7 хитрощів, як бути справжньою жінкою і підкорювати серця чоловіків

Ви коли-небудь замислювалися про те, чому визнані красуні часто залишаються самотніми? Відповідь проста: тому що бути красивою не означає бути жінкою в повному розумінні цього слова. Якщо чоловікові потрібно ефектне супровід для виходу в світ або нехай навіть у сусідній бар – він знайде молоду і симпатичну эскортницу.

А якщо йому потрібна супутниця на все життя – він буде шукати Жінку з великої літери. Як стати такою для нього, але при цьому не втратити себе, здаватись тендітною і беззахисною, але зберегти незалежність – підкажуть сім реально працюючих рад.

Стираємо кордони

Ось ви йдете по вулиці, вся така шикарна, стильна, доглянута, на вас озираються, машини сигналять, хтось навіть присвистнет слідом… І на цьому все. Чому? Тому що ви занадто гарні для цього світу, як неземна фея з іншої галактики для спітнілих африканських аборигенів.

Саме так сприймаєте оточуючих чоловіків ви, а вони – вас. Тому, якщо хочете з кимось познайомитися, знімайте свій інопланетний кокошник і будьте трохи простіше. Покажіть, що ви дихаєте, як всі, п’єте і харчуєтеся, як всі, можете підвернути ногу на нерівному асфальті і теж маєте потребу в любові й ласці. Це працює, повірте!

 7 хитрощів, як бути справжньою жінкою і підкорювати серця чоловіків

Дивимося в очі

Погляд – це все. Так, спочатку він оцінить вашу попу і ваші ноги, потім подивиться на ваш бюст. Але вирішують всі ваші очі. Якщо він не знайде в них нічого, крім штучних вій і тонни гліттера, то на цьому ваше знайомство і скінчиться. Але якщо в них буде загадка, таємниця, прихований натяк і обіцянка – він ваш, принаймні, до тих пір, поки не з’ясує, що ж ви такого особливого готові йому наобіцяти.

 7 хитрощів, як бути справжньою жінкою і підкорювати серця чоловіків

Вибираємо «правильний» парфуми

Всі ми, звичайно ж, чули про флюїди і жінок, але чомусь не застосовуємо почуте в житті. І даремно! Тому що запахи відіграють велику роль у відносинах між чоловіком і жінкою. Ми вже говорили в окремій статті про те, які парфуми подобаються протилежної статі, а які дратують – рекомендуємо перечитати.

Коротко нагадаємо: «смачні» запахи кориці, ванілі, ягідного варення у чоловіка асоціюються з затишним будинком і турботою мами, деревні аромати з гіркуватими нотками спонукають до активних дій, квіткові підсвідомо зв’язуються з бабусиним чином, ну а цитрусові для них – запах юності і свіжості. Винятки бувають. Але ще ніхто не схвалив перебір з духами, шлейф яких дві доби буде викликати головний біль. Навіть якщо це оригінальний Chanel № 5, на який ви збирали півроку.

 7 хитрощів, як бути справжньою жінкою і підкорювати серця чоловіків

Ставимо голос

Один знайомий якось подзвонив в службу доставки піци і обмір, почувши голос диспетчера – грудний, низький, з чарівною хрипотою. «Одружуся!» — заявив він, коли поклав слухавку, хоча ніколи не зустрічав дівчину на іншому кінці зв’язку і поняття не мав, хто вона. І одружився! Коментарі потрібні? Неважливо, що ви розповідаєте чоловікові – хоч таблицю множення. Важливі інтонації, пам’ятайте про це, особливо коли хочете отримати подарунок або починається сварка.

 7 хитрощів, як бути справжньою жінкою і підкорювати серця чоловіків

Створюємо жіночний образ

Вище ми сказали про те, що бути красивою – далеко не всі. Але бути доглянутою і привабливою справжня жінка зобов’язана. Деяких приваблює образ «дівчини з сусіднього двору» в кедах, драних джинсах і майці. Але приємно, якщо хоч іноді вона перевтілюється в казкову принцесу на шпильці, з розкішними локонами і в міні-спідниці. Вам ж неважко. А їм справді подобається – усім поголовно, перевірено.

 7 хитрощів, як бути справжньою жінкою і підкорювати серця чоловіків

Рвемо дипломи

Жоден чоловік не потерпить поруч жінку, яка розумніший за нього, та ще й любить цим похвалятися в компанії. Тобто, ніхто не сумнівається, що ви дійсно розумніший, ніж він. Але говорити про це не треба навіть пошепки, не те що вголос. Тим більше, якщо у вас два дипломи університету, аспірантура, докторська і курси прикладної філософії, а у нього – свідчення ПТУ на муляра-зварювальника.

Дипломи не головне, важливіше життєва мудрість. Ось і проявите її, як справжня жінка, мило плескайте оченятами, приоткрывайте ротик, слухайте його і поддакивайте. Нехай вважає вас наївною дурепою, для якої сама складна інтелектуальна задача в житті – вибір тістечка або морозива в кондитерській.

Влаштовуємо бунт на кораблі

І це теж потрібно, якщо ви не хочете перетворитися в безъязыкую надушенную болонку з бантиком на задньому сидінні його Audi A8. Але бунтувати потрібно без істерик, грамотно і продумано, так, щоб залишалося місце для заднього ходу і маневрів. Ваша мета – не прогнати його, не зламати і не витерти ноги.

А просто показати: ніщо не вічне на землі, і ваша прихильність теж, якщо вам не надається належної уваги та догляду. Квітка цвіте, тільки якщо його поливати. А красивій квітці потрібні ще й добрива: не тільки золоті каблучки та путівки на Кіпр, але також компліменти, ласки і турбота. Удачі!

 7 хитрощів, як бути справжньою жінкою і підкорювати серця чоловіків

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради