Корейський манікюр для нігтів. Фото на короткі, довгі нігті зі стразами, камінням, блискітками, малюнком

Корейська манікюр відрізняється природною формою нігтів і їх невеликою довжиною. В такому дизайні віддається перевага декільком різновидам прикрас, а не монотонного покриттю. Правильна комбінація кольору і елементів декору дозволяє виконати привабливий і акуратний, при цьому, стильний і модний манікюр.

Стильні ідеї і дизайни корейського манікюру в 2021 році

У корейському манікюрі майстри віддають перевагу не чітким лініям або однаковому дизайну на всіх нігтях, а недбалим малюнків, які схожі на дитячі – кореянки вважають це милим і тим, що надає нігтям шарм.

Для прикраси нігтьової пластини можуть використовуватися будь-які речі, які опинилися під рукою – від намистин, страз, маркерів до пір’я, скла і залишків від компакт-дисків. korejskij manikjur dlja nogtej foto na korotkie dlinnye nogti so strazami kamnjami blestkami risunkom 88ca2f6 Корейський манікюр для нігтів. Фото на короткі, довгі нігті зі стразами, камінням, блискітками, малюнком

Корейська манікюр для нігтів виконується переважно в світлих відтінках, що показує оптимізм і життєрадісний настрій його власниці. Також може застосовуватися комбінація різних поєднаних між собою квітів.

На короткі нігті

У більшості випадків кореянки воліють короткий манікюр – він більш практичний. Але і на такій довжині дівчата розміщують кілька елементів декору. Бажана форма – овал.

Популярні дизайни на короткі нігті:

 • міні-малюнки;
 • прикраса камінням, блискітками і стразами;
 • виконання градієнта;
 • наклейки;
 • дріт, фольга;
 • об’ємні краплі.

korejskij manikjur dlja nogtej foto na korotkie dlinnye nogti so strazami kamnjami blestkami risunkom 5f90730 Корейський манікюр для нігтів. Фото на короткі, довгі нігті зі стразами, камінням, блискітками, малюнком Кореянки воліють будь манікюр прикрашати блискітками, навіть прості дизайни виконуються з яскравим акцентом. Блиск може наноситися майстром на 2-3 нігтя, а решта будуть прикрашені малюнками.

На середні і довгі нігті

У Кореї довгі нігті – рідкість, але якщо дівчина вирішила все ж відростити манікюр, то вона вибере максимальну довжину. На середні і довгі нігті кореянки воліють наносити безліч акцентів. Серед нового віяння моди – акваріумний дизайн з використанням справжніх засушених квітів.

Також популярністю користуються такі колірні і дизайнерські рішення:

 • написи;
 • блискітки, стрази, намистини;
 • кольорові стрічки, рідкий метал;
 • нитки, дріт;
 • поєднання яскравих кольорів – синього, зеленого, оранжевого, рожевого;
 • камені різного розміру.

Інструкції та поради щодо створення корейського манікюру

Корейська манікюр виконується в такій послідовності:

 1. Спочатку необхідно зняти старе покриття зручним для цього способом.
 2. Далі потрібно обробити вільний край нігтя, а потім – його поверхню.
 3. На наступному кроці потрібно зрізати кутикулу в звичній техніці. korejskij manikjur dlja nogtej foto na korotkie dlinnye nogti so strazami kamnjami blestkami risunkom 8fc2c37 Корейський манікюр для нігтів. Фото на короткі, довгі нігті зі стразами, камінням, блискітками, малюнком
 4. Потім необхідно знежирити нігтьову пластину і нанести дегідратор.
 5. Далі потрібно покрити ніготь каучукової базою і просушити її в призначеної для цього лампі протягом 30 сек.
 6. Потім слід приступити до покриття нігтів гелем-лаком і виконання дизайну.
 7. В кінці ніготь потрібно покрити топом.

Необхідно пам’ятати, що яким би стильним ні манікюр, слід стежити за станом шкіри рук і кутикули. Якщо нігті покриті популярним модним дизайном, а шкіра – суха і потріскана, то зовнішній вигляд рук буде безнадійно зіпсований.

З камінням

Манікюр, прикрашений великими і середніми за величиною камінням, кореянки виконують не тільки на свято. Стрази і прикраси – класика в індустрії корейського нейл-арту. Камені можуть бути розміщені на однотонному або блискучому гель-лаку пастельного відтінку. korejskij manikjur dlja nogtej foto na korotkie dlinnye nogti so strazami kamnjami blestkami risunkom 48cb8cd Корейський манікюр для нігтів. Фото на короткі, довгі нігті зі стразами, камінням, блискітками, малюнком

Також популярністю користуються гель-лаки з ефектом котячого очі, які дозволяють створити космічний дизайн, переливи або картину зоряного неба.

Тренд корейського дизайну – блиск. Але скільки його буде присутній на нігтях, володарка манікюру вибирає самостійно. Якщо дівчина боїться, що вийде занадто яскравий дизайн, вона вибирає лак з блискітками або розміщення яскравих елементів на 1-2 нігтях.

Градієнт або омбре

Градієнт в китайському манікюрі створює враження вуалі, а не просто розтяжки кольору по нігтьової пластини. Дівчата вважають за краще поєднувати яскравий відтінок з переходом до натурального кольору. Таким чином, при отрастании нігтя різниця в кольорі не кидається в очі. korejskij manikjur dlja nogtej foto na korotkie dlinnye nogti so strazami kamnjami blestkami risunkom 5c45721 Корейський манікюр для нігтів. Фото на короткі, довгі нігті зі стразами, камінням, блискітками, малюнком

Популярністю користуються такі кольори:

 • синій;
 • фіолетовий;
 • блакитний;
 • червоний.

Також градієнт і омбре може виконуватися з переходом в більш світлий тон. У такій варіації темної частиною може бути як підставу нігтя, так і його вільний край.

З дротом

Дріт – цікавий елемент дизайну, який кореянки дуже люблять. Вона дозволяє зробити об’ємний малюнок унікальної форми. Для роботи знадобиться металева нитка діаметром 0,3 мм, вона продається в магазинах серед товарів для рукоділля. korejskij manikjur dlja nogtej foto na korotkie dlinnye nogti so strazami kamnjami blestkami risunkom e5b2ea8 Корейський манікюр для нігтів. Фото на короткі, довгі нігті зі стразами, камінням, блискітками, малюнком

Корейська манікюр для нігтів з дротом виконується наступним чином:

 1. Спочатку необхідно скрутити матеріал в певну форму – очей, губ або квітки, і перевірити розмір отриманого малюнка, прикладаючи дротяну фігуру до нігтя. Важливо стежити, щоб край металу не виходив за межі нігтьової пластини, інакше він буде чіплятися за одяг і відпаде від нігтя, відкріпив.
 2. Далі слід виконати манікюр і скорегувати форму нігтя.
 3. Потім потрібно знежирити нігтьову пластину і нанести базу, яку потрібно просушити в лампі 60 сек.
 4. Далі на ніготь слід нанести гель-лак або виконати дизайн кольором, після чого необхідно зробити просушку в лампі протягом 45 сек.
 5. Наступним кроком потрібно нанести на ніготь густу базу або краплю гелю, розмістити на ній дріт і просушити в лампі протягом 60 сек.
 6. В кінці процедури ніготь слід покрити топом в 2 шари, кожен з яких потрібно просушити в лампі протягом 60 сек.

Якщо на нігті розміщується дріт, то кореянки вибирають ніжний манікюр в пастельних тонах або неяскравий градієнт.

акваріумний дизайн

Корейська манікюр в техніці «акваріум» дозволяє створити хитромудрий, яскравий і незвичайний дизайн на нігтях. Він виконується таким чином, що на підкладку з бази викладаються блискітки, пір’я, слюда та інші матеріали, а потім ці елементи покриваються прозорим лаком або гелем. korejskij manikjur dlja nogtej foto na korotkie dlinnye nogti so strazami kamnjami blestkami risunkom 40d805e Корейський манікюр для нігтів. Фото на короткі, довгі нігті зі стразами, камінням, блискітками, малюнком

Така техніка дозволяє створити об’ємний дизайн, який перебуває ніби під склом. Перевага такого нанесення полягає в тому, що нігтьова пластина після покриття топом залишається гладкою, а елементи дизайну не чіпляються за одяг.

Акваріумний дизайн виконується переважно на довгих і середньої довжини нігтях.

Популярними є такі рішення:

 • об’ємні квіти, оточені дрібними блискітками;
 • великі малюнки, прикрашені камінням, перлами, стразами;
 • паєтки та каміфубукі різноманітної форми, що створюють певний малюнок.

Втірка

Сипучий пігмент вперше був застосований в Кореї, після чого цей тренд підхопили майстри інших країн.

korejskij manikjur dlja nogtej foto na korotkie dlinnye nogti so strazami kamnjami blestkami risunkom 6dc3b47 Корейський манікюр для нігтів. Фото на короткі, довгі нігті зі стразами, камінням, блискітками, малюнком Втірка – популярний дизайн в корейському манікюрі для нігтів

У корейському манікюрі популярні такі дизайни з використанням втіркі:

 • перловий колір по всій поверхні нігтя;
 • градієнт втіркой;
 • прикраса блискучого нігтя перлами;
 • використання втіркі з ефектом «хамелеон» з подальшим прикрасою нігтів краплями прозорого гелю.

абстракція

Кореянки воліють дизайн в стилі «абстракція», коли хочуть додати загадковості своїм образом. Як правило, такий манікюр – твір мистецтва, яке показує творчу сторону особистості.

У корейському манікюрі в цій техніці виконуються асиметричні лінії, які не повторюються на різних нігтях. Такий манікюр виглядає просто, але зі смаком. Іноді він схожий на малюнок дитини, але дівчатам саме це і подобається.

мінерали

Багатьом кореянкам подобається манікюр, дизайн якого виконаний по аналогії з текстурою натуральних мінералів. korejskij manikjur dlja nogtej foto na korotkie dlinnye nogti so strazami kamnjami blestkami risunkom 599ca64 Корейський манікюр для нігтів. Фото на короткі, довгі нігті зі стразами, камінням, блискітками, малюнком

Для цього дівчата використовують такі техніки:

 • перехід відтінків;
 • розтяжка кольору;
 • ефект димки.

Майстри нігтьового сервісу комбінують відтінки, отримуючи самі незвичайні колірні рішення. Для прикраси нігтів можуть застосовуватися малюнки або наклейки дрібного розміру.

Крапля води

Ліпнина не перебуває у тренді сучасного нейл арту, але багато дівчат просять майстрів манікюру виконати дизайн з «краплями води». Як правило, акценти ставляться на 2 пальцях. Для цього майстер покриває нігті гель-лаком пастельного відтінку і втіркой, поверх якої ставиться напівпрозора крапля.

Також з об’ємом в такій же техніці можуть виконуватися і інші малюнки:

 • серце, що підносяться над поверхнею нігтьової пластини;
 • пелюстки квітів;
 • сонечка або інші комахи – крапля підкреслює об’ємність малюнка;

діамантові нігті

Діамантовий манікюр – варіант святкового оформлення нігтів. Такі нігті виглядають, як дорогоцінні камені. Їх краса підкреслюється сильним блиском. У комбінації з «діамантами» використовуються пастельні світлі відтінки на 2-3 пальцях. korejskij manikjur dlja nogtej foto na korotkie dlinnye nogti so strazami kamnjami blestkami risunkom ebcde41 Корейський манікюр для нігтів. Фото на короткі, довгі нігті зі стразами, камінням, блискітками, малюнком

Для додання нігтям ефекту сяйва, як у діаманта, використовується срібляста фольга.

Техніка «діамантові нігті» може виконуватися в варіаціях, представлених в таблиці:

Спосіб формування «діаманта» Техніка виконання і опис
Під час формування архітектури нігтя На краплю гелю викладається вирізаний з прозорого пластика ромб такої ж довжини, як і нігтьова пластина, а на бічні частини нігтя розміщуються ромби меншого розміру. Так створюються межі на нігтьової пластини, які після сушки і зняття пластика схожі на сторони цього дорогоцінного каменю. Для посилення ефекту обсягу краплю гелю можна попередньо змішати з блискітками.
Заздалегідь вирізаються дрібні частини сріблястої фольги Після покриття нігтів базою і просушування на мокрий прозорий гель-лак викладаються вирізані частини фольги і закріплюються в лампі сушінням. Далі формується архітектура нігтьової пластини за допомогою топа середньої в’язкості в 2 шари.
«Діамант» формується з фольги розміром, як нігтьова пластина У цій техніці необхідно заздалегідь вирізати шматок фольги у формі прямокутника і прикласти його до нігтя – повинен залишатися вільний відстань, рівну 1 мм навколо «діаманта». Потім фольгу потрібно скласти максимальну кількість разів, поєднуючи кути по діагоналі – це будуть межі. Далі після виконання манікюру і покриття нігтя базою на пластину наноситься шіммер або гель-лак з блискітками. Потім без просушування на мокрий лак поміщається фольга і закріплюється в лампі просушуванням. Далі ніготь слід покрити топом в 2 шари.

Нігті поверх фольги можуть бути покриті кольоровим вітражним лаком або кольоровим гель-лаком без білого подтона (напівпрозорим), змішаним з базою або гелем. Таким способом «діамантовим» нігтям можна надати відтінок – рожевий, блакитний, золотий. korejskij manikjur dlja nogtej foto na korotkie dlinnye nogti so strazami kamnjami blestkami risunkom 454105f Корейський манікюр для нігтів. Фото на короткі, довгі нігті зі стразами, камінням, блискітками, малюнком

Недоліком «діамантових» нігтів є те, що при неправильній обробці нігтьової пластини фольга буде відставати. Щоб вирішити цю проблему, потрібно уважно перевіряти, чи залишилося відстань між фольгою і краями нігтьової пластини – воно повинно бути приблизно 1 мм. Саме це дозволить топу закріпити матеріал.

футуристичні нігті

Футуристичний дизайн передбачає вихід декоративних елементів за рамки нігтьової платини, для цього в корейському манікюрі використовуються такі елементи:

 • металізовані стрічки на клейкою основі;
 • кільця пірсингу;
 • дріт, обмотана навколо пальця.

Мінусом такої техніки є малий час шкарпетки такого манікюру в побутових умовах, оскільки виходять за межі нігтя елементи можуть стиратися, чіплятися за що-небудь або псуватися в процесі життєдіяльності представниці прекрасної статі.

Нігті з «негативним простором»

Корейська манікюр для нігтів в цій техніці передбачає покриття кольором не всієї області нігтя. Такий дизайн підходить жінкам широких нігтів, він дозволяє візуально звузити пластину і звернути увагу на її центральну частину. korejskij manikjur dlja nogtej foto na korotkie dlinnye nogti so strazami kamnjami blestkami risunkom bc87dbc Корейський манікюр для нігтів. Фото на короткі, довгі нігті зі стразами, камінням, блискітками, малюнком

Для виконання дизайну на середину нігтя наноситься смужка кольорового гель-лаку, а його інша частина покривається прозорим матеріалом. Манікюр може бути прикрашений будь-якими елементами на розсуд дівчата, які також розміщуються в межах кольорового покриття.

Нігті з акцентом на кутикули

Замість класичного місячного манікюру корейські майстри нігтьової естетики пропонують клієнтам виділити тільки область кутикули. Для цього вони використовують золоті або срібні блискітки, лак або каміфубукі.

Техніка виконання такого манікюру передбачає нанесення акценту уздовж кутикули. Інша частина нігтя може бути покрита прозорим або кольоровим гель-лаком.

Також для завершення образу можуть використовуватися спеціальні наклейки на кутикулу. Зазвичай майстри вибирають світлий колір наклейок, який буде доповнювати загальний зовнішній вигляд манікюру.

Нігті-половинки

В тренді у кореянок сьогодні знаходиться техніка фарбування нігтів 2 квітами, причому покриття може виконуватися і вздовж, і впоперек. Любителі яскравих і незвичайних дизайнів використовують до 20 відтінків гель-лаку в манікюрі. Половинки нігтя можуть бути розділені рівною, кривої або зигзагоподібної лінією. Манікюр виконується як на короткі, так і довгі нігті. korejskij manikjur dlja nogtej foto na korotkie dlinnye nogti so strazami kamnjami blestkami risunkom 9d981c1 Корейський манікюр для нігтів. Фото на короткі, довгі нігті зі стразами, камінням, блискітками, малюнком

Особливості дизайну:

 • різноманітність поєднань кольорів;
 • дизайн можна доповнити візерунками;
 • можна вибрати кольору з урахуванням фен-шуй;
 • манікюр може бути доповнений блискітками або стразами.

Відтінки для покриття можуть підбиратися в хаотичному порядку або з урахуванням колірного кола. За допомогою 2 варіанти можна отримати більш лаконічний манікюр. Так, для будь-якого тону в колірному колі підбирається відповідний відтінок обраної палітри (від світлого до більш насиченого), а також кольору сусіднього сектора.

Нігті з «татуюваннями»

«Татуювання» – це штампи, які використовуються для створення акценту на 2-3 нігтях або дизайну на всіх нігтьових пластинах. Перевага такого манікюру – швидке виконання, оскільки немає необхідності чекати, поки висохне гель-лак. korejskij manikjur dlja nogtej foto na korotkie dlinnye nogti so strazami kamnjami blestkami risunkom c0e6754 Корейський манікюр для нігтів. Фото на короткі, довгі нігті зі стразами, камінням, блискітками, малюнком

Як «татуювань» можуть використовуватися наклейки, стемпинг або зображення, нанесені пензлем. За допомогою цього інструменту майстер манікюру може також зробити написи.

Корейська манікюр – особливий вид дизайну в нейл індустрії. Нігті, виконані в такому стилі, виглядають оригінально і незвично. Вони покликані відображати внутрішній світ власниці, тому для створення образу можуть використовуватися найрізноманітніші предмети – від звичайної фольги і намистин до пір’я і дроту.

Відео про корейському манікюрі

Корейська манікюр в домашніх умовах:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради