Чому чорніє срібне кільце на пальці: народні прикмети до чого воно потемніло

Стародавні люди приписували сріблу здатність очищати все, до чого торкнеться цей матеріал. Білий метал був уособленням первозданної неопоганеною краси, цноти, чистоти. Тому з нього виготовлялися церковні атрибути: хрести, оклади, чаші тощо.

Багато жінок воліють прикраси зі срібла, ювелірних виробів та біжутерії з інших матеріалів. Але іноді поверхню улюбленої речі несподівано темніє. Чому чорніє срібне кільце на пальці, знають маги і вчені. Якщо на вас срібло темніє, прислухайтеся до думки і тих і інших.

1bd464331433b13f05c55382e2405d17 Чому чорніє срібне кільце на пальці: народні прикмети до чого воно потемніло

Магічні властивості срібла

Почорніле срібне кільце на пальці викликає настороженість. У давні часи білий благородний метал активно використовувався проти відьом, вампірів та іншої нечисті. В наші дні срібло застосовують для виготовлення амулетів.

Магічні можливості срібла:

 • очищення аури людини;
 • стимуляція духовного розвитку;
 • акумулювання на себе негативних впливів ззовні;
 • поглинання та зберігання магічного впливу;
 • загоєння ран, вилікування від хвороб;
 • омолодження та зміцнення тіла;
 • захист від пристріту, псування, злого умислу ворогів, любовного привороту.

Потемнілі срібні прикраси свідчать про неблагополуччя в аурі людини. Це може бути наслідок пристріту або зароджується хвороба, яка не показує поки яскравих симптомів. Срібні прикраси чорніють також на людях, які часто зляться, перебувають у поганому настрої.

Срібні прикраси благотворно впливають на прекрасну половину людства. Вплив срібних амулетів активізується вночі під місячним світлом.

Срібло – «иньский метал резонує з жіночої енергетикою, посилює сексуальну привабливість, інтуїцію, дар ясновидіння та інші паранормальні здібності власниці прикрас.

А от з представниками сильної статі справа йде інакше. Чоловік обов’язково повинен комбінувати білий метал з золотими прикрасами, щоб не стати занадто чутливим і сентиментальним, надягаючи срібні речі.

Основні причини потемніння металу

Якщо срібне колечко потемніло – це завжди вважалося поганою прикметою, знаком того, що поруч з людиною була біда чи він зазнавав магічного впливу. Срібло активно поглинає енергетику навколишнього простору. А раз метал потемнів – значить, енергетика не сприятлива.

Народні прикмети, чому почорніла срібна річ:

 • Потемніло срібне колечко на пальці молодої жінки або дівчини – показник наявності «вінця безшлюбності», стабільного невдачі в любові.
 • Почорніли сережки – наслідок пристріту.
 • Потемнів натільний хрест – річ відводила порчу або прокляття. Часто після цього хрестик втрачається, ланцюжок рветься.
 • Змінили колір срібні предмети декору або столові прилади, посуд – свідчення присутності в будинку нечистої сили.

Вважається, що коли псування або пристріт припиниться, то і метал посвітлішає. Але краще не сидіти склавши руки, а почистити срібло і зняти прокляття.

У народі побутує думка, що потемніле срібло – ознака проблем зі здоров’ям.

У цьому є частка істини. Прикраси контактують з шкірою, яка покривається потім. Поки людина здорова, виділень мало, мідь у складі срібла повільно окислюється. Але під впливом гормональних збоїв (наприклад, під час вагітності або клімаксу), стресів, прийому специфічних ліків кількість і склад поту змінюється, тому срібло швидше покривається нальотом і навіть чорніє.

220712cf2d50e3823ccfa58f62b5f587 Чому чорніє срібне кільце на пальці: народні прикмети до чого воно потемніло

Ще забобонні люди вважають, що срібло темніє з-за хвороби печінки і нирок, але наукового підтвердження цієї гіпотези поки не отримано. Все ж зверніть увагу на те, які з прикрас потемніли, і де вони у вас зазвичай перебувають. Після цього можна зробити правильний висновок.

Догляд за виробами з срібла

Якщо вдалося встановити причину потемніння срібних прикрас, можна приступати до очищення речі. Існують спеціальні хімічні склади для чищення ювелірних виробів.

Предмети зі срібла неважко очистити домашніми способами:

 • Потерти звичайною зубною пастою або мокрим порошком.
 • Потримати в солоній воді і не носити деякий час – таким способом роблять енергетичну чистку металу від накопиченого негативу.
 • Витримати 30 хвилин у суміші розчині соди і миючого засобу для посуду, а потім відполірувати тканої серветкою.
 • Застосувати розчин нашатирного спирту (1 чайна ложка на 170 мл води).

Всі названі способи можна використовувати, якщо у виробі немає кам’янів, які можна пошкодити. Не підходять запропоновані методи та для родированного металу.

Сучасні срібні прикраси покриті родієм. Їх можна промити теплою (не гарячою) водою, а потім відчистити спеціальною серветкою для ювелірних виробів.

Якщо ви використовуєте срібну річ в якості амулету, і ви відчули, що його магічні властивості ослабли, силу оберега можна відновити. Потримайте амулет на підвіконні протягом усього періоду зростаючого місяця, починаючи від молодика. Потім промийте річ у проточній воді, магічний предмет знову буде охороняти вас.

З прикрасами зі срібла потрібно звертатися, як з коштовностями. Не варто в них займатися спортом або брудною роботою. Якщо почорніли срібні речі, потрібно приділити увагу здоров’ю, пройти обстеження у лікаря, переглянути свої звички. Віруючим людям варто відвідати церкву, сповідатися, причаститися і побільше читати молив.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради