Стрижки для круглого обличчя для жінок після 30-40-50-60 років. Фото з чубком і без

Для круглого обличчя існує безліч цікавих стрижок, які підходять для жінок різного віку. Грамотно підібрана зачіска може вдало підкреслює всі його достоїнства, роблячи образ більш привабливим і гармонійним.

Особливості стрижок

Крім естетичних функцій візуальна коригування деяких недоліків зовнішності вважається головним завданням подібних стрижок. Наприклад, «витягування» овалу, надання йому найбільш симетричних пропорцій, додавання легкої незграбності його контурах. А також виділення підборіддя, скул, щоб вони стали виразнішими.

Тому необхідно підбирати зачіски, володіють певними особливостями і перевагами, щоб досягти бажаних цілей.

Круглого овалу краще всього підійдуть наступні моделі:

 • Багатошарові, асиметричні фасони. Їх локони, підстрижені нерівномірно роблять овал менше округлим, але при цьому зберігається плавність його ліній.
 • Подовжені, косі, рвані чубчика. Такі пасма візуально «стройнят» обличчя.
 • Всілякі стрижки на середні волосся, мають витончено розвиваються локони по обидва боки овалу.
 • Висока зачіска – наприклад, це може бути пучок розташований ближче до потилиці і доповнений безладної чубчиком або кінський хвіст, а також інші моделі.
 • Бічний проділ. Подібний стиль відволікає увагу від симетричних ліній овалу, роблячи вигляд найбільш органічним і привабливим.
 • Стрижки, в яких виступаючі вилиці й щоки злегка прикриті обрамляють локонами.

0bbdd96cea6240e11741a93a58fd5e6c Стрижки для круглого обличчя для жінок після 30 40 50 60 років. Фото з чубком і без

Однак існують зачіски, які не слід носити круглолицим жінкам, так як вони мають безліч недоліків для створення гармонійних образів, наприклад:

 • Пасма зачесане назад. Вони лише підкреслюють округлі контури овалу.
 • Дрібні завитки, пишні локони, різні кучері, розташовані поруч з особою. Всі ці елементи надають щоки значний обсяг, роблячи їх набагато масивніше.
 • Кучеряве від природи волосся краще вирівнювати стайлинговыми косметичними засобами. Також не слід робити хімічну завивку.
 • Короткі стрижки, які мають кулясту форму. Вони візуально створюють додатковий об’єм.
 • Не варто вибирати зачіски, мають прямий проділ. Локони, укладені на одну сторону, виглядають набагато симпатичніше.
 • Дівчатам, які мають круглим повним лицем категорично протипоказані гладкі зачіски, так як голова буде виглядати непропорційно маленькою, що виглядає дуже безглуздо.
 • Не варто носити прямі волосся, що досягають рівня підборіддя або плечей. Подібні стрижки формують рівну горизонтальну лінію навколо овалу, візуально роблячи його ширше.

Кому підходять

Стрижки для круглого обличчя для жінок йдуть практично всім представницям прекрасної статі незалежно від типу зовнішності, структури волосся або віку їх власниць. Різноманіття фасонів зачісок дозволяє підібрати підходящу модель будь-якої модниці. Зростання дівчат, відтінок локонів також не грає особливої ролі.

6c7ec36e36fdcee85c42e993a4815196 Стрижки для круглого обличчя для жінок після 30 40 50 60 років. Фото з чубком і без

Круглого овалу підходять багато зачіски. Однак при підборі стрижки важливе значення має структура і висота пасм, форма моделі, а також спосіб укладання. Насамперед, необхідно розглянути різні фасони, призначені для різної довжини локонів, щоб визначитися з їх вибором.

Модні варіанти для короткого волосся

Сьогодні багато жінок воліють короткі стрижки завдяки їх зручності і практичності. Такі зачіски не вимагають складних укладок, за ними легко доглядати.

Піксі

Багаторівнева стрижка відрізняється обсягом макушечной зоні і чубку, а поруч з вилицями довжину волосся максимально вкорочують. Її виконують, використовуючи техніку підстригання «зубчиками», що дає можливість візуально подовжити овал.

Подібний прийом робить щоки більш худими, а також надає динамічність і свіжість образу.

Таку стрижку доповнюють рваною, косою або покладеної на бік чубчиком або цю зачіску роблять без неї. Піксі відмінно виглядає на густих, тонких і навіть неслухняних пасмах. Подібна модель більше йде високим, струнким дівчатам.

8f31e5027f4b2ae32628e54d395c70c0 Стрижки для круглого обличчя для жінок після 30 40 50 60 років. Фото з чубком і без

Однак універсальність стрижки дозволяє носити її і жінкам після 40 – 50 років, навіть якщо їх параметри далекі від ідеальних. Вона робить образи елегантними, візуально омолодити їх. Круглолицим представницям прекрасної статі дуже підійде фасон з асиметричною чубчиком.

Подібна зачіска підходить жінкам, що володіє великими рисами обличчя, вона підкреслює виразні очі, пухкі губи. Але її не варто робити власницям великого носа, видатного підборіддя або стирчать вуха. Стрижка не йде дівчатам мають силует «груша» або занадто повним.

Техніка стрижки:

 1. Спочатку волосся поділяють проділом між скронь, захоплюючи верхівку, щоб створити форму підкови.
 2. Далі починають стригти з однією з сторін від скроневої лінії по черзі відділяючи пасма виділені горизонтальними проборами.
 3. Потім, коли потилична область буде оброблена, переходять на іншу сторону.
 4. Потім в макушечной області пасма відділяють таким же півколом. Кінцеві точки намічають трохи вище кінчиків вух. Пасма стрижуть, розділяючи їх вертикальними проборами. Ширину пучків роблять кілька сантиметрів.
 5. Після пасма тім’яної зони підстригають таким же способом. Зрізи обов’язково филируют.
 6. Варто відзначити, що стрижку виконують на вологих волоссях, а сухі кінці обробляють філірувальними ножицями.
 7. Потім чубок відокремлюють трикутником. Однак її зміщують в кут до скроні, якщо овал круглий або квадратний. Або роблять асиметричну передню пасмо.

Боб

Стрижки на основі боба відмінно підійдуть для круглого обличчя для жінок. Подовжений, асиметричний і A-подібний фасон буде найбільш вдалим варіантом. Такі моделі відрізняються багатошарової текстурою волосся, нерівномірністю выстригания пасм. В цьому їх особливість.

Завдяки їй майстер створює обсяг макушечной і потиличній області, вирівнюючи ширину лобової області, а також зони скул. Так обриси стають більш пропорційними. Зачіску гармонійно доповнюють локони, спадаючі на обличчя. Вони повинні спускатися до підборіддя.

Обов’язково виконують легке градуювання пасм. Такий прийом надає природність образу і полегшує укладання волосся. Також зачіску доповнюють довгою косою чубчиком. Стрижка не має вікових обмежень, навпаки вона омолоджує і освіжає обличчя. Тому її можуть носити молоді обличчя і жінки після 40 років.

27a87e5b3348da114ebe517487ea6dee Стрижки для круглого обличчя для жінок після 30 40 50 60 років. Фото з чубком і без

Власницям тонких прямих локонів краще вибирати короткий фасон з подовженням обличчя. Така зачіска візуально витягне овал і приховає відсутній обсяг, а градуйовані кінці зроблять її ще більш привабливою.

Довга стрижка прекрасно виглядає на кучерях. Правда їх укладання займе трохи більше часу, ніж прямих локонів. Густим волоссям підходять будь-які варіації. Власницям низького широкого чола краще вибирати моделі без чубка або з косою, подовженої передній пасмом.

Технологія стрижки:

 1. Для початку волосся зволожують.
 2. Далі площа голови ділять на 4 робочі зони.
 3. Потім стрижку починають із потиличної області внизу.
 4. Перш тонку пасмо відділяють горизонтальним проділом, намічаючи контури окантовки прямим зрізом.
 5. Потім волосся підрізають паралельно лінії їх зростання. Пасмо відтягують перпендикулярно голові. Таким чином, весь потилицю опрацьовують до розмежовує лінії між вухами.
 6. Далі в області верхівки і з боків волосся стрижуть, використовуючи прийом «пасмо на пасмо».
 7. В останню чергу стрижуть волосся фронтальної зони. Волосся укладають у напрямку їх росту, а також застосовують техніку, зазначену в пункті 6. Висоту чубчика підбирають, враховуючи загальну довжину стрижки.
 8. Потім зачіску коригують, прибираючи виступаючі кути, а також її филируют якщо необхідно.

Каре

Цю стрижку називають універсальною. Її просто укладати, вона поєднується з будь-якою формою овалу. Круглого обличчя найбільше підійде класична модель, а також асиметрична, укорочена варіація або фасон боб-каре.

Головний акцент стрижки створюють на маківці формуючи обсяг.

Зачіска відрізняється чіткими геометричними контурами країв. Пасма спереду бажано подовжувати до підборіддя, якщо обличчя кругле. Також варто звернути увагу на філіровку, градуювання, створення нерівних, рваних кінців. Подібні елементи відволікають увагу від щік. А локони повинні обов’язково трохи прикривати овал.

Стрижки для круглого обличчя для жінок зразок каре зазвичай виконують, залишаючи довжину краю до середини шиї. Подібні зачіски доповнюють косими, градуйованими, асиметричними чубчиками.

Зовсім короткий варіант підійде жінкам, які мають трикутний, овальний, витягнуте обличчя. Подовжений овал коригують довгій прямій передній пасмом. Гостре підборіддя врівноважують рваною чубчиком.

067675a5aae95f567c98efdc02964b26 Стрижки для круглого обличчя для жінок після 30 40 50 60 років. Фото з чубком і без

Видовжену і укорочену стрижку роблять на тонких, густих волоссі. Кучеряві локони підстригають традиційним способом. Чубок на них виконувати не бажано. Каре підходить жінкам різної вікової категорії. Її з задоволенням носять молоді дівчата і жінки +60.

Стандартна техніка виконання:

 1. Перш за все, добре вимиті і обсушені рушником волосся ретельно розчісують.
 2. Потім їх ділять проборами на дільниці. Вертикальну лінію проводять кінцем гребінця по центру голови.
 3. Далі кордон проводять горизонтально, відокремлюючи верхівкову область між вух і потиличну зону.
 4. Після стрижку починають з нижніх пасом. Пасмо відділяють горизонтальним проділом. Його підхоплюють з відтяжкою і відрізають на необхідну довжину.
 5. Потім наступну пасмо знаходиться вище стрижуть приблизно на 1 – 2 см довший. Так створюють контур зачіски.
 6. Потім макушечные волосся підстригають методом «пасмо за пасмом». Їх підрізають до бажаної довжини. Інші локони рівняють за ним.
 7. Так кордону стрижки набувають рівних лінії.
 8. Коли базова основа буде готова, оформляють чубок.
 9. На завершення стрижку допрацьовують, зрізуючи стирчать волоски. Також виконують окантовку, філіровку пасм.

Ідеї для середньої довжини

Стрижки для круглого обличчя для жінок на середню довжину дуже популярні серед представниць прекрасної статі різного віку. Але особливим попитом вони користуються у модниць від 35 років і старше.

Паж

Подібну зачіску виконують переважно на прямих, густих волоссі. Також вона передбачає наявність чубчика. Класичну стрижку роблять, створюючи рівні округлі контури, плавні лінії і поступові безперервні переходи довжини. Однак круглолицим дівчатам бажано вибирати моделі, доповнені косими, нерівними лініями. Вони будуть візуально коректувати овал.

8f307b7461094a30d35c8ca0e1d97e7a Стрижки для круглого обличчя для жінок після 30 40 50 60 років. Фото з чубком і без

Довжину пасом залишають на рівні підборіддя або спускають нижче до плечей. Стрижка також допускає легкі хвилі, а багатошарова техніка виконання наближає кругле обличчя до овальної форми. До того ж спадаючі локони замаскують виділяються вилиці і недоліки зовнішності.

Подібний фасон візуально робить образ молодше, тому стилісти рекомендують його носити жінкам за 50.

Ну і, звичайно ж, він йде молодим дівчатам. Традиційну стрижку зазвичай доповнюють рівною гривкою, яка плавно зливається з загальним полотном зачіски. Однак круглолицим представницям прекрасної статі краще вибирати косі, асиметричні, рвані варіації.

Класичну різновид стрижки небажано робити на тонких, ослаблених волоссі. Така зачіска погано зберігає форму і об’єм. Але зате вона підкреслює витончену шию, маскує виступаючі вуха.

Покроковий процес виконання стрижки:

 1. Першим ділом вологі волосся розчісують.
 2. Далі їх розділяють по вертикалі на 2 рівні половини.
 3. Потім від обох частин відокремлюють невеликі пасма за допомогою горизонтальних проділів. Їх добре розчісують.
 4. Після намічають необхідну довжину, а надлишки волосся зістригають. При цьому пасма притискають до шиї.
 5. Далі нові пасма шириною близько 1,5 см. відокремлюють аналогічним чином. Їх стрижуть на необхідному рівні.
 6. Потім рівну лінію формують послідовно по напрямку до вух. Утворюються кути плавно зрізують.
 7. Чубок роблять на фінальному етапі.
 8. Після зачіску вкладають за допомогою фена і брашінга. Кінці локонів підвертають всередину.

Подовжений боб

Ця зачіска має на увазі довгі бічні пасма. Вони створюють контраст в області щік та підборіддю, зорово витягаючи овал. Зазвичай їх висоту визначає перукар. На потилиці пасма вкорочують, а верхівкову область роблять об’ємною. Стрижку доповнюють подовженою косою чубчиком, а проділ виконують збоку.

5243ccb2d969c6866b276d02a4ea4244 Стрижки для круглого обличчя для жінок після 30 40 50 60 років. Фото з чубком і без

Зачіску роблять на слабких, тонких, або густих пасмах. Також ця модель підходить витким локонам, кучерям. Вона надає образам романтичність, деяку недбалість. Стрижка йде молодим дівчатам і жінкам у 40 – 60 років.

Схема виконання:

 1. В першу чергу волосся поділяють розмежовує лінією від краю до краю вуха.
 2. Далі утворені половини ділять вертикальним проділом на 3 рівних ділянки. Виходить 6 однакових зон.
 3. Потім стрижку починають із потиличної області. Центральну виділяють пасмо з лівого боку. Її розчісують, а після зрізають паралельно пробору.
 4. Потім підстригають волосся посередині голови і праворуч. Їх зрізають, орієнтуючись на контрольну пасмо.
 5. Далі в потиличній зоні волосся розчісують, поділяючи їх на вузькі пучки. Пасма стрижуть по наміченій довжині, поступово переходячи від одного рівня до іншого.
 6. Потім в скроневій зоні волосся підстригають з подовженням до обличчя. Окантовку виконують під кутом.
 7. Далі в тім’яній зоні локони, розділені центральним проділом, підстригають по вертикальних рівнів, зберігаючи подовження до середини.
 8. У підсумку пасма будуть коротше біля скронь, а наступні ступеневі ряди довшим на кілька міліметрів. Подібний прийом візуально додає об’єм зачіски.
 9. Потім всю масу локонів обробляють филироворчными ножицями, зберігаючи їх висоту.
 10. Чубок формують по завершенні процесу роботи.

Вибір для довгого волосся

Стрижки для круглого обличчя для жінок на довгі пасма завжди в моді. Вони йдуть практично всім представницям прекрасної статі. Їх стригти легше всього. До того ж довгі локони не створюють зайвий обсяг в зоні скул і щік. Подібні фасони подовжують обличчя, а також дають можливість урізноманітнити способи укладання зачісок.

Каскад

Любиться багатьом стрижку виконують в багатоступеневою техніці. Пасма зістригають шарами по всьому об’єму волосся, де кожний наступний рівень трохи коротше попереднього. Каскад створюють на різну довжину пасом.

У короткій зачісці основний обсяг розподіляють в області тімені, на маківці, а скроневу і потиличну зону залишають максимально відкритою. Середня стрижка передбачає довжину пасом до рівня плечей. У цьому випадку ступеневу техніку починають від мочки вуха, після їх висоту збільшують до кінців волосся.

Стрижку довжиною нижче лінії плечей виконують від маківки або майстер створює зачіску ближче до зрізах. Обсяг формують від верху голови до самих кінчиків пасм. Каскад відмінно виглядає на густих, щільних, кучерявих локонах. Також він надає пишність прямим, тонким волоссю.

c4fbbbcb026bf29df7fc3f722c1b97d1 Стрижки для круглого обличчя для жінок після 30 40 50 60 років. Фото з чубком і без

Середня та подовжена стрижка найбільше підходить круглолицим представницям прекрасної статі. Такі зачіски доповнюють діагональними, асиметричними або укладеним на один бік чубчиком. Ця модель підходить жінкам різного віку.

Схема роботи:

 1. Спочатку волосся ділять на тім’яну, потиличну і скроневу зони.
 2. Далі на потилиці виділяють контрольну пасмо. Її підстригають з відтяжкою вгору, розділяючи на горизонтальні шари.
 3. Потім на скронях волосся ділять діагональними проборами. Їх відтяжку направляють на-віч, а після рівняють по одному рівню.
 4. Потім підстригають асиметричну чубок, а зрізи филируют.

Драбинка

Від каскадної моделі драбинка відрізняється ступінчастим контуром волосся по краю зачіски. Основна маса волосся залишається незмінною. Пасма стрижуть шарами, створюючи помітний перехід довжин. Сходинки починають формувати від лінії скул, де концентрують найбільш укорочені локони. Далі їх подовжують, і вони вливаються в загальне полотно стрижки.

Таку зачіску створюють тільки на рівних волоссі. Кучеряві локони нівелюють ступеневу обрамлення. Їх доведеться постійно випрямляти перед укладанням, що негативно відіб’ється на структурі пасм. Зазвичай таку стрижку доповнюють асиметричною, рваною, косою чубчиком.

Багатоступенева зачіска чудово скоректує круглу, а також квадратну форму обличчя. Вона візуально витягне і заузит овал. Зачіска стане оптимальним рішенням для волосся середньої товщини і густини. А ось тонкі пасма будуть виглядати досить шкода, якщо їх не укладати регулярно.

21bfb25714b460778db4728ad2378151 Стрижки для круглого обличчя для жінок після 30 40 50 60 років. Фото з чубком і без

Надто жорсткі, неслухняні локони можуть стирчати на всі боки, а надмірно густе волосся необхідно додатково проріджувати. Але зате така стрижка вирішує проблему ослаблених, пошкоджених пасм.

Ця модель йде жінкам будь-якого віку. Але вона виглядає найбільш вдало на молоденьких дівчат. Віковим особам бажано вибирати короткі або середні варіації.

Технологія виконання:

 1. Для початку волосся миють, зайву вологу прибирають рушником. Після їх розчісують. Невикористані локони підхоплюють затискачами.
 2. Потім визначають початок укорочення пасом, інтервали між східцями.
 3. Далі пасма стрижуть по черзі. Намічений пучок виділяють, відтягують. Його зістригають на бажану довжину.
 4. Потім прямий зріз роблять у класичному варіанті, а рвані тонкі пасма стрижуть під кутом.
 5. Потім інші пасма оформляють аналогічним чином по всій довжині контура.
 6. Далі кожен наступний локон подовжують приблизно на 2 – 3 см.
 7. Потім оформляють чубок. Косу пасмо формують, зіставляючи її довжину і поєднуючи рівні зрізів.

Правила укладання

При формуванні зачіски для круглого обличчя необхідно дотримуватися певних правил, щоб не зіпсувати їх неправильної укладанням:

 • Начоси слід робити з обережністю. Вони можуть вигідно підкреслити широкі вилиці і надмірно повні щоки.
 • Гладкість в зачісках слід виключити, а також не використовувати занадто «прилизані» хвости або пучки. Якщо ж є бажання їх робити, тоді доведеться зміщувати акцент на верхівкову область, додаючи обсяг. У цьому випадку пасма піднімають від коренів, направляючи їх ближче до лоба, а після виконують начіс.
 • Коси і різні плетіння давно стали модними. Вони лише підкреслюють ніжність круглого обличчя. Їх слід заплітати злегка недбало, трохи випускаючи локони спереду. Такі елементи надають вигляду легкість, а також згладжують недоліки зовнішності.
 • Нерівномірно пофарбовані волосся виглядає набагато краще однотонних пасм. Різнокольорові локони чудово коригують круглий овал.

33b6e61d8ac65e558bfea1ad538b6d9e Стрижки для круглого обличчя для жінок після 30 40 50 60 років. Фото з чубком і без

 • Не варто прибирати повністю з чола передні пасма. Створюючи зачіску необхідно випускати кілька локонів у обличчя, щоб закрити лобову зону з боків. Такий прийом зробить образ природним, живим і романтичним.
 • До круглого овалу краще вибирати бічний проділ. Те ж стосується і чубчика. Її слід робити косою або асиметричною.
 • Хімічна завивка абсолютно неприйнятна в таких зачісках. Також необхідно відмовитися від дрібних і частих кучерів, які роблять за допомогою плойки або бігуді.
 • Природні локони виглядають найкраще. Наприклад, легкі завитки, хвилі. Їх створюють з середини стрижки, розподіляючи по волоссю трохи недбало і безладно.

Зачіски для круглого обличчя укладають, застосовуючи різні засоби і інструменти:

Лак Їм закріплюють укладання на тривалий час.
Гель Він робить волосся гладкими, а також фіксує їх у будь-якій послідовності.
Мус Пінообразне засіб дозволяє створювати обсяг, кучері, а також надовго зберігає укладку.
Віск Він формує рівні пасма, пригладжує кучері, що вибиваються з зачіски, а також надійно закріплює їх.
Плойка З його допомогою завивають локони.
Фен Цей прилад сушить і укладає волосся.
Брашинг Кругла гребінець, за допомогою якої створюють додатковий об’єм
Утюжок Інструмент допомагає випрямляти пасма.
Термозахисні засоби Вони оберігають волосся від високих температур
Скелетна гребінець з завуженим кінцем За її допомогою формують рівний або зигзагоподібний проділ.
Декоративні аксесуари (невидимки, шпильки, шпильки) Ними прикрашають жіночі стрижки.

Поради

Рекомендації:

 • Всілякі несиметричні лінії, приміром, пасма різної довжини і різноманітні чубчика підійдуть найбільше круглого обличчя. А от рівні контури, прямий проділ, горизонтальні межі додадуть зовнішності ще більше округлості.
 • Любителькам кучерів бажано завивати їх на кінцях волосся. Голлівудські хвилі стануть найкращим варіантом.

0d67ded5fbd4b68280a83880c729cdab Стрижки для круглого обличчя для жінок після 30 40 50 60 років. Фото з чубком і безУ статті наведено приклади стильних стрижок для круглого обличчя.

 • Що стосується фарбування волосся, перевагу слід віддавати техніці мелірування, колорування, омбре. Також можна освітлювати пасма. Локони, тоновані подібним чином, виглядають набагато краще, ніж однотонні.
 • Чубчик – найважливіша деталь образу. Краще вибирати косу передню пасмо. Подовжена варіація виглядає набагато вдаліше.
 • Стрижки для жінок для круглого обличчя повинні візуально робити овал більш струнким. Цього можна домогтися об’ємом нагорі, а також локонами, злегка прикривають вилиці й щоки.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради