Гібрид Герцогиня смаку F1: детальний опис, переваги і недоліки, відгуки про томаті

Гібридний томат під назвою Герцогиня смаку — ранньостигла культура з районування по всій РФ. Рожеві плоди середньої крупності мають гарний товарний вигляд. Ознайомтесь детальніше з особливостями гібрида, описом його агротехніки і відгуками городників-любителів.

gibrid gercoginya vkusa f1: detalnoe opisanie, dostoinstva i nedostatki, otzyvy o tomate77 Гібрид Герцогиня смаку F1: детальний опис, переваги і недоліки, відгуки про томаті

Опис сорту. Важливі характеристики

Герцогиня смаку F1 — один з ранніх томатів. Перші помідори повністю достигає за 80-85 днів з моменту сходів. Гібрид включений в Держреєстр. Висота цього низькорослого сорту на грядці — до 0,7 м.

Довгасті листки відносяться до помидорному типу. Перше суцвіття формується над 6-м листком. Помідори дозрівають дружно. На одній кисті — 4-7 шт.

Увага! У сертифікаті відзначена сильна ребристість поверхні. Насправді плоди майже гладкі. Це видно на фото.

У помідорів щільна м’якоть і рівномірне фарбування в стиглому стані. Смак солодкий, насіннєві камери невеликі. В одному томаті їх 3-4 шт. Оригінатор рекомендує вирощувати гібрид під плівкою або без неї, залежно від місця розташування ділянки. До умов та догляду рослина невибаглива.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Колір зрілого плода Характеристики плода
Ранньо-стиглий Детер-минантный Салатний У відкритому грунті і парниках 300-350 (згідно з даними оригінатора) 12-14 у відкритому грунті, до 18 — в захищеному Рожевий Округла гладка форма, 4-6 гнізд

Досвід вирощування: переваги та недоліки

У гібрида високі товарні якості. З-за цього, а також з-за скоростиглістю його активно вирощують на продаж. Переваги томату роблять його привабливим для дрібних фермерів:

 • Висока стабільна врожайність. Однаковий розмір плодів на одному кущі.
 • Імунітет до вертицильозу, фитоспорозу, тютюнової мозаїки, альтернаріозу. Дізнайтеся більше про хвороби помідорів, щоб захистити врожай.
 • Стійкість до несприятливих погодних факторів: літньої спеки, перезволоження, надмірної концентрації солі в ґрунті.
 • Висока ступінь збереження, в тому числі при перевезенні.
 • Пристосованість до культивації в різних кліматичних зонах РФ.
 • Увага! Томат гарний у перших літніх салатах. Але його з успіхом використовують для консервування і переробки в соуси.

  Основний мінус томату — в його гібридності. Щорічно доведеться замовляти нові насіння. Аналога серед чистих сортів з такою назвою немає. Інших істотних недоліків у томата не виявлено.

  gibrid gercoginya vkusa f1: detalnoe opisanie, dostoinstva i nedostatki, otzyvy o tomate78 Гібрид Герцогиня смаку F1: детальний опис, переваги і недоліки, відгуки про томаті

  Особливості агротехніки томату

  Гібрид вирощують виключно розсадним способом. Посів насіння здійснюють за 50-55 діб. до запланованої пересадки розсади в землю. Саджанці розміщують з інтервалом від 30 см в ряду і від 70 см міжряддя. Висадку проводять з урахуванням типу грунту:

  • у плівковій теплиці — 6-7 рослин на 2 кв. м;
  • на відкритій грядці в саду — 5 шт. на 1 кв. м.

  Кущ потрібно пасинкувати. Робіть процедуру обережно і помірно. Помідорів на низькорослій рослині може утворитися багато. Стебло томату досить міцний. Він навряд чи зламається, але може опустити урожай на землю. Попередьте це явище своєчасної підв’язкою.

  Підбірка відгуків садівників-любителів

  Томат зареєстрований в 2017 р., тому великий практики його вирощування поки немає. На тематичних форумах дачників інформації мало. У відгуках садівники відзначають: величина плодів Герцогині смаку насправді менше заявленої оригінатором. Маса одного томату — всього 130-155 р. Та інші позитивні якості гібрида підтверджені фермерами: і тонка шкірка, і цукриста м’якоть. За структурою і смаку помідор нагадує кавун.

  Тетяна Щедріна з Підмосков’я назвала сорт суперурожайным. Кущі на фото з її ділянки рясно заповнені плодами. Правда, різною мірою зрілості. Агроном похвалила смак томата в консервованому вигляді.

  Поки гібрид не надто популярний у народі. Основний виробник насіння, компанія-Партнер, що активно просуває томати допомогою акцій і конкурсів. Значить, агрофірма робить на нього ставку як на перспективний гібрид. Врожайність і краса томатів — явний плюс. До того ж вони універсальні в застосуванні і невибагливі у вирощуванні.

  Сорт Герцогиня смаку: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради