Що значить «кун» в аніме і на сленгу

Ми вже писали: Що значить тян? Хто така лампова і топова тянка, прочитайте обов’язково для повного розуміння теми.

В аніме, досить поширеному в жанрі мультиплікації на сьогоднішній день, досить часто можна почути слово «кун». У цьому пості ми розповімо вам про походження цього слова та його значення на сленгу в звичайній мові молоді.

chto znachit kun v anime i na slenge Що значить «кун» в аніме і на сленгу

Слово «кун» нерозривно пов’язане з культурою японських мультфільмів аніме!

Аніме, це японські мультфільми, призначені в основному для підлітків і дорослої аудиторії, відрізняються індивідуальною технікою зображення фонів і персонажів; першоджерелами є японські комікси, наприклад, манга.

Так от, насправді, слово «кун» можна зустріти не тільки в аніме, але і в підлітковому сленгу воно з’являється не менш часто.

chto znachit kun v anime i na slenge1 Що значить «кун» в аніме і на сленгу

Ось кілька відомих значень слова «кун»:

  • Суфікс в японській мові (батьківщина аніме), яка вживається після чоловічого імені, звертаючись до людини молодше або одного з тобою віку. Означає значну близькість тим не менш кілька формальних відносин. Використовується людьми рівного соціального положення, найчастіше приятелями, однокласниками, колегами. Якщо грубо сказати, то кун це аналог нашого звернення «бро»!
  • Використовується під час спілкування між чоловіками та юнаками, особливо при зверненні до дитини чоловічої статі. Тобто, при зверненні старших до молодших, а також при зверненні начальника до підлеглого, коли на цьому факті не варто загострювати увагу. Для дівчат також використовується суфікс «тян», противагу терміну «кун».

Коли вживають?

Крім того, вищенаведене слово використовується абсолютно в інших смислах, а відбулася зміна початкового значення, коли термін здобув велику популярність не тільки серед любителів і шанувальників аніме. Тепер його можна почути з вуст звичайної сучасної молоді (чи то пак, на сленгу).

chto znachit kun v anime i na slenge2 Що значить «кун» в аніме і на сленгу

Тим не менш, якщо не відходити від теми, то в більшості випадків дівчата кажуть «кун» щодо тих хлопців, до яких відчувають особливо ніжні почуття, а також, якщо вважають їх досить милим і симпатичним, щоб показати своє добре ставлення до них і краще розташувати їх до себе.

Ще один цікавий факт, в Японії викладачі часто використовують приставку «кун» по відношенню до учнів, а «тян» або «сан» при зверненні до учениць.

Крім того, в країні висхідного сонця вищезазначений термін може використовуватися в діалозі між начальником і підлеглим, наприклад, в ділових відносинах (відповідно, від начальника до працівника).

Тепер, ви знаєте про те, що означає слово «кун» на сленгу і в аніме.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради