Ворожіння на Новий рік: на заміжжя, для компанії, ритуали з дзеркалом і з ланцюжком

gadaniya na novyjj 2020 god108 Ворожіння на Новий рік: на заміжжя, для компанії, ритуали з дзеркалом і з ланцюжком

Заглянути в майбутні дні 2020 року, можна з допомогою та іншого ворожіння. Перед сном необхідно набрати в будь-яку тару просту воду, і винести на балкон, поставивши на червону тканину або папір. Вранці, після пробудження, необхідно перевірити стан води. Сприятливий і щасливий рік слід чекати, якщо водна поверхня застигла, не має ні одного горбка. У разі застигання однієї крижаної гірки слід готуватися до швидкого кар’єрного зростання, зростання доходів. Замерзлі хвилі показують зміну радісних і сумних подій, нестабільність. Якщо всередині ємності утворилася замерзла яма, це означає ознака майбутніх проблем.

Історія ворожінь

В історії античного світу ворожінням займалися спеціальні касти жерців. В область магічних пророкувань входили речі, які сьогодні перейшли в розряд наукових, наприклад, медичні діагнози або астрономічні прогнози.

gadaniya na novyjj 2020 god109 Ворожіння на Новий рік: на заміжжя, для компанії, ритуали з дзеркалом і з ланцюжком

З прийняттям християнства будь окультні практики й забобонні уявлення зазнали осуду, церковним гонінню. Але прагнення дізнатися хоч трохи про власне майбутнє, штовхало цікавих придумувати все нові і нові способи ворожінь.

У середні століття в Росії і Європі була широко поширена библиомания, коли інструментом ворожіння служили книги: лунники, колядники, громники, планетники. Найбільш відомою в Росії була «Ворожильна книга пророка і царя Соломона». Спосіб полягає в тому, що той, хто ворожить придумує питання, відкриває видання на будь-якій сторінці і читає, що там написано. При цьому намагаючись зрозуміти «таємний сенс» як це може перегукуватися з його питанням.

До цього ж типу відносять лубочні ворожіння або на основі колеса фортуни. Коли на сторінці зображена разграфленная коло з номерами сторінок або головами. Ворожбит за допомогою зерна, піску або дрібного камінчика намагається отримати особисту ознака. Виходячи з того куди покотився, де зупинився предмет читають «долю». В ісламі досі практикують ворожіння по Корану в цьому стилі.

Відомі істинно слов’янські способи ворожіння, з зверненням до природного нечистої сили: діда-домового, дідька польовому і водяному болотяною. У пізніше середньовіччя всі способи пророкувань перетворилися на салонну забаву багатої знаті. Також вони сприймаються сьогодні, як юнацька безневинна забава.

За словами обізнаних в ворожбі, самими достовірними є передбачення, отримані в переломні періоди. Новий рік, якраз є таким моментом, щоб спробувати нагадать собі багатого господарського чоловіка, поповнення в сім’ї або вагому прибавку до зарплати.

Головне, що потрібно пам’ятати при ворожінні: слід звертати увагу лише на позитивні передбачення, але навіть з поганих знамень можна зробити позитивні для себе висновки.

На заміжжя

gadaniya na novyjj 2020 god110 Ворожіння на Новий рік: на заміжжя, для компанії, ритуали з дзеркалом і з ланцюжком

Про що хочуть знати всі незаміжні красуні? Звичайно, про ймовірність вийти заміж найближчим часом! Звідси велика кількість ворожінь на потенційного чоловіка, що виникли ще в далекій давнині. Чого тільки не придумували панянки, щоб поглянути на чоловіка, дарованого долею!

Якщо коханий вже є, і необхідно з’ясувати, чи відбудеться з ним весілля, є одна передноворічна хитрість. До того місця, де живе кохана людина, потрібно прийти до настання Нового року 2020, і торкнутися рукою двері або паркану. Перший варіант – для хлопців, що живуть в квартирі, другий – у приватному секторі. Після цього, розвернутися у бік власного будинку, і уважно стежити за дорогою. Якщо на зворотному шляху першим зустрічним виявиться чоловік, то шлюб може бути укладений. Але, якщо зустрінеться жінка, такого союзу не судилося відбутися. Якщо конкретного претендента не є, ім’я майбутнього чоловіка допоможе дізнатися просте ворожіння. Кілька листків паперу підписуються різними чоловічими іменами, кладуться перед сном під подушку. Уві сні повинно висвітитися доленосне ім’я.

Ритуали з дзеркалом і з ланцюжком

Дзеркала здавна вважали дверима в потойбічний світ, здатними поглинути душу при легковажному ворожінні. Дзеркальні ворожіння дуже небезпечні, їх проводять з особливою обережністю. Вночі слід дівчині сісти перед дзеркалом, а в руки взяти запалену свічку. Ворожити слід поодинці, нікого в кімнаті не повинно бути. Погляд концентрується на відображенні, не можна відволікатися. Через деякий час пильного спостереження світ стане приглушеним, і в дзеркалі проявиться образ нареченого. Як тільки він з’явився, потрібно опустити дзеркало, задути полум’я, перехреститися і сказати: «цур мене!».

gadaniya na novyjj 2020 god111 Ворожіння на Новий рік: на заміжжя, для компанії, ритуали з дзеркалом і з ланцюжком

Ланцюжок або браслет здатні збережуть енергетику, розкривати таємниці власника. Знявши з руки або шиї прикраса, потрібно покласти його на рівну поверхню. Важливо гадати в годину, коли всі вдома сплять. Розгадують передбачення щодо того візерунку, що утворюється на столі. Якщо виріб лягло рівним колом, настають регулярні неприємності, які мають повторюваний характер. Овал вказує на проблеми, але без регулярності. Смуга – рівна успіх, дорога до багатства. Трикутник або прямокутник – нова любов, вузол – хвороби і переживання. Змійка передрікає зраду з боку рідних і близьких, бант – швидке заміжжя, серце – відносини. Також ланцюжок може придбати обриси якоїсь літери, з якої починається ім’я нареченого.

Ворожіння у новорічну ніч

Гадати по тіні, нутрощами тварин або крові жертовного агнця здається занадто драматичним для сучасної людини, тому вибирають найбільш нешкідливі і миролюбні способи пророкування долі.

Підготовка до ворожіння:

 • поставтеся до ворожіння серйозно, якщо тільки його метою не є розвага компанії;
 • дівчата розпускають волосся;
 • присутні знімають ремені, кільця, браслети, ланцюжки та інші оперізують предмети;
 • учасники заздалегідь формулюють найважливіше питання.

 Ворожіння на Новий рік: на заміжжя, для компанії, ритуали з дзеркалом і з ланцюжком

Для компанії

 • Библиомантия. Актуальна донині, підходить для компанії з декількох чоловік, коли один задає питання, а іншої називає сторінку, рядок і, за заздалегідь вибраною, книзі «читає» долю. Для новорічного веселощів підійдуть будь-які художні книги легкого змісту, відмінно підійдуть дитячі казки.
 • Чашки. Готують 6 предметів і 7 чашок: кільце, копійку, окраєць хліба, кубик цукру-рафінаду, щіпку солі, цибулину. Кладуть їх у чашки, в сьому наливають воду, накривають серветками і перемішують. Бажаючі взяти участь підходять, вибирають одну. По вмісту зрозуміло, чого чекати в найближчому році: кільце – заміжжя, копійка – прибуток, хліб – достаток, цукор – веселощі, сіль – прикрості, цибулю – сльози вода – стабільність.
 • Заміжжя. Молоді дівчата часто змагаються в питанні, кого раніше покличуть заміж. Це просто з’ясувати за допомогою тонких свічок, половинок шкаралупи волоського горіха і миски з водою. За кількістю учасниць беруть свічки, встромляють в шкарлупки, підпалюють і пускають в плавання. Чия свічка догорить раніше всіх, тій і готуватися до приходу сватів. Гірше всього, якщо шкарлупка опускається на дно, тоне, тоді дівчина, швидше за все зовсім не піде заміж.
 • Пиріг. Для молодят або подружніх пар, що бажають обзавестися потомством, проводять таке ворожіння. На столі встановлюють круглий пиріг, в руки чоловікові або дружині дають ніж з дерев’яною ручкою, зав’язують хусткою очі і просять поділити на шматки. Якщо ножем торкнулися центру пирога – чекати хлопчика, краю – дівчинку, якщо промахнулися – у новому році діти не з’являться.
 • Кільце. Ворожіння проводиться в компанії молодих незаміжніх дівчат, але з обручкою щасливою заміжньої подруги, сестри або мами. На довгу нитку прив’язують кільце, розкручують між долонь і опускають за високу склянку з водою. Скільки разів у дівчини в руках кільце вдариться об стінки посудини, тільки років чекати до заміжжя.

gadaniya na novyjj 2020 god113 Ворожіння на Новий рік: на заміжжя, для компанії, ритуали з дзеркалом і з ланцюжком

 • Записки-бажання. Перед Новим роком всіх гостям пропонують написати заповітне бажання на листочку, згорнути. Коли починають бити куранти, папірці спалювали, а попіл висипають в келих з шампанським. Якщо все зроблено правильно і вчасно – бажання обов’язково збудеться.

Наодинці

 • Кількість дітей. У новорічний морозний вечір на підвіконня за віконце виставляють келих зі своїм кільцем і водою на пару годин. Перед застіллям склянку забирають і вважають кількість утворених нерівностей: горбки – хлопчики, западинки – дівчинки.
 • Ланцюжок. Після півночі в повній самоті знімають з шиї ланцюг, труть її, нагріваючи між долонь, і кидають на стіл. По тому, яку вона прийняла форму, судять про найближче майбутнє: коло – чекають циклічні неприємності, смуга – удача, вузол – хвороби, трикутник – удача в любові, бант – заміжжя, змійка – обман і зрада, серце – любов.
 • Зерна. На стіл ставлять тарілку з рисом, пшеницею, квасолею або горохом. Подумки або вголос вимовляється цікавить. Важливо, щоб на нього можна було дати однозначну відповідь «так» або «ні». Лівою рукою в долоньку набирають зерна, висипають в порожню тарілку, перераховують. Парна кількість провіщає позитивний результат, непарне – негативний.
 • Цибулини. Коли претендентів на руку трохи, дівчина бере таку ж кількість цибулин однакового розміру, підписує на лушпинні ім’я або номер, опускає денцем у воду. Яка з цибулин швидше пустить коріння, той хлопець і попросить її руки в наступному році.
 • Королі. Перед сном в новорічну ніч незаміжня дівчина дістає з колоди карт чотирьох королів, перемішує не дивлячись кладе під подушку і вимовляє уявний заклик, на те, щоб їй приснився майбутній наречений. Вранці перевіряє, чи всі карти лежать однаково. Той король, який лежить «сорочкою» до решти і буде нареченим: піковий – чоловік буде набагато старше нареченої; трефовий – наречений буде суворим і жорстким; червовий – у шлюбі з ним настане гармонія і щастя; бубновий – наречений буде музикантом або артистом.

gadaniya na novyjj 2020 god114 Ворожіння на Новий рік: на заміжжя, для компанії, ритуали з дзеркалом і з ланцюжком

 • Дзеркало. Наймістичніше ворожіння не для слабкодухих. Перед собою на столі встановлюють графин і три свічки. Позаду графина з водою встановлюють дзеркало, в яке слід безперервно дивитися. Вважають, що таким чином можна побачити образ судженого. Головне в момент появи картинки починати вимовляти «Цур, мене!», щоб сутність не матеріалізувалася і не звела з розуму.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради