Можна дарувати кактус дівчині, чоловікові – До чого його дарують на день народження – народні прикмети

Якщо ви вирішили піднести кактус в подарунок, уважно вивчіть всі «за» і «проти» такого презенту. Прикмети про екзотичних рослинах з’явилися нещодавно, але в людській підсвідомості вони прирівнюються до забобонів про дзеркалах розбитих і чорних кішок.

0ecc0ccaf93b433981eb12d1f2d4d42a Можна дарувати кактус дівчині, чоловікові  До чого його дарують на день народження  народні прикмети

Кактуси з-за свого незвичайного будови оточені ореолом таємничості, породжує масу домислів і народних прикмет про те, що це значить, коли дарують колючий сукулент.

Значення подарунка

Якщо ви вирішили подарувати кактус, вивчіть магічні властивості рослини та прикмети, з ним пов’язані. Так ви зможете правильно оформити словами свій дар і зарядити його вдалою енергетикою, яка привнесе в життя майбутнього володаря колючого одного позитивні зміни.

Власники кактусів відзначають позитивні якості кожного примірника зі своїх «підопічних»:

 • вчить терпінню;
 • зміцнює дух і віру в свої сили;
 • допомагає досягати поставлених цілей;
 • наділяє мудрістю, під час прийняття складних рішень направляє думки в потрібне русло;
 • відволікає від нагальних проблем;
 • дозволяє швидко зосередитися;
 • сприяє релаксації.

Має суттєве значення, кому адресований подарунок. На Сході вважають, що можна дарувати кактус людям, народженим під знаком водолія (кінець січня, перша половина лютого) і тим, хто народився в рік Дракона. Хоча є і протилежна думка: кактуси зроблять ще більш суворими, отже жорстких «зимових» людей.

Кактус в якості подарунка підійде і тим, хто займається грошової магією. Колючий сукулент потрапляє в розряд кімнатних рослин, що приносять удачу у фінансовій сфері.

Для досягнення кращих результатів у залучення грошей колючий камінь потрібно посадити в горщик червоного кольору, на дно ємності попередньо покласти кілька монеток. В такому вигляді і подарувати.

Ще багато залежить від характеру людини. Подароване рослина доведеться по душі особистості філософського складу. Екзотична квітка асоціюється з витривалістю, символізує міцність духу, незламну волю. Подарувавши одному «колючий камінь», ви скажете: «Ти для мене – взірець розсудливості».

Можна дарувати кактус

Забобони не дозволяють викидати прийняті в подарунок кімнатні рослини, тому краще відразу відмовитися від сукулент, якщо він викликає негативні емоції. І тим більше потрібно добре подумати, чи можна дарувати кактус на день народження, 8 Березня, перш ніж піднести його дівчині. А відповідь на це питання, скоріше, виявиться негативним. «Живий камінь» може нести в собі натяк на надмірну твердість характеру, мужність, відсутність у дівчини жіночності. Такий подарунок недоставит радості.

3a7ab1bb83b5e8b1f0bab151ff68512f Можна дарувати кактус дівчині, чоловікові  До чого його дарують на день народження  народні прикмети

Але з іншого боку, чимало дівчат з задоволенням вирощують колючі сукуленти, називаючи їх любовно «кактусятами», що є проявом суто жіночого інстинкту турботи про дитинчат, нехай навіть і «нащадками» рослин. Кактуси повільно ростуть і довго залишаються «малюками».

Багато погані прикмети, пов’язані з колючими рослинами, що з’явилися під впливам східного вчення. Зокрема, вважається, що шипи сукулент перешкоджають розподілу позитивної енергії в оселі. Але з цієї ж причини феншуй рекомендує не мати в кімнаті кутів, що нездійсненно. Тому в сучасному житло, квітка не буде показувати свої найгірші якості.

Шкода подарунка

Кактус – символ цнотливості, квітка, доречний в кімнаті юної леді. Але уникайте дарувати колючий камінь дівчині на виданні. Згідно забобонам такий дар не дозволить їй вийти заміж: розжене всіх гідних залицяльників, і буде залучати легковажних ошуканців, не придатних для створення сім’ї.

Якщо ваша дівчина задумається, до чого ви подарували їй кактус, вона може розцінити дар як насмішку або знак розриву відносин. Адже відьми готують отворотные кошти саме з кактусів. З цієї ж причини не варто дарувати сукулент своєму нареченому.

Помічено, що кактуси «харчуються» поганою енергетикою. Подарунок може бути розцінений, як натяк на те, що в будинку багато негативу і потрібно розрядити обстановку і створити хорошу атмосферу в приміщенні.

Є прикмети, що гість, що прийшов з «колючим каменем» має таємний умисел, тримає камінь за пазухою. Тим більше не можна заносити в будинок колюча рослина після заходу сонця – це обіцяє безгрошів’я і невдачі в справах.

Існує думка, що піднесений хлопцеві кактус може негативно позначитися на характері свого нового господаря. Отримавши такий подарунок, жорстокий злий чоловік стане ще бессердечнее, а у нещасного нерішучого власника колюча рослина зачахне, ніж засмутить відбувся растениевода.

Завдяки колючках, кактус потрапляє в розряд гострих предметів (голки, ножі, ножиці) – ось чому кактуси не можна дарувати, але можна «продавати» за символічну ціну.

Якщо вас попросили привезти з відрядження рідкісний вид колючого сукулент в подарунок, виконайте прохання, але не забудьте взяти за рослина п’ятачок, щоб відвести від друзів загрозу небезпечного дару.

Подарунок жінці

Не варто підносити в подарунок жінці кактус – рослину, яка вважається «чоловікогоном». Згідно приймете квітка з яскраво вираженим «чоловічим характером» виганяє з дому чоловіків.

9cb4a19e798258c114097b67dc5d94e5 Можна дарувати кактус дівчині, чоловікові  До чого його дарують на день народження  народні прикмети

Звичайно, багато залежить від особистості одариваемой, але в кожному випадку знайдуться причини недоречності колючого дару.

Самотній жінці

Якщо дама протягом тривалого часу не вийшла заміж, велика ймовірність, що найближчим часом її сімейне становище не зміниться, але звинувачувати в своїй самотності вона вже буде ваш подарунок.

Замужній дамі

Якщо в сім’ї одариваемой, присутні чвари, вирують скандали, «в повітрі витає» розлучення, ваш подарунок з часом може бути визнано причиною розставання подружжя. І це незважаючи на те, що кактус дуже добре приживеться в такому будинку.

Вагітній жінці

Кактус, здатний накопичувати негатив, «виливає» його на найбільш слабких членів сім’ї, тому майбутній дитина може стати жертвою колючого квітки.

Чужий щасливій дружині

Такий подарунок може бути сприйнятий, як бажання зруйнувати сімейне щастя. Якщо ви не є таємним шанувальником дами, які мріють про її незалежності від шлюбних уз, або не потрапляєте в розряд її заздрісних подруг, які претендують на вільного чоловіка, не даруєте кактус.

У всіх випадках винятком будуть фанатичні колекціонери сукулентів. Їх будинок вже пристосувався до «підступним» рослинам, вони не помічають негативу, а всі зусилля енергетичних «трудяг» йдуть на користь їх господині.

Подарунок чоловікові

Є думка, що кактус – прекрасний подарунок для чоловіка. Багато представників сильної половини людства зовсім проти зелених насаджень у своєму житлі. Але ніжні квіти потребують уваги і турботи, швидко гинуть без своєчасного поливу.

Кактуси, які переселилися в наше життя з пустелі, звикли терпіти перепади зовнішніх умов, можуть тривалий час витримати без води. Витривалість колючого красеня імпонує чоловікам, схильним до аскетизму. Вони можуть ототожнювати себе з цією рослиною.

Не схильні до сентиментальності люди в усьому шукають практичну користь. Їм подобається здатність кактусів до нейтралізації шкідливого випромінювання електронних приладів (яких у сучасних чоловіків є в надлишку).

Колючий сукулент стане відмінним подарунком для чоловіка, який забуває голитися. Йоржистий сусід своїм виглядом буде нагадувати про необхідність гігієнічної процедури. Зрозуміло, обдаровуваний повинен володіти здоровим почуттям гумору, щоб адекватно сприйняти дар з виховним підтекстом.

015b18f008c0b6b3696358b674e11c96 Можна дарувати кактус дівчині, чоловікові  До чого його дарують на день народження  народні прикмети

Примітно, що подарувати кактус можна навіть малознайомого чоловіка, партнера по бізнесу. Людина, що відбувся в професійній сфері і особистого життя, не постраждає від такого подарунка. Хоча народні прикмети стверджують. Що з появою в будинку колючого рослини характер будинку змінюється. Він може стати тираном і деспотом, але від цього страждають оточуючі, а не сам чоловік.

Подарований кактус не можна залишати в передпокою чоловічого житла – це загрожує появою матеріальних проблем. Хоча в звичайному будинку 2 колючі сукулент, поставлені з боків вхідних дверей, охороняють житло від проникнення нечистої сили.

Значення снів про кактуси

Сонник не обходить стороною екзотичні квіти. Тлумачення сновидінь про колючих «підопічних»:

 • Уві сні вкололися про шипи сукулент – наяву можете постраждати від ненависті та наклепи недоброзичливців.
 • Отримали в подарунок кактус – в реальному житті у вас з’явився новий таємний ворог.
 • Сновидіння про те, як ви доглядаєте за кактусами – наяву вам днем чекає бесіда з приємним співрозмовником.
 • Жінці приснився в пустелі кактус – до самотності.

Вірити прикметам – це треба вирішувати в індивідуальному порядку. Кожній рослині властива певна енергетика. Якщо в будинку вирують пристрасті, не варто звинувачувати квітка у створенні несприятливої атмосфери. Колючий камінь, навпаки, поглинає негатив, який приносять недоброзичливці. Якщо у вас буйно розростаються кактуси, придивіться до оточення і задумайтеся, а чи не забагато у вас ворогів. Дарувати екзотична рослина варто тільки в тому випадку, коли є впевненість, що ваш презент не викличе невдоволення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради