До чого слезится лівий (правий) око, плачуть обидва ока – прикмети

Сльози іноді не виражають емоційний стан людини, адже очі відображають найпотаємніші секрети душі. Волога з’являється немов з нізвідки, тому бажано зрозуміти, до чого слезится правий або лівий і існують для цього прикмети.

840cf7fabd188e946c7f082addf769dd До чого слезится лівий (правий) око, плачуть обидва ока – прикмети

З глибокої давнини вважалося, що сльози на очах можуть є всілякими прогнозам і нести з собою погане або гарне. Якщо причина виникнення невідома, то можна подивитися на народні забобони, які з’явилися ще в стародавні часи.

До чого слезится праве око

Цілком можливо, що сльози з правого ока виділяються до несподіваної удачі. Езотерики вважають праву сторону людини позитивною, тому сльози з правої сторони з’являються говорять про щастя і надлишку емоційності, розчулення. Прикмета свідчить, що незабаром чекає радісна подія.

Слезится праве око – прикмета каже, що доведеться пережити щасливі миті. Не варто чекати негативу, також можлива зустріч зі своєю долею. Праве око може сльозитися до швидкого побачення з обранцем або першою любов’ю, яка цілком може мати продовження.

Щоб марновірство не спрацював, потрібно просто вмитися проточною водою, а потім промокнути обличчя подолом халата або сукні.

Якщо людина не бажає нікого бачити в найближчому майбутньому, то бажано нейтралізувати дію прикмети. Тільки не варто дуже поспішати, адже доля посилає шанс змінити власне життя і випробувати справжнє щастя.

f4ec4e19a557c260a45f401468882d00 До чого слезится лівий (правий) око, плачуть обидва ока – прикмети

До чого слезится ліве око

Якщо виявлені непередбачені сльози з лівого ока, то не варто чекати від життя позитивного. Фахівці вважають ліву сторону негативною, тому бажано підготуватися до зустрічі з недоброзичливцями і складними проблемами. Доведеться пережити горе.

Але не варто впадати в паніку, адже цілком можна очікувати і досить нейтральних подій. Сльозитися ліве око може до зустрічі з жінкою, до якої у людини не дуже приємні відчуття.

Важливо! В езотериці права сторона тіла вважається чоловічою, а ліва є жіночою!

Сльози зліва є провісниками поганих подій, варто підготуватися до неприємностей або скандалу в сім’ї. Також існує шанс дочекатися небажаної приїзду родичів або заклятої подруги.

Предки вважали, що сльози з лівої сторони віщують сильний емоційний сплеск, який не завжди може нести в собі щось погане. Також існує і більш позитивне повір’я, яке підказує, що людина незабаром отримає несподіваний прибуток, спадщину, виграє в лотерею або дізнається приємні новини про грошових засобах.

b633827d5ec83eebfcc321d67eaf18a2 До чого слезится лівий (правий) око, плачуть обидва ока – прикмети

Інші повір’я

В народі існують трактування прийме по певних днях тижня:

 • понеділок – варто чекати сумі;
 • вівторок – можливо довгоочікуване побачення;
 • середа – швидкий приїзд приємних родичів;
 • четвер – зустріч з колишніми друзями;
 • п’ятниця – отримання неприємних новин;
 • субота – нейтральне передбачення;
 • неділя – бажання здійсниться.

Якщо передбачення, пов’язане зі сльозами, несе в собі позитивний, то варто постаратися, щоб воно збулося. Для цього рекомендується прикрити очі долонею і трохи потримати в такому положенні.

Якщо слезится праве око:

 • доведеться пережити засмучення;
 • не виключені сльози радості;
 • жінка зустрінеться з коханим чоловіком або він, нарешті, зверне на неї увагу;
 • чекає велика радість і виконання бажання;
 • відбудеться довгоочікувана зустріч з родичами та близькими людьми.

Якщо слезится ліве око:

 • слід підготуватися до серйозних сварок і скандалів;
 • доведеться випробувати емоційне потрясіння;
 • можливо несподіване отримання грошей у великому обсязі;
 • чекає удача і дуже приємна подія;
 • отримання новин.

5caa479f98b631517cfe8c6889b2f486 До чого слезится лівий (правий) око, плачуть обидва ока – прикмети

Сльозяться обидва ока

Народне повір’я говорить, що якщо сльозяться відразу обидва ока, то незабаром погода зіпсується.

Фахівці кажуть, що обидва ока також можуть сльозитися до неприємних подій, однак, людині вдасться з ними впоратися без суттєвих втрат. Головне-бути впевненим у власній правоті і прагнути до здійснення бажаного.

Містики впевнені, що якщо людині погано на душі, то серце це відчуває і показує у вигляді ллються сльозинок. Навіть якщо в даний момент жінка або чоловік працює, займається улюбленою справою, не думає про сумне – серце виражає душевний біль через сльози, щоб полегшити стан організму. Такі сльози бувають гарячими, що можна відчути.

Як відомо з фольклору, сльози з очей обов’язково принесуть сльози в реальному житті. Причому вони можуть бути від великої радості або великого горя, сварок або неприємностей. Головне пам’ятати, що можна уникнути втілення повір’я в життя.

Однак, щоб убезпечити себе від поганого, можна спробувати почухати очі, а потім висвітлити хресним знаменням і прочитати молитву Всевишньому, тоді дія прикмети ослабне.

Гарантована нейтралізація забобонів

Якщо ліве око постійно слезится – не варто занадто сильно лякатися. Існує гарантоване засіб нейтралізувати погані прикмети і передбачення, убезпечити себе від виникнення проблем і неприємних зустрічей з недоброзичливцями або несподіваною втратою премії на роботі.

Слід накрити долонями очі і ретельно потерти їх пальцями. Потім вмийтеся проточною водою. Головне, при цьому використовуйте тільки холодну воду, саме вона здатна захистити від нещастя. У підсумку все недобре що очікує в майбутньому, перетворюється в нейтральне, приходить в рівновагу з правою стороною. І життя протече рівно, без негативних змін.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради