Шоколадний колір волосся з мелірування на короткі, довгі, середні волосся. Фарби і відтінки, фото, кому підходить, як зробити фарбування

В останні кілька років різні відтінки шоколадного кольору волосся стали популярні не тільки серед світових знаменитостей, але і у звичайних дівчат. Сьогодні виробники фарб для волосся значно розширили темну колірну гаму.

Фарбування волосся в шоколадний колір з мелірування стала однією з найпопулярніших процедур в салонах краси. Однак професійні колористи не рекомендують сліпо довіряти моді і, перш ніж прийняти рішення про фарбування в шоколадний колір, важливо з’ясувати наскільки він підходить жінці.

Кому йде шоколадний колір волосся

Шоколадний колір волосся з мелірування підходить практично всім, головне визначитися з відтінком. Кольоротипом «Зима» стане найбільш підходящим шоколадний з холодним подтоном. Особливо йде такий колір власницям зелених чи карих очей.

Слід врахувати, що жінкам з блідою шкірою, невиразними бровами і віями не рекомендується шоколадний колір, адже тоді волосся буде відволікати погляд від обличчя. Рішенням може бути виразний мейк-ап.

Багато перукарі і провідні б’юті-блогери вважають шоколадний колір еталоном елегантності і витонченості, тому поряд з молодими дівчатами цей колір буде чудово виглядати і на жінках у віці.470bc904511714089e122b1c73815c5e Шоколадний колір волосся з мелірування на короткі, довгі, середні волосся. Фарби і відтінки, фото, кому підходить, як зробити фарбування

Волосся шоколадного кольору рекомендуються дівчатам з круглим обличчям або широкими вилицями. Темний відтінок волосся приховує частину обличчя і візуально стрункішою. А от дівчатам з витягнутим обличчям не рекомендується забарвлення волосся в шоколадний, так як особа буде здаватися ще більш довгим. Виняток становлять короткі стрижки.

Фарба чи відтіночний шампунь: що вибрати?

Відтінкові шампуні швидко змиваються. З одного боку, вони пропонують чудове поле для експериментів з незвичайними техніками і квітами, з іншого — недовговічний результат змушує або учащать фарбування, або фарбуватися повноцінної фарбою.

Найбільш стійкий результат дають відтінкові шампуні Естель. Відтінок 1.51 Шоколад має досить стійкий і насичений колір і не тьмяніє навіть після миття волосся.

Темні і шоколадні відтінки стійких фарб за рахунок аміачної основи здатні перекривати більш світлі відтінки і навіть сивину, чого не слід очікувати від відтінкових шампунів. З допомогою засобів шампуню неможливо виконати мелірування або колорування світлих пасм на більш темній основі.094809623cf834ec4198b1aeef82c314 Шоколадний колір волосся з мелірування на короткі, довгі, середні волосся. Фарби і відтінки, фото, кому підходить, як зробити фарбування

Сьогодні багато відомі виробники випускають відтінкові шампуні. Наприклад, такі компанії, як SCHWARZKOPF PROFESSIONAL, L’OREAL PROFESSIONNEL, Естель і багато інших пропонують кошти з натуральних барвників. Професійні шампуні не ушкоджують структуру волосся, при цьому дають легкий тонуючий ефект.

Можна пофарбувати волосся в шоколадний колір натуральними барвниками?

Сучасні виробники фарб для волосся пропонують безліч відтінків і щадних складів, проте багато представниць прекрасної статі воліють використання натуральних барвників. Найбільш поширеними є хна і басма. У залежності від пропорцій при змішуванні можна очікувати і різний ефект на волоссі.

Але важливо пам’ятати, що колористичний діапазон таких фарб досить вузький.

Фарбування хною дасть рудий або світло-рудий ефект в залежності від часу витримки суміші на волоссях. Для отримання темного або шоколадного кольору волосся рекомендується тандем басми і хни, причому досвідчені фахівці з натурального фарбування виробляють спочатку фарбування хною на 40 хвилин, а потім на півгодини наноситься суміш басми.f891d330431a45f59cefeeef6520758e Шоколадний колір волосся з мелірування на короткі, довгі, середні волосся. Фарби і відтінки, фото, кому підходить, як зробити фарбування

Також можливе фарбування волосся в шоколадний колір з допомогою кави дрібного помелу, розведеного теплою водою до консистенції густої маски. Суміш наноситься на чисті волосся на 60 хвилин.

Однозначним плюсом натурального фарбування є зміцнення волосся, однак стійкість натуральних барвників залишає бажати кращого. Шоколадний колір від натуральних барвників вимивається дуже швидко і часто перетворюється в рудуватий.

Класичне мелірування на шоколадний колір: техніка фарбування

Традиційно під час класичного мелірування використовується або поліетиленова шапочка з отворами, або фольга. Шапочка дуже зручна для жінок з коротким волоссям, але при мелірованії довгого волосся вона не так практична.

Найбільш ергономічний, доступний і бюджетний спосіб є мелірування за допомогою звичайної пекарській фольги.

Для домашнього мелірування знадобиться:

 • рушник на плечі,
 • рукавички,
 • гребінець з рідкими зубцями і тонкою ручкою-наконечником для фарбування і поділу пасом,
 • рулон фольги,
 • знебарвлюючий складу,
 • неметалічна ємність для фарби.

Нижче представлена інструкція з мелірування на шоколадний колір волосся з фольгою:

 • Фольга ріжеться на смужки шириною 10 см і довжиною трохи більше довжини волосся;
 • Готується фарбувальна суміш, і закриваються рушником всі ділянки одягу;
 • Волосся поділяються на зони, робоча поверхня залишається вільною, решта волосся підколюються шпильками або перукарнями затискачами;
 • За допомогою гребінця з гострим наконечником відділяється пасмо для фарбування, під нього підкладається відрізок фольги;8ff7d961d2071a752d74db88ea904429 Шоколадний колір волосся з мелірування на короткі, довгі, середні волосся. Фарби і відтінки, фото, кому підходить, як зробити фарбування
 • Пасмо на фользі забарвлюється, а завдяки підкладці фарба не потрапляє на сусідні волосся;
 • Пофарбована пасмо загортається в фольгу, ті ж дії виробляються і з іншими пасмами для фарбування;
 • Вичікується час, зазначений в експлуатаційній інструкції. Зазвичай цей період становить 25-30 хвилин;
 • Фольга знімається і фарба видаляється з волосся водою.
 • Каліфорнійське мелірування на шоколадний колір

  Каліфорнійське мелірування імітує природні відтінки і переливи кольору, які виходять при вигорянні волосся на сонці. Плавність переходів і природність колірної гами роблять таке мелірування дуже натуральним і освіжаючим образ.

  Особливості:

 • Професіонал зможе виконати таку техніку мелірування на будь-яких волоссі.
 • Для блондинок таке фарбування створить м’який, малопомітний перехід.
 • Ідеальною колористичної основою стане шоколадний або світло-каштановий колір волосся. Для цих квітів легше підібрати відтінки мелірування і саме фарбування не буде виглядати неприродно.

  96a97c48b919cfe3f80b2929b8c2f9e8 Шоколадний колір волосся з мелірування на короткі, довгі, середні волосся. Фарби і відтінки, фото, кому підходить, як зробити фарбуванняШоколадний колір волосся з мелірування підходить всім, важливо лише правильно підібрати відтінок.

 • Каліфорнійське мелірування підходить дівчатам будь-якого віку з будь-яким типом особи, крім «Квадрат» і «Коло».
 • Шоколадний колір волосся з каліфорнійським меліруванням виглядає добре на будь-якій довжині, однак професійні майстри рекомендують таке колористичне рішення для дівчат з довжиною волосся нижче плечей. Для короткого волосся таке фарбування менш вдалий, так як сама ідея такого мелірування передбачає розтягування кольору по довжині.

  Американське мелірування на шоколадний колір

  Шоколадний колір волосся з мелірування в американському стилі завоював популярність майже 8 років тому.

  Ця техніка дозволяє оживити монохромний колір волосся, а використання пасм декількох відтінків створює оптичний обсяг навіть тонким волоссю.

  Особливості:

 • Американське мелірування може бути вдало виконано на темних, так і світлих волоссі, головне щоб відтіняюча гама для фарбування була максимально наближена до основного кольору волосся.916e72aac0f01194f6b26e032f33c5cf Шоколадний колір волосся з мелірування на короткі, довгі, середні волосся. Фарби і відтінки, фото, кому підходить, як зробити фарбування
 • Більш натурально таке мелірування виглядає на шоколадних або каштанового волосся.
 • Часто професіонали радять американське мелірування жінкам кольоротипу осінь і волосся середньої довжини. На коротких волоссі таке фарбування допоможе додати об’єм і жвавість зачісці.
 • Часткове мелірування на шоколадний колір

  Часткове мелірування увійшло в моду в 2013 році і полюбилося багатьма кінозірками.

  Суть даного колористичного ефекту в тому, що висвітлення піддаються тільки пасма біля обличчя.

  Особливості:

 • Часткове мелірування виглядає добре і світлих, і навіть на рудому волоссі, але найбільш привабливо і природно прояснені пасма у особи виглядають на шоколадному і темному кольорі волосся.
 • Актуальною для часткового мелірування волосся на шоколадному кольорі є довжина до плечей. Для більш довгих волосся важливо грамотно розтягнути колір світлих пасм і таке фарбування краще довірити професіоналові. Для короткого волосся часткове мелірування перукарі не радять.
 • Часткове мелірування підійде жінкам різного віку, але найбільш підходящим воно стане для жінок кольоротипу зима.
 • «Гіркий шоколад» з мелірування «молочний шоколад»

  Якщо техніка мелірування була виконана без помилок, то відтінок молочний шоколад стане ідеальним продовженням основного кольору.

  Особливості:

 • Самі по собі кольори «гіркий шоколад» і «молочний шоколад» мають подтон теплий, і тому ідеально підійдуть жінкам зі світлою шкірою і світлими очима.
 • Це поєднання піде як жінкам з довгим волоссям, так і на коротку стрижку.
 • Волоссю великої довжини ці два поєднання шоколадов допоможуть надати бажаний обсяг.
 • Таке мелірування є більш підходящим для молодих дівчат із середніми або великими рисами обличчя.
 • Шоколадний з рудим меліруванням

  Яскраво, але непомітно виглядає руде мелірування. Найбільш виграшно воно лягає на темне волосся. З допомогою рудого акценту можна оживити монотонний, темний колір волосся. В залежності від бажаного результату вибираються колір від яскраво-рудого до темного, майже каштанового.

  Шоколадний колір волосся з мелірування в рудою гамі підійде не всім дівчатам. Актуальним такий колірний ефект стане для жінок кольоротипу «Весна» і «Осінь» у віці від 27 до 40 років.d999ff29deb563a6583dbc9a8ecdb41e Шоколадний колір волосся з мелірування на короткі, довгі, середні волосся. Фарби і відтінки, фото, кому підходить, як зробити фарбування

  Це мелірування буде виглядати добре на будь-якій довжині, але більшість колористів вважають, що для коротких і середніх волосся найбільш прийнятним стане руде мелірування від коренів до кінчиків волосся. А на довжину нижче лопаток ідеальним рішенням буде розтягування кольору на відстані 15 см від коренів і збільшення інтенсивності кольору до кінчиків волосся.

  Шоколадний з червоним меліруванням

  Незважаючи на контрастність кольорів, червоне мелірування на шоколадних волоссі виглядає дуже гармонійно, а все тому, що в кольоровому спектрі коричневого і його відтінків присутній червоний колір.

  Принциповою важливістю має відтінок червоного:

 • Наприклад, вогненно-червоний підійде жінкам з темною або оливковою шкірою.
 • Червоний з рудим відтінком стане ідеальним рішенням для дівчат кольоротипу «Осінь» і «Зима».b9b6fa503800c304175c6b9fd7f8899f Шоколадний колір волосся з мелірування на короткі, довгі, середні волосся. Фарби і відтінки, фото, кому підходить, як зробити фарбування
 • Червоне мелироание добре поєднується з білою шкірою і веснянками, а також очима зеленого, карого або блакитного кольору.
 • Для короткого волосся колористи рекомендують наносити мелірування тонкими, чітко виділеними пасмами, а для довгих волосся нижче плечей найбільш актуальним стане розтягування кольору або зовсім фарбування тільки кінчиків волосся.

  Шоколадний з русявим меліруванням

  Шоколадний колір волосся з русявим меліруванням виглядає досить незвично і сучасно. При підборі правильної кольорової гами русяві пасма стануть природним продовженням темних волосся і разом створять природний колірний перехід.

  Русявий колір найбільш підходящий для жінок типу «Зима». Однак і представниці інших груп можуть виграшно виглядати з даною технікою. Шоколадний з русявим мелірування ефектно виглядає на волоссі нижче лопаток, для більш короткої довжини волосся це поєднання професійні перукарі не рекомендують.

  Шоколадний з каштановим меліруванням

  Каштанові пасма на шоколадному виглядають натурально і непомітно. За рахунок незначної різниці в кольорі дане мелірування підійде тим, хто хоче урізноманітнити одноколірне фарбування.

  Особливості:

 • При правильної процедури виконання і коректному виборі відтінків, шоколадний колір волосся з каштановим меліруванням може надати потрібний обсяг коротким і тонким волоссю.
 • На довгому волоссі така колористика особливо привабливо виглядає в техніці балаяж.
 • Каштанове мелірування підійде власницям кольоротипу «Зима».
 • Таке фарбування підійде молодим жінкам до 35, більш дорослим леді даний колористичний ефект тільки додасть вік.
 • Шоколадний з золотистим меліруванням

  Золотисте мелірування на шоколадних волоссі виглядає багато і дуже стильно.

  Воно здатне надати витончений блиск і чарівність темним волоссям.

  Особливості:

 • Для золотистого мелірування підходящим буде тільки подтон теплий глибокого шоколадного без свого рудого пігменту.a09bb537377098e1de3bbb128f95c4db Шоколадний колір волосся з мелірування на короткі, довгі, середні волосся. Фарби і відтінки, фото, кому підходить, як зробити фарбування
 • Колаборація шоколадного і золотистого підійде жінкам з теплим відтінком шкіри і зеленими або карими очима.
 • На коротке темне волосся колористи радять наносити золотисте мелірування тільки дрібними пасмами, а ось для довгого волосся найбільш підходящим стане розтягування кольору за типом американської техніки.
 • Золотисте мелірування буде актуально як для молодих дівчат, так і для жінок у віці.З кожним роком кількість колористичних технік тільки збільшується, дозволяючи кожній жінці бути унікальною.
 • Сьогодні шоколадний колір волосся з мелірування і без такого є модним і стійким трендом, а різноманітність відтінків дозволяє кожній жінці знайти свій ідеальний шоколадний колір.

  Відео про мелірованії на шоколадний колір

  Фарбування балаяж в шоколадному стилі:

  Фарбування волосся в шоколадний колір з темно-русявим пасмами:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради