До чого виє собака у дворі вночі: прикмети, що з цим робити

Собаки вважаються дуже відданими людині, тому їм приписують здатність відчувати будь-які зміни в аурі і стан здоров’я господаря. Домашній вихованець завжди намагається попередити про наближення неприємності або значних змінах у звичному укладі життя. При аналізі поведінки необхідно враховувати супутні сигнали – куди дивиться, що робить, де знаходиться.

71a0905e46c00719e09435df39f77586 До чого виє собака у дворі вночі: прикмети, що з цим робити

До чого гавкає і своя собака виє

Собачий гавкіт може бути з різних причин:

 • погане самопочуття тварини;
 • починається хвороба когось з членів сім’ї;
 • ймовірність швидкої смерті господаря, його близьких або самого домашнього вихованця;
 • насуваються проблеми у фінансовій або побутовій сфері;
 • можливість загоряння в будинку або у сусідів;
 • серйозні зміни в житті господарів, не завжди погані;
 • спілкування з родичами;
 • зміна погоди.

У собачого виття більше негативних інтерпретацій:

 • Якщо собака виє, тримаючи мордочку прямо – може померти хтось із сусідів.
 • Війну або голод віщують завивання вдень і вночі прив’язаного на ланцюгу пса з мордою вверх.
 • Протяжний виття й опущена голова пророкують смерть члена сім’ї. Про те ж говорять тужливе завивання, коли домашній улюбленець лапами риє яму поряд з будинком.
 • Якщо за перехожим днем ув’язалася собака на вулиці і завиває – можливі погані звістки від далеких родичів. Коли тварина при цьому катається по землі, агресивно налаштоване – очікуються емоційні потрясіння, стресова ситуація.

Не завжди виття собаки вдень у дворі або на вулиці говорить про сумний випадок. Якщо реакція проявилася на іншого родича – це сигнал про удачу будь-яких починань. Довгоочікувану зустріч з одним віщує гучний гавкіт і веселе виляння хвостом після того, як собаку спустили з-за завивань з ланцюга або ланцюга. Швидка весілля і бенкет можливі, якщо в темний час доби збереться зграя виючих псів.

Проводжаючи улюбленого господаря на роботу, домашній вихованець може бути, всього лише висловлюючи свою журбу, що доведеться цілий день сидіти одному. Але якщо собака стоїть на задніх лапках і дивиться на господаря – можливий невдалий день, слід бути обережніше, уникати невиправданого ризику. Чує собаче завивання напередодні важливого заходу радить людині відкласти задумане на кілька діб.

Причиною завивань з опущеною на лапи мордою може бути передвістя смерті. Рекомендується показати улюбленця ветеринара, можливо він погано себе почуває, особливо, якщо виє з закритими очима.

Значення виття і хитання головою в різні сторони часто інтерпретується як безліч нещасть. Пес злиться на гостя, пронизливо завиваючи – ознака лицемірства, облудності, поганих помислів цієї людини.

До чого чужий пес виє

Прийме, чому виє собака у інших людей, кілька. Зазвичай почувши протяжні завивання із сусідської квартири або двору, побоюватися не слід, тому що тварина віщує біду своїм господарям, а не оточуючим людям. Насторожитися варто, якщо при цьому пес дивиться в вашу сторону, або чужа собака демонструє, що чує небезпеку пожежі. Тоді постраждати можуть сусідні будинки.

Якщо людина йшла по вулиці, а за ним ув’язався виючий бродячий пес, отже доведеться бути обережніше. Чим ближче собака до перехожого, тим більше ймовірність важкої хвороби, нещасного випадку. Виняток – завывающее тварина білого забарвлення. Дана прикмета – гарна ознака, обіцяє несподівану фінансову прибуток.

e5ea470c11fe37ca250c73fb908c8712 До чого виє собака у дворі вночі: прикмети, що з цим робити

Якщо собака виє на пару, яка збирається вступити в законний шлюб в цей день або нещодавно расписавшуюся, слід поставитися до цього серйозно. Велика ймовірність нещасливого сімейного життя, швидкого розлучення, нерозуміння і розладу в сім’ї. Виняток – тварина білого забарвлення завиває, дивлячись на наречену. Це хороша прикмета, передвіщає швидке поповнення в родині.

В який час виє собака

На характер передбачення часто впливає час доби, в яке тварина проявляє неспокій. У деяких прикметах негативний сценарій посилюється ближче до ночі, але є винятки. У ряді ситуацій виття собаки ввечері і до ранку означає цілком нешкідливі зміни, а тривога домашнього улюбленця в ранкові години обіцяє серйозні проблеми на тривалий час.

Ночами

При трактуванні слід враховувати як собаки виють, що при цьому роблять, в яку сторону дивляться. Ночами тварини можуть спілкуватися один з одним, при цьому людське вухо не може вловлювати відповідні звуки.

Часто завивають на місяць породи, що мають близькість до вовків. Найшкідливіше і правдиве тлумачення – зміна погоди на найближчі дні.

Потрібно бути насторожі, якщо собака виє у дворі вночі, дивлячись у бік хвіртки. Таким чином вона може показувати, що наближається нещастя, чує нечисть, яка намагається нашкодити господарям. Прикмета також говорить про поганих известиях від далеких родичів, появі ворогів, грабіжників, злочинців, які загрожують родині великими фінансовими втратами або вбивством кого-небудь з домочадців.

Вдень

Якщо господар вранці пішов на роботу, а собака виє весь день, швидше за все просто сумує і вимагає уваги. Деякі тварини бояться залишатися одні, тоді занепокоєння викликане почуттям страху. Відсутність уваги людини викликає подвывание, виляння хвостом, біг по кімнаті або двору. Коли чується завивання у сусідів, можливо, пса залишили без їжі або води, таким чином він реагує на відчуття голоду або спраги.

З несприятливих для людини прийме виття собаки може означати:

 • невдалий день в улюбленого господаря;
 • швидку сварку в колі сім’ї;
 • бійку, рукоприкладство по відношенню до слабких і беззахисних;
 • небезпека, що загрожує майна у будинку.

Собаки, наділені незвичайними здібностями

Особливих тварин визначають за забарвленням шерсті, часу народження, непрямими ознаками. Черношерстным приписують зв’язок з нечистою силою, їх рекомендують заводити людям, які займаються магічними обрядами, знахарством. Білі плями під очима, завдяки яким пса можуть називати четырехглазкой, свідчать про надчуття.

Білі собаки вважаються символами світла і добра, їм приписують здатність спілкуватися з ангелами. В багатьох прикметах такі тварини приносять радісні вісті. Виття першого пса в посліді вимагає особливої уваги, оскільки він часто буває наділений незвичайною силою, відрізняється особливими схильностями до охорони будинку.

Іноді собаки люблять музику і намагаються підспівувати. Це найпростіше пояснення завивань.

Життя під одним дахом з людиною відображається на здатність тварин відчувати емоції, при цьому деякі від природи більш чутливі. Інші незвичайні особливості:

 • прогнозування землетрусів;
 • передчуття повернення господаря;
 • знаходження дороги додому навіть у незнайомій місцевості;
 • діагностика захворювань по запаху.

Як нейтралізувати погану прикмету

В залежності від супутніх собачого виття ознак, необхідно виключити ймовірність хороших ознак, прохань про допомогу або уваги. Не можна карати виючого улюбленця, оскільки він не закликає біду в дім, а намагається попередити, вберегти від небезпеки. Існують спеціальні замовляння і обряди, що дозволяють нейтралізувати вплив поганої прикмети. Досить провести їх, щоб уникнути несприятливих наслідків.

b1cf1d9c39245aeb29cb45728ca89fc7 До чого виє собака у дворі вночі: прикмети, що з цим робити

Що робити, коли собака виє:

 1. Якщо це робить чужу тварину, стоячи біля будинку: кинути частування через паркан або хвіртку, не виходячи на вулицю.
 2. Улюбленець скиглить і дивиться на двері: вилити на поріг відро чистої води.
 3. Якщо виє сторонній пес, переслідуючи людини по п’ятах: подати милостиню просить, продовжити шлях іншим, незнайомим шляхом. Рекомендується пройти через 3 мосту і 3 перехрестя.
 4. Собака виє у дворі, сидячи в будці: помолитися, вирішити житлові приміщення, навколо будинку з церковної свічкою, замовити сорокоуст.
 5. Тварина при цьому стоїть на порозі: прибрати з отвору, випровадивши у двір або завівши до хати.
 6. Прикмету, що загрожує швидкою смертю господаря, допоможе нейтралізувати тричі виголошений змова: «Пора, не пора, йди смерть з двору». Собаку потрібно пригостити чимось смачним у подяку за попередження.
 7. Негативний вплив нічного виття можливо прибрати за допомогою фрази: «Вої, не виття, та тільки все на свою голову».
 8. Злих духів заплутає черевик, покладений на підлогу підошвою вгору. Людина повинна на нього встати босий ступень.
 9. Коли завиває сусідське або бездомну тварину, досить сказати: «Іди, біда не в ці часи. Собака виє, вітер носить».

Трактуючи поведінку тварини, необхідно враховувати всі супутні ознаки, тобто, час доби, куди пес повернув свою голову, що при цьому робить. Часто маленька деталь здатна змінити інтерпретацію на протилежне значення. Не можна карати собаку, оскільки вона лише виконує борг, попереджаючи людини про будь-яку зміну в житті. З допомогою простих змов можна нейтралізувати або зменшити вплив неминучих неприємностей.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради