Каліфорнійське мелірування на темне волосся середньої довжини, короткі, довгі, з чубком і без. Техніка виконання фарбування, фото

Зміст

Мода на природність, легку недбалість завоювала популярність не тільки в дизайні одягу, макіяжу, але і в догляді за волоссям. Популярність каліфорнійського мелірування на темне волосся пов’язана з тим, що воно повною мірою відповідає цим запитам.

Особливості техніки каліфорнійське мелірування

При фарбуванні у стилі каліфорнійського мелірування використовується принцип поступового освітлення тони. Темний відтінок у верхівки плавно переходить до більш світлого кольору на кінцях. Таким чином створюється ефект «вигорілих» волосся від «вічно палючого каліфорнійського сонця».

Достоїнства і недоліки техніки

Каліфорнійське мелірування отримало популярність завдяки очевидним перевагам — воно чудово підходить для будь-якого віку і форми обличчя.

305f4f41823c884888e59eec3d6ee2e4 Каліфорнійське мелірування на темне волосся середньої довжини, короткі, довгі, з чубком і без. Техніка виконання фарбування, фото

Також його перевагами є:

 • Універсальність. Техніку можна застосовувати на волосся різної структури, довжини, кольору, моделі.
 • Щадне вплив. Забарвлення проводиться не від коріння волосся, тому волосяні фолікули не пошкоджуються.
 • Практичність. Оскільки нанесення фарби не зачіпає коріння, що відросло волосся не впливають на зовнішній вигляд стрижки. Немає необхідності часто проводити фарбування.
 • Можливість поетапного перефарбування волосся в потрібний колір. Каліфорнійське мелірування дозволяє без шкоди плавно перейти від темного до світлого кольору.
 • Візуальне збільшення об’єму волосся.
 • Маскування сивини. Присутність освітлених пасм робить сивину малопомітною.
 • Привабливий зовнішній вигляд зачіски. Гра кольору в недбало висветленних пасмах надає волоссю унікальну красу. Особливо красиво пасма виглядають в косах і пучках.

d24432ef2b12d7bcc382d48481359a15 Каліфорнійське мелірування на темне волосся середньої довжини, короткі, довгі, з чубком і без. Техніка виконання фарбування, фотоТехніка каліфорнійського мелірування на темне волосся

При всіх перевагах, зручності і практичності, іноді виникають складності при мелірованії каліфорнійським способом.

Це пов’язано з тонкощами підбору кольору, особливостями техніки:

 • Підбір кольору вимагає професіоналізму виконавця. Оскільки головне завдання каліфорнійського мелірування – ефект вигорілих кінчиків – необхідно при фарбуванні домогтися такого підбору кольорів, щоб перехід від одного відтінку до іншого був непомітний.
 • Складність при виконанні фарбування в домашніх умовах.
 • Дорожнеча обумовлена необхідністю покупки декількох упаковок фарби. Для каліфорнійського мелірування використовується від 3 до 6 видів барвників.

Чим відрізняється від інших технік?

Існують різні техніки мелірування волосся: класичне, брондірованіе, шатуш, омбре, балаяж. Кожна техніка має свої особливості, переваги, пов’язані з початковим кольором, станом волосся, типом шкіри.

adbacf91c8c6dbf69e6ce31177e87e00 Каліфорнійське мелірування на темне волосся середньої довжини, короткі, довгі, з чубком і без. Техніка виконання фарбування, фотоКаліфорнійське мелірування відрізняється від техніки:

 • класичного мелірування. При каліфорнійському мелірованії використовується фарбування не від коренів. Кожна пасмо має кілька відтінків. Освітлення відбувається без використання фольги.
 • брондирования. Каліфорнійське мелірування передбачає мелірування будь-якого кольору волосся у межах 3 – 5 відтінків. У брондировании достатньо 2 тони. Брондірованіе рекомендують застосовувати на світлі волосся;
 • шатуш. «Каліфорнія» мелірує всю довжину волосся, на відміну від техніки Шатуш, яка передбачає вибіркове висвітлення кінчиків. Шатуш підходить брюнеткам з довгими і середніми волоссям;
 • балаяж. Фарбування каліфорнійським способом більш глибоке, ніж балаяж. Мелірування піддаються як верхні, зовнішні, локони, так і пасма, розташовані в глибині. Стиль Балаяж передбачає суцільне нанесення фарби поверхневими мазками і більше підходить для світлого волосся;
 • омбре. «Каліфорнія» передбачає плавне кордон освітлення. Стиль Омбре передбачає суцільний чіткий перехід від світлого до темного тону.

Як довго тримається колір?

Практичність каліфорнійського мелірування на темне волосся полягає в природності підбору тонів і натуральність кольору коренів. Відросле волосся не кидаються в очі, смывшаяся фарба не змінює загальної колірної композиції.

56d9c4b772d1dd837a2fc3c427192a53 Каліфорнійське мелірування на темне волосся середньої довжини, короткі, довгі, з чубком і без. Техніка виконання фарбування, фотоФарбування середніх і довгих волосся дозволяє не звертатися в салон 2 – 3 місяці.

Досвідчений стиліст коригує вже пофарбовані пасма, повторюючи попередній малюнок.

Часто доведеться підфарбовувати волосся біля коріння?

У разі застосування перед меліруванням барвника, слід підібрати тон, відповідний первісним кольором. Ця процедура вимагає спеціальних навичок, і її краще довірити професіоналові. Короткі волосся потребують більш частого корекції.

щоб не змінювати контур стрижки, рекомендується підфарбовувати окремі пасма, або тільки чубок.

Як уникнути жовтизни?

Жовтизна на волоссі пов’язана з різними причинами: неякісною фарбою, хімічною реакцією взаємодії природного пігменту з барвником, неякісної води.

Не рекомендується освітлювати чорне волосся, так як темний пігмент є домінуючим. Поєднання з барвником світлого кольору призведе до отримання неприродного жовтого відтінку. Щоб уникнути подібної неприємності, слід проводити поетапне знебарвлення.

c89afb417451c5d9b944a4d55c733918 Каліфорнійське мелірування на темне волосся середньої довжини, короткі, довгі, з чубком і без. Техніка виконання фарбування, фотоРегулярне знебарвлення може призвести до пошкодження клітинної структури волосяних фолікулів. Результат може виявитися негативним, навіть після багаторазових зусиль. Стилісти і перукарі радять відмовитися від кардинальної зміни темного кольору..

Якщо бажання отримати світлі пасма стає непереборним, проводити освітлення необхідно поетапно, в перукарському салоні. Майстер визначить індивідуальні особливості структури волосся, кольору, підбере необхідну дозування обесцвечивающего кошти, тривалість проведення процедури.

Псує волосся таке фарбування?

Головною особливістю мелірування в стилі Каліфорнія на темне волосся, є його бережливе властивість. Нанесення барвника на волосся з відступом від коренів до 5 см дозволяє волосяних цибулин уникнути агресивного впливу хімікатів.

Часте використання обесцвечивающих препаратів, численні корекції здатні помітно послабити волосся. Щоб уникнути подібних проблем, необхідно мінімізувати контакти з барвниками. Правильно підібраний колір дозволяє під час корекції обробляти не всю довжину волосся, а лише вибіркові пасма

Чи можна робити каліфорнійське мелірування вагітним жінкам?

Каліфорнійське мелірування на темне волосся дозволяється проводити вагітним жінкам. Відсутність протипоказання обумовлено незначним ефектом даної техніки. Головна небезпека при вагітності – токсична дія хімічних речовин на шкірні покриви майбутньої матері. Потрапляючи в плаценту, вони здатні викликати дефекти розвитку плода.

В цій техніці не відбувається зіткнення сполук аміаку з шкірою.

Як поєднується з хімічною завивкою?

Плануючи каліфорнійське мелірування, слід підготувати волосся до процедури. Ефект «натюрель» залежить від їх вихідного стану. Хімічна завивка – серйозне випробування для волосся. Для отримання потрібного ефекту, рекомендується дати їм перепочинок протягом декількох місяців.

dd7dd0c62e3d004ecba9ec7c0b019c11 Каліфорнійське мелірування на темне волосся середньої довжини, короткі, довгі, з чубком і без. Техніка виконання фарбування, фотоІншим способом уникнути негативного результату може бути усунення наслідків хімічної завивки – видалення відрослих решт або стрижка.

Надає візуальну густоту волосся?

Каліфорнійське мелірування є хорошим способом візуально створити об’єм тоненьким, ослабленим волоссю. Поєднання 4 – 5 тонів в одній пасма здатне досягти ефекту мерехтіння відблисків на волоссі. Від природи тьмяні пасма помітно пожвавлюються, стають яскравішими. При заплетении мелірованого волосся гра відтінків створює об’ємність косам та пучкам.

Дуже темні або тьмяне волосся погано поєднуються зі світлими кінчиками. Плавний перехід відтінків може дати використання обесцвечивающего олії. Воно здатне дбайливо освітлити волосся на 2 – 3 тони, не пошкоджуючи їх структури. Масло надає локонам натуральні відтінки від світлих, карамельних до темних медових. Препарати на основі олій освітлюють відросло темні корені до темно-русявого кольору.

В залежності від типу волосся, використовуються масла різного процентного вмісту окислювача.

Чи можна провести процедуру в домашніх умовах?

Процедура каліфорнійського мелірування вимагає не тільки художнього смаку перукаря, але і високої техніки, чіткої послідовності процесу. Впевнений навик виконавця, почуття міри у виборі кольорової гами, дозволяють проводити фарбування і самостійно вдома.

8f130c2e94a6c32dad066933c71af4d2 Каліфорнійське мелірування на темне волосся середньої довжини, короткі, довгі, з чубком і без. Техніка виконання фарбування, фотоПокрокова інструкція фарбування будинку.

Техніка стилю «Калифория» полегшує ці завдання завдяки відсутності суворо підходу у виборі пасм, чистоти нанесення фарби. Зіткнення двох тонів на локоні не принципово; воно лише створює ефект натуральності.

Мінусом мелірування в домашніх умовах є придбання 3 – 5 видів фарб. Для фарбування пасом достатньо буде невеликого кількості речовини. Термін придатності у відкритому вигляді залишилася фарби закінчується протягом місяця, що призводить до подорожчання процедури.

Яку фарбу використовувати?

Торгові мережі пропонують широкий вибір фарб для волосся.

Їх основні відмінності між ними полягають у наявності або відсутності активних речовин.

 • Перманент. Аміак і перекис водню дають стійке фарбування з одночасним висвітленням кольору волосся. Такі фарби усувають сивину, довго залишаються яскравими.
 • Полуперманент (тонуючі фарби). Відсутність перекису водню роблять їх більш безпечними. Вони здатні змінити основний тон на 2 – 3 відтінку. Тонуючі фарби нестійкі і не підходять для освітлення.
 • Полустойкие. Містять мінімальну кількість аміаку. Забезпечують найбільш м’яке зафарбовування, надають волоссю рівний, спокійний тон. Не підходять для зафарбовування сивини.
 • Відтінкові. Не містять аміаку. Використовуються для підтримки природного тону, освіження кольору. Не впливають на структуру волосся.

Для пробного фарбування краще використовувати нестійку фарбу. Якщо метою фарбування є додання волоссю додаткової яскравості, свіжості, слід скористатися безаммиачными препаратами. Бажання змінити колір волосся не повинно входити в суперечність з індивідуальними особливостями. Світловолосим дівчатам не підійдуть занадто темні тони.

Брюнеткам краще залишатися в межах своїх відтінків: каштанових, шоколадних.

Техніка фарбування в залежності від довжини волосся

Принцип фарбування каліфорнійського мелірування не залежить від довжини волосся.

Техніка виконання передбачає плавне перетікання одного тону в інший на будь-яку довжину пасма.

 • Короткі пасма не дають можливості використовувати максимальне число відтінків. Для освітлення доведеться використовувати 2 – 3 світлого відтінку. Коротка довжина вимагає більш частого корекції шляхом освітлення окремих пасом або чубчика.376035a56cd6410bb65f0dc3382dad9c Каліфорнійське мелірування на темне волосся середньої довжини, короткі, довгі, з чубком і без. Техніка виконання фарбування, фото
 • Середні волосся максимально підкреслюють стилістику Каліфорнії. Довгі пасма дають можливість простежити процес плавного переливання кольорів, гри півтонів.
 • Довге волосся прекрасні своєю жіночністю.

Хвилясті «вигорілі» пасма особливо гарні в довгі локони, які не вимагають частої корекції.

Тонкощі фарбування сучасних стрижок

Каліфорнійське мелірування є креативним прикрасою сучасних стрижок. Неможливо уявити зачіски, де цей стиль видавався б недоречно.

Особливості милирования найбільш поширених зачісок:

 • Боб зазвичай створюється на основі гладких густого волосся. Мелірування піддаються передні і бічні лінії. Чубчик забарвлюється відповідно відтінкам бічних пасм. Прояснені пасма відтіняють колір шкіри, крадуть неправильність рис обличчя.
 • «Каліфорнія» на подовжене каре дозволяє підкреслити плавність ліній, густоту волосся. Коротка чубчик высветляется разом з іншими пасмами. Довга чубчик може бути повністю освітлена, або була висвітлена лише з боків.
 • «Каскад» вважається найкращою моделлю для мелірування. У подібній стрижки густота волосся не має значення – «Каліфорнія» візуально додасть об’єм будь волоссю. Вертикальне висвітлення кожної пасма вимагає витрат часу і фінансів. Однак воно окупається стильним зовнішнім виглядом розкішних струмуючих волосся.

Різниця в нанесенні мелірування на свої волосся і на пофарбовані

Натуральний колір волосся легше піддається освітленню, чим пофарбований. «Свої» волосся не потребують попереднього вирівнювання кольору, знебарвленні. Виняток становлять занадто світле волосся, до яких важко додати відповідні відтінки.

76e37406f754ce4da47445a21ad6e237 Каліфорнійське мелірування на темне волосся середньої довжини, короткі, довгі, з чубком і без. Техніка виконання фарбування, фотоКаліфорнійське мелірування на русяве волосся без фарбування.

Волосся, що раніше піддавалися впливу хімічно активних речовин, можуть при мелірованії повести себе непередбачувано. Пасма можуть пожовтіти, не «взяти» колір, спотворити передбачуваний тон. Слід попередньо скористатися змиванням або обесцвечивающим препаратом.

Особливості фарбування в залежності від кольору волосся

Каліфорнійське мелірування, на відміну від інших технік, здатне прикрасити волосся будь-якого відтінку.

На чорні волосся

Мелірування на чорних волоссі таїть небезпеку, оскільки доведеться знебарвлювати коріння і пасма. Процедуру необхідно проводити в кілька етапів.

Знебарвлюючий складу слід витримувати, в залежності від того, який відтінок бажано отримати. Але навіть у цьому випадку, остаточний результат буде видний через кілька тижнів. На чорних волоссі відмінно виглядають світло-коричневі пасма.

Для закріплення ефекту майстри радять використовувати тонування.

На темні волосся

При фарбуванні темних волосся припустимо залишити прикореневу зону не освітленою. Наслідком цього буде велика палітра, що забезпечує зміну 4 – 5 тонів.7d39ccb4f99ee157c36690bfe593b804 Каліфорнійське мелірування на темне волосся середньої довжини, короткі, довгі, з чубком і без. Техніка виконання фарбування, фото

Головним завданням стиліста – перукаря при освітленні темних волосся, буде забезпечення плавного переходу одного тону в інший. Корисно через кілька днів скористатися тонувати волосся.

Темно – русяве волосся

Темно-русяве волосся дають найбільш природний і безпечний результат при фарбуванні. Колір волосся ідеально підходить, щоб залишити прикореневу зону нефарбованої. Природним відтінком при мелірованії русявого волосся буде золотистий, пшеничний відтінок.

Догляд за волоссям мелированными

Догляд за мелированными волоссям вимагає постійної уваги. Навіть при правильній техніці, використанні якісних барвників, волосся під час процедури відчувають стресове навантаження.

Поради щодо догляду за фарбованим волоссям:

 • По можливості, корекція повинна полягати у висвітленні кореневої зони, не зачіпає всю довжину пасом.
 • Слід давати волоссю відпочинок, вчасно зрізати відрослі знебарвлені кінчики.
 • Не можна проводити хімічну завивку після проведення мелірування.
 • У разі незадоволення результатом, подальше мелірування слід проводити не раніше, ніж через 2 тижні.
 • Для зміцнення волосся можна використовувати косметичні засоби по догляду за мелированными волоссям.

Маски для волосся, виготовлені в домашніх умовах, надають волоссю здоровий вигляд, живлять, відновлюють волосяні фолікули.

a05a698caf9bba2bd8d81d6f3434ed89 Каліфорнійське мелірування на темне волосся середньої довжини, короткі, довгі, з чубком і без. Техніка виконання фарбування, фотоЕфірні масла для догляду за волоссям.

Наприклад, ефективність маски з коньяку, меду і жовтка заснована на сосудорасширяющем дії коньяку, антиоксидантні властивості меду і поживному, смягчающем впливі жовтка.

Рекомендації фахівців

Каліфорнійське мелірування вимагає якісного професійного виконання. Маючи певні навички, його можна провести вдома.

Щоб результат виправдав очікування, важливо виконувати основні правила:

 • експериментувати з освітленням бажано починати зі світлих відтінків. Такі тони легше виправити і перефарбувати в темні;
 • визначити істинний колір волосся може відтінок брів. Як правило, брови повинні виглядати на 1 – 2 тони темніше;
 • тип шкіри, рис обличчя тісно пов’язаний з кольором волосся. Тому, не варто нехтувати своїми індивідуальними особливостями;
 • тонкі пасма швидше піддаються фарбуванню. Для освітлення слід витримувати їх трохи менше, ніж зазначено в інструкції. Темні тони, при максимальній витримці, можуть дати інтенсивний, кислотний колір;
 • для нейтралізації агресивного впливу активних речовин, проводити фарбування необхідно через 24 години після миття голови.

Дивлячись на дівчину з каліфорнійським мелірування на темне волосся, в пам’яті виникають спогади про сонце, солі на шкірі, песчинках у волоссі. Оригінальна техніка освітлення дозволяє підкреслити достоїнства стрижки, індивідуальність зовнішності.

Для отримання видимого ефекту, необхідно скористатися послугами професійного стиліста – перукаря. Він допоможе з вибором техніки, підбором колірної гами, врахує всі тонкощі процедури.

Корисні відео про техніку каліфорнійське мелірування

Відеоурок по колористиці: Як зробити Каліфорнійське мелірування:

Майстер клас каліфорнійського мелірування від Ольги Рей:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради