Прикусити ліву, праву щоку – прикмети

Ознака вважається важливою, якщо дія відбувається без всякої на те причини. Наприклад, якщо квапливо приймати їжу і прикусити щоку, то на це не варто звертати уваги. Але, коли людина спокійно їсть і раптом трапляється така неприємність, то варто звернутися до забобонів.

6177aca2510b0549669f96365a3b305a Прикусити ліву, праву щоку   прикмети

Прикусити ліву щоку

У народі кажуть, якщо прикусити ліву щоку, потрібно очікувати погані події для чоловіків. Жінка ж, навпаки, знайде чому порадіти.

Прикмета для правої щоки

Прикусити праву — до сприятливим вістям для чоловіків. Жінок у цьому випадку чекають серйозні неприємності.

Під час їжі, бесіди або сну

Часто прикушують щоку під час їжі. Цей знак свідчить про те, що людину чекають пристрасні поцілунки. Але дане тлумачення узагальнене. Можливі поцілунки в щоку і швидше саме в постраждалу. Якого характеру очікується приємний сюрприз, тобто, дружній або більш серйозний, покаже тільки час.

Але врахувати всі ж коштує те, що цілую людина буде вельми симпатичний.

5aef450594e50e0a6799c1b1159c7b2c Прикусити ліву, праву щоку   прикмети

Якщо щоку спочатку вдалося вкусити зсередини, а потім вона засвербіла, то це вказує на майбутні сльози. Але не варто бути в постійному очікуванні. Бо сльози не завжди бувають ознакою біди. Можливо випаде шанс плакати від радості.

Якщо сталося прикусування щоки під час бесіди, рекомендується звернути увагу на наміри співрозмовника. Поруч може бути недоброзичливець. І краще стежити за своїми словами, щоб не сказати зайвого. В подальшому можуть з’явитися різні плітки. У випадку, якщо людина надійний, знак може підказувати майбутній скандал.

Причиною послужить сказане, тому краще прийняти позицію слухача або подякувати за розмову і припинити дискусію.

Якщо прикусити уві сні, то заплановане не трапиться. Подальші прагнення не будуть вдалими і плідними. Рекомендується відкласти плани до сприятливих часів.

Що робити, якщо прикусив щоку

Є деякі способи, щоб допомогти собі, на випадок, якщо прикусили щоку. Щоб уберегтися від неприємностей, краще слідувати наступним рекомендаціям:

  1. Набрати у ванній в рот води і ретельно прополоскати.
  2. Випустити воду з ротової порожнини безпосередньо в стічне отвір, не на стінки раковини.
  3. Повторити 3 рази і вимовити слова: «Як вода йде безповоротно, так і біда йде від мене назавжди».

Якщо ранка турбує, її змащують настоянкою прополісу. Вона має ранозагоювальну і протизапальну дію. Також рекомендується полоскати рот 2-3 рази на день розчином хлоргексидину; прикладати тампон з обліпиховою олією 2 рази в день.

d417713b9be3797a551e31046b799c5b Прикусити ліву, праву щоку   прикмети

При більш серйозної травми краще звернутися за консультацією до стоматолога. Для попередження запалень необхідний професійний підхід і рекомендації подальшого лікування. У комплексі з лікарською терапією призначають фізіолікування.

Щоб захиститися від неприємностей варто жити з позитивним настроєм і вірити тільки в сприятливий результат будь-якого непорозуміння. Але не зайвим буде все-таки звертати увагу на будь-які незвичайні явища.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради