До чого свербить ліве зап’ястя — тлумачення прикмети для чоловіків і для жінок

Більшість сучасних людей не надає особливого значення виникнення легкого свербіння в різних частинах тіла. Але деякі схильні вірити в його містичний сенс і намагаються збагнути прихований знак долі, наприклад, дізнатися, до чого свербить ліве зап’ястя або праве. За народним повір’ям, свербіж у лівому зап’ясті – це добра ознака.

Що значить зап’ясті в езотериці

З руками пов’язано безліч забобонів, прикмет і приказок. Хіроманти стверджують, що по лініях на руці можна розповісти про події в минулому і сьогоденні, а також зробити прогноз на майбутнє. Візуальне стан рук дозволяє фахівцям судити про звичках людини, про сфери зайнятості і характер.

Предки велику увагу приділяли рук, як символу людської свободи. Вони розкажуть:

 • про сімейний стан;
 • про трудової діяльності (професійна діяльність/домашнє господарство);
 • про фінансовий добробут.

e42160062083e1d254b04b84d66bd575 До чого свербить ліве запястя — тлумачення прикмети для чоловіків і для жінок

З трепетом ставилися до стану зап’ясть, говорили: «Праве зап’ястя свербить – до грошей, а ліве – чекай біди». Вважається, що свербіж в правому зап’ясті вкаже на несподіване фінансове вливання, а свербіж в зап’ясті лівої руки вказує на можливе майбутнє обмеження волі.

Ліва рука засвербіла

На думку езотериків, з лівою половиною тіла пов’язані наступні характеристики енергій, які відповідальні за такі функції в організмі:

 • стимуляція логічного мислення;
 • керівництво мовним апаратом;
 • формування почуття відповідальності, інстинкту самозбереження, цілеспрямованості;
 • розвиток інтуїції.

Чимало повір’їв пов’язано з сверблячкою в лівому зап’ясті, і всі вони обіцяють несприятливий прогноз для людини. Прикмети обіцяли, якщо у людини починався раптовий сильний свербіж — це провісник різного роду обмежень в людському житті.

Позбавлення волі або збори на строкову службу — це, мабуть, найгірший результат свербежу. А найбільш частим проявом цього явища могла бути і звичайна життєва ситуація: поломка транспортного засобу перед відповідальною поїздкою, відсутність місць в готелі при відрядженні в інше місто.

0ba9d06ff3f23d06dbc6c64e9056e233 До чого свербить ліве запястя — тлумачення прикмети для чоловіків і для жінок

Від цієї прикмети може «страждати» і фінансовий добробут — часткова втрата майна (при шлюборозлучному процесі), втрата роботи, зниження професійної сходах, штрафні санкції, затримка заробітної плати, позбавлення преміальних виплат, а також крадіжка.

Іноді зап’ясті свербить у людини, якого чекають негативні зміни в особистому житті, і може підказати про наступне:

 • людина перебуває з ким-небудь в затяжний сварці, яку необхідно припинити;
 • належить розлучення, розрив відносин або тривале розставання з коханою людиною;
 • можливість трагічних подій для кого-то з близького оточення.

Свербіж в зап’ясті може підказати і про стан здоров’я. Так, ця ознака вказує на можливе погіршення здоров’я, зниження імунітету. Людині загрожує нещасний випадок, який сприяє утворенню травм, а отримані каліцтва або обмежать його у професійній діяльності, або з’являться забороною при вживанні певних напоїв і продуктів.

За повір’ями ліва рука розповість про складнощі у відносинах з близькими — це провісник сімейних скандалів і сварок, а також невірність подружжя.

Свербить ліве зап’ястя у того, хто відчуває негативні почуття, пригнічений і роздратований, він намагається зігнати весь цей негатив на оточуючих. Після того, як вихлюпне внутрішній негатив, він буде відчувати почуття провини і жалю.

Існують різні трактування цього явища залежно від того, в якій частині руки виникає свербіж:

 • біля великого пальця — очікуються великі сварки в сім’ї з-за грошей чи майна;
 • з внутрішньої сторони долоні – символізує пригнічений стан, що може негативно відбитися на здоров’я;
 • про сварки з оточуючими з-за внутрішнього негативу підкаже свербіж з тильної сторони, а також про негативні наслідки в майбутньому.

Свербіж на правому зап’ясті

А ось свербіж в зап’ясті правої руки – це добрий знак, що віщує сприятливі зміни в майбутньому.

У даного повір’я існують такі тлумачення:

 • очікування прибутку (оплата виконаної роботи, премія);
 • несподіваний прибуток (виграш у лотерею)
 • нематеріальне заохочення (подяка, грамота);
 • моральне задоволення від зробленого завдання;
 • необхідність прийняття довгоочікуваного рішення проблеми.

Для жінок свербіж в правому зап’ясті може стати передвісником появи довгоочікуваної вагітності, а юні дівчата пов’язували це явище з прийдешньою романтичної зустріччю з коханим.

fc1db41b3e76812fd46d8437944f2e2e До чого свербить ліве запястя — тлумачення прикмети для чоловіків і для жінок

Особлива увага приділялася місцем, в якому виникало свербіж: з тильного боку — до вдалого шлюбу, а при свербінні з внутрішньої сторони долоні — до вигідного тривалого угоди на професійному терені.

Сверблять обидва зап’ястя

Одночасний свербіж в зап’ястях правої і лівої руки є сигналом про те, що:

 • Людина знаходиться в стані розгубленості. Він не може прийняти відповідальне рішення, коливається або знаходиться на роздоріжжі, з-за чого відчуває внутрішні переживання, які приносять йому страждання. В цій ситуації людині необхідно зважити всі «за» і «проти» і, нарешті, прийняти рішення.
 • Кардинальна зміна в житті. Це може бути зміна професії, місця роботи, переїзд в іншу країну або місто.
 • Необхідно не упустити знамення долі, головну можливість в життя.
 • Відбудеться швидка розтрата накопичених фінансових коштів.

Якщо свербіж здолав у районі рук ближче до долонь, варто придивитися до стану свого здоров’я.

Трактування залежно від статі

Значення прикмети різниться в залежності від того, у кого з’явився свербіж, так як жінки і чоловіки володіють різними типами енергій і по-різному сприймають навколишній світ і знаки долі.

У жінки

Свербіж в зап’ясті у прекрасної половини людства – добрий знак, що вказує на зміни на краще. При свербежі в зап’ясті лівої руки жінкам можна очікувати: великі фінансові надходження, отримання спадщини, несподівані грошові надходження. А свербіж в правому зап’ясті – знак оновлення почуттів між подружжям чи варто готуватися до поповнення в сім’ї.

f3b3a5caf5ee226b8c3d562e6f7cf00b До чого свербить ліве запястя — тлумачення прикмети для чоловіків і для жінок

У чоловіків

Для чоловіків свербіж в зап’ясті — це символ змін в матеріальному добробуті, так, наприклад, варто прислухатися до знаку вищих сил при сильному свербінні в зап’ясті правої або лівої руки. Людину чекає:

 • перспективне знайомство, що обіцяє в майбутньому прибуток;
 • премія або підйом по кар’єрних сходах;
 • отримання прибутку;
 • повернення позичених грошових коштів.

Важливим моментом при отриманні несподіваною прибутку є те, що ці гроші є подарунком вищих сил, за це їх треба віддячити, наприклад, пожертвувати на храм або віддати нужденним.

Тлумачення по днях тижня

Значення свербіння в зап’ясті може залежати і від часу його виникнення. Залежно від того, в який день тижня свербить зап’ясті, існують такі розшифровки:

День тижня Праве зап’ястя Ліве зап’ястя
понеділок нові приємні знайомства тимчасові фінансові труднощі, або догану від керівника.
вівторок подорож або відрядження поїздки затримка заробітної плати, великі розтрати
середа оновлення почуттів у парі/ романтичне побачення можливість вчинення непоправної помилки
четвер премії та винагороди сімейні скандальні ситуації/ сварки
п’ятниця просування по кар’єрних сходах/ отримання несподіваною прибутку чвари на професійному терені
субота несподівані подарунки та сюрпризи розрив відносин з коханою людиною/ великий сімейний конфлікт
неділя вигідну перспективне знайомство до майбутньої поїздки

Як уникнути негативних наслідків

Свербіж в зап’ясті є підказкою вищих сил, необхідно уважно прислухатися до даного знаменню і звернути увагу на місце виникнення. Якщо свербіж є поганим попередником, то варто провести наступний ритуал, який допоможе якщо не запобігти, то хоча б мінімізувати ризик виникнення негативної ситуації.

57ee0140c2a3838cdf0133a9361080ba До чого свербить ліве запястя — тлумачення прикмети для чоловіків і для жінок

Ритуал можна провести наступним чином:

 1. Людині необхідно виговоритися, виплеснувши весь свій негатив і тривоги назовні. Немає необхідності співрозмовника, так як можна провести ритуал з будь-якою річчю (крім дзеркала) або деревом.
 2. Скориставшись листком паперу, є можливість описати свій стан так, як вважаєте це необхідним. А після листок підлягає обов’язковій утилізації шляхом спалення.
 3. Можна провести генеральне прибирання в будинку, позбутися старого і непотрібного мотлоху. Можна піти до будь-якого водоймища і звернутися до води з проханням звільнитися від негативу. А також варто: побити посуд, викричатися про свої переживання, внести в рутину життя нові зміни (почати бігати, зайнятися спортом або рукоділлям).

У кожної людини свій спосіб позбавлення від негативу. Але всі вони приносять благотворні плоди, так як в результаті на зміну пригніченого стану приходить умиротворення і спокій в душі. В стані спокою і рівноваги прийняти складне рішення буде легше. А всі негативні ознаки простіше сприйматися.

pinit fg en rect red 28 До чого свербить ліве запястя — тлумачення прикмети для чоловіків і для жінок

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради