Як вибрати металеву шафу для одягу

Шафа металева для одягу стала кращою альтернативою аналогу з дерева та пластику. Такі конструкції встановлюють у школах, фітнесцентрах, готелях, на заводах та офісах. Завдяки міцності та довговічності, а також наявності замку, шафа металева для одягу виступає чудовим місцем для зберігання одягу та інших особистих речей.

На вибір представлений широкий асортимент моделей, що відрізняються габаритами, місткістю, типом конструкції, способом збирання. Купуючи металеві шафи для одягу, важливо врахувати безліч факторів, які допоможуть знайти ідеальний варіант.

1 1 Як вибрати металеву шафу для одягу

Для чого використовується шафа залізна для одягу?

Повсюдно, де потрібна зміна одягу, встановлюються металеві шафи. У школах такі конструкції дозволяють зберігати верхній одяг, підручники, змінне взуття та інші предмети дитини. При працевлаштуванні на завод, кожному надається персональна шафа для робочого одягу, яка знаходиться в роздягальні.

Фітнес-центри пропонують усім відвідувачам доступ до шаф, що замикаються на ключ. Вони зберігають речі на період проведення тренування. Також меблі з металу можна побачити в лікарнях, офісах, на підприємствах.

Шафка для одягу: різновиди

Конструктивно, моделі складаються з трьох стін, дверцят і внутрішніх перегородок:

  • на полицях розміщують особисті дрібні речі, взуття;
  • перекладина зі штангою потрібна для плічок під одяг;
  • дно має посилення, можна поставити сумку та інші предмети.

Також обов’язковою є наявність замку. Він може бути навісним, вбудованим, електронним.

Металева шафа для одягу буває зварною, розбірною та модульною. У першому випадку це монолітна конструкція, що відрізняється високою міцністю. Другий варіант зручний для транспортування, його легко зібрати та розібрати на місці. Третій тип моделей практичний, оскільки дозволяє додавати нові модулі за необхідності розширення сховища.

Дверцята бувають одно і двостулкові. Перфорація забезпечує вентиляцію, що є актуальним для спортзалів, басейнів. Внутрішній простір шафки для одягу

може доповнюватися гачками, полицями, іншими комплектуючими для комфортного перевдягання та зберігання речей.

На які моменти звернути увагу обираючи шафи металеві високої якості?

Щоб шафа залізна для одягу виправдала очікування та повноцінно виконувала свої функції, важливо заздалегідь передбачити, що в ній зберігатиметься. Від цього залежить розмір, тип замку, кількість полиць та дверей у конструкції. Наприклад:

  1. для медустанов — шафка для речей має бути стійкою до хімічних речовин, якими нерідко ведеться обробка приміщень;
  2. на підприємства та заводи — підійдуть модульні вироби, оскільки дозволяють створювати та додавати секції будь-якого формату, оптимізуючі простір;
  3. у спортзали та басейни металева шафа повинна мати вентиляційні отвори через підвищену вологість приміщення;
  4. у школи та дитсадки — яскраві різнокольорові моделі допоможуть дитині запам’ятати свою шафку.

Для офісу підійде лаконічна шафа металева, яка органічно впишеться в робочий простір. Додатково встановлюють локери із складнішою секрецією замку, де зберігаються цінні предмети, гроші, прикраси.

Як купити шафу для одягу металеву в Україні

Підшукуючи меблі для роздягальні, важливо звернути увагу на виробника, котрий відповідально підходить до кожного замовлення. Якщо вам потрібна шафа для робочого одягу металева, яскраві модулі для дитячого садка або цілісні міцні конструкції — все це в наявності в інтернет-магазині УХЛ-МАШ.

Переваги співпраці безпосередньо з виробником оцінили задоволені замовники, які отримують моделі, що відповідають заявленим характеристикам із гарантією якості.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради