Впали годинник зі стіни — до чого це, хороша чи погана прикмета

Настінні годинники, які пробули у будинку більше року, символізують життя, достаток і благополуччя. Вони не просто фіксують час, а вживаються в атмосферу будинку і стають його частиною. Ось чому прикмета, якщо впали годинник зі стіни, вважається попередженням про наближення біди. Розглянемо, до чого це подія і як його трактувати інакше.

Погані прикмети

Негативне тлумачення прикмети залежить від причини, з якої розбилися годинник. Якщо вони впали зі стіни не в результаті удару або струсу та при цьому розбилися повністю, необхідно проявити обережність. Тривожний знак, якщо годинник падають без вібрації стін або поганого закріплення.

7ccc0931271aa0b065ddb506a34014cc Впали годинник зі стіни — до чого це, хороша чи погана прикметаЯкщо впали годинник зі стіни в кімнаті члена сім’ї, то саме йому загрожує нещастя та біда.

Впав циферблат в коридорі або біля вхідних дверей може передвіщати негативні події всім людям, які проживають в будинку. Якщо вони зіскочили зі стіни на кухні, прикмета свідчить, що нависла загроза над матеріальним становищем. Ймовірно пограбування, втрата роботи, стихійне лихо, великі збитки, біда.

Поганою ознакою вважаються такі прикмети:

  • Якщо годинник впали несподівано, незважаючи на гарне закріплення, ймовірно нещастя з членом сім’ї, якого не було в цей момент в квартирі.
  • Падіння старовинних ходиков в результаті різкого удару вказує на кінець життя господаря будинку, іноді в результаті насильства. Якщо в будинку проживає тяжкохворий або дуже старий чоловік, то незабаром він вирушить в інший світ.
  • Якщо годинниковий механізм не пошкодився, а тріснуло скло або поцарапалось, рекомендується його поміняти в цей же день. Така прикмета віщує розлучення або велику сварку між подружжям, збитки в будинку.
  • Якщо поламався цифровий механізм і його можна полагодити, то господар викрутиться з складної ситуації. Члену сім’ї може загрожувати лікарня, реанімація, в’язниця або смертельна небезпека. Розбиті вщент годинник завжди віщують нещастя.
  • Якщо впали нові годинник, зірветься якусь справу або дитина може постраждати, а сімейне життя молодят виявиться зруйнованою.
  • Падіння невеликого пристрою пророкує неприємності або хвороби дітям.

Однак не всі повір’я, пов’язані з падінням годин, негативні. В деяких випадках вони обіцяють сприятливі зміни в житті.

Гарний знак

Кращим вважається ознакою падіння, при якому годинник не отримали пошкодження і йдуть як зазвичай. Це знак – які б не були неприємності з членами будинку, вони зможуть їх подолати. Можливо, дивом доведеться вийти із самої складної ситуації.

Ось і інші щасливі прикмети, пов’язані з ними:

  • Якщо в будинку постійно повторюється одна і та ж негативна ситуація, то падіння годин, які провисіли більше 8 років, вказує на її швидке завершення.
  • Інше тлумачення свідчить падіння без пошкоджень віщує зміну місця проживання, переїзд на нове місце.
  • Якщо годинник впали в момент, коли хтось випивав в будинку, незабаром цей чоловік, або загине від пияцтва, або кине шкідливу звичку. Іноді така прикмета віщує новий поворот у житті.

Не завжди впали годинник пророкують смерть та інші потрясіння тим, хто проживає в будинку. Досить часто вони стають провісниками переїзду, змін або припинення негативної ситуації, яка нікому не давала спокою, – наприклад, пияцтва членів сім’ї, скандалів і сварок.

Що робити зі зламаними годинами

Річ з незначними ушкодженнями варто полагодити в цей же день. Якщо поломка не виявлена, спокійно слід повісити ходики на місце. Якщо від повалених годин залишилися одні осколки і нікому не потрібні деталі, їх слід негайно скласти в різні пакети – окремо стрілки, скло, зібрати в рукавичках по пакетиках і віднести в різні сміттєві баки якомога далі один від одного.

828bbce5e70ab51ed2767e3167cd9483 Впали годинник зі стіни — до чого це, хороша чи погана прикметаНе варто тримати в будинку годинник, які зупинилися, – вони викликають нещастя. Неприємна ситуація затягнеться або смертельна небезпека буде повільно отруювати життя членів будинку.

Чи можна вплинути на хід подій

Так як годинник – символ часу вдома, особливо простояли в ньому більше 8 років, їх падіння – майже завжди знак невідворотності негативної події, за винятком того, коли вони впали і продовжили йти. Тому важливо прочитати молитви, полагодити їх, якщо можна, або викинути, якщо зробити нічого не можна. Маги радять дотримуватися підвищеної обережності і відмовитися від ризикованих підприємств в найближчі дні.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради