Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

Негативний вплив навколишнього середовища, погане харчування, шкідливі звички, що негативно позначаються на стані волосся. Вирішити цю проблему може перегляд способу життя, а також косметика по догляду за волоссям. Ринок переповнений різноманітністю видів і марок різних продукцій, і деколи потрібно бути професіоналом, щоб зробити покупку.

Види уходових засобів для волосся

Косметика по догляду за волоссям поділяється на 5 видів. Застосування кожного індивідуальне. Якщо знати їх призначення, то це полегшить завдання з вибором.

Основні види косметики для волосся:

 • Домашня косметика для волосся. Для догляду за волоссям (іноді для лікування) використовуються домашні засоби: відвари, настої і маски власного приготування. Вони нешкідливі, але й ефект від них не завжди дає 100% результат. Деколи потрібно тривале застосування, і бувають труднощі у приготуванні.
 • Звичайна. Не вимагає особливих знань по застосуванню. Її призначення, підтримувати чистоту волосся.
 • Спеціалізована (професійна). Цей вид косметики вимагає консультації по застосуванню. Продається в концентрованому вигляді. Зазвичай купується не один продукт, а кілька з однієї лінійки (шампунь, ополіскувач, маски).
 • Особливого призначення. Це засоби для волосся: кучеряве від природи, після фарбування або хімічної завивки.
 • Лікувальна. Використовується для лікування від лупи, при великому випаданні волосся, для позбавлення від вошей і так далі. Перед покупкою бажано отримати консультацію трихолога. Він призначить дозування і курс. Разове застосування користі не принесе.
 • 97a3abdc024f3a8550fe576750599bd2 Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Але якого б вигляду не була косметика її основне призначення – це догляд за волоссям.

  Під доглядом за волоссям мається на увазі:

  • підтримка волосся і шкіри голови в чистоті;
  • відновлення структури волосся;
  • харчування волосся;
  • для зміни кольору, наприклад, зафарбовування сивини;
  • захист від впливу навколишнього середовища;
  • для створення красивої зачіски (муси, гелі, лаки).

  Перед купівлею засобів потрібно знати стан волосся: сухі, жирні; пошкоджені фарбою чи хімією; кучеряве або прямі. Доброго результату досягти одними шампунями не вийде. Тому в одній лінійці випускається декілька видів косметичних засобів: маски, бальзами, лаки і так далі.

  Для кращого ефекту рекомендується використовувати продукцію однієї лінійки.

  Шампуні

  Призначені для видалення бруду і надлишків жиру з волосся. Самостійно оздоровити волосся і шкіру голови не можуть, потрібні додаткові кошти. Легко наносяться і змиваються.

  По виду шампуні бувають:

  • рідкі;
  • желеподібні;
  • сухі;
  • пінні.

  Рідкі і желеподібні знайшли більше застосування, ніж сухі і пінні.

  1bc5fd40fc1d539c3eee35a859ffdd8c Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Перевагою сухих шампунів є те, що не потрібна вода. Для його застосування потрібно розприскати на волосся і видалити разом з брудом і жиром з допомогою гребінця. Кошти можуть бути повністю з натуральних інгредієнтів або містити і хімічні добавки для додання аромату, посилення дії.

  Якими властивостями повинен володіти шампунь:

  • повністю і швидко розчинятися у воді;
  • змиватися з волосся без прикладання зусиль;
  • створювати достатню кількість піни;
  • не подразнювати шкіру голови;
  • надавати волоссю здоровий блиск;
  • якщо шампунь дитячий, то він не повинен дратувати очі.

  При покупці потрібно звернути увагу на склад, термін придатності та цілісність упаковки. Перед використанням ознайомитися з застосуванням. Не всі шампуні потрібно змивати відразу. Деякі потрібно витримувати на голові певний час.

  Маски

  Призначені для лікування волосся і шкіри голови. Позбавляють від лупи, посічених кінчиків, зміцнюють волосся. Корисні речовини, що входять до складу, містяться в концентрованому вигляді, не рекомендується застосовувати часто. Продаються в готовому вигляді. У деяких випадках перед застосуванням засіб потрібно трошки підігріти.

  Витримувати потрібно згідно з інструкцією. Іноді потрібно надягати спеціальний ковпак.

  6f2184e893a2247f6ebd0a0c7fafb98c Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Правильно використана маска обволікає волосся захисною плівкою, видаляє з сухість волосся і посічені кінці. Перешкоджає випаданню волосся, прискорює їх зростання, надає природний здоровий блиск. Мінусом є відсутність відчутного результату від разового застосування. Між сеансами необхідно витримувати час. Марку маски не міняти поки не закінчиться курс.

  Бальзами

  Випускаються в концентрованому вигляді, купувати тієї ж марки, що і шампунь. Бальзам можна наносити на шкіру і коріння волосся. Він живить шкіру голови і цибулини, має відновлюючу властивістю. Застосовують бальзами на чисті волосся. Деякі бальзами рекомендується наносити на волосся і приділяти особливу увагу кінчикам.

  Склад може бути агресивним і тому не бажаний контакт з шкірою голови. Витримують потрібний час і змивають водою.

  Бальзам проникає в структуру волосся і заповнює порожнечі, обволікає волосся і захищає від впливу навколишнього середовища. Локони виглядають більш здоровими. Зникають посічені кінчики. Після застосування відзначається полегшення розчісування волосся — вони стають більш слухняними. Часто застосовувати не рекомендується. Бальзам обважнює волосся, тим самим зменшується пишність зачіски.

  Ополіскувачі

  Застосовуються на чисті волосся. Контакт з шкірою і корінням волосся не бажаний, з-за цього волосся швидко забруднюється. Основне призначення ополіскувачів: полегшити розчісування волосся, додання блиску і зняти статичне напруження. Ополіскувачі випускають 2-х видів: змиваються (зазвичай у вигляді гелів) та незмивні (у вигляді спрею).

  1041cd5ef14503c32fcfe9e0acadc0ab Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Використовують для захисту волосся від ушкоджень під час укладання або надання зачіски. Ополіскувач допомагає довше зберегти колір фарбованого волосся. А також, з його допомогою, волосся легко розчісується і розплутуються. Можна використовувати щодня.

  Мінусом є звикання волосся. Ополіскувач може вимивати корисні речовини із структури волосся. Не відновлює структуру волосся.

  За якими критеріями підбирати засіб під тип волосся

  Косметика по догляду за волоссям продається в спеціалізованих магазинах або салонах. І це збільшує шанс купити оригінал продукції.

  На що варто звертати увагу при покупці (основні критерії):

 • Ціна. Хороша і оригінальна продукція коштує грошей.
 • Звернути увагу на склад засоби. У самому верху списку будуть перераховані ті компоненти, яких знаходиться в більшості.
 • Новинку завжди перевіряють на наявність алергічної реакції.
 • Обов’язково враховувати свій тип волосся. Якщо є сумніви, то можна звернутися до трихолога або консультанта в магазині.
 • Перевірити цілісність упаковки.
 • При розгляданні складу засобу, його не рекомендується купувати, якщо є наступні компоненти:

  • парабени;
  • силікон, часто зустрічається в бальзамах і споліскувачах;
  • лаурет сульфат амонію, він сушить і дратує шкіру голови.

  Усі ці компоненти користі волоссю не принесуть, а от нашкодити можуть. Утяжелить волосся, викликати роздратування шкіри, голова буде швидко забруднюватися і так далі.

  a66606c75b9f2c403a64c8b176b6eac5 Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Які компоненти корисні волоссю:

  • олії: ефірні і рослинні;
  • натуральні інгредієнти (корисні речовини з рослин);
  • віск фруктовий;
  • протеїн;
  • кератин;
  • лецитин.

  При купівлі косметичних засобів потрібно уважно вивчити склад, якщо потрібно, то й отримати консультацію у продавця. Вибирати тільки ту лінію, яка підходить.

  Популярні бренди: лінійки засобів, опис, ціни

  Вибрати потрібну косметичну лінію не просто. Нижче розглянуті найбільш популярні бренди. Їх опис і вартість.

  Lebel

  Виробником є Японія. Продукція підкорює ринок понад 40 років. Випускає наступні засоби: для очищення і зміцнення, фарбування й укладання волосся. Особливою популярністю користуються набори «СПА-програми». Призначення косметики: догляд за волоссям і шкірою голови, бореться з їх старінням.

  Видоотзыв про японській косметиці для волосся Lebel:

  Для виготовлення засобів використовуються нанотехнології і натуральні компоненти. Її можна використовувати навіть вагітним жінкам. Вся продукція запатентована. Єдиний мінус косметики, висока ціна.

  За 1 флакон шампуню варіюється від 1000 до 5000 руб.

  Kaaral

  Виробник Італія. На ринку більше 37 років. Випускає лікувальну косметику, для фарбування волосся і укладання, різноманітну уходовую косметику. Для виготовлення використовуються сучасні технології і натуральні компоненти. Відмітна особливість коштів: можна використовувати щодня, не викликає алергічних реакцій.

  Після змивання волосся легко піддаються укладанню, не залишається запаху від використовуваного засобу. Кожне засіб володіє 100% ефективністю у своєму застосуванні.

  804952363a79597a1fb4bbb8fdf69ac8 Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Мінусом косметики є використання віддушки, яка може припасти не все за смаком. Ціна за шампунь варіюється від 700 до 1000 руб. На кожну продукцію є сертифікат. Можна придбати продукцію в невеликих флаконах, для тестування. Ціна на них в 2 рази нижче.

  Lisap milano

  Косметика по догляду за волоссям, родом з Італії. На ринку вже 66 років. Більшу її направлення на препарати для фарбування волосся з подальшим відходом. Також випускаються уходовые засоби для укладання.Вся продукція має сертифікати. Не викликає алергію.

  fb69bf8eb4f093abd4eb56c950f8d14b Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Відзначається відмінний результат після використання. Має позитивні відгуки не тільки з боку покупців, але і з боку стилістів, так як косметика не шкодить шкіру рук. Косметична лінія постійно оновлюється і покращується.

  Має досить низьку ціну, від 400 до 600 рублів за 1 флакон.

  Kaypro

  Італійська косметика, на ринку більше 38 років. Спеціалізується не тільки на косметику для волосся. На даний момент розширює і далі свій асортимент. Основний упор, косметика для використання в домашніх умовах, не тільки в салонах.

  Характеризуються засоби своєю ефективністю та економічністю. Випускаються також безаміачні фарби. Величезний вибір засобів по догляду та відновленню волосся. А також препарати видаляють небажаний ефект від фарбування (наприклад видалення жовтизни при знебарвленні волосся).

  d9299b93e66ed46c0eca0b5326cbdd34 Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Ціна за 1 флакон шампуню від 1000 до 1500 рублів.

  Estel

  Це Російська косметика. На ринку понад 17 років. Спеціалізується на уходових косметики і для фарбування волосся. Особливий упор йде на фарби холодних відтінків. Продукція відповідає всім стандартам. Не володіє яскраво вираженими ароматами. Довгий ефект після використання коштів. Волосся стають м’якими, блискучими.

  Але є і мінуси:

  • кошти не полегшують розчісування волосся;
  • не сильно зволожує;
  • потрібні додаткові засоби для укладання волосся (інакше волосся пушатся);
  • малий асортимент засобів по догляду.

  83548da45dadaa4f5ea9180740dc1d74 Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  У продукції невисока ціна від 200 до 400 руб.

  Loreal

  Виробником є Франція. На ринку понад 111 років. Випускає весь асортимент продукції для волосся: лікувальна серія, для догляду, для фарбування і так далі. Вся продукція запатентована і постійно оновлюється. Всі кошти складаються з натуральних речовин і володіють високою ефективністю.

  Використовувати потрібно акуратно, так як входять до складу лікарські засоби, при неправильному використанні, можуть пошкодити волосся. Косметика продається тільки в спеціалізованих магазинах. Користуються популярністю кошти з швидким результатом, але не тривалим ефектом.

  Вартість 1 флакона шампуню від 1000 до 3000 руб.

  Selective

  Це Італійський бренд. У Росії продається вже більше 23 років. Асортимент продукції: весь спектр косметики для волосся (догляд, лікування, фарбування і так далі). Є система безпечного фарбування волосся. Волосся не пошкоджуються і надовго зберігають свій колір. Лікувальна та доглядає косметика дозволяє повернути силу і життя навіть сильно пошкодженим локонам.

  88a99d3ceee35d7a795ab14eec627f82 Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Кошти спрямовані на відновлення структури волосся зсередини. Ціна за 1 флакон шампуню від 500 до 1000 руб.

  Revlon

  Косметика по догляду за волоссям з Вірменії існує на ринку вже 86 років. Випускається повна лінійка по догляду, для фарбування і укладання. Після використання пошкоджене волосся швидко приходять у нормальний стан. Легко розчісується, піддаються укладанню і мають доглянутий вигляд.

  5304e4d3ca08fd98c60596ed0a76dee9 Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологівКосметика по догляду за волоссям з Вірменії — Revlon, через 14 років відсвяткує свій віковий ювілей існування на ринку

  Лікувальна косметика відновлює структуру волосся. Фарбувальні препарати насичують волосся глибоким кольором і довго його зберігають. Немає спотворення кольорів. Цінова категорія шампуню від 700 до 1000 руб. за 1 флакон.

  Kapous

  Російська косметична лінія для волосся на ринку понад 17 років. Виробник випускає весь спектр косметики (для догляду, укладання, фарбування). Кошти легко видаляються з волосся, після застосування вони сповнені життєвих сил і приємні на дотик. Не обважнює волосся, робить їх гладкими і об’ємними.

  6458c38204c9e3bd7b5ca02e64d9d4f0 Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Консистенція коштів олійна і жирна, тому волосся швидко брудняться. Не бореться з січеться кінчиками. Іноді потрібний ефект не досягається. Продається в об’ємних упаковках, незручно для використання. Волосся надовго зберігають приємний аромат від коштів.

  Ціна за 1 флакон шампуню від 250 до 530 руб.

  Barex

  Бренд з Італії. На ринку більше 50 років. Випускає засоби за доглядом для фарбування і створення зачісок. Використовуються сучасні технології. Асортимент постійно оновлюється. У складі коштів лише натуральні складові, немає агресивних компонентів.

  bf54011f274526994c0f8a92c5c62e56 Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Позбавляє волосся від пухнастості, надає їм гладкість і шовковистість. Упаковка зручна для використання. Засоби володіють приємним ароматом. Ціна за 1 флакон шампуню від 1500 до 3500 руб.

  Kerastase

  Французький бренд. На ринку більше 57 років. Продукція спрямована на відновлення волосся і догляд за ними. Містить тільки натуральні засоби, без силікону і парабенів. Продукція випускається в упаковці унікального дизайну. Кошти мають приємний аромат. Прибирає посічені кінчики. Підходить не всім бажаючим, може викликати алергію.

  47edbca38d488b101881d93f140b53fd Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Прийом коштів забезпечує доглянутий вигляд і чистоту на довгий час. Не сушать шкіру голови. Ціна за 1 флакон шампуню від 1900 до 3600 руб.

  Hempz

  Американський бренд випускає продукцію для догляду за волоссям (шампуні, бальзами та кондиціонери). Основна складова речовина всіх коштів — конопляне масло. Повністю натуральний склад з легким приємним ароматом. Лінійка засобів допомагає відновити пошкоджене волосся, робить його шовковистим і піддаються до укладання. Зволожує шкіру голови і волосся.

  Ефективно захищає від дії навколишнього середовища. Ціна за 1 флакон шампуні від 1100 до 1400 руб.

  Sim sensitive

  Косметика по догляду за волоссям з Фінляндії. Випускаються засоби по догляду за волоссям, укладання та лікування волосся. Визнана найбільш протиалергенного косметикою. Відмінно бореться з лупою і сухістю шкіри голови. Відновлює структуру волосся, запобігає ламкості і позбавляє від посічених кінчиків.

  Засоби виготовляються з натуральних компонентів, які вирощені спеціально в чистих районах. При їх використанні відзначається 100% результат. Не зареєстровано побічних ефектів.

  Ціна за 1 флакон шампуню від 600 до 1600 руб.

  Матрикс

  Бренд з Америки. На ринку більше 38 років. Випускає: засоби для догляду за волоссям (в тому числі і пофарбованими), для укладання. Пофарбовані волосся набуває здоровий блиск і насичений колір. При регулярному використанні коштів бренду відзначається поліпшення стану волосся (лікує і відновлює структуру). Можна купити в будь-якому салоні краси.

  fdf0c87169277a3709deaf3282f27781 Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Не використовувати продукцію без консультації з фахівцем! Ціна за 1 флакон від 400 до 1400 рублів.

  Londa

  Німецький бренд на ринку понад 60 років.

  Випускає засоби для:

  • догляду за волоссям;
  • фарбування;
  • створення зачісок.

  8773cab51afec317113d6fd5d953ad0b Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Препарати підлаштовуються під структуру волосся та покращують його стан. Не містять шкідливих речовин. Засоби випускаються в концентрованому вигляді, тому дуже економні. При регулярному і правильному використанні гарантований 100% результат. Волосся стає шовковистим і слухняними.

  Ціна за 1 флакон шампуню від 300 до 800 руб.

  Biosilk

  Бренд з Америки випускає засоби по догляду за волоссям, фарбувальні препарати. Основний упор на ухаживающую косметику (у тому числі за фарбованим волоссям). Основою всіх коштів є шовк. Не містить жирних основ і полімерів. Випускається продукція за сучасними технологіями. Гарантований результат від застосування.

  Прибираються посічені кінці, волосся стає міцним, гладким і м’яким. Не містить жирних основ і полімерів. Ціна за 1 флакон шампуню від 800 до 3000 руб.

  MoroccanOil

  Косметика по догляду за волоссям з Ізраїлю. Відмінна риса продукції: її основу становить марокканське арганова олія. Воно допомагає відновити, зміцнити і захистити структуру волоса. Випускає продукцію по догляду та укладання. Допомагає відновити навіть сильно пошкоджене волосся. Локонам надає чітку форму.

  10b24c7675449f81ac6e7956d50947a1 Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Ламкі і посічене волосся відновлює при регулярному застосуванні. Ціна за 1 флакон шампуню від 300 до 1200 руб.

  Secret Professional

  Це вузькоспеціалізована косметика, призначена для догляду, переважає продукція для фарбованого волосся та волосся після хімічної завивки. А також випускаються і лікувальні засоби для усунення лупи і інших захворювань шкіри голови. Основа коштів: ефірні масла і екстракти рослин. Без хімічних добавок.

  96e3b26c455de55f53dd46339d687d29 Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  Підходить для щоденного використання, звикання відсутня. При регулярному використанні гарантований результат. Очищення, нормалізація стану шкіри голови, усунення січних кінчиків і ламкості. Навіть сильно пошкоджені волосся придбають силу і блиск.

  Ціна за 1 флакон становить 2400 – 3100 руб.

  Секрети догляду за волоссям

  Хороший бренд косметики не гарантія того, що волосся будуть виглядати ідеально. Якщо знати всі правила догляду, то можна навіть з допомогою дешевого засобу надати їм здоровий вигляд.

  Що потрібно знати про догляд за волоссям:

 • Миття голови. Проводити процедуру рекомендується не частіше ніж 1 раз у 2-3 дні. Намилювати рекомендується масажними рухами саму голову, для додання чистоти волосся досить піни, що утворюється в процесі. Саме її і розподіляють по все довжині, а потім споліскують. Обов’язково шампунь або інший засіб змивати повністю (проточною водою).
 • Використовувати кондиціонери (бальзами, маски) правильно. Їх контакт з шкірою не завжди бажаний. Основне призначення, це полегшити розчісування або зміцнити структуру волоса. Наносити їх треба безпосередньо на волосся. При нанесенні на шкіру створюється плівка, з-за якої голова швидко забруднюється.
 • Для миття використовувати тільки теплу воду. Занадто гаряча розкриє пори, і голова швидко стане сальної. Холодна навпаки, не дасть промити ні волосся, ні шкіру.
 • Акуратно розчісувати волосся. Якщо вони занадто заплутані і довгі, то починають з кінчиків, поступово піднімаючись вгору, пасмо за пасмом. Не можна розчісувати сирі волосся, тільки помиті, оскільки можна пошкодити цибулини.
 • Не пересушувати волосся. Після миття краще давати їм висохнути самостійно. Можна промокнути його рушником. Фен та інші засоби укладань використовувати в міру потреби. Часте використання сушить і шкіру і волосся.
 • У холодну (теплу) або вітряну погоду волосся бажано збирати в пучок, якщо це дозволяє довжина або одягати головний убір.
 • Обов’язково різноманітне меню з вмістом овочів і фруктів, м’яса, горіхів і так далі. У весняний час вживати вітаміни.
 • Якщо волосся потребують лікування, не тягнути до останнього. Кошти купувати тільки в аптеці і перед використанням отримати консультацію трихолога.
 • Проводити масаж голови, довірити це тільки професіоналові, інакше замість користі для волосся будуть отримані тільки головні болі.
 • Обов’язково вивчати склад шампунів на наявність шкідливих домішок. Купувати тільки під свій тип волосся (сухі, жирні, забарвлені або після хімічної завивки)
 • Раз в 6 місяців стригти волосся, можна на 0,5 см, це прискорює ріст волосся. А також видаляються посічені кінчики, з-за яких волосся швидше сплутуються.
 • Перед купанням в басейні волосся краще змочити заздалегідь. Тоді вони вберуть менше хлорованої води.
 • Іноді можна використовувати і народні засоби по догляду за волоссям. Вони не завдають ніякої шкоди і дають волоссю відпочити.
 • Якщо прийнято рішення поліпшити стан волосся, потрібно отримати консультацію фахівця. Переконатися в правильності догляду за волоссям (звернутися до трихолога). Коли немає особливої потреби, то фарбувати волосся і робити хімічну завивку як можна рідше.

  85cdd5fb4723dc1b74aad01a7256ad50 Косметика по догляду за волоссям професійна. Яка краще: Естель, Капус, Матрикс, Лореаль, Оллін, Некст, Редкен. Відгуки косметологів

  І ВАРТО ПАМ’ЯТАТИ — Навіть самий наворочений шампунь/бальзам не повернуть повного здоров’я волоссю пошкодженим хімією або знебарвлення.

  Кращі бренди за відгуками косметологів

  У професійному магазині косметики для волосся легко розгубитися. Щоб цього не сталося, нижче розглянуті поради косметологів/трихолог щодо вибору кращих брендів. Не варто купувати фірмовий шампунь, бальзам або ополіскувач в звичайному магазині, велика ймовірність, придбати підробку. Найкраще, це звернутися в салон краси.

  Там же можна і випробувати першу процедуру по використанню косметики.

  Потрібно враховувати, що вся професійна косметика ділиться на лінійки. Тому важливо точно знати свій тип волосся. Обов’язково переконатися, що є сертифікат на продукцію, і вона проходила тестування. Вивчити повністю склад та термін придатності.

  Найефективніші бренди по догляду за волоссям:

  Назва бренду Яка продукція Вплив на волосся Примітка
  Kerastase Засоби по догляду за волоссям Швидко Оздоровлює пошкоджене волосся В косметики приємний, ексклюзивний аромат
  Simone Лікувальна косметика Бореться з облисінням, відновлює ріст волосся Продається в салонах
  Optima Уходовые кошти Надає волоссю життєву силу, шовковистість і легке розчісування Ефективний при регулярному застосуванні
  Schwarzkopf Уходовые засоби для укладки Робить волосся слухняним, зберігає об’єм і не обважнює волосся Необхідно регулярне застосування

  Але якщо волосся і шкіра голови потребують лікування, то тут краще купувати засоби не в салонах, а в аптеці, вони більш ефективні.

  Якщо потрібно запобігти випадання волосся і повернути волоссю об’єм, то тут рекомендуються бренди:

  • Vichy.
  • Alerana.
  • KRKA Fitoval.

  Ці якісні засоби борються з випаданням волосся і відновлюють ріст нових, ефективно впливають на цибулини.

  Необхідно не забувати проводити тестування кожного нового засобу, навіть якщо цим брендом людина користується більше 5-ти років, і вже вийшла нова лінійка. Вона не обов’язково може підійти індивідуально. Для початку використання краще придбати пробник. Косметика по догляду за волоссям вимагає ретельного підходу і не повинна купуватися на ходу.

  Автор: Світлана Котлячкова

  Оформлення статті: Е. Чайкіна

  Корисний відео-ролик про косметичних засобах по догляду за волоссям

  Відео про те, як доглядати за фарбованим волоссям за допомогою косметики фірми Естель:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради