Зухвалі статуси для дівчат для Включно зі змістом про себе кохану, любов, глузливі, короткі, круті

Інформація в профілі дівчата ВК здатна «розповісти» про неї багато. Особисті дані (ПІБ, робота, захоплення) розміщують практично всі. Але вони не в силах розкрити зухвалий або, навпаки, романтичний характер власниці сторінки, передати її настрій і почуття.

На відміну від особистих даних, цитати в статусі являють собою особливу важливість для кожної жінки. Для сміливих і впевнених у собі осіб закріплений в профілі текст обов’язково буде з ноткою іронії, сарказму або інший «перчинкою»: такі фрази можуть дозволити собі тільки сміливі дівчата.

Зухвалі статуси для ВК

Цитати для сміливих і впевнених у собі дівчат зазвичай привертають до себе увагу. Сторінка в соціальній мережі створена для того, щоб спілкуватися з іншими користувачами, ділитися коментарями, фото, відео та іншим контентом. Образ, продемонстрований по той бік екрану, повинен відповідати внутрішньому стану дівчини і того, що вона хоче донести до передплатників.

Зухвалі статуси для ВК допоможуть швидко заявити про себе навіть скромницям. Короткі або довгі, зі змістом або без нього – ці рядки в профілі створені для того, щоб власниця аккаунта нагадувала всім, що відбувається в її житті, які почуття зараз долають, і як вдається справлятися з проблемами.27bac5bc583819d8cda92d9366dfce60 Зухвалі статуси для дівчат для Включно зі змістом про себе кохану, любов, глузливі, короткі, круті

Приклади зухвалих статусів для дівчат ВК:

 • «Я ніколи не думаю про моду. Так вже вийшло, що вміння одягатися знаходиться у мене в крові. Це просто: ти заходиш у всесвіт шафи і просиш, щоб одна з модних планет показала тобі супутників на сьогоднішній вечір. Іноді зірки можуть обманювати, і тоді мене наздоганяє фіаско. Але частіше я одягаю речі, в яких мені затишно і комфортно: як не дивно, це яскраві, красиві і запам’ятовуються елементи мого гардеробу».
 • «Мій характер – моя слабкість! Не можу виховувати його, привчати до праці або веселощам. Він діє сам по собі. Через вдачі я регулярно ображаюся і наступаю на п’ятки тим, хто опиняється попереду мене. Дякую природі за те, що зухвалі дівчата теж мають право на щастя».
 • «Якщо вам здається, що все найкраще залишилося позаду, можливо, ви праві. Але найчастіше негативні думки притягують сумні події. Спробуйте дозволити собі стати щасливішими, багатшими, влюбленнее. Можливо, настав час змінити двері скромності на маску зухвалості: ця «пігулка успіху» не всім дається легко. Але зате вона допомагає повернути радість».
 • «Кажуть, що дівчата старше 20 років вже не так привабливі для хлопців, як зовсім юні особи. Але якщо оцінювати жінку тільки за роками, то я б віддала перевагу королеві Великобританії. Так, вона давно не дівчинка. Але зате завжди оточена розкішшю, увагою молодих (і не дуже) чоловіків, а також має певну владу. Не знаю ні одну зухвалу школярку, яка не хотіла б помінятися з нею місцями».
 • «Любов трапляється з тими, хто готовий до війни, ДТП, епідемії смертоносного вірусу або атаки прибульців. Але вона чертовски руйнівна для кожного: зухвалої дівчини або сміливця, які не змогли пройти повз один одного.

Зухвалі статуси, які розміщуються в шапці профілю, зазвичай короткі і смішні. Але є і винятки: коли дівчата воліють ділитися сокровенними таємницями, думками в надії на підтримку близьких. Адже незважаючи на свій веселий і грайливий характер, кожна жінка мріє про те, щоб її розуміли і любили такою, яка вона є.

Зухвалі статуси для дівчат зі змістом

Зухвалі статуси для дівчат, які люблять вкладати сенс в написане, зустрічаються на просторах інтернету найчастіше. Мало кому з користувачів ВК цікаво читати банальні думки друзів і інші дурниці.a1178ca89f8830d20b8480a5eaf9bb6a Зухвалі статуси для дівчат для Включно зі змістом про себе кохану, любов, глузливі, короткі, круті

Розумна, цікава і в міру «гостра» фраза здатна підняти настрій і змусити задуматися про життя:

 • «Кажуть, що чоловіки не люблять, коли дівчина прагне до самостійності. Але я ще не зустрічала ні одного хлопця, який би змусив свою даму відмовитися від престижної роботи, квартири або дорогої машини. Не вірте казкам: все цінують комфорт і прагнення до розкоші».
 • «Цитати самотніх дівчат про те, що чоловіки нікому не потрібні, у мене викликають жалість. Якщо тобі не потрібна дірка на колготках, чому ти постійно про неї згадуєш?».
 • «Якщо вам здається, що світ валиться у вас з-під ніг, спробуйте вибрати шматочок землі побільше. Це як з тортиком: найзухваліші отримують заповітну вишеньку, а інші задовольняються крихтами і кремом».
 • «Сьогодні у мене свято: я не зійшла з розуму, не захворіла і встигла зробити всі плани. Якщо це не щастя, то ви занадто багато вимагаєте від життя. Дерзайте, поки ви ще молоді, і діліться досвідом, якщо вік злегка перевалив за 50».
 • «Краса жінки полягає в її любові до себе. Якщо ви задоволені своєю зовнішністю, хіба хтось посміє зробити вам зауваження? Впевненість, як хороше білизна – відчувається зсередини і охороняє найголовніше – вашу душу».

Про себе, кохану

Зухвалі статуси для дівчат, які знають собі ціну, – кращий спосіб показати свої сильні сторони. Фраза обов’язково повинна розкривати рису характеру, навик або особливості зовнішності, якими власниця сторінки ВК не боїться поділитися зі знайомими.

Але тут важливе почуття міри: не можна вихваляти свої недоліки, принижуючи гідність інших людей. У фрази запеклою егоїстки буде зворотний визнанням ефект – читачі відвернуться від сторінки зарозумілою дівчини. Варіанти зухвалих, але доречних фраз, і антипримеры цитат представлені в таблиці.

cdf810953ca20ef85967c3e47f252010 Зухвалі статуси для дівчат для Включно зі змістом про себе кохану, любов, глузливі, короткі, крутіПриклад зухвалого статусу для дівчат

Таблиця – Статуси про себе коханої: погані і правильні версії цитат ВК:

Приклади поганих статусів Зухвалі фрази для розміщення ВК
«Всі люди, як люди, а я – королева!» «Обережно, ця сторінка заряджена позитивом яскравою дівчини. Посміхаємося і лайкаем!»
 • «Найчарівніша і найпривабливіша».
 • «Єдина і неповторна!»
 • «Красуня з вищою освітою і високими вимогами!»
 • «Одна з небагатьох, хто не боїться гордо заявити: хлопці, я класна!»
 • «Жінка-загадка».
 • «Дівчина на мільйон доларів».
 • «Просто богиня».
 • «Королева краси».
 • «Принцеса на горошині».
 • «Твоє таємне захоплення».
 • «Хочу, щоб ти втопився в моїх блакитних очах, а я – в твоєму бездонному гаманці».
 • «Дивлюся на себе в дзеркало і думаю: що за богиня? Ой, та це ж я!»
 • «Принцеси шукають принца. Мені потрібно більше. Дайте відразу короля!»
 • «Спортсменка, комсомолка і красуня».
 • «Королева фітнесу».
 • «Богиня спорту».
«Коли я в залі, у чоловіків піднімається не тільки штанга…але і настрій для занять спортом!»
«Зухвала дівчисько» «Я та, що не стане просити про допомогу, але готова прийти на заклик до друзів у біді. Незалежна, енергійна, але добра й симпатична!»

Красиві, короткі, зухвалі статуси

Статус ВК може бути довгим або коротким. Прості, яскраві цитати запам’ятовуються швидше, ніж підкреслені вислови, викачані з інтернету.50309d4431dba4d84c8797127160f2c7 Зухвалі статуси для дівчат для Включно зі змістом про себе кохану, любов, глузливі, короткі, круті

Приклади коротких, але цікавих статусів для дівчат ВК:

 • «Яскрава, як мішура. Небезпечна, як сільське таксі. Зухвала, як бабуся в трамваї».
 • «Хочете пристрасну жінку? Знайти таку не можна: зазвичай дівчата з характером сидять вдома і займаються випічкою».
 • «Кажуть, що не можна бути зухвалою, милою і сексапільної одночасно. Але у мене виходить».
 • «Не та дівчина смілива, що кидається у вир з головою. Немає нікого відважніше дам, які виходять на вулицю без косметики в свята».
 • «Дівчата з характером не бояться труднощів: для них це – чергова пригода».

Статуси з гумором, у яких відображається веселий норов дівчини і її зухвалість, не залишаться непоміченими. Для таких осіб необов’язково, щоб хтось писав їм у відповідь: вони впевнені в собі і не полізуть за словом в кишеню.

Хлопцям слід бути уважніше: скромність давно вийшла з моди. Нові тенденції в соціальних мережах навіяні користувачами, які без тіні сорому зроблять яскраве фото в купальнику і напишуть все, не боячись здатися незрозумілими.

Статуси про зухвалих дівчат

Статуси для дівчат з характером – те, що потрібно, щоб привернути увагу хлопців. Якщо жінка розміщує інформацію про те, яка вона смілива, яскрава і ексцентрична, значить, вона готова до зустрічі з цікавим чоловіком. Смілива цитата ВК – особливий дівочий «сигнал» для представників чоловічої статі.c560435c6ae781eb391c7dd5bbee9750 Зухвалі статуси для дівчат для Включно зі змістом про себе кохану, любов, глузливі, короткі, круті

Які статуси про зухвалих дівчат запам’ятовуються чоловікам:

 • «Вона була з тих, хто не боявся підпалити хату, розігнати коня і вийти заміж після першого побачення».
 • «Зухвалі дівчата – як грім серед ясного неба. Вони з’являються з нізвідки, і від них не так просто позбутися».
 • «Краса жіночого тіла приваблює чоловіків, які оцінюють поглядом. Гострий розум і зухвалі висловлювання не дають шансів прийти в себе всім іншим».
 • «Якщо дівчина в ресторані вам каже, що не голодна – це обман. Замовте найдорожче блюдо і вино. Тепер спостерігайте, як зухвало вона розправляється з творінням шеф-кухаря».
 • «Мила дружина сподобається свекрухи. Чоловік мріє, щоб поруч з ним була смілива, яскрава і зухвала тигриця, яка любить готувати, прибирати і народжувати дітей».

Статуси про зухвалих дівчат необов’язково повинні бути з глибокою думкою. Вони найчастіше служать для розважальних цілей. Якщо молода дівчина хоче привернути увагу до своєї нової перукарства, манікюру або поряд, вона розміщує фото в соціальній мережі.

Яскравий знімок сам по собі вже заявляє про те, що власниця сторінки хоче уваги і оцінки її образу. Але якщо поставити запам’ятовується статус ВК, вірогідність підвищеної уваги від передплатників збільшується в рази.

Цитата може бути довгою або складатися з пари слів: головне, щоб зухвалий і грайливий характер дівчата легко можна було «вловити» кожному, хто ознайомитися з фрази.611cf212c331dc3741d0e301904387fc Зухвалі статуси для дівчат для Включно зі змістом про себе кохану, любов, глузливі, короткі, круті

Необов’язково міняти статуси щодня. Краще вибрати один, яскравий, зухвалий і неповторний, який стане «візитною карткою» власники облікового запису. Важливо вибрати цитату, відповідну по стилю і душі, щоб не довелося виставляти себе напоказ з «фальшивим» чином.

Статуси про почуття

Зухвалі статуси для дівчат, які закохані, підібрати не просто. Але якщо обранець не проти, щоб його жінка розміщувала в соціальній мережі свої почуття і емоції, цитати ВК – відмінний привід поділитися радістю (смутком, злістю) з оточуючими.

Зухвалі цитати для жінок, які зачіпають тему відносин:

 • «Ти думав, що я впаду до твоїх ніг. А я спіткнулася, піднімаючи твою самооцінку».
 • «Якщо чоловік думає, що може грати серцем жінки, він помиляється. Спочатку в його руках опиниться тенісний м’яч, потім кулька для гольфа. Але в підсумку все закінчиться тим, що він не помітить, як порушить правила і дістане пенальті».
 • «Дівчата, яких кинули – найнебезпечніші істоти на світі. Їх характер загартований досвідом, в очах горить ненависть, а серце перетворилося на камінь. Але все змінюється, коли в його руки потрапляє маленький пухнастий кошеня».
 • «Не можна намагатися влізти людині в голову, щоб зрозуміти, що він думає, знає, відчуває. Але якщо ви змогли зачарувати зухвалу дівчину, знайте – вам вдалося проникнути крізь пута її серця».
 • «Ніхто не знає, чому закохані розлучаються з-за дрібниць. Я впевнена в одному: якщо в серцях горить вогонь в очах – зухвалість, а в душі жевріє іскра, ще нічого не втрачено».

Глузливі

Зухвалі статуси для дівчат, які не проти посміятися над собою, гідні захоплення. Почуття гумору допомагає не тільки впоратися з проблемами навколо, але і привертає увагу інших людей.

До позитивних особистостей тягнуться без праці, на відміну від спілкування з важкими, вічно похмурими людьми. Зухвалі дівчата, які тішать своїм позитивом і заряджають енергією оточуючих, просто зобов’язані ділитися цікавими цитатами ВК.0be89c6e5aec7608a27fba0b6b2f802a Зухвалі статуси для дівчат для Включно зі змістом про себе кохану, любов, глузливі, короткі, круті

Приклади таких записів:

 • «Ніколи не дозволяйте собі впасти обличчям в бруд. Краще падайте в салат: це і смачно, і приємно, і з турботою про шкірі».
 • «Немає нічого краще, чим зайнятися саморозвитком. Але краще це зробити з понеділка. Наступного за тим днем, який через місяць, у лютому через 5 років».
 • «Почуття гумору у чоловіка – це прекрасно. Але якщо він виставляє себе блазнем, а не гумористом, будь-яка поважаюча себе дівчина повинна вирішити, як з цим боротися. Зухвалі дами знають рішення задачі: вони сміються над чоловіком так, наче ніколи не боятися залишитися наодинці».
 • «Життя Не завжди посміхається вам і б’є ключем. Якщо здається, що всі проблеми атакують одна за однією, виставите щит з посмішки! Нехай невдача розіб’ється про ваш оптимізм, а гіркота залишиться тільки на дні чашки з кавою».
 • «Я не боюся, коли мені сміються в обличчя, – це означає, що жарт дійсно вдалася. Мені не страшно, якщо переді мною зачиняються двері – у мене завжди є запасний ключ. У відносинах з хлопцем мені не страшно залишатися однією – я доросла людина, і знаю, як розважити себе цікавою книгою, фільмом або новим романом».

Статуси дівчат з гумором не повинні нікого ображати. Вони частіше спрямовані на висміювання суспільних вад, недоліків або власних помилок. Коли користувач ВК відкрито заявляє, що він – простий і позитивна людина, він миттєво завойовує симпатію десятків передплатників.

Круті статуси

Похвалитися своїми вміннями, амбіціями або красивою зовнішністю ВК нескладно.bc500a607dec94fbbe9a8eaca79ebb0e Зухвалі статуси для дівчат для Включно зі змістом про себе кохану, любов, глузливі, короткі, круті

Круті статуси в профілі підкреслять переваги:

 • «Снідаю букетами троянд, на обід – шуби з мутона, вечеря – тільки з діамантовою ложкою. А в реальному житті я скромна дівчина».
 • «Мої каблуки – гроза чоловіків! Жоден з них не встоїть перед поглядом зухвалої блондинки в міні-спідниці. Перевірено, працює».
 • «Крута машина і квартира створюють твій авторитет в очах оточуючих. Але коли всі дізнаються, що ти заробила на це все сама, можеш вважати, що прохід у світ чоловіків тобі забезпечений».
 • «Не можна заробити всі гроші світу. Але якщо вам це під силу, буду чекати дзвінка. Я точно знаю, як спустити мільярди так, щоб заздрив весь світ».
 • «Якщо дівчина хоче – вона стане моделлю, блогером, актрисою чи королевою світу. Проблеми вигадують ті, хто любить страждати».

9f2208e231ed505188bf8ad512c2b866 Зухвалі статуси для дівчат для Включно зі змістом про себе кохану, любов, глузливі, короткі, крутіДля дівчат особливо важливо знати, що їх цитати суспільство розуміє, приймає і схвалює. Від цього вони набувають впевненості в собі і готові зважитися на відчайдушні вчинки. Круті цитати для зухвалих дівчат доводять, що сміливість і відвага є не тільки у представників сильної статі.

Молоді студентки або дорослі, досвідчені жінки – всі вони можуть «утерти ніс» хлопцям або подругам, які не вірили в їх успіх. Самий зухвалий спосіб заявити про себе – поділитися цитатою про досягнення в соціальних мережах.

Цитати для осіб, які не відрізняються лагідною вдачею, відображають сміливий характер дівчат. Висловлювання про кохання, стосунки або роботі у зухвалих представниць прекрасної статі – завжди сміливі і незвичайні.

Статуси ВК бачать всі, тому важливо приділити заповненню перших рядків профілю хоча б пару хвилин. Розміщення яскравою, актуальною фрази в соціальних мережах про себе – найкращий привід проявити натуру, приховавши від пліткарів подробиці особистого життя.

Відео про статуси для дівчат

Статуси зі змістом про себе:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради