Оберіг ведмедя: кіготь, ікло – значення вятського амулета для чоловіків

Різноманітні амулети з ведмедя, отримані у вигляді трофея, або просто символічні зображення досі користуються популярністю і демонструють потужні магічні властивості.

Обереги допомагають захиститися не тільки від чаклунів, але і від життєвих неприємностей, роблять свого власника сильним, сміливим і мудрим.

c2f33466d7f6d7163df3de871b54ab63 Оберіг ведмедя: кіготь, ікло – значення вятського амулета для чоловіків

Ведмідь – символ слов’ян

Ведмежі кігті і шкури виділяються найбільшою силою серед оберегів, пов’язаних зі звіриним культом. Але предки шанували навіть зображення Бера на камені, дереві та металі. Крім приголомшливої мощі великий звір відрізняється добротою, тому оберіг ведмідь підходить і чоловікам і жінкам.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологЕсть думка, що культу ведмедя і інших хижаків слов’яни зобов’язані кельтам. Ведмежі й вовчі обереги користувалися популярністю і у німців. Інші європейські народи трактували символ ведмедя так само, як слов’яни.

Поширена думка про те, що цей звір уособлює непорушне язичництво. Герби багатьох міст прикрашені зображенням величного Бера, а всі діти люблять казки з участю доброго великого ведмедика.

У легендах ведмідь представлений не тільки як небезпечний суперник мисливців, але і як захисник, покровитель, хранитель лісу. В оповідях нечиста сила ніколи не перетворювалася на ведмедя, тому що нечисть боїться цього звіра сильніше, ніж хреста.

Велес (бог природи, магії і багатства) давні слов’яни уявляли у вигляді бурого володаря лісу.

Значення символу ведмідь тлумачиться, як сила, багатство і мудрість – якості, які передаються носіям знака.

Значення амулета кіготь ведмедя

Кіготь – частина цього звіра, має тваринної енергетикою. Лапа – оберіг з відповідного матеріалу, виготовлений у вигляді символу.

Оберіг кіготь ведмедя – символ захисту, достатку, мощі. Йому притаманні такі властивості:

 • захищає від злих магів і нападів нечисті;
 • допомагає розвинути інтуїцію і магічні здібності;
 • робить володаря міцним і здоровим;
 • дозволяє захиститися від обману або лицемірства;
 • допомагає зорієнтуватися в житті, прийняти правильне рішення;
 • залучає удачу.

Кіготь ведмедя – захист від чаклунства

Ведмідь – тварина, відповідне Велесу (могутньому богу слов’ян), Одіну у скандинавів, Гермесу у греків.

Велес мав зв’язок з Навью – пристановищем духів, у тому числі злих, джерело сили для відьом і чаклунів. Велес відрізняється від більшості потойбічних сил своєю прихильністю до людей. Тотемна тварина доброго бога «дає» кігті і ікла, з яких виходять обереги, які охороняють від поганого впливу Нави.

Такі амулети охороняють від пристріту, псування і одержимості. Адже саме родич потойбічних сил здатний переконати їх, не завдавати шкоди людині.

Для захисту будинку від нечистої сили, ведмеже ікло або пазур мали над входом у житло. Шамани вішали на свій одяг ці предмети для відлякування злих духів.

Оберіг кіготь ведмедя для чоловіків

Стародавні чоловіки – воїни і мисливці робили амулети зі своїх трофеїв, шкур, іклів, кігтів хижаків. Це було підтвердженням доблесті, доказом сміливості, сили, успіху людини, який переміг грізного звіра. Крім того, в подібних трофеї полягає життєва сила тварини.

Не тільки магічна захист володаря є функцією ведмежого оберега. Амулет ведмідь допомагає розвинути силу, безстрашність, спритність, витривалість, мудрість і інші якості, без яких важко собі уявити справжнього чоловіка.

be3a243b74b1e0beeafdb236995f65be Оберіг ведмедя: кіготь, ікло – значення вятського амулета для чоловіків

З талісманом легше досягти успіху в будь-якій справі, але необхідно враховувати, що крім творчої сили амулет наділений енергією руйнування, що супроводжує будь-який бій. А дика звірина енергетика відрізняється неприборканою, тому для слабких людей такий талісман не підходить. Він здатний заподіяти шкоду.

Велес звертав більше уваги на хлопчиків, що ростуть у сім’ях торговців або мисливців. Раніше дітям завжди належало продовжити справу батьків. Купці і мисливці – люди, до яких Велес виявляв особливу прихильність. Їх діток кіготь ведмедя оберігав до повнолітнього віку. Ваші діти теж можуть рости міцними і здоровими під захистом ведмежого оберега.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологАмулет кіготь ведмедя підійде тим, хто подорожує, займається торгівлею, військовою справою, служить у поліції. Але з іншого боку, Велес – бог поезії і магії, тому талісман можуть носити поети, письменники і художники.

Значення оберегу ікло

Оберіг ведмеже ікло виготовляється з натуральної кістки звіра. В імітації ікла з інших матеріалів немає сенсу – такий предмет не володіє захисною силою.

Ведмеже ікло зашивали в м’яку іграшку, виконану у вигляді лапи звіра, і поміщали талісман над колискою хлопчика. Вважалося, що це зміцнить його здоров’я, допоможе подолати небезпеки. В майбутньому юнак міг носити на шиї свій оберіг.

Вятський амулет з зуба ведмедя володіє безліччю функцій, які успішно використовуються навіть в даний час.

Основні властивості оберега ікло ведмедя:

 • Оберігає власника від впливу нечистої сили, злих духів.
 • Захищає від хвороб. Зубний біль пройде, якщо амулет прикласти до щоки. На кладуть поперек ікло, коли болить спина.
 • Запобігає напад ззаду. Для цього амулет потрібно розмістити на поясі з боку спини.
 • Допомагає запобігти підступи ворогів, визначити, де правда, а де брехня.
 • Захищає не тільки власника, але і його худобу від нападу хижих звірів.
 • Позбавляє від нічних кошмарів, якщо лежить під подушкою.
 • Як активувати амулет

  Найпростіше провести енергетичну чистку оберега з частин ведмедя в солоній воді. Для цієї мети використовуйте джерельну або талу воду.

  В глиняний посуд налийте воду, розчиніть в ній жменю солі, помістіть оберіг. Через добу дістаньте кіготь або ікло, вилийте воду подалі від будинку. Після цього активуйте амулет. Зосередьтеся на бажаннях, які повинні здійснитися, і затисніть річ у кулаці. Після цього, не знімаючи, носіть амулет.

  Можна провести інший ритуал:

 • Знайдіть лісову галявину, де хороша енергетика.
 • Закопайте талісман. Нехай він залишиться в землі на сім днів.
 • Через тиждень відкопайте кіготь і відмийте від землі в проточній воді (краще – джерельної).
 • Недовго потримайте оберіг над багаттям.
 • Повісьте ікло на гілку. Нехай його обвеет вітер.
 • Під час ритуалу спілкуйтеся зі стихіями землі, води, вогню і повітря. Просіть наділити ваш оберіг магічною силою.

  Носити талісман потрібно так, щоб кіготь або ікло ведмедя стосувався безпосередньо тіла. Так амулет настроюється на конкретного людини. З часом вплив талісмана посилюється, він допомагає краще.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради