Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручка

Замість традиційного тату, яке робиться один раз і на все життя, досить легко можна зробити тимчасове прикраса на тілі навіть у домашніх умовах. Така татуювання буде триматися на шкірі максимум місяць. Це зручно, так як не всі готові зважитися на кардинальну зміну іміджу.

Перекладна татуювання

Перекладна татуювання – це самий простий і швидкий варіант нанесення тимчасового тату. Такий спосіб актуальний, якщо потрібно нанести прикраса, щоб відправитися на який-небудь захід.

103c6599eafc50847938de69a522c56b Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручкаПеревага полягає у великому виборі картинок. А головні недоліки – недовговічність татуювання і неприродний вигляд, тобто перекладний тату легко відрізна від татуювання, нанесеної традиційним способом.

 • Придбавши вподобану картинку, необхідно очистити місце нанесення татуювання від шкірного жиру – так тату протримається довше.
 • Потім зволожують місце, на яке будуть переводити тату, або притискають переказний листок вологою ганчіркою, попередньо знявши з нього захисну плівку.
 • Потрібно пам’ятати, що малюнок буде завдано в дзеркальному відображенні.
 • Добре пригладив папір до шкірі, через 15-20 хвилин листок акуратно видаляють. На шкірі залишиться тільки перекладена плівка з малюнком.
 • Малюнку дають підсохнути, потім, для закріплення, зверху збризкують лаком для волосся.
 • Тату необхідно берегти від води і від тертьових деталей одягу, в іншому разі зображення швидко потріскається і почне відділятися частинами.

  Тимчасові татуювання: фото

  266816ff79a19917370090a447b257cc Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручка

  3446e735f40b102bc62e4f97f46c2645 Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручка

  ba05d72ddeb8b93d05176f2adc6b48ff Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручкаЗробити тимчасове тату в домашніх умовах одночасно і просто і складно

  1d91ded7606eb4be2eca1a702d594d61 Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручка0a74c8247f144f640b15a4d03e925d78 Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручкаff613afa6e4df7259ef962573d3f61a9 Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручка

  d54270b92ffe590b0153387e3b465dd2 Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручкаТимчасове тату — відмінне рішення для тих, хто зважився зробити тату вперше

  За допомогою спеціального паперу

  Татуювання, зроблена з допомогою паперу, дає більший простір для експериментів, оскільки на ній можна роздрукувати будь-який вподобаний малюнок. Спеціальна папір являє собою шар звичайного паперу і самоклеючий шар, на якому слід роздрукувати зображення.

  Роздруківку виготовляють на кольоровому або чорно-білому принтері. Вибираючи кольорове зображення, слід підбирати підходящі за кольоротипом відтінки. Вибравши зображення, необхідно встановити його розмір в графічному редакторі. Потім потрібно вставити папір у принтер так, щоб малюнок відбився на клейовий стороні.

  a9305bf3013a0f19312eaba15179ad65 Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручкаОбов’язково враховують, що на шкірі зображення вийде в дзеркальному відображенні.

  Якщо в зображенні є написи, то потрібно скористатися в редакторі інструментом «Відображення». Роздруковану заготівлю вирізують ножицями, трохи відступаючи від краю зображення. Потім заготовку прикладають до шкіри і притискають вологою серветкою. Розгладжують заготівлю надавлюють рухами. Через 30 можна акуратно прибрати папір. Картинка залишиться на шкірі.

  Зроблене таким чином тимчасове тату протримається близько тижня. У разі необхідності його можна зняти раніше, якщо потерти жорсткою щіткою з милом.

  Тату олівцем для очей

  Олівець для очей дозволяє зробити стильне тимчасове тату в домашніх умовах, так як виглядає практично так само, як і традиційна татуювання.6538524f4863e1818659e787fcec7366 Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручка

 • Щоб тату виглядала максимально природно, слід підібрати відповідний олівець. Це повинен бути олівець, який потрібно заточувати, не занадто м’який і без блиску. Не забороняється використовувати замість чорного, олівці будь-яких інших кольорів.
 • Не слід використовувати рідку підводку для очей – вона розтечеться.
 • Зображення може бути і великим, і дрібним, але обов’язково без тонких, близько розташованих один до одного ліній.
 • Перед тим як робити малюнок на шкірі, необхідно потренуватися на папері.
 • З місця, де буде розташована татуювання, необхідно видалити волосся.
 • Краще вибирати ділянку, який не буде закритий одягом, інакше з великою ймовірністю тату розмажеться.
 • Шкіру попередньо необхідно протерти спиртом, щоб видалити жир.
 • Після нанесення контуру тату збризкують невеликою кількістю лаку.
 • Можна задіяти в процесі копіювальний папір, якщо необхідно намалювати складний малюнок:

 • Вибирають місце для малюнка, видаляють волосся з цієї ділянки і знежирюють ватним диском, змоченим в спирті.
 • Під підготовлений на папері малюнок, підкладають лист копірки.
 • Прикладають трафарет з копіркою до потрібного ділянки шкіри. Обводять лінії.
 • Прибирають папір і обводять контур косметичним олівцем.
 • Закріпити лінії допоможе дитяча присипка або лак для волосся.
 • Малюнок прибирають теплою водою з милом і мочалкою. Аналогічним чином роблять малюнок кульковою або гелевою ручкою.

  Як зробити тату з допомогою перманентного маркера Sharpie

  Перманентний маркер дозволить зробити тату, дуже схоже на справжнє, яка протримається 2-3 тижні.

  Ось як можна зробити реалістичне тимчасове тату в домашніх умовах:

 • Маркером малюють відразу на обраному знежиреному ділянці тіла.
 • Після нанесення малюнка, необхідно присипати зображення дитячою присипкою і втерти порошок в шкіру.
 • Потім на рисунок розпорошують трохи лаку для волосся.
 • Для більшої стійкості тату процедуру «присипка-лак» повторюють знову.
 • Тату буде більш довговічним, якщо нанести зверху рідкий лейкопластир.
 • 4371df58820903bba1829e3e4f39f615 Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручкаПеред тим як робити тимчасове тату в домашніх умовах маркером, необхідно провести лінію на непомітній ділянці шкіри і почекати.

  Якщо з’явилося почервоніння або свербіж, це ознака алергічної реакції. Значить, такий спосіб нанесення татуювання не підходить. Маркер необхідно відразу ж видалити.

  Маркер Sharpie стирається спиртовмісним лосьйоном або засобом для зняття макіяжу. Рідину необхідно нанести на серветку і потерти шкіру. Якщо фарба змивається не до кінця, слід застосувати скраб.

  Як приготувати суміш для біотату

  Розчин-каталізатор для біотату готується на основі чаю, кави, соку лайма і невеликої кількості хни. Сік лайма можна замінити лимонний сік. Він сприяє кращому усмоктуванню пігменту в шкіру, а кава робить відтінок хни яскравіше.

  ba4fb5958e97452c8c5b9d90411b2bb3 Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручкаПропорції такі: кава і чай по 2 ст. л. Кава має бути меленим, а чай в листі. Хну краще всього купувати зелену. Її потрібно 40 р. Лимонного соку потрібно 2 ч. л.

 • Спочатку чай заварюють склянкою окропу.
 • Коли настій придбає темний колір, його проціджують, прибираючи заварку.
 • Потім в чай додають каву, хну і лимонний сік. При змішуванні кави і порошку хни потрібно стежити, щоб не було грудочок.
 • Варять до карамельного стану, щоб домогтися інтенсивного, насиченого кольору.
 • Хну слід вибирати натуральну у вигляді зеленого порошку, без штучних барвників. Така хна може спровокувати сильний хімічний опік, сліди від якого не заживуть довгий час.

  Тимчасове татуювання за допомогою хни

  За допомогою хни на тіло наносять тимчасове татуювання, яка називається мехенді. Таке зображення протримається на шкірі до місяця. Пігмент хни забезпечує стійкість результату, а зручна консистенція складу дозволяє експериментувати з інструментами для нанесення і складністю малюнка.

  f9db1b4a554cc3b980d3f0517c55fb08 Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручкаПеред нанесенням малюнку хною, необхідно провести тест на чутливість шкіри до красящему речовини

  Зазвичай в якості сюжетів для малюнка вибирають традиційні індійські мотиви, які мають сакральне значення і, як індуси вірять, сприяють набуттю удачі. Однак можна робити хною і звичайні малюнки, наприклад написи.

  Для нанесення складу використовують пензлики, ватяні палички, трафарети. Крім того, буде потрібно спеціальна хна для мехенді. Та хна, яку використовують для фарбування волосся не підходить. Краще всього використовувати іранську хну.

  Склад можна приготувати з дрібнодисперсного порошку або скористатися готовою сумішшю, упакованої в конусоподібний брикет. Порошок розводять лимонним соком з невеликою кількістю цукру і 2-3 краплями ефірного масла до пастоподібної консистенції.

  При самостійним виготовленні складу зручно зробити для нанесення подобу кондитерського мішка. Він виготовляється з щільного пакету, герметично зав’язується, а куточок потрібно діаметра відрізається. Тепер склад можна наносити, акуратно видавлюючи з упаковки. Замість кондитерського мішка також використовують медичний шприц.

  Щоб татуювання вийшла гарною, треба заздалегідь нанести контур малюнка на шкіру фломастером на водній основі або скористатися готовим трафаретом.

  Після нанесення складу повинен сохнути не менше години. Фахівці рекомендують залишити пасту на шкірі ще довше, на 6-8 годин, захистивши орнамент лаком для волосся або харчовою плівкою. Щоб контур вийшов більш інтенсивного кольору, рекомендується зберігати пасту у вологому стані, збризкуючи її водою або лимонно-цукровим сиропом.

  Після видалення складу з шкіри малюнок набирає яскравість протягом 2 діб. Татуювання хною тримається близько місяця, але починає бліднути вже після перших двох тижнів. Однак це найбільш доступний і довговічний варіант домашньої татуювання.

  Гліттер тату на основі клею і фарб

  Тимчасові татуювання глітером виглядають яскраво, їх роблять для будь-якого святкового заходу, такого як вечірка з нагоди дня народження чи Нового року. При нанесенні в домашніх умовах використовується трафарет з клейовою основою (можна придбати готовий або вирізати з звичайного паперу самостійно), акриловий клей для тіла, декоративні блискітки і стрази.f4da309ce3e36bbb9065af370afc5253 Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручка

 • Шкіру попередньо знежирюють спиртом.
 • Знімають з трафарету захисну плівку і приклеюють на шкіру.
 • По лініях трафарету наносять пензлем акриловий клей.
 • Прибирають трафарет і чекають, поки клей не придбає прозорий колір.
 • Потім за допомогою косметичної кисті наносять блискітки. Їх буквально втирають пензлем в шар клею. Надлишки струшують інший пензлем. Вийшов базовий шар блискіток.
 • Тепер тонкою кистю наносять на контури малюнка ще один шар клею і, почекавши 2-3 хвилини, проходять по ньому блискітками іншого кольору.
 • Якщо замість блискіток приклеюються стрази, то вони протримаються на шкірі до 1,5 тижнів. Блискітки збережуться до 2 тижнів.
 • Перевага глиттерного тату – ефектність і простота, багатство відтінків і сюжетів, які можна використовувати при створенні. Протримається на тілі малюнок як мінімум тиждень, а буде поступово сходити.

  Татуювання за допомогою трафарету

  З допомогою трафарету легко зробити тимчасове тату з чіткими контурами в домашніх умовах. Можна використовувати як готовий трафарет, так і створити його самостійно. Трафарет значно полегшує розподіл фарби по шкірі, дозволяє особливо не замислюватися про акуратності нанесення складу.

  ce395b7091743d9caccf47be89df224f Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручкаВикористання трафаретів — один з найпростіших способів нанесення татуювань на шкіру в домашніх умовах

  Необов’язково створювати малюнок на папері від руки. Досить роздрукувати вподобане зображення на принтері. Після цього контури малюнка вирізають ножицями, бритвою або канцелярським ножем. Повинні вийти отвори за розміром точно відповідні контурах майбутнього зображення.

  Потім трафарет прикладають до шкіри так, щоб він щільно стикався з нею. Запобігти зсув трафарету допоможе звичайний або двосторонній скотч, яким слід приклеїти папір до шкіри.

  З допомогою трафарету наносять татуювання навіть лаком для нігтів, використовуючи для кожного кольору новий трафарет. Сподобався трафарет допустимо використовувати повторно.

  Як зробити тимчасове татуювання принтером і скотчем

  При наявності вдома принтера можна зробити собі реалістичну тимчасове татуювання з абсолютно будь-яким зображенням. В якості ескізу підійде будь-яка картинка, знайдена в інтернеті. Її навіть можна самостійно намалювати в графічному редакторі.

  88a8b32a5f72b9d157bb4d93197422b1 Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручкаПотім слід взяти широкий скотч і акуратно приклеїти його до аркуша паперу в поздовжньому напрямку. Далі поміщають листок принтер так, щоб надрукований малюнок виявився на скотчі. Завдяки гладкій поверхні скотча пігмент не вбереться в папір, а залишиться на поверхні плівки, якщо прикласти листок до шкіри, малюнок добре позначиться на ній.

  Цей спосіб дозволяє зробити на шкірі татуювання будь-якої складності. Краще всього виглядають однотонні татуювання – з боку їх складно відрізнити від справжніх. Однак така татуювання не довговічна. Вона протримається всього кілька годин, після чого змаститься. Якщо необхідно зберегти її трохи довше, необхідно розпорошити на неї лак для волосся.

  Як і у випадку з перекладної татуюванням необхідно в редакторі дзеркально відобразити зображення, якщо на ньому є написи.

  Тату-рукави з капронових колготок

  Така тимчасова татуювання відмінно виглядає на фотографіях і дозволяє «приміряти» сподобався ескіз. Однак в якості повсякденного татуювання мало підходить.

  ada3c0432a40426a6197b4b06bf797a9 Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах олівцем для очей, принтером, маркер, біотату хною, гліттер, гелева ручкаВсе, що необхідно для створення тату з колготок – капронові колготки або панчохи, спиртові маркери або акрилові фарби по тканині, роздрукований на папері зображення.

 • Колготки обрізають до потрібної довжини.
 • Натягують капрон на жорстку основу циліндричної форми, наприклад гладку пластикову пляшку, наповнену водою або згорнуту в рулон цупкий папір (всередину рулону можна вставити щось жорстке).
 • Поверх форму обертають листком з роздрукованим ескізом.
 • Зверху скотчем приклеюють капрон.
 • Тепер необхідно обвести малюнок маркером через капронову матеріал і збризнути лаком для волосся.
 • Замість маркерів також використовують акрилові фарби по тканині. Їх не потрібно додатково закріплювати, але шар роблять не занадто товстим, інакше з’являться тріщини.
 • Слід вибирати максимально тонкі й зливаються з кольором шкіри колготки, щоб тату-рукав виглядав природно.

  Як зробити тимчасове тату на місяць

  Щоб тимчасове татуювання, зроблене в домашніх умовах, як можна довше зберігала свій первісний вигляд, рекомендується використовувати закріплює топ, в ролі якого може виступати тальк, лак для волосся або рідкий лейкопластир.

  Однак термін життя татуювання багато в чому залежить від того, який пігмент використовувався при її нанесенні. Найбільш недовговічні тату, виконані з допомогою перевідних картинок, косметичного олівця. 1-2 тижні протримаються біотату, малюнок маркером і глітерне зображення. Самий довговічний малюнок – тату-мехенді. Тільки він здатний зберегтися до місяця в прийнятному вигляді.

  Ефектне тимчасове тату, підкреслить стиль і індивідуальність. Для нанесення в домашніх умовах використовують різні матеріали, починаючи з найбільш доступних (кулькові ручки, маркери, косметичні олівці), закінчуючи професійними сумішами пігментів для мехенді-тату.

  Цікаві відео-ролики про татуювання в домашніх умовах

  У відео представлені кілька способів нанесення тимчасової татуювання в домашніх умовах:

  У відео-ролику показаний майстер-клас, як зробити тату хною в домашніх умовах:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради