс змінити життя на краще. Для людини, що знаходиться в депресії, така подія віщує одужання.
 • Позитивні вести. Якщо голуб не вдарився, а тихенько постукав у віконце і тут же стрімко полетів, то прикмети віщують позитивні новини, які напевно порадують людини.

Кілька разів прилітав

Далеко не всі прикмети збуваються в реальному житті. Про це слід пам’ятати забобонним людям, які, помітивши пташку на вікні, одразу хапаються за серце. Можливо, що це молодий голуб не помітив скла, полетів і випадково врізався в нього. Однак якщо птах повертається багато разів, то така подія на випадковість вже не спишеш.

За прикметою, якщо один і той же голуб врізається в віконце квартири, а потім знову повертається, то птах символізує насувається небезпека.

Своєю поведінкою пташка намагається попередити власника будинку про серйозну загрозу: хвороби, убогості або інших неприємностях. Якщо пернатий не б’ється, а просто кожен день відвідує вікно квартири, то пташка охороняє будинок від бід і напастей. Проганяти візитера не можна.

Що пророкує забарвлення голуба

Те, які події будуть після прильоту пташки на вікно — хороші чи погані, залежить від забарвлення голуба. Помітивши несподіваного гостя, слід звернути увагу на колір оперення птиці:

 • Білий голуб вдарився у вікно — сприятливий знак. Найближчим часом мешканцям будинку нічого не загрожує, а в їх житті очікуються поліпшення.
 • Пташка з темними пір’їнками. Таке забарвлення віщує неприємні події, тому господареві слід проявити обережність і уважність.
 • Коричневі пір’я. Голубок з коричневими пір’їнками символізує душі загиблих родичів.
 • Незвичайне забарвлення. Якщо у вікно стукнувся голуб з незвичайним або плямистим оперенням, то по прикметі це означає новини, які надзвичайно изумят.

707d0bcc2767b0ba247ba0a73e626fa0 Прикмети, якщо голуб вдарився у вікно і полетів

Важливо звернути увагу і на те, чи не залишилися пір’ячко після удару птиці об скло. Старовинні прикмети кажуть, що якщо голубка втратила багато пір’я, то побачив це чекають сильні розчарування.

В який час доби відбулося подія

Виявити, що передрікає візит птиці до віконця будинку, можна і по часу, в яке вона прилетіла:

 • Ранок. Якщо пташка постукала рано вранці, то господаря чекають несподівані та приємні звістки.
 • Обід. Відлітаючий голуб, наніс візит в обід і пообідній час, обіцяє неприємні звістки, які сильно розбудують.
 • Вечір. Голубок, відвідав будинок з настанням сутінків, згідно з прикметами, вважається поганою ознакою. Побачив пернатого візитера слід бути обережним, так як в близькому оточенні завелися вороги, які будують підступи.
 • Ніч. Якщо голуб стукав або розбився об скло пізно ввечері або вночі і відразу зник, то це говорить про отримання новин від далекої рідні або забутих знайомих.

Якщо птицю помітили на роботі

Якщо голуб вдарився у вікно на роботі, то значення прикмети буде залежати від декількох факторів. Помітивши пернатого на робочому місці, потрібно проаналізувати час візиту, забарвлення пір’я пташки і її поведінку.

Згідно з прикметами, якщо голуб виглядав взъерошенным і хворим, то в найближчому майбутньому фірму очікують важкі часи: перевірки, штрафи, розорення.

Якщо пташка постукала у вікно вранці і мала приємний вигляд, то такий гість обіцяє несподівані вісті по роботі того, хто помітив пернатого. Сильно б’ється в скло голуб пророкує загибель або тяжку хворобу когось із колег. Крім того, іноді таким чином птахи віщують зміну керівництва, звільнення, неприємності на роботі.

Птах врізалася в машину

У давні часи автомобілів не існувало, тому судити про ситуації, коли голуб врізався в лобове скло машини, можна лише за пізнім повір’ями. Якщо пташка несподівано спікірувала на автомобіль, можливо, вона просто не встигла змінити траєкторію польоту і не ухилилася від транспорту.

Забобони, поширені серед автомобілістів, кажуть, що це тривожний знак. Якщо подібна ситуація сталася на дорозі, слід скинути швидкість і бути більш уважним, щоб уникнути сумних наслідків. Деякі автомобілісти використовують старий трюк: якщо голуб стукає у вікно стоїть машини, то потрібно погодувати пташку хлібом, щоб «відкупитися» від біди.

d0ab782f984cc06959f5e5097267acd8 Прикмети, якщо голуб вдарився у вікно і полетів

Смерть голуба, який врізався у вікно

Окремо слід розглянути випадок, коли птах помирає після удару об скло. Згідно з прикметами, якщо голуб вдарився у вікно і загинув, то це обіцяє:

 • велике застілля, приводом для якого послужать приємні новини;
 • тяжку хворобу когось із родичів;
 • загибель господаря будинку або близької людини.

Якщо голуб загинув після зіткнення з автомобілем, то подія обіцяє власникові транспорту серйозну аварію, яка закінчиться загибеллю або важкими травмами. Птиця, яка залишила на склі сліди крові, але не загибла, пророкує швидку смерть близької.

Інші прикмети

З пернатими пов’язано багато забобонів, що стосуються не тільки забарвлення і часу візиту. На трактування прийме впливає те, хто побачив голуба, і чи змогла птах залетіти всередину квартири. З цієї нагоди старовинні російські прикмети говорять наступне:

 • Якщо голуб сів на вікно будинку, де тяжко хворіє людина, то незабаром його чекає легка смерть.
 • Птах, ударившаяся про скло, залетевшая в кімнату і вилетіла назовні, обіцяє прибуття гостей або новини. Якщо у дзьобі голуб щось тримає — вести будуть приємними, порожній дзьобик — до поганих новин.
 • Якщо голубку на вікні помітила вагітна жінка, то пологи настануть скоро і будуть легкими. Самотній дівчині голуб за склом, особливо білий, обіцяє швидке заміжжя.
 • Птах упав на карниз перед важливою подією — до неприємностей і переживань. Щоб уникнути зайвих хвилювань, потрібно пригостити пернатого відвідувача хлібцем.

Нейтралізація поганих смислів

Дізнавшись про значення прикмет, пов’язаних з голубами, не треба засмучуватися, якщо будинок відвідав пернатий гість. Погане дію прикмети можна нейтралізувати:

 • Якщо голуб вдарився об вікно машини, то слід відкласти далекі поїздки на три дні, уважно оглянути транспорт на предмет поломок і вести себе за кермом обережно.
 • Після візиту голуба в будинок збирають весь хліб, що є в квартирі, і роздають його біля церкви або віддають нужденним. Частина хліба згодовують голубів у парку або на вулиці.
 • Дуже поганою вважається прикмета, якщо пташка розбивається на смерть об скло. В цьому випадку потрібно вимити віконце, сходити в церкву і поставити свічки за здравіє.
 • Вберегти будинок та рідних від поганих ознак допоможе гілочка горобини, яку потрібно повісити на вікно.

Крім цих дій, можна відвести біду, попросивши допомоги у домовика — доброго домашнього духа, який вважається хранителем житла. Для цього потрібно подумки попросити допомоги у домовичка і залишити йому частування: молоко, мед або печиво.

Прикмети і забобони, пов’язані з голубом, що врізався у вікно, в більшості своїй віщують важкі часи і смерть. Однак трапляється й таке, що пернаті випадково розбиваються об вікна, не помітивши перешкоди у вигляді скла. Щоб заспокоїти душу і уникнути поганих ознак, можна слідувати правилам, які допоможуть нейтралізувати погане значення прикмети.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради